Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Ποιος το λέει αυτό;
Καταρχήν μπορεί η 10ρα να είναι εύκολη και η 4ρα δύσκολη. Οπότε μάγκας αυτός που κατάφερε πχ να πηδηξει την τρελή παρθένα 4ρα ετών 34 και όχι την όμορφη 20ρα 10ρι που την έχει πάρει η μισή πόλη.

Επειδή λοιπόν το ποσό όμορφη και το ποσό δύσκολη είναι μια γυναίκα είναι και υποκειμενικά και θέμα συγκυριων αυτό το οποίο λογαριαζουν στο τέλος στα καπη οι γέροι είναι ο απόλυτος αριθμός και εκεί είναι η μαγκιά γιατί οποιος έχει πολλές κατακτήσεις σίγουρα θα έχει και όμορφες και δύσκολες, τι να του πει ο άλλος που ερηξε μόνο 10 πχ στην ζωή του, ότι οι δικές μου ήταν πιο όμορφες και πιο δύσκολες άρα είμαι πιο μάγκας από εσένα που έπρηξες 50 και 100; θα γελάνε όλοι. Εγώ λέω μαγκιά που από κάθε γειτονιά της Θεσσαλονίκης που περνάω να λέω εδώ ήταν κι αυτή κι αυτή κι αυτή.
ρε Νικ αν γαμας γκρεμλινς τι να λεει ο αριθμος;ΣΑΦΩΣ καλυτερα λιγοτερες αλλα αξιογαμευσιμες παρα πολλες αλλα να ειναι σαν χτικια :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ποιος το λέει αυτό;
Καταρχήν μπορεί η 10ρα να είναι εύκολη και η 4ρα δύσκολη. Οπότε μάγκας αυτός που κατάφερε πχ να πηδηξει την τρελή παρθένα 4ρα ετών 34 και όχι την όμορφη 20ρα 10ρι που την έχει πάρει η μισή πόλη.

Επειδή λοιπόν το ποσό όμορφη και το ποσό δύσκολη είναι μια γυναίκα είναι και υποκειμενικά και θέμα συγκυριων αυτό το οποίο λογαριαζουν στο τέλος στα καπη οι γέροι είναι ο απόλυτος αριθμός και εκεί είναι η μαγκιά γιατί οποιος έχει πολλές κατακτήσεις σίγουρα θα έχει και όμορφες και δύσκολες, τι να του πει ο άλλος που ερηξε μόνο 10 πχ στην ζωή του, ότι οι δικές μου ήταν πιο όμορφες και πιο δύσκολες άρα είμαι πιο μάγκας από εσένα που έρηξες 50 και 100; θα γελάνε όλοι. Εγώ λέω μαγκιά που από κάθε γειτονιά της Θεσσαλονίκης που περνάω να λέω εδώ ήταν κι αυτή κι αυτή κι αυτή.

το ξερουμε οτι εισαι σαβουρογαμης...
δεν χρειαζεται να μας το χτυπας σε καθε ποστ σου...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
κατσε μωρμαλακα μπορει να ειναι παρεξηγησις :confused:
τι παρεξηγησις?
ο ιδιος μας τα εχει πει.....εχει πηδηξει βυτια, φαφουτες, καραφλες, αμεα κτλ...γενικα ο,τιδηποτε εχει φιγουρα θηλαστικου και προσομοιαζει σε ανθρωπο, βρισκεται στο στοχαστρο του νικολιου...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
τι παρεξηγησις?
ο ιδιος μας τα εχει πει.....εχει πηδηξει βυτια, φαφουτες, καραφλες, αμεα κτλ...γενικα ο,τιδηποτε εχει φιγουρα θηλαστικου και προσομοιαζει σε ανθρωπο, βρισκεται στο στοχαστρο του νικολιου...
:2funny::2funny::2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παιδιά αν έχεις πάει μόνο με 10 στην ζωή σου μπορεί να είναι όμορφες δύσκολες κλπ ή και μπάζα.


Αν έχεις πάει με 50 σίγουρα κάποιες θα είναι και δύσκολες και όμορφες οπότε είσαι μάγκας.

Εγω πχ τώρα είμαι στις 45, οι 25 το δέχομαι μπορεί να θεωρηθούν μπάζα ή εύκολες, αλλά αντικειμενικά όταν έχω ξεπαρθενιασει 4 δεν μπορεί κάποιος να μου πει δεν είσαι μάγκας γιατί πας μόνο με εύκολες.
Ή οι 20 τουλάχιστον από τις 45 δεν αμφισβητούνται από κανέναν ότι ήταν εμφανίσιμες. Πχ ενώ τα τελευταία 5 χρόνια έχω πάει με 6 κάτω των 59 κιλών για πλακα μου λέτε για παλιές που ήταν 80 και 120 κιλά.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Παιδιά αν έχεις πάει μόνο με 10 στην ζωή σου μπορεί να είναι όμορφες δύσκολες κλπ ή και μπάζα.


Αν έχεις πάει με 50 σίγουρα κάποιες θα είναι και δύσκολες και όμορφες οπότε είσαι μάγκας.

Εγω πχ τώρα είμαι στις 45, οι 25 το δέχομαι μπορεί να θεωρηθούν μπάζα ή εύκολες, αλλά αντικειμενικά όταν έχω ξεπαρθενιασει 4 δεν μπορεί κάποιος να μου πει δεν είσαι μάγκας γιατί πας μόνο με εύκολες.
Ή οι 20 τουλάχιστον από τις 45 δεν αμφισβητούνται από κανέναν ότι ήταν εμφανίσιμες. Πχ ενώ τα τελευταία 5 χρόνια έχω πάει με 6 κάτω των 59 κιλών για πλακα μου λέτε για παλιές που ήταν 80 και 120 κιλά.
πως μπορεσες ρε ηρωα; :confused: :confused:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πως μπορεσες ρε ηρωα; :confused: :confused:
Όταν καυλωνεις εύκολα σημαίνει ότι ανδρικές ορμόνες δουλεύουν στο φουλ, αν θες την Κιμ πασεντζερ για να καυλωσεις σημαίνει ότι δεν σου σηκώνεται εύκολα. Επίσης η επιλεκτικότητα είναι χαρακτηριστικό του θηλυκού γιατί αυτό κάνει την επιλογή για βελτίωση του είδους, το αρσενικό στοχεύει στην ποσοτητα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Όταν καυλωνεις εύκολα σημαίνει ότι ανδρικές ορμόνες δουλεύουν στο φουλ, αν θες την Κιμ πασεντζερ για να καυλωσεις σημαίνει ότι δεν σου σηκώνεται εύκολα. Επίσης η επιλεκτικότητα είναι χαρακτηριστικό του θηλυκού γιατί αυτό κάνει την επιλογή για βελτίωση του είδους, το αρσενικό στοχεύει στην ποσοτητα
οχι κανεις λαθος...εγω δεν θα γαμουσα ποτε μπαζο δεν γουσταρω δεν μου βγαινει πως να το κανουμε...ΘΕΛΩ να μου αρεσει η γυναικα για να την γαμησω..στα αρχιδια μου αν γαμησω και δεκα λιγοτερες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οχι κανεις λαθος...εγω δεν θα γαμουσα ποτε μπαζο δεν γουσταρω δεν μου βγαινει πως να το κανουμε...ΘΕΛΩ να μου αρεσει η γυναικα για να την γαμησω..στα αρχιδια μου αν γαμησω και δεκα λιγοτερες
Έναν κόκορα που πηδαει μόνο λευκές κότες κι όταν τον βάζεις σε κοτετσι με 10 καστανες δεν πηδαει καμμια πως θα τον χαρακτήριζες?
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
πως μπορεσες ρε ηρωα; :confused: :confused:
:zfuck:ετσι :zfuck:
ηρωα.jpg
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Έναν κόκορα που πηδαει μόνο λευκές κότες κι όταν τον βάζεις σε κοτετσι με 10 καστανες δεν πηδαει καμμια πως θα τον χαρακτήριζες?
ο κοκορας ειναι ζωο....οπως και εσυ δηλαδη...
ο ανθρωπος μετα απο χιλιετιες εξελιξης εχει αναπτυξει το γουστο και την αισθητικη...
εσυ που εισαι ενας λαθος κρικος στην εξελικτικη πορεια του ανθρωπου δεν διαθετεις τα παραπανω χαρακτηριστικα...
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
οχι κανεις λαθος...εγω δεν θα γαμουσα ποτε μπαζο δεν γουσταρω δεν μου βγαινει πως να το κανουμε...ΘΕΛΩ να μου αρεσει η γυναικα για να την γαμησω..στα αρχιδια μου αν γαμησω και δεκα λιγοτερες
τον γκλομπεαρχη ομως γιατι τον :zfuck: τοσο ωραιο αγορι ειναι :think:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ο κοκορας ειναι ζωο....οπως και εσυ δηλαδη...
ο ανθρωπος μετα απο χιλιετιες εξελιξης εχει αναπτυξει το γουστο και την αισθητικη...
εσυ που εισαι ενας λαθος κρικος στην εξελικτικη πορεια του ανθρωπου δεν διαθετεις τα παραπανω χαρακτηριστικα...
Ακριβώς το αντίθετο.
Ο άνθρωπος ως ζώο που είναι ακολουθεί τις ίδιες στρατηγικές εξέλιξης που ακολουθούν και τα άλλα ζώα.

Αν πιστεύεις ότι είμαστε κάτι διαφορετικό φιλοσοφικά είσαι εκτός επιστήμης και μην το συζητάς με εμένα που το σπουδασα αλλά με κάποιον θεολογο ή παπά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Καταρχήν μπορεί η 10ρα να είναι εύκολη και η 4ρα δύσκολη. Οπότε μάγκας αυτός που κατάφερε πχ να πηδηξει την τρελή παρθένα 4ρα ετών 34 και όχι την όμορφη 20ρα 10ρι που την έχει πάρει η μισή πόλη.
δε μας τα λες καλα νικ...μα τι λες?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Έναν κόκορα που πηδαει μόνο λευκές κότες κι όταν τον βάζεις σε κοτετσι με 10 καστανες δεν πηδαει καμμια πως θα τον χαρακτήριζες?
εγω σου εγραψα ρε μαν τι κανω εγω αλλα και οι περισσοτεροι...τι να το κανω να γαμησω δεκα παραπανω αλλα να μην βλεπονται;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δε μας τα λες καλα νικ...μα τι λες?
Λέω ότι έχω γαμήσει 20 χρονη όμορφη και δεν με κάνει μάγκα αυτό γιατί ήταν νυμφομανης και πήγαινε με τους μίσους άντρες αντί με 1 στους 10.

Ενω όταν κατάφερα να γαμησω μια 75 κιλά 35 χρόνων που ήταν παρθένα ήμουν πιο μάγκας γιατί κατάφερα μια πιο δυσκολη
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Λέω ότι έχω γαμήσει 20 χρονη όμορφη και δεν με κάνει μάγκα αυτό γιατί ήταν νυμφομανης και πήγαινε με τους μίσους άντρες αντί με 1 στους 10.

Ενω όταν κατάφερα να γαμησω μια 75 κιλά 35 χρόνων που ήταν παρθένα ήμουν πιο μάγκας γιατί κατάφερα μια πιο δυσκολη
ποια σου αρεσε καλυτερα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω σου εγραψα ρε μαν τι κανω εγω αλλα και οι περισσοτεροι...τι να το κανω να γαμησω δεκα παραπανω αλλα να μην βλεπονται;
Άμα το έκαναν οι περισσότεροι το 70% των γυναικών μετά τα 30 θα δυσκολεύουνταν να βρούνε άντρα για μπαμπά των παιδιών τους και ο πληθυσμός θα μειονοταν γρήγορα.

Το ανάποδο συμβαίνει, γαμανε κάτι άσχημες σε Αφρική και Ασία αλλά και ευρωπαιες κάποιες οι περισσότεροι γι αυτό αυξάνεται ο πληθυσμός και δεν έχουμε έλλειψη από αρσενικούς.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Ακριβώς το αντίθετο.
Ο άνθρωπος ως ζώο που είναι ακολουθεί τις ίδιες στρατηγικές εξέλιξης που ακολουθούν και τα άλλα ζώα.

Αν πιστεύεις ότι είμαστε κάτι διαφορετικό φιλοσοφικά είσαι εκτός επιστήμης και μην το συζητάς με εμένα που το σπουδασα αλλά με κάποιον θεολογο ή παπά
τυπε το οτι εισαι ενας ταλαιπωρος βιολογος, δεν σημαινει οτι εισαι και ο δαρβινος ναπουμε...απαντες στο σαιτ γνωριζουν οτι εισαι περιορισμενων δυνατοτητων στο φασμα του αυτισμου, και γι αυτο σε αγαπαμε κιολας!!!! :grouphug:

υπαρχουν νεατερνταλ σαν και εσενα που δεν εχουν εξελιχθει οσο οι υπολοιποι ανθρωποι και παραμενουν στο ιδιο επιπεδο με τα ζωα : οπως και ο σκυλος γαμαει ο,τι σκυλα και να του δωσεις και δεν κοιταει το τριχωμα της ή αν της λειπει ενα ποδι, ετσι και εσυ ως νεατερνταλ δεν εχεις αναπτυξει ακομα ανθρωπινα χαρακτηριστικα, περα απο τα πρωτογονα ενστικτα, που εχουν να κανουν με την αναπαραγωγη, την πεινα και την διψα.....
οποτε ολοι αναγνωριζουμε την συμβολη σου στην αναπαραγωγικη διαδικασια και στο ξεπαρθενιασμα φακλανων, καραφλών γυναικων και γυναικων με μουστακι, αλλα μεχρι εκει...μην το ξεφτυλισουμε τελειως και σου δωσουμε και ανθρωπινα χαρακτηριστικα....
:confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom