Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
ειναι πολυεξοδη...αμα δεν μαγειρευε κιολας, θα την ειχα σουταρει ναπουμε... :confused:
βρες καποια που να μην σου ψηνει μαζι με πεθερα το ψαρι στα χειλη ρε μαλακα....εχεις γερασει δεκα χρονια πριν την ωρα σου κριμα εισαι :(
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
δεν θελω ειμαι παραδοσιακος ρε θελω δισκακι :tooth:τωρα εχω ενα ps3 και μαλακιζομαι
νταξει η αληθεια ειναι οτι εχει χαρη και το δισκακι
παντως παρτο καμια σχεση με τις αρχαιολογιες που παιζεις τωρα στο ps3 :2on1:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
νταξει η αληθεια ειναι οτι εχει χαρη και το δισκακι
παντως παρτο καμια σχεση με τις αρχαιολογιες που παιζεις τωρα στο ps3 :2on1:
ειχα βρει προσφορα 1tb και δωρο το κινεκτ στα 580 και εξαφανιστηκε ρε μαλακα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
βρες καποια που να μην σου ψηνει μαζι με πεθερα το ψαρι στα χειλη ρε μαλακα....εχεις γερασει δεκα χρονια πριν την ωρα σου κριμα εισαι :(
με χει αναγκη ρε μουνι...αμα πω οτι φευγω, θα κλειστει στο μαρκομιχελακειο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
ειναι πολυεξοδη...αμα δεν μαγειρευε κιολας, θα την ειχα σουταρει ναπουμε... :confused:
Ε δείξε της κι εσύ πως αγαπάει ο Πειραιάς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

με χει αναγκη ρε μουνι...αμα πω οτι φευγω, θα κλειστει στο μαρκομιχελακειο
Στο μαρκομιχελάκειο δεν ήταν κλεισμένος ο Ιούλιος που σε έπαιρνε τηλέφωνο όταν έκανες εκπομπές στο τίβι Μάτζικ?
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
με χει αναγκη ρε μουνι...αμα πω οτι φευγω, θα κλειστει στο μαρκομιχελακειο
εμενα δεν με εχει αναγκη..να φανταστεις της ειπα να λειψω ταξιδακι ενα τριημερο και μου ειπε αν παω να παω ταξιδι μονιμα :confused:
 

themaster

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2018
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
159
Πόντοι
0
Μην σας κανει καμια εντυπωση. Ετσι ειναι ολες. Και πολυ αργησες φιλε να την πεταξεις στα σκουπιδια οπου και ανηκει αλλα καλιο αργα παρα ποτε
 

kerk99

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
253
Like
302
Πόντοι
21
οποιος σκεφτεται με το κατω κεφαλι μονο θα την πατησει καποια στιγμη νομοτελειακα
Δικαιολογειται το κατω κεφαλι λογω ελλειψης εγκεφαλου. Το πανω που εχει και δεν τον χρησιμοποιει ειναι το προβλημα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
περιμένεις να παρεις σοβαρή απάντηση από ενα φόρουμ που το λένε μπουρδέλα
φίλους δεν έχεις;
αν δεν περιμενει να παρει σοβαρη απαντηση λογο φορουμ τοτε δε θα ειναι και σοβαρη η ερωτηση
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
... με το να δημιουργει κατα καιρους προφιλ σε διαφορα σιτε γνωριμιων και να αναζηταει την κουβεντα με σκοπο την σοβαρη σχεση (ετσι ελεγε στα προφιλ της ) με διαφορους αντρες , παντρεμενους -ελευθερους- διαζευγμενους .
Οι κουβεντες ΠΑΝΤΑ μετα απο λιγα μντα με τους περισσοτερους κατεληγε να ρωταει αυτη αν θελουν να την δουν σε φωτο στην αρχη και με παρα πολλους βιντεοκλησεις κλπκλπ.
Επεξε και μια συναντηση σε καφε στην Αθηνα οταν ειχε παει να δει τους δικους της γιατι ειχε ερωτευτει εναν τυπο που αφου δεν πηδηξε την εκανε με Ελαφρα...
Κερατο απο οσο ανακαλυψα τελικα δεν υπηρξε ή δεν προλαβε να υπαρξει. ΤΥουλαχιστον σαρκικο γιατι συναισθηματικα με ειχε κανει ταρανδο.....
Εγώ να κάνω μία χαζή ερώτηση ?
Αυτά που περιγράφεις για τη γυναίκα σου, τα έχεις κάνει κι εσύ ?
Ρωτάω διότι βλέπω ότι είσαι γραμμένος στο site εδώ και 7 χρόνια. Επίσης διάβασα σε σχόλιά σου ότι έπαιζες σε site γνωριμιών ή κάνω λάθος?

Επομένως .... πώς κατακρίνουμε έναν άνθρωπο όταν έχουμε κάνει κι εμείς τα ίδια και χειρότερα ???
Κι εδώ έρχεται και κουμπώνει η φράση : ο πρώτος αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω.


Υ.Γ. Επίσης να έχεις υπόψη σου ότι όταν οι άντρες λέμε "έχω κάτι καύλες και θέλω να γαμήσω" οι γυναίκες λένε "θέλω να γεμίσω το συναισθηματικό μου κενό".
Σου εύχομαι πάντως όλα να πάνε καλά και το κυριώτερο, να μην την πληρώσουν τα παιδιά σας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εγώ να κάνω μία χαζή ερώτηση ?
Αυτά που περιγράφεις για τη γυναίκα σου, τα έχεις κάνει κι εσύ ?
Ρωτάω διότι βλέπω ότι είσαι γραμμένος στο site εδώ και 7 χρόνια. Επίσης διάβασα σε σχόλιά σου ότι έπαιζες σε site γνωριμιών ή κάνω λάθος?

Επομένως .... πώς κατακρίνουμε έναν άνθρωπο όταν έχουμε κάνει κι εμείς τα ίδια και χειρότερα ???
Κι εδώ έρχεται και κουμπώνει η φράση : ο πρώτος αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω.


Υ.Γ. Επίσης να έχεις υπόψη σου ότι όταν οι άντρες λέμε "έχω κάτι καύλες και θέλω να γαμήσω" οι γυναίκες λένε "θέλω να γεμίσω το συναισθηματικό μου κενό".
Σου εύχομαι πάντως όλα να πάνε καλά και το κυριώτερο, να μην την πληρώσουν τα παιδιά σας.
τωρα τυπος που να ειναι εδω μεσα και αθωα περιστερα λιγο δυσκολο το κοβω
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.934
Πόντοι
1.041
Μου φαίνεται ότι η κυρία ήθελε επιβεβαίωση. Πιστεύω ότι αν της έφερνες που και που κανέναν πιτσιρικα να την παρτουζωνετε δεν θα ψαχνοταν. Βέβαια δεν αρέσουν σε όλους οι παρτούζες...
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
καλα τιναξες στον αερα τον γαμο σου ρε μλκ γιατι σε "κερατωσε" με μνμτα????
κι εσυ τι της εκανες γραμμενος εδω στο μπου.κομ απο το 2014???? ...για πες , γιαπες...
Και θες να σε πιστεψουμε? λυπηθουμε? συγχαρουμε?
για κοιτα ρε κατι.... αντρες! (λεω ΚΑΙ γι αυτους που βιαστηκαν να σε συγχαρουν!)

Α, ξεχασα, γραφτηκαν 16 ακομα σελιδες σε αυτο το σαιτ... ΟΚ, ΟΚ !
Επειδη ειναι στο μπου και καυλαντιζει σημαινει οτι την κερατωνει???
Εδω η τυπισσα συναισθηματικα και μονο τον εχει κερατωσει και λειαν συντομως και πρακτικα.
Εκτος και αν επεσε στη περιπτωση των λιγων γυναικών που ειναι μονο της θεωρίας .
Έπρεπε για μενα να την κρατησει ετσι χωρις να πληρώνει διατροφες κλπ ενοικια και να κανει τη ζωη του γκομενιτσες και σπιτι για ξενοδοχειο και αν εβρισκε καμια καλη διαζύγιο και τσαο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Αυτο ειναι υποκειμενικό.
Μια 10αρα που πετυχα σε μπαρ δεν μου εκατσε αρα τι ευκολα μας λες.
Το να πηδαω 5αρα 4αρα δεν με κανει μαγκα
Ποιος το λέει αυτό;
Καταρχήν μπορεί η 10ρα να είναι εύκολη και η 4ρα δύσκολη. Οπότε μάγκας αυτός που κατάφερε πχ να πηδηξει την τρελή παρθένα 4ρα ετών 34 και όχι την όμορφη 20ρα 10ρι που την έχει πάρει η μισή πόλη.

Επειδή λοιπόν το ποσό όμορφη και το ποσό δύσκολη είναι μια γυναίκα είναι και υποκειμενικά και θέμα συγκυριων αυτό το οποίο λογαριαζουν στο τέλος στα καπη οι γέροι είναι ο απόλυτος αριθμός και εκεί είναι η μαγκιά γιατί οποιος έχει πολλές κατακτήσεις σίγουρα θα έχει και όμορφες και δύσκολες, τι να του πει ο άλλος που ερηξε μόνο 10 πχ στην ζωή του, ότι οι δικές μου ήταν πιο όμορφες και πιο δύσκολες άρα είμαι πιο μάγκας από εσένα που έρηξες 50 και 100; θα γελάνε όλοι. Εγώ λέω μαγκιά που από κάθε γειτονιά της Θεσσαλονίκης που περνάω λέω εδώ ήταν κι αυτή κι αυτή κι αυτή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom