Νέα

μαγκες το νου σας και βαλτε καποτα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 213
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
ξερω οτι υπαρχουν ατομα που γαμανε πουτανες χωρις καποτα, ειμαι σιγουρος οτι και απο εδω μεσα υπαρχουν καποιοι και προφανως θα γνωριζουν και το "μπουρδελο" που γινεται αυτο, εγω σαν μαθουσαλας πλεον στο χωρο των μπουρδελων και πιστευω αρκετα μεγαλυτερος απο πολλους εδω μεσα, εχω να πω σκεφτειτε το καλα πριν κανετε μαλακιες...
Υ.Γ. δεν θελω καποιοι απο εδω να αμφισβητησουν τα λεγομενα μου, δεν εχει σημασια ποιο μπουρδελο ειναι, σημασια εχει να σκεφτομαστε 1% πριν τον βαλουμε....
 

FRANCO

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
οποιος γαμαει πουτανα χωρις καποτα καλα κανει γουσταρει  :rockon:

η πουτανα περναει και εξετασεις το κακο που ειναι μωρεεεεεεε?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ξερω οτι υπαρχουν ατομα που γαμανε πουτανες χωρις καποτα, ειμαι σιγουρος οτι και απο εδω μεσα υπαρχουν καποιοι και προφανως θα γνωριζουν και το "μπουρδελο" που γινεται αυτο, εγω σαν μαθουσαλας πλεον στο χωρο των μπουρδελων και πιστευω αρκετα μεγαλυτερος απο πολλους εδω μεσα, εχω να πω σκεφτειτε το καλα πριν κανετε μαλακιες...
Υ.Γ. δεν θελω καποιοι απο εδω να αμφισβητησουν τα λεγομενα μου, δεν εχει σημασια ποιο μπουρδελο ειναι, σημασια εχει να σκεφτομαστε 1% πριν τον βαλουμε....
τυπε και το σπιτι και η πουτανα που το κανει αυτο ειναι γνωστη
μιλαω ΜΟΝΟ για μπουρδελο
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
ξερω οτι υπαρχουν ατομα που γαμανε πουτανες χωρις καποτα, ειμαι σιγουρος οτι και απο εδω μεσα υπαρχουν καποιοι και προφανως θα γνωριζουν και το "μπουρδελο" που γινεται αυτο, εγω σαν μαθουσαλας πλεον στο χωρο των μπουρδελων και πιστευω αρκετα μεγαλυτερος απο πολλους εδω μεσα, εχω να πω σκεφτειτε το καλα πριν κανετε μαλακιες...
Υ.Γ. δεν θελω καποιοι απο εδω να αμφισβητησουν τα λεγομενα μου, δεν εχει σημασια ποιο μπουρδελο ειναι, σημασια εχει να σκεφτομαστε 1% πριν τον βαλουμε....
κανεις μπαμ οτι γουσταρεις να το κανεις εσυ,αλλα το λες αυτο για να ακουσουν οι αλλοι και να σταματησουν,και να το κανεις μονο εσυ.πονηρουλη.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
δωσε ονοματα ή σβησε το θρεντ...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κανεις μπαμ οτι γουσταρεις να το κανεις εσυ,αλλα το λες αυτο για να ακουσουν οι αλλοι και να σταματησουν,και να το κανεις μονο εσυ.πονηρουλη.
πωπω διαστροφη... :helpplea: :2funny: :2funny:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Παντα με καποτα,εγω μια φορα το κανα χωρις καποτα με πουτανα (δικια της θεληση)και δεν μπορουσα να κοιμηθω εκεινο το βραδυ απο την ανυσηχια μου,!!!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
κανεις μπαμ οτι γουσταρεις να το κανεις εσυ,αλλα το λες αυτο για να ακουσουν οι αλλοι και να σταματησουν,και να το κανεις μονο εσυ.πονηρουλη.

Τον πηρες χαμπαρι ε ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
προσοχη με τιs .......υπογραφεs  και τιs...............
Ουδεν λαθοs αναγνωριζεται μετα την απομακρυνση.......
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Παντα με καποτα,εγω μια φορα το κανα χωρις καποτα με πουτανα (δικια της θεληση)και δεν μπορουσα να κοιμηθω εκεινο το βραδυ απο την ανυσηχια μου,!!!


αχαχαχα δικια της θεληση και συ τι ηθελες? να περασει καλα η πουτανα?? εδω κανονικες γκομενες και ειναι μαλακια να μη βαζεισ καπ στην πουτανα πηγες να κανεις τη χαρη??
 

Επισκέπτης
αχαχαχα δικια της θεληση και συ τι ηθελες? να περασει καλα η πουτανα?? εδω κανονικες γκομενες και ειναι μαλακια να μη βαζεισ καπ στην πουτανα πηγες να κανεις τη χαρη??

οι "κανονικές" γκόμενες είναι πιο επικίνδυνες από τις πουτάνες για χίλιους και δύο λόγους! ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom