Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Όπα και τσαμπουκά τα φασιστάκια του ΛΑΟΣ.
Ο Αϊβαλιώτης δείχνει το δρόμο του αγώνα λέμε.
ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σε βρίσκω ανενημέρωτο φερθούκο μου, ένα τριμηνάκι τουλάχιστον το υπηρέτησε ο Αιβαλιώτης.
Άσε που όσα χρόνια ήταν στην Ευρωβουλή ήταν στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας, ήτοι, θα το
'χαλάσανε' το παλικάρι οι ΝΔήτες με πρώτον τον ΑΕΡΓΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ (υπηρέτησε ποτέ αυτός;)....χαχαχα

Είσαι και χαζούλης, όσο για Χάιντερ κ.λ.π. από όσο ξέρω ίσως ήταν αδερφή και Φιλότουρκος, και επίσης
εμείς είμαστε ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ και ειδικά εγώ είμαι μόνο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ και καμμιά σχέση ούτε
με δεξιά ούτε με αριστερά, να φανταστείς οτι κάποτε παλιά είμουν με το πατριωτικό ΠΑΣΟΚ (όταν υπήρχε
τέτοιο και πριν αλλωθεί και το ΠΑΣΟΚ από τους ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ).

ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (Γιώργος Καρατζαφέρης)
Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ανδρέας Παπανδρέου) <-- Ο μπαμπάς του 'Yorgo' :-)
ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΥΣ (Θεόδωρος Κολοκωτρόνης)

ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ να τρώτε σούπες στα σισίτια σε λίγο που θα δυναμώσει η κρίση...
χαχαχαχα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σε βρίσκω ανενημέρωτο φερθούκο μου, ένα τριμηνάκι τουλάχιστον το υπηρέτησε ο Αιβαλιώτης.
Άσε που όσα χρόνια ήταν στην Ευρωβουλή ήταν στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας, ήτοι, θα το
'χαλάσανε' το παλικάρι οι ΝΔήτες με πρώτον τον ΑΕΡΓΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ (υπηρέτησε ποτέ αυτός;)....χαχαχα

Ένα τριμηνάκι μόνον αυτός που θα εισβάλει στη ΦΥΡΟΜ και θα την ελευθερώσει;
Σε λίγο θα μας πεις οτι υπηρέτησε και στα σύνορα.
Πιο προπονημένη δείχνει η Έφη Σαρρή απ αυτόν πάντως.
"Σταυρώστε με καρφώστε με", όλο και κάποιες εκατοντάδες ένστολων θα την έχουν καρφώσει ίσαμε τώρα.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ένα τριμηνάκι μόνον αυτός που θα εισβάλει στη ΦΥΡΟΜ και θα την ελευθερώσει;
Σε λίγο θα μας πεις οτι υπηρέτησε και στα σύνορα.
Πιο προπονημένη δείχνει η Έφη Σαρρή απ αυτόν πάντως.
"Σταυρώστε με καρφώστε με", όλο και κάποιες εκατοντάδες ένστολων θα την έχουν καρφώσει ίσαμε τώρα.

Βρέ φερθούκο αφού μετά τόσο καιρό εδώ ξέρουμε ποιός είναι ποιός, τί ζορίζεσαι ???

ΕΝΑΣ ΜΙΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΕΘΝΙΣΤΗΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΕΙΣΑΙ

Όσο για την Απελευθέρωση του Μοναστηρίου κ.λ.π. περιοχών της σκλαβωμένης από
τους Βουλγάρους Γυφτοσκοπιανούς Βόρειας Μακεδονίας ΜΑΣ, αν δεν μας κυβερνούσαν
Αμερικανόδουλοι, να είσαι σίγουρος οτι με τα μέσα των Ενόπλων μας Δυνάμεων γινόταν
σε μερικές μέρες κι όχι σε τρίμηνο που λές ..αχαχαχαχα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Βρέ φερθούκο αφού μετά τόσο καιρό εδώ ξέρουμε ποιός είναι ποιός, τί ζορίζεσαι ???

ΕΝΑΣ ΜΙΣΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΕΘΝΙΣΤΗΣ ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΕΙΣΑΙ

Όσο για την Απελευθέρωση του Μοναστηρίου κ.λ.π. περιοχών της σκλαβωμένης από
τους Βουλγάρους Γυφτοσκοπιανούς Βόρειας Μακεδονίας ΜΑΣ, αν δεν μας κυβερνούσαν
Αμερικανόδουλοι, να είσαι σίγουρος οτι με τα μέσα των Ενόπλων μας Δυνάμεων γινόταν
σε μερικές μέρες κι όχι σε τρίμηνο που λές ..αχαχαχαχα

Εγώ δεν χρειάζεται να χαλαλίσω λέξεις, αγαπητέ μου πρώην ΠΑΣΟΚε και νυν φασίστα.

Ένας απλός μαλάκας είσαι. Ούτε καν και μισός.

Πάω να δω το δεύτερο ημίχρονο του γάβρου τώρα. Εσύ μπορείς να κλάψεις με την ησυχία σου, σιγά μην ασχοληθώ άλλο μαζί σου.

Υ.Γ. Ευχαρίστως θα σε έβλεπα μετανάστη στην Αυστρία, ανταλλάσσοντάς σε με δύο "αλβανά", που θα ήταν και χρήσιμα.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν είδα όμως να σχολιάζεις τις θέσεις περί "διαμελισμού της ΦΥΡΟΜ" και "κοινών συνόρων με τη Σερβία".
Δηλαδή την ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΟΡΩΝ ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ.

Να σου θυμίσω Φέθρυ ότι αν αυτή τη στιγμή επισκέπτεσαι τη Θεσσαλονίκη ή την Κομοτηνή χωρίς διαβατήριο το οφείλεις σε μια ΑΛΛΑΓΗ ΣΥΝΟΡΩΝ ΣΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ που έλαβε χώρα το 1912...
Τα σύνορα δεν είναι αιώνια..

Και πολύ πρόσφατα έζησες και άλλες αλλαγές συνόρων (Κόσοβο, Οσετία) για να μη μιλήσω για κύπρο...

Το ζήτημα επομένως είναι η επόμενη αλλαγή συνόρων να μην είναι εις βάρος μας και ει δυνατόν, να είναι υπέρ μας...

Το κρατίδιο των σκοπίων δεν δείχνει διατεθιμένο για αρμονική συνύπαρξη με τους γείτονές του, Αλβανούς, Βούλγαρους και Έλληνες...
Και όλα αυτά έχουν τις συνέπειές τους...
Δεν λέω να εισβάλλουμε στα σκόπια, προς θεού, αλλά αν ποτέ διαλυθεί αυτό το μόρφωμα, δεν θα με χαλούσε καθόλου να τσιμπήσω ένα κομματάκι...
Στην τελική και έλληνες υπάρχουν στα σκόπια και ελληνικές επιχειρήσεις και ελληνικά συμφέροντα...



Σε βρίσκω ανενημέρωτο φερθούκο μου, ένα τριμηνάκι τουλάχιστον το υπηρέτησε ο Αιβαλιώτης.
Άσε που όσα χρόνια ήταν στην Ευρωβουλή ήταν στέλεχος της Νέας Δημοκρατίας, ήτοι, θα το
'χαλάσανε' το παλικάρι οι ΝΔήτες με πρώτον τον ΑΕΡΓΟ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ (υπηρέτησε ποτέ αυτός;)....χαχαχα

Τρεις ολόκληρους μήνες;;;;;;;;;;;;;;
Τι λε ρε παιδί μου, τέτοια θυσία για την πατρίδα;;
Έχουμε τέτοιο κομμάντο στις τάξεις του στρατού μας και δεν το ξέραμε;;;;

 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Εγώ δεν χρειάζεται να χαλαλίσω λέξεις, αγαπητέ μου πρώην ΠΑΣΟΚε και νυν φασίστα.

Ένας απλός μαλάκας είσαι. Ούτε καν και μισός.

χαχαχαχα.... τί έπαθες φερθούκο μου, χαλάστηκες, χαλάστηκες.....χαχαχα

ΒΡΕ ΧΑΖΟΒΙΟΛΗ ΜΙΣΕΛΛΗΝΑ, όπως σου είπα εγώ είμαι είμουν και θα είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ,
απλά κάθε φορά συντάσσομαι με όποιον φαίνεται λιγότερο επιζήμιος για την ΕΛΛΑΔΑ.

ΤΟ ΜΗ ΧΕΙΡΟΝ ΒΕΛΤΙΣΤΟΝ

Κατάλαβες βρε αργόστροφο παπάκι της ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ των (Καμπαλ/Βαάλ/Σαταν)-ιστών τουν Μπούς και του Σόρος ???
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
χαχαχαχα.... τί έπαθες φερθούκο μου, χαλάστηκες, χαλάστηκες.....χαχαχα

ΒΡΕ ΧΑΖΟΒΙΟΛΗ ΜΙΣΕΛΛΗΝΑ, όπως σου είπα εγώ είμαι είμουν και θα είμαι ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ,
απλά κάθε φορά συντάσσομαι με όποιον φαίνεται λιγότερο επιζήμιος για την ΕΛΛΑΔΑ.

ΤΟ ΜΗ ΧΕΙΡΟΝ ΒΕΛΤΙΣΤΟΝ

Κατάλαβες βρε αργόστροφο παπάκι της ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ των (Καμπαλ/Βαάλ/Σαταν)-ιστών τουν Μπούς και του Σόρος ???

Κλάψε αγάπη μου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:,

 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Έχουμε τέτοιο κομμάντο στις τάξεις του στρατού μας και δεν το ξέραμε;;;;
Εχουμε και στο σαιτ εναν ΚΟΜΑΝΤΟ , αλλα μαλλον θα το ριξει στις αγαπες. Ειναι συναισθηματικος ΚΟΜΑΝΤΟ αυτος  :rolleyes:
Το ζήτημα επομένως είναι η επόμενη αλλαγή συνόρων να μην είναι εις βάρος μας και ει δυνατόν, να είναι υπέρ μας...

Το κρατίδιο των σκοπίων δεν δείχνει διατεθιμένο για αρμονική συνύπαρξη με τους γείτονές του, Αλβανούς, Βούλγαρους και Έλληνες...
Και όλα αυτά έχουν τις συνέπειές τους...
Δεν λέω να εισβάλλουμε στα σκόπια, προς θεού, αλλά αν ποτέ διαλυθεί αυτό το μόρφωμα, δεν θα με χαλούσε καθόλου να τσιμπήσω ένα κομματάκι...
Στην τελική και έλληνες υπάρχουν στα σκόπια και ελληνικές επιχειρήσεις και ελληνικά συμφέροντα...
Εγω ειμαι της αποψης οτι η Ελλαδα δεν βλεπει μακροπορθεσμα το συμφερον της . Τη συμφερει να υπαρχουν τα Σκοπια. Αν διαλυθουν θα μεγαλωσει η Αλβανια και αφου θα εχουν Κοσοβο , Σκοπια οι Αλβανοι ποιος τους πιανει . Θα στρεφουν και προς τα κατω το κεφαλι  :-
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
...
Τρεις ολόκληρους μήνες;;;;;;;;;;;;;;
Τι λε ρε παιδί μου, τέτοια θυσία για την πατρίδα;;
Έχουμε τέτοιο κομμάντο στις τάξεις του στρατού μας και δεν το ξέραμε;;;;
...

Βρέ Str81977 μου μήν αρχίσουμε να κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας, αφού ο Αιβαλιώτης
είναι μιας ηλικίας και μετά και με νομίζω 1-2 παιδιά οπότε σε αυτές τις περιπτώσεις
υπηρετείς τρίμηνο.

Ή μήπως ήθελες να χάσει την έδρα για να την κερδίσει η 'Εθνική μας Χαστουκίστρια' (Αθήνη Τσούνη)...χαχαχα
η οποία είχε δηλώσει οτι θα στήριζε τη ΝΔ ...αχαχαχαχα

Αλλά με τόση σαπίλα στη ΝΔ (κουμπάροι, ομόλογα, SIEMENS, Βατοπέδι, 'ηθικές' offshore Βουλγαράκη,
'δώρα' τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού Κυριάκου, Γκόλφ στη Λαμία Κούβελου της Ντόρας, ούφ κουράστηκα, κ.λ.π. κ.λ.π.)
δεν νομίζω μια ακόμη ψήφος να σας βοηθήσει ....αχαχαχαχαχα

.....αχαχαχαχαχαχα

ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Κλάψε αγάπη μου.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:,

ΜΙΣΕΛΛΗΝΙΚΟ παπάκι μου, μήπως θέλεις να ξαναποστάρω τα βιβλία για το ΠΑΙΔΟΜΑΖΩΜΑ που έκαναν
οι σύντροφοί σου σε όλη την Ελλάδα, όπως έγραψαν οι ίδιοι οι Κομμουνιστές που τα διεύθυναν ???

...χαχαχα, εδώ ΡΕ ΓΕΛΙΕ ο ίδιος ο Γκρούεφσκι (Γκρόιος) είναι ένα από αυτά τα παιδιά του ΠΑΙΔΟΜΑΖΩΜΑΤΟΣ
ένας ΓΕΝΝΙΤΣΑΡΟΣ, αποτέλεσμα της ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΗΣ ΠΡΟΔΟΤΙΚΗΣ ΤΟΤΕ ΗΓΕΣΙΑΣ ΤΟΥ ΚΚΕ...
(πριν λίγο καιρό αποκάλυψε η 'Ζούγκλα' του Μάκη οτι μέχρι πριν λίγα χρόνια η Γιαγιά του Γκρούεφσκι
έπερνε σύνταξη από τον ΟΓΑ...χαχαχαχα)


Τί θέλεις, να σε στεναχωρήσω και να σου ανέβει η πίεση, ε ? παπάκι ? ε ?


...χαχαχα
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Εγω ειμαι της αποψης οτι η Ελλαδα δεν βλεπει μακροπορθεσμα το συμφερον της . Τη συμφερει να υπαρχουν τα Σκοπια. Αν διαλυθουν θα μεγαλωσει η Αλβανια και αφου θα εχουν Κοσοβο , Σκοπια οι Αλβανοι ποιος τους πιανει . Θα στρεφουν και προς τα κατω το κεφαλι  :-

Για αυτό...Αν ποτέ τα σκόπια πάνε να διαλυθούν, μπαίνουμε μέσα ως ειρηνευτική δύναμη και για την προστασία ελληνόφωνων πληθυσμών, μέχρι το μοναστήρι τουλάχιστον και κόβουμε τον τσαμπουκά των αλβανών εκεί...

Όσο για τον κίνδυνο από μεγάλη αλβανία, όσο η αλβανία παίζει το χαρτί του νάτο και της εε και οι αλβανικές καταθέσεις είναι σε ελληνικές τράπεζες, δεν φοβάμαι ιδιαίτερα...

Όχι βεβαια ότι δεν πρέπει να προσέχουμε αλλά πιο πολύ με ενοχλούν οι σκοπιανοί στην παρούσα φάση παρά οι αλβανοί...

Και παρά τα όσα ακούγονται, δεν είναι λίγοι οι σκοπιανοί που δεν συμμερίζονται το παραλήρημα του Γκρουέφκσι και άλλων απογόνων "ελλήνων" προδοτών και ξέρουν καλά ότι το μέλλον της χώρας τους δεν είναι μια τεχνητή "εθνότητα", αποκύημα ενός εθνολογικού πειράματος αλλά η ελλάδα


Βρέ Str81977 μου μήν αρχίσουμε να κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας, αφού ο Αιβαλιώτης
είναι μιας ηλικίας και μετά και με νομίζω 1-2 παιδιά οπότε σε αυτές τις περιπτώσεις
υπηρετείς τρίμηνο.

Ή μήπως ήθελες να χάσει την έδρα για να την κερδίσει η 'Εθνική μας Χαστουκίστρια' (Αθήνη Τσούνη)...χαχαχα
η οποία είχε δηλώσει οτι θα στήριζε τη ΝΔ ...αχαχαχαχα

Αλλά με τόση σαπίλα στη ΝΔ (κουμπάροι, ομόλογα, SIEMENS, Βατοπέδι, 'ηθικές' offshore Βουλγαράκη,
'δώρα' τηλεπικοινωνιακού εξοπλισμού Κυριάκου, Γκόλφ στη Λαμία Κούβελου της Ντόρας, ούφ κουράστηκα, κ.λ.π. κ.λ.π.)
δεν νομίζω μια ακόμη ψήφος να σας βοηθήσει ....αχαχαχαχαχα

.....αχαχαχαχαχαχα

ΑΙΔΟΣ ΑΡΓΙΟΙ

Από τη στιγμή που το παίζεις εθνίκι, έχω την απαίτηση να έχεις κάνει και μια νορμάλ θητεία...Ο υιος πλέυρης νομίζω ήταν λοκατζής...Και μπράβο του...
Το ότι ο αιβαλιώτης πήγε σε μεγάλη ηλικία στρατό παίζοντας κρυφτό δεν είναι δικαιολογία..
Και δεν αντέχω, θα το πω...Οι χειρότεροι γιωτάδες που γνώρισαν ήταν κατά κανόνα εθνίκια!
΄

Και την Τσουτσούνη, όπως και τη Σαρρή, ο Καρατζαφύρερ τις διάλεξε...
Και στην τελική, σιγά τον κοινοβουλευτικό άνδρα αιβαλιώτη που έλειπε από την ελλάδα...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
Ξαναγραψτο σωστα

χαχαχα, οκ Βοιδό, σωστός, το Διόρθωσα, αλλά εσένα αυτό σε μάρανε τώρα !!! χαχαχαχαχα

Βρέ στρέιτ, όταν στην κοιν.ομάδα έχεις
Άδωνη Γεωργιάδη (τον Συριζο-Σκίστη),
Βελόπουλο,
Ροντούλη,

εσένα σε 'χάλασε' η θητεία του Αιβαλιώτη (ο οποίος είναι δυναμικότατος και ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ
στα Εθνικά και Ευρωπαικά Θέματα) και όχι η 'Ηθική και Νόμιμη' ΦΟΡΟΑΠΟΦΥΓΗ του Βουλγαράκη,
ή η ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΗ πολιτική του Παυλόπουλου που ευχαριστεί τους λαθρομετανάστες που 'μας επέλεξαν' (οποία τιμή)
ή ο άλλος ο ΑΝΕΚΔΙΗΓΗΤΟΣ με τους 'φιλοξενούμενους ΑΝΑΣΦΑΛΙΣΤΟΥΣ Ινδούς στο ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ' ο Μαγκίνας (ούτε το
όνομά του θυμάμαι του ΥΠΟΥΡΓΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ.....χαχαχαχαχαχα

Το μόνο που δεν έγινε για να ήταν ακόμα πιό αστεία η φάση θα ήταν ο Βουλγαράκης να ήταν
Υπουργός Οικονομικών και να φοροδιαφεύγει με τις Off-Shore ...χαχαχαχα
ΤΟΤΕ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΚΩΜΩΔΙΑ...ΤΡΑΓΩΔΙΑ όμως για την Ελλάδα και τους φτωχούς Έλληνες πατριώτες μας.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Δεν υπάρχει πατριωτική συνείδηση παιδιά, ούτε στους πολιτικούς, ούτε δυστυχώς στην πλειοψηφία του Ελληνικού Λαού και το μέλλον της Ελλάδας είναι σκοτεινό.

Κάποτε το όραμα ήταν ο αλυτρωτισμός (απελευθέρωση της Μακεδονιάς, της Β. Ηπείρου, της Μικράς Ασίας), τώρα το όραμα είναι πώς θα αρπάξουμε περισσότερα και στα παλιά μας τα υποδήματα η Πατρίδα και ο διπλανός μας.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Δεν υπάρχει πατριωτική συνείδηση παιδιά, ούτε στους πολιτικούς, ούτε δυστυχώς στην πλειοψηφία του Ελληνικού Λαού και το μέλλον της Ελλάδας είναι σκοτεινό.

Κάποτε το όραμα ήταν ο αλυτρωτισμός (απελευθέρωση της Μακεδονιάς, της Β. Ηπείρου, της Μικράς Ασίας), τώρα το όραμα είναι πώς θα αρπάξουμε περισσότερα και στα παλιά μας τα υποδήματα η Πατρίδα και ο διπλανός μας.

Αυτό δεν είναι τυχαίο ΣυνΈλληνα, αλλά επίσημη πολιτική του κράτους μέσω της Εκπαίδευσης των παιδιών
από ανθελληνικά βιβλία στα σχολεία (την ξεχάσαμε την Ρεπούση με τον 'συνωστισμό' στην Σμύρνη αντί να λέει
για την εθνοκάθαρση των χριστιανών κι όχι μόνο των Ελλήνων από τους Νεότουρκους) ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ από
δασκάλους και καθηγητές με διεθνιστικές αραχνιασμένες ιδεοληψίες που δεν ταιριάζουν με την στρατηγική
γεωπολιτική θέση της Ελλάδος όπου όλοι οι γύρω μας θέλουν κι από ένα κομμάτι μας.

ΔΥΣΤΥΧΩΣ το μέλλον διαγράφεται ζωφερό δεδομένης και της ΥΠΝΩΣΕΩΣ στην οποία υποβάλλεται ο Λαός
από τα Μέσα Μαζικού Ελέγχου των Λαμογιο-Καναλαρχών.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Για αυτό...Αν ποτέ τα σκόπια πάνε να διαλυθούν, μπαίνουμε μέσα ως ειρηνευτική δύναμη και για την προστασία ελληνόφωνων πληθυσμών, μέχρι το μοναστήρι τουλάχιστον και κόβουμε τον τσαμπουκά των αλβανών εκεί...

Τρία σχόλια:

1.  Αυτό που λες παραπάνω για να μπούμε στα Σκόπια ως ειρηνευτική δύναμη, θα μπορούσαν κάλλιστα να το κάνουν και οι Τούρκοι. Δηλαδή σε περίπτωση πολέμου με ελληνική εμπλοκή, να μπουν για να προστατεύσουν τους ΤΟΥΡΚΟΦΩΝΟΥΣ πληθυσμούς που ζουν εδώ. Αν δεν είσαι της άποψης "πολλά μέτρα και πολλά σταθμά", θα σου άρεσε κάτι τέτοιο;

2.  Είχα την εντύπωση οτι είσαι ευρωπαϊστής. Έχεις σκεφτεί λοιπόν πόσο ευρωπαϊκό ακούγεται στο Παρίσι, στο Λονδίνο ή τη Ρώμη το σύνθημα που -περίπου- ενστερνίζεσαι, δηλ. "διαμελισμός των  Σκοπίων και κοινά σύνορα με τη Σερβία";

3.  Αν εσύ καλοβλέπεις ΣΗΜΕΡΑ την επέκταση των ελληνικών συνόρων, τότε γιατί να μην καλοβλέπουν την επέκταση και των δικών τους συνόρων κάποιοι Σκοπιανοί, Τούρκοι, Αλβανοί κλπ; Στο πηγάδι κατούρησαν αυτοί;
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
τι μακεδονια τιν ελεφτεροσε ο Ζαφιρις Μελασ οποτε ολα καλα ,και μισ σα Γαβροι οπος εχο ξαναπι ποτε δε φοναζουμε για τι μακαδονια
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Θα μας πεις με ποιους είσαι;
Αν το πηγάδι είναι εντός ελληνικής επικράτειας, κατούρησαν :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom