Νέα

Μάγκες Γάμος Τέλος!!!!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINDEREKPLIXI_@1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 762
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Αν και δεν διαβασα οοοοολες τις σελιδες για την περιπτωση του ανθρωπου εδω που πηρε διαζυγιο αυτο που καταλαβα ηταν οτι ψαχνοταν εδω στο site.προφανως εψαχνε για μπουρδελακια και γυναικες.Οποτε για να το κανει αυτο καποιο κενο υπηρχε στον γαμο του.Και δεν εννοω σεξουαλικο κενο γιατι απ οτι μας λεει ειχε αριστη σεξουαλικη ζωη με την πρωην γυναικα του.Καπου ελεγε για συναισθηματικο κενο.Αν συνεβη αυτο και γι αυτο ψαχνοταν εδω μεσα οκ παω πασο.Αλλα απο τη στιγμη που υπηρχε το συναισθηματικο κενο και εψαχνε γυναικες εδω μεσα το ιδιο θα ενιωθε λογικα και η γυναικα του και εψαχνε αντρες.

Αν ομως η γυναικα του καλυπτοταν σε ολα της και αυτος πρωτοξεκινησε να ψαχνεται με γυναικες για δικους του λογους τοτε δεν εχει δικαιωμα να ζηταει και τα ρεστα!

καπως ετσι το βλεπω εγω...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.287
Κριτικές
1
Like
35.310
Πόντοι
6.256
δεν φταις πουθενα...τωρα που θα μεινει μονη και θα πεφτει πανω σε μαλακες,σε τυπους που θα θελουν μονο να την πηδηξουν,
σε τυπους τρελους και ψυχασθενεις θα δει ποσα απιδια πιανει ο σακος
43 χρονων ελληνιδα χωρισμενη με παιδια?
Και οι πακιστανοι θα την κανουν με ελαφρα.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Αν ομως η γυναικα του καλυπτοταν σε ολα της και αυτος πρωτοξεκινησε να ψαχνεται με γυναικες για δικους του λογους τοτε δεν εχει δικαιωμα να ζηταει και τα ρεστα!

καπως ετσι το βλεπω εγω...
οταν για κανενα λογο αρχισε να με μειωνει , να με προσβαλει και να θιγει την αξιοπρεπεια μου σε αγνωστους και εγω να το ξερω σχεδον realtime επρπε να αντιδρασω . Οπως την ρωτησα χτες για ποιον λογο εφτιαχνε προφιλ και δηλωνε , παντρεμενη με 2 παιδια και ψαχνει σοβαρη σχεση και δεν δηλωνε εξαρχης ελευθερη δεν πηρα καμια απαντηση . Οπως επισης και οταν ρωτησα τι της προσεφερε να με μειωνει με καθε τροπο (χωρις ΚΑΝΕΝΑ λογο) σε οποιον ηθελε απλα να την πηδηξει παλλι δεν πηρα καμια απαντηση .Ενα συγγνωμη μονο πεταξε και αυτο ισα που ακουστηκε . Τοτε ξεκινησα να προσπαθω να κρατησω τις ισοροποιες μεσα μου . Με λαθος τροπο αλλα επρπε να κρατησω το ανδρισμο μου και την αξιοπρεπεια μου .. Της το ειπα οτι ουτε εγω ειμαι Αγιος ... Αλλα ο λογος που δεν ειμαι αγιος ειναι καθαρα απο την δικια της χαζη ? ανωριμη ? δεν ξερω τι , σταση...

και ο λογος που κρατιωμουν τοσα χρονια ηταν καθαρα και μονο για τα ΠΑΙΔΙΑ μου... γιατι δεν ηθελα να τους προκαλεσω κακο με οποιοδηποτε τροπο..Επιλογη μου ηταν.
Απλα τωρα που ξαναεγιναν τα ιδια δεν μπορεσα να καταπιω αλλα ...
Θεωρω οτι εκανα το σωστο απο την αρχη μεχρι τωρα... μπορει με λαθος τροπο αλλα νομιζω οτι εκανα το σωστο...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
οταν για κανενα λογο αρχισε να με μειωνει , να με προσβαλει και να θιγει την αξιοπρεπεια μου σε αγνωστους και εγω να το ξερω σχεδον realtime επρπε να αντιδρασω . Οπως την ρωτησα χτες για ποιον λογο εφτιαχνε προφιλ και δηλωνε , παντρεμενη με 2 παιδια και ψαχνει σοβαρη σχεση και δεν δηλωνε εξαρχης ελευθερη δεν πηρα καμια απαντηση . Οπως επισης και οταν ρωτησα τι της προσεφερε να με μειωνει με καθε τροπο (χωρις ΚΑΝΕΝΑ λογο) σε οποιον ηθελε απλα να την πηδηξει παλλι δεν πηρα καμια απαντηση .Ενα συγγνωμη μονο πεταξε και αυτο ισα που ακουστηκε . Τοτε ξεκινησα να προσπαθω να κρατησω τις ισοροποιες μεσα μου . Με λαθος τροπο αλλα επρπε να κρατησω το ανδρισμο μου και την αξιοπρεπεια μου .. Της το ειπα οτι ουτε εγω ειμαι Αγιος ... Αλλα ο λογος που δεν ειμαι αγιος ειναι καθαρα απο την δικια της χαζη ? ανωριμη ? δεν ξερω τι , σταση...

και ο λογος που κρατιωμουν τοσα χρονια ηταν καθαρα και μονο για τα ΠΑΙΔΙΑ μου... γιατι δεν ηθελα να τους προκαλεσω κακο με οποιοδηποτε τροπο..Επιλογη μου ηταν.
Απλα τωρα που ξαναεγιναν τα ιδια δεν μπορεσα να καταπιω αλλα ...
Θεωρω οτι εκανα το σωστο απο την αρχη μεχρι τωρα... μπορει με λαθος τροπο αλλα νομιζω οτι εκανα το σωστο...
φιλε επι της ουσιας απαντησε μου. Ψαχνοσουν εδω μεσα στο site οταν αρχισε να σε μειωνει και να σε προσβαλει? την αληθεια ομως.....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
35 χρονων 75κιλα και παρθενα φιλε κατι δεν μ αρεσει.
Κοιτα μονο οι ασχημες ειναι παρθενες τώρα οι πολυ ασχημες,αξιζει ομως το ξεπαρθενιασμα?δεν νομιζω νικ11880 να αξιζει..
απο καπου μπαζει το μπαζο
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
93
Κριτικές
4
Like
511
Πόντοι
300
Γαμάτο φουλ,το μόνο που μένει από τον γάμο είναι το παιδί,αν θέτε κάποιον να σας φροντίζει.
Βρείτε καμιά Βουλγάρα με 40 ευρώ σου κάνει το σπίτι κυριλέ και είναι και καλό μπορεί να το κουτουπωσρις κιολας
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
φιλε επι της ουσιας απαντησε μου. Ψαχνοσουν εδω μεσα στο site οταν αρχισε να σε μειωνει και να σε προσβαλει? την αληθεια ομως.....

φιλε επι της ουσιας απαντησε μου. Ψαχνοσουν εδω μεσα στο site οταν αρχισε να σε μειωνει και να σε προσβαλει? την αληθεια ομως.....
ολα ξεκινησαν για μενα το 2018 ενα χρονο μετα που ανακαλυψα τα παντα..
και για την ιστορια η κοπελα οχι μονο ειχε τα παντα αλλα ελεγε οπου βρισκοταν οτι ηταν υπερκαλυμενη σε οτι ηθελε .. απο σεξ μεχρι συμμετοχη στα παντα ..
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
Οι φίλες της πρώην του @KINDEREKPLIXI_@1976 είμαι σίγουρος θα κάνουν τον δικηγόρο του διαβόλου όπως βλέπουμε εδώ. Η θα το συζητούν τόσο πολύ το θέμα.


Αυτό που θα συζητούν είναι πως θα περάσουν ''καλααααααααά''.

Για να κάνουμε μία περίληψη του 2020 στις σχέσεις.

Άντρας = λάθος σε όλα ή και κάποια διερεύνηση.

Γυναίκα = σωστή σε όλα χωρίς διερεύνηση.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
οταν για κανενα λογο αρχισε να με μειωνει , να με προσβαλει και να θιγει την αξιοπρεπεια μου σε αγνωστους και εγω να το ξερω σχεδον realtime επρπε να αντιδρασω . Οπως την ρωτησα χτες για ποιον λογο εφτιαχνε προφιλ και δηλωνε , παντρεμενη με 2 παιδια και ψαχνει σοβαρη σχεση και δεν δηλωνε εξαρχης ελευθερη δεν πηρα καμια απαντηση . Οπως επισης και οταν ρωτησα τι της προσεφερε να με μειωνει με καθε τροπο (χωρις ΚΑΝΕΝΑ λογο) σε οποιον ηθελε απλα να την πηδηξει παλλι δεν πηρα καμια απαντηση .Ενα συγγνωμη μονο πεταξε και αυτο ισα που ακουστηκε . Τοτε ξεκινησα να προσπαθω να κρατησω τις ισοροποιες μεσα μου . Με λαθος τροπο αλλα επρπε να κρατησω το ανδρισμο μου και την αξιοπρεπεια μου .. Της το ειπα οτι ουτε εγω ειμαι Αγιος ... Αλλα ο λογος που δεν ειμαι αγιος ειναι καθαρα απο την δικια της χαζη ? ανωριμη ? δεν ξερω τι , σταση...

και ο λογος που κρατιωμουν τοσα χρονια ηταν καθαρα και μονο για τα ΠΑΙΔΙΑ μου... γιατι δεν ηθελα να τους προκαλεσω κακο με οποιοδηποτε τροπο..Επιλογη μου ηταν.
Απλα τωρα που ξαναεγιναν τα ιδια δεν μπορεσα να καταπιω αλλα ...
Θεωρω οτι εκανα το σωστο απο την αρχη μεχρι τωρα... μπορει με λαθος τροπο αλλα νομιζω οτι εκανα το σωστο...


Φίλε πες μας λίγο την οικονομική συνεισφορά στο περίπου σε ποσοστά αν θέλεις σε βάθος δεκαετίας.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Mόνον που εσύ είσαι μέλος απο το 2014, την εποχή που σύμφωνα με όσα μας λες όλα πήγαιναν πρίμα μεταξύ σας.
ποτε δεν κυνηγησα κατι απο εδω μεσα. μπηκα για την πλακα , για το γελιο και γιατι μου αρεσε να διαβαζω πολλες φορες ωραια αρθρα. μην μπερδευτε το ενα με το αλλο..
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Σε ένα διαζύγιο φταίνε και οι δύο


Και αυτή και η μάνα της !!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
έχεις σκεφτεί ότι το κάθε μέρα μακαρόνια μπορεί να είναι βαρετό ΚΑΙ για μια γυναίκα;
Τα 40+ και αν έχουν ξεκινήσει ορμονικές ιστορίες φέρνουν τα πάνω κάτω στο σώμα στο μυαλό στις λειτουργίες...στις αντιλήψεις, συγκρούσεις κλπ. Μια προδιάθεση λόγω παρελθόντος ας πούμε, λόγω του ότι παίζουν απωθημένα ή ανεκπλήρωτα (οτιδήποτε) μπορεί να εξελιχθεί σε σοβαρά παραστρατήματα.
Τώρα, αν αποβάλλει κανείς την ερμηνεία της 'Κτήσης' του θηλυκού από πάνω του ίσως και να μπορεί να συμβιώσει, αν όχι, είναι τελειωμένο το παιχνίδι. Δεν θα είσαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος.
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
Σε ένα διαζύγιο φταίνε και οι δύο


Και αυτή και η μάνα της !!!
μονο που στην προκειμενη η μανα της ειναι εντελως απων... εχει δηλωσει οτι δικια της ειναι η ζωη και δικα της τα λαθη.. δεν υπαρχει καν στην ζωη της.... απων απο οσο την ξερω..
 
OP
OP
KINDEREKPLIXI_@1976

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
919
Πόντοι
86
έχεις σκεφτεί ότι το κάθε μέρα μακαρόνια μπορεί να είναι βαρετό ΚΑΙ για μια γυναίκα;
Τα 40+ και αν έχουν ξεκινήσει ορμονικές ιστορίες φέρνουν τα πάνω κάτω στο σώμα στο μυαλό στις λειτουργίες...στις αντιλήψεις, συγκρούσεις κλπ. Μια προδιάθεση λόγω παρελθόντος ας πούμε, λόγω του ότι παίζουν απωθημένα ή ανεκπλήρωτα (οτιδήποτε) μπορεί να εξελιχθεί σε σοβαρά παραστρατήματα.
Τώρα, αν αποβάλλει κανείς την ερμηνεία της 'Κτήσης' του θηλυκού από πάνω του ίσως και να μπορεί να συμβιώσει, αν όχι, είναι τελειωμένο το παιχνίδι. Δεν θα είσαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος.
τα εχω σκεφτει ολα αυτα.. και ειλικρινα δεν με ενοχλει πλεον.. ας κανει οτι θελει στην ζωη της. μονο τα παιδια μου θελω να ειναι καλα χωρις προβληματα....
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Λοιπον μαγκες η ΑΠΟΛΥΤΑ πραγματικη ιστορια εχει ως εξης...
Παντρεμενος 14 χρονια ... 2 ΥΠΕΡΟΧΑ παιδια ... η σχεση μου με την κυρια μεσα απο ολα τα σκαμπανεβαζματα που περναεν τα ζευγαρια κυλουσε σε ενα κλιμα θα ελεγα όμορφο και τουλαχιστον πολυ εποικοδομητικο για τα παιδια μας αλλα και για εμας.....Και οι 2 με τις δουλειες μας , με εξαιρετικα καλο επιπεδο διαβιωσης. Δεν καταλαβαμε ουτε κριση ουτε ανεχεια ουτε τιποτα παρ'ολη την κριση αλλα και την αναστολη εργασιας που εχει αυτη απο περυσι . Παααααρα πολυ καλο σεξ (κατα τα λεγομενα και των 2 μας) και σε συχνοτητα αλλα και σε ποιοτητα .
Νομιζω οτι Η κυρια επαθε την κριση των 40 (43 σημερα) και προσπαθουσε να καλυψει το κομπλεξ κατωτερωτητας λόγω αδυναμης και σχεδον διαλυμενης οικογενειας ( ??) , την αδυναμια διαχειρησης της ηλικιας (??) , φθορα στην μεταξυ μας σχεση(??) με το να δημιουργει κατα καιρους προφιλ σε διαφορα σιτε γνωριμιων και να αναζηταει την κουβεντα με σκοπο την σοβαρη σχεση (ετσι ελεγε στα προφιλ της ) με διαφορους αντρες , παντρεμενους -ελευθερους- διαζευγμενους .
Οι κουβεντες ΠΑΝΤΑ μετα απο λιγα μντα με τους περισσοτερους κατεληγε να ρωταει αυτη αν θελουν να την δουν σε φωτο στην αρχη και με παρα πολλους βιντεοκλησεις κλπκλπ.
Επεξε και μια συναντηση σε καφε στην Αθηνα οταν ειχε παει να δει τους δικους της γιατι ειχε ερωτευτει εναν τυπο που αφου δεν πηδηξε την εκανε με Ελαφρα...
Κερατο απο οσο ανακαλυψα τελικα δεν υπηρξε ή δεν προλαβε να υπαρξει. ΤΥουλαχιστον σαρκικο γιατι συναισθηματικα με ειχε κανει ταρανδο.
Το αποτελεσμα ειναι περυσι τετοιο καιρο να βρω απο λαθος της τον προτελευταιο λογιαριασμο να γινει της πουτανας , να χωριζουμε για λιγες μερες και μετα να ζητησει συγχωρεση με ορκους πιστης και δακρυων και εγω ο μαλακας λογω παιδιων , ανατροφης κλπκππ να δινω μια τελευταια ευκαιρια...

Πριν μερικες μερες ανακαλυψα παλι εντελως τυχαια οτι η κοπελια ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ με αλλο λογαριασμο στο ιδιο σιτε και εκανε παλι ακριβως το ιδιο.

Αποτελεσμα : Την δευτερα υπογραφουμε την λυση του γαμου με συνεπιμελεια . Βαση των παιδιων μου το σπιτι μου, μερος που γεννηθηκαν και μεγαλωσαν και ειναι και δικια τους επιθυμια εξαλου.. Εκ του νομου ( αλλα και δικιας μου απαιτησεως) τα εξοδα μορφωσης και σιτισης που υπολογιστηκαν απο κοινου με την πρωην και μεχρι ενα ποσο τα καλυπτω εγω , και αυτη τα υπολοιπα...
Απο κοινου αποφασιζουμε ποτε και με ποιον τροπο θα εχουμε τα παιδια μας κοντα μας.
Ποσο λαθος ή σωστα επραξα τα τελευταια χρονια ειναι κατι που με απασχολει.
Αφου ελυσα με τον καλυτερο δυνατο τροπο το θεμα των παιδιων , την εχω γραμμενη στα αρχιδια μου... νομιζω οτι φερθηκα σαν αντρας με αρχες και αξιες για το καλο της οικογενειας και των παιδιων μου. Την πατησα και το αναγνωριζω..... Αλλα πιστευω οτι οι αμαρτιες πληρωνονται εδω.....

Το σεντονι μακρυ :) :)
Ξερω οτι θα υποστω κακοποιηση απο εσας :) :) :) :) αλλα θα αντεξω....

υ.γ Η φραση ''εν βρασμο ψυχης '' τελικα υπαρχει και σε εκεινο το σημειο πραγματικα εισαι κατι αλλο αντι για ανθρωπος.....
Καλά έκανες.Ξεφορτώθηκες μια πουτάνα και κανόνισες και τα παιδιά σου όπως έπρεπε.Απο εκεί και πέρα να πάει να γαμηθεί.Μην σκέφτεσαι ούτε τα παιδιά που σου χάρισε,όπως λές,καθώς εσύ τα πλήρωσες και να σκέφτεσαι ότι αν την ξανασυγχωρούσες θα είχε ξεφύγει ακόμα περισσότερο,καθώς θα είχε χάσει κάθε σεβασμό προς το πρόσωπό σου και θα σε λόγιζε σαν κατώτερο άνδρα ή καμία φιλενάδα της.Αυτό σήμαινε ότι θα πηδιόταν με ότι υπήρχε,ακομα και με όντως κατώτερους ανθρώπους,όπως αλβανούς,πάκηδες,ρώσους και το κάθε κατακάθι και θα σου φόρτωνε και κανένα μπάσταρδο.Η συμπεριφορά σου ήταν άψογη και καλά ξηγήθηκες.Ψόφος στις καριόλες.
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
515
Like
766
Πόντοι
86
έχεις σκεφτεί ότι το κάθε μέρα μακαρόνια μπορεί να είναι βαρετό ΚΑΙ για μια γυναίκα;
Τα 40+ και αν έχουν ξεκινήσει ορμονικές ιστορίες φέρνουν τα πάνω κάτω στο σώμα στο μυαλό στις λειτουργίες...στις αντιλήψεις, συγκρούσεις κλπ. Μια προδιάθεση λόγω παρελθόντος ας πούμε, λόγω του ότι παίζουν απωθημένα ή ανεκπλήρωτα (οτιδήποτε) μπορεί να εξελιχθεί σε σοβαρά παραστρατήματα.
Τώρα, αν αποβάλλει κανείς την ερμηνεία της 'Κτήσης' του θηλυκού από πάνω του ίσως και να μπορεί να συμβιώσει, αν όχι, είναι τελειωμένο το παιχνίδι. Δεν θα είσαι ούτε ο πρώτος, ούτε ο τελευταίος.


Εγώ είμαι full φεμινιστής (ισότητα παντού) και κατά της μονογαμίας το 2020. Κανένας δεν ανήκει σε κανέναν κλπ κλπ. Να γαμιούνται με όποιον θέλουν όπως και εγώ.


Δεν τα βρίσκουμε όμως με τις γυναίκες στην ισότητα στα οικονομικά. Χμμμμμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom