Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Ρουμανες ηταν αυτες οι γυναικες ?

Nομιζω οτι το μετρο ισχυει απο την Κυριακη.. Τεσπα, θα δουμε πως θα δουλεψει το νεο τιμολογιο, διοτι τις Ρουμανες δεν ειναι για να τις πιστευεις..!

Παντως το θεμα ειναι οτι το bourdela διαβαζετε απο χιλιαδες κοσμο και εχει μεγαλη επιρροη..Εδω ειμαστε για να γραψουμε και να ενημερωσουμε τα μελη για το τι πραγματικα συμβαινει. Εγω πιστευω οτι το μαγαζι μας ειπε την αληθεια.

Αυτα..
παντα αλιθια
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Παντως το θεμα ειναι οτι το bourdela διαβαζετε απο χιλιαδες κοσμο και εχει μεγαλη επιρροη..Εδω ειμαστε για να γραψουμε και να ενημερωσουμε τα μελη για το τι πραγματικα συμβαινει. Εγω πιστευω οτι το μαγαζι μας ειπε την αληθεια.

Αυτα..
Μακάρι... :priest: :hmm:
Η κοπέλα νομιζω ηταν Μολδαβη ,Αμιρα η καπως έτσι...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίτα  ή  η  Αμίρα  είναι όντως  τόσο κοντή που λέει ο σύντροφος  παραπάνω , ή  εσείς  είστε  άνω  του 1,87 όλοι !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  ρε  τώρα  πείτε  μου  ότι  μπορείτε  να  ξεχωρίσετε  ποια  είναι ρουμάνα  και ποια  μολδαβή !
Α ρε  καθηγητεεεεεεεεεεεεεεεεες
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
τι αν κανουεμ δε ιμαστε ολι απογονι του περικλι
άμα  είναι  Ρομά  η  Αμίρα , παρτην  τώρα  το καλοκαίρι μαζί σου  στην τουρνέ  που  θα  πας  με  τη μαϊμού !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
άμα  είναι  Ρομά  η  Αμίρα , παρτην  τώρα  το καλοκαίρι μαζί σου  στην τουρνέ  που  θα  πας  με  τη μαϊμού !
εγινε θα σου πο το δρομολογιο για να μι χασισ παραστασισ, ΘΕΑΤΙ μου!!!!!!!

βρεσ κε μια ακρι να κονομισουμε κε μια βουγιουκλακι απο τι βαγια καλντα, κε ασε τα τιλεφονα κε τ αμινιματα αμα βρισ αλικι σε σιχορο
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
εγινε θα σου πο το δρομολογιο για να μι χασισ παραστασισ, ΘΕΑΤΙ μου!!!!!!!

βρεσ κε μια ακρι να κονομισουμε κε μια βουγιουκλακι απο τι βαγια καλντα, κε ασε τα τιλεφονα κε τ αμινιματα αμα βρισ αλικι σε σιχορο

Πες τα αγορίνα μου, να τα ακούνε οι αρμόδιοι αυτά
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Δεν ειμαι παλιος βεβαια, αλλα δεν ειμαι και τοσο noob, 4-5 χρονια τρεχω στα στριπτιτζαδικα και τα συναφη και πρωτη φορα παθαινω τετοια ζημια... Απο που βγηκε, απο ποιου παραδεισου πορτα βγηκε αυτο το πλασμα η Ρωξανα? Προσοχη, θα παρατησετε γυναικες, παιδια, γκομενες, δουλειες για παρτη της :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Δεν ειμαι παλιος βεβαια, αλλα δεν ειμαι και τοσο noob, 4-5 χρονια τρεχω στα στριπτιτζαδικα και τα συναφη και πρωτη φορα παθαινω τετοια ζημια... Απο που βγηκε, απο ποιου παραδεισου πορτα βγηκε αυτο το πλασμα η Ρωξανα? Προσοχη, θα παρατησετε γυναικες, παιδια, γκομενες, δουλειες για παρτη της :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:

συμφωνω,μπορει να σε στειλει αδιαβαστο αυτο το λουλουδι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom