Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μακαρι να ειχα λεφτα κι επιχειρησεις και σπιτια να μου τα φαει :rolleyes:

Μόλις σου περάσει ο έντονος ενθουσιασμός που αισθάνεσαι, θα καταλάβεις ότι είναι επιεικώς βλακώδες, να επιτρέψεις να σου φάει την περιουσία σου η κάθε αγράμματη, η οποία μετά την «ενασχόληση» με το δικό σου πέος, ασχολήθηκε με το δικό μου, και γενικότερα με όλα τα πέη όσων μας διαβάζουν.

Αυτά..
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μόλις σου περάσει ο έντονος ενθουσιασμός που αισθάνεσαι, θα καταλάβεις ότι είναι επιεικώς βλακώδες, να επιτρέψεις να σου φάει την περιουσία σου η κάθε αγράμματη, η οποία μετά την «ενασχόληση» με το δικό σου πέος, ασχολήθηκε με το δικό μου, και γενικότερα με όλα τα πέη όσων μας διαβάζουν.

Αυτά..
1) Δυστυχως δεν ασχολειται με "πεη" (οπως λεει) μεσα στο Lido... Λεει στο prive αυτη κανει μονο χορο
2) Δεν εχω περιουσια να μου φαει, αλλα, αν την ειχα και της την διεθετα θα επιδιωκα να ασχολειται πολυ περισσοτερο με το δικο μου, παρα με τα δικα σας "πεη" :grin:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Και τριτον, αλλα σε ξεχωριστο ποστ γιατι μου εκανε μεγαλη εντυπωση...
Αν δε γουσταρε ουτε εστω και 1% με αυτα που εκανε, η κοπελα ειναι η καλυτερη ηθοποιος που εχει δει ποτε η Ελλαδα και θα παει πολυυυ μπροστα... :headbang:
 

razr

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνω,μπορει να σε στειλει αδιαβαστο αυτο το λουλουδι.

Η Ρωξάνα είναι αυτή εδώ?!
roxi.jpg
rox2.jpg

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ε! Αφού ξηγήθηκε η κοπέλα στο πριβέ κάνει μόνο... χουρό.... :boobies: :boobies:
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Παντως παιζει αρκετα η φλογερα σαν οργανο στο Lido μαγκες  :pipa2:
Εχθες που πηγαμε με τους δικους μου ειχαμε 2 περιπτωσεις, στο πριβε παντα..
Γενικα καλα περασαμε αλλα ακουσαν και τα γαμοσταυριδια τους οι μετρ του γαμαζιου γιατι και καλα τα κουπονια που τους ειχαμε παει απο την εκθεση Erotica δεν πιανανε λεει, ενω αυτος που μας εβαλε μεσα ελεγε οτι ισχυουν... :jerking:
Ηταν για ποτο η χορο και μας τα μασαγανε τα λογια τους οι λακαμαδες..
Εντελει με τα πολλα πηραμε ποτακια..
 

lb(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παντως παιζει αρκετα η φλογερα σαν οργανο στο Lido μαγκες  :pipa2:
Εχθες που πηγαμε με τους δικους μου ειχαμε 2 περιπτωσεις, στο πριβε παντα..
Γενικα καλα περασαμε αλλα ακουσαν και τα γαμοσταυριδια τους οι μετρ του γαμαζιου γιατι και καλα τα κουπονια που τους ειχαμε παει απο την εκθεση Erotica δεν πιανανε λεει, ενω αυτος που μας εβαλε μεσα ελεγε οτι ισχυουν... :jerking:
Ηταν για ποτο η χορο και μας τα μασαγανε τα λογια τους οι λακαμαδες..
Εντελει με τα πολλα πηραμε ποτακια..
Φιλε μου καλε.Μηπως κανεις λαθος?Ρωτησες εμενα προσωπικα και σου απαντησα πως ισχυουν.Ενα κουπονι ανα ατομο.Αργοτερα ηρθε ο σερβιτορος(με μακρια μαλλια)και μου ειπε πως με τα κουπονια ζητησατε δευτερα ποτα και σας τα προσφεραμε.Γιατι αυτη η παραπληροφοριση???
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αφού είναι εργάτριες Κε Πουρ... :boobies: :boobies:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
να τανε ξινοτραχανοβιτισεσ θα τανε καλα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αδέλφια ελάτε να σας πω μια ιστορία,

Αφεθείτε και ελάτε να σας ξεναγήσω σε μια βραδιά ξεχωριστή….

Έχει έρθει ο αλλοδαπός για δουλειά στην Αθήνα μας και το βραδάκι μετά το φαγητό είναι κουρασμένος και έχει ξενερώσει από την πίεση και τα προβλήματα της δουλειάς. Λέει λοιπόν να πάει καμία βόλτα στην βραδινή Αθήνα να δει λίγο το μάτι του Ελληνικό μουνί μπας και έρθει στα ίσα του.

Παίρνει στο τηλέφωνο τον φίλο του και συνάδελφο τον Ελληνάρα τον καπετάνιο και τον ρωτάει που και πώς? Ο Ελληνάρας τον πιάνει με την μία και τον κατευθύνει στην λεωφόρο της κολώνας και για να είναι και σίγουρος πως δεν θα γίνει ρεζίλι τον στέλνει καρφί στο γνωστό και μη εξαιρετέο Λίντο Παλλάς…..

Γυαλίζεται και σιδερώνεται λοιπόν ο αλλοδαπός και φορτώνει και το πορτοφόλι ευρά και ορμάει για να ξεμπουκώσει. Φτάνει λοιπόν στο μαγαζί και με το που τον βλέπουν οι εξυπηρετικοί εργαζόμενοι τον κατευθύνουν με την μία στο καλύτερο τραπέζι και τον αρχίζουν στα how do you do? Do you like the Greece? Here we have the best women κλπ τύφλα να έχουν οι ταβερνιάρηδες στα νησιά του Αιγαίου που ψαρεύουν παλατάκια με τον κατάλογο στο χέρι στη μέση του δρόμου.

Αρχίζουν λοιπόν να του στέλνουν μία μία τις παλιές και δασκαλεμένες «εργάτριες» και έχουνε πέσει από πάνω του προϊστάμενοι, μετρ και σερβιτόροι να μην του λείψει τίποτα του ανθρώπου…..

Μαζεύονται δε οι προαναφερόμενοι συνέχεια σε πηγαδάκια και χασκογελάνε και καταστρώνουνε το σχέδιο, αυτό το καλοδουλεμένο που έχουν πάντα όταν βλέπουν κανένα ξέμπαρκο αλλοδαπό, πως δηλαδή θα του τα πάρουνε χοντρά….

Η ώρα περνάει και ο «μαλάκας» ο αλλοδαπός πίνει τα ποτάκια του και χαμουρεύεται με τις «εργάτριες» και ο λογαριασμός έχει φουντώσει… Έχει φουντώσει όχι γιατί έχει κάνει μεγάλη κατανάλωση αλλά γιατί έχει φουντώσει η διάθεση των «επαγγελματιών» που όταν δουν αλλοδαπό επισκέπτη ακονίζουν τα μαχαίρια τους όπως ο χειρίστης του γύρου στο σουβλατζίδικο…..

Μετά δύο ωρίτσες ο αλλοδαπός «μαλάκας» ζητά να πληρώσει για να πάει για ύπνο και όλος σοβαρότητα ο σερβιτόρος του ζητάει ολοστρόγγυλα μερικά χιλιάρικα χωρίς ανάλυση  και ιδιαίτερη εξήγηση. Ο αλλοδαπός «μαλάκας» έχει πάθει πλάκα γιατί ούτε πολλά ποτάκια κέρασε αλλά ούτε πολλά ποτάκια ήπιε αλλά τι να κάνει αφού έχει δύο τρείς να τον στραβοκοιτάνε από πάνω του ανοίγει το πορτοφόλι και πληρώνει. Τόσα λεφτά δεν πλήρωσε ούτε σε καμπαρέ στο Παρίσι που επισκέφτηκε πριν δύο εβδομάδες.

Τι να κάνει ο κακομοίρης? ξένος σε ξένη χώρα πήγε στο κωλάδικο και του φάγανε τα λεφτά…. Που να διαμαρτυρηθεί? Που να το πει? Άσε καλύτερα μην μπλέξουμε λέει στον εαυτό του και με τα μούτρα κατεβασμένα φεύγει να πάει για ύπνο.

Εν τω μεταξύ τα γκαρσόνια, ο μετρ και ο προϊστάμενος όλο περηφάνια χασκογελάνε μεταξύ τους στη γωνία γιατί πάλι τα καταφέρανε. Πολύ μαλάκες αυτοί οι ξένοι χαχα καλά να πάθουν…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom