Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Λέω ότι έχω γαμήσει 20 χρονη όμορφη και δεν με κάνει μάγκα αυτό γιατί ήταν νυμφομανης και πήγαινε με τους μίσους άντρες αντί με 1 στους 10.

Ενω όταν κατάφερα να γαμησω μια 75 κιλά 35 χρόνων που ήταν παρθένα ήμουν πιο μάγκας γιατί κατάφερα μια πιο δυσκολη
ρε μεγαλε μαγκας εισαι αν ξεπαρθενεψεις την στικουδη...
αν ξεπαρθενεψεις την 35αρα σαβουρα με τριχοφυια και ελια στην μυτη, εισαι απλα ηρωας....
προφανως και αν δεν υπηρχες εσυ και κανα 2-3 ακομα σαβουρογαμηδες σε καθε πολη, η 35αρα θα ειχε φτασει 75αρα και ακομα παρθενα θα ηταν...

υγ: τωρα που το σκεφτομαι αν καταφερεις να ξεπαρθενεψεις και 75αρα παρθενα (βαθμος δυσκολιας : 1000+), τοτε θα εχεις ολοκληρωθει ως ανδρας... :rockon:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Λέω ότι έχω γαμήσει 20 χρονη όμορφη και δεν με κάνει μάγκα αυτό γιατί ήταν νυμφομανης και πήγαινε με τους μίσους άντρες αντί με 1 στους 10.

Ενω όταν κατάφερα να γαμησω μια 75 κιλά 35 χρόνων που ήταν παρθένα ήμουν πιο μάγκας γιατί κατάφερα μια πιο δυσκολη
υπαρχει και ενδιαμεσο σταδιο που σε κανει ακομα πιο μαγκα...να γαμησεις μια νορμαλ γυναικα μη ξεκωλιαρα...που να πας να μπλεξεις τωρα με τις παρθενες και μαλιστα 34 χρονων θα ειναι 100% λαλημενη...(οποτε αλλο δυσκολη και αλλο λαλημενη)
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Αλλά μαγκιά είναι όταν σου σηκώνεται και γαμας πολλές.

Όχι αν πχ είσαι 10 χρόνια με μια όμορφη που την έχουν ρηξει άλλοι 100 πριν από σενα
μαγκια να γαμας πολλες ομορφες ναι..καλα μην εισαι σιγουρος οτι οι ομορφες γαμιουνται με περισσοτερους απο τις ασχημες πχ η τις χοντρες..μαλλον με λιγοτερους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μαγκια να γαμας πολλες ομορφες ναι..καλα μην εισαι σιγουρος οτι οι ομορφες γαμιουνται με περισσοτερους απο τις ασχημες πχ η τις χοντρες..μαλλον με λιγοτερους
Όχι πολλές σκέτο.

Όμορφες ή άσχημες είναι και σχετικό και όπως εξήγησα πιο μάγκας αυτός που κατάφερε μια άσχημη ή μέτρια δύσκολη πάρα μια όμορφη εύκολη.

Η άμυνα που νίκησες σε κάνει μάγκα όχι το έπαθλο που λεηλατησες... Το οποίο μπορεί να σου προσφέρθηκε κι αμαχητι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πχ το πόσες όμορφες πουτανες έχουμε γαμήσει ΔΕΝ μας κάνει καθόλου μαγκες
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Όχι πολλές σκέτο.

Όμορφες ή άσχημες είναι και σχετικό και όπως εξήγησα πιο μάγκας αυτός που κατάφερε μια άσχημη ή μέτρια δύσκολη πάρα μια όμορφη εύκολη.

Η άμυνα που νίκησες σε κάνει μάγκα όχι το έπαθλο που λεηλατησες... Το οποίο μπορεί να σου προσφέρθηκε κι αμαχητι
διαφωνουμε...εγω αισθανομαι ομορφα μαγκικα και κιμπαρικα αν εχω ριξει ομορφη για τα γουστα μου γυναικα και μου τον κανει τουρμπο οταν την βλεπω..καλυτερα να τον παιξω παρα να γαμησω μια μπετονιερα η ενα χτικιο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
διαφωνουμε...εγω αισθανομαι ομορφα μαγκικα και κιμπαρικα αν εχω ριξει ομορφη για τα γουστα μου γυναικα και μου τον κανει τουρμπο οταν την βλεπω..καλυτερα να τον παιξω παρα να γαμησω μια μπετονιερα η ενα χτικιο
Είπαμε κι ο επιλεκτικός κόκορας δεν το καταλαβαίνει ότι εξελικτικά είναι κατώτερος ως αρσενικός όταν ακολουθεί τον δρόμο της επιλεκτικότητας που είναι των θηλυκων
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Είπαμε κι ο επιλεκτικός κόκορας δεν το καταλαβαίνει ότι εξελικτικά είναι κατώτερος ως αρσενικός όταν ακολουθεί τον δρόμο της επιλεκτικότητας που είναι των θηλυκων
ναι αλλα δεν ειμαστε κοκορια ειμαστε ΝΟΗΜΟΝΕΣ ανδρες με γουστο ρε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι αλλα δεν ειμαστε κοκορια ειμαστε ΝΟΗΜΟΝΕΣ ανδρες με γουστο ρε
Αν το πας εκεί είπαμε άνοιξε κουβέντα με απόφοιτο της φιλοσοφικής, της θεολογίας ή κάποιον Θεωρητικης-Ανθρωπιστικης "επιστήμης",
Όταν μιλάς για εξέλιξη κλπ να μιλάς με βάση την λογική και τις θετικές επιστήμες, αλλιώς θα σε διορθώνω μια και ακριβώς αυτό σπουδασα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
διαφωνουμε...εγω αισθανομαι ομορφα μαγκικα και κιμπαρικα αν εχω ριξει ομορφη για τα γουστα μου γυναικα και μου τον κανει τουρμπο οταν την βλεπω..καλυτερα να τον παιξω παρα να γαμησω μια μπετονιερα η ενα χτικιο
τι μαλακιες λες ρε τυπε....
σκεψου ποσο μαγκας θα νοιωσεις αν καταφερεις να πηδηξεις τον 75χρονο πρωην ναυτικο με το τσιγκελωτο μουστακι που παιζει πρεφα στο καφενειο της πλατειας.....ξερεις ποσο δυσκολο ειναι αυτο??τι να το κανεις το 20χρονο πιπινι του γαλακτος που γαμιεται με του παντες...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
τι μαλακιες λες ρε τυπε....
σκεψου ποσο μαγκας θα νοιωσεις αν καταφερεις να πηδηξεις τον 75χρονο πρωην ναυτικο με το τσιγκελωτο μουστακι που παιζει πρεφα στο καφενειο της πλατειας.....ξερεις ποσο δυσκολο ειναι αυτο??τι να το κανεις το 20χρονο πιπινι του γαλακτος που γαμιεται με του παντες...
:2funny: :2funny:μαλακα θα με τρελανει ο Νικ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
:2funny: :2funny:μαλακα θα με τρελανει ο Νικ
δεν παιζεται ο πουστης..δες τις ιστοριες εχει πλασει στο μυαλο του, για να μην παραδεχτει οτι ειναι απλα σαβουρογαμης.... :2funny:

τι να την κανω εγω την δουκισα νομικου που γαμιεται με χιλιους δυο..εγω θελει την μουστακαλου 150 κιλα που ειναι παρθενα στα 50 της, γιατι αυτη δεν την γαμαει κανεις και αρα ειναι δυσκολη...τα ιδια κανει και ο κοκκορας, ο ιπποποταμος και η στρουθοκαμηλος...:2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι μαλακιες λες ρε τυπε....
σκεψου ποσο μαγκας θα νοιωσεις αν καταφερεις να πηδηξεις τον 75χρονο πρωην ναυτικο με το τσιγκελωτο μουστακι που παιζει πρεφα στο καφενειο της πλατειας.....ξερεις ποσο δυσκολο ειναι αυτο??τι να το κανεις το 20χρονο πιπινι του γαλακτος που γαμιεται με του παντες...
Μην διαστρεβλωνεις,

Είπαμε άλλο τι μας αρέσει περισσότερο.

Και άλλο τι είναι μαγκιά και ικανότητα ως αρσενικό.

Αυτός που ρίχνει πολλές και καυλωνει και με όμορφες και με άσχημες είναι πιο μάγκας και πιο επιτυχημένο αρσενικό εξελικτικά.

Το ότι μας αρέσει περισσότερο η Μπριζίτ μπαρντω από την Βασιλειάδου δεν είναι ούτε μαγκιά ούτε επιτυχία για να κοκορευομαστε.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
δεν παιζεται ο πουστης..δες τις ιστοριες εχει πλασει στο μυαλο του, για να μην παραδεχτει οτι ειναι απλα σαβουρογαμης.... :2funny:

τι να την κανω εγω την δουκισα νομικου που γαμιεται με χιλιους δυο..εγω θελει την μουστακαλου 150 κιλα που ειναι παρθενα στα 50 της, γιατι αυτη δεν την γαμαει κανεις και αρα ειναι δυσκολη...τα ιδια κανει και ο κοκκορας, ο ιπποποταμος και η στρουθοκαμηλος...:2funny:
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν παιζεται ο πουστης..δες τις ιστοριες εχει πλασει στο μυαλο του, για να μην παραδεχτει οτι ειναι απλα σαβουρογαμης.... :2funny:

τι να την κανω εγω την δουκισα νομικου που γαμιεται με χιλιους δυο..εγω θελει την μουστακαλου 150 κιλα που ειναι παρθενα στα 50 της, γιατι αυτη δεν την γαμαει κανεις και αρα ειναι δυσκολη...τα ιδια κανει και ο κοκκορας, ο ιπποποταμος και η στρουθοκαμηλος...:2funny:
Είπα εγώ πουθενά ότι προτιμώ την άσχημη από την όμορφη;;;;

Ότι είναι μαγκιά και επιτυχία να πας με πολλές είπα, ακόμη κι αν είναι άσχημες ανάμεσα τους.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Μην διαστρεβλωνεις,

Είπαμε άλλο τι μας αρέσει περισσότερο.

Και άλλο τι είναι μαγκιά και ικανότητα ως αρσενικό.

Αυτός που ρίχνει πολλές και καυλωνει και με όμορφες και με άσχημες είναι πιο μάγκας και πιο επιτυχημένο αρσενικό εξελικτικά.

Το ότι μας αρέσει περισσότερο η Μπριζίτ μπαρντω από την Βασιλειάδου δεν είναι ούτε μαγκιά ούτε επιτυχία για να κοκορευομαστε.
θα γαμουσες γυναικα 130 κιλα και ασχημη;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θα γαμουσες γυναικα 130 κιλα και ασχημη;
Όχι άλλα οποίος γαμαει και τέτοια είναι πιο μάγκας από εμένα γιατί του σηκώνεται πιο εύκολα.

Και είναι πιο επιτυχημένο αρσενικό από εμενα γιατί σε ένα νησί που έχει μόνο τέτοιες αυτός θα αναπαράγοταν ενώ εγώ θα εξαφανίζομουν στην επόμενη γενιά.

Το καταλαβες τώρα ή να σου στείλω το βιβλίο της εξέλιξης του καστριτση και του ντομπζανσκι να τα διαβάσεις από εκεί γιατί εμένα με σνομπάρεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom