Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εσύ βρε μαλακοπίτουρα...με αυτά τα 2 ποστ αυτοακυρώνεσαι...

Για καρπαζιές είστε...και εσύ κ ο άλλος ο βλακάμπουρας....που λέει πως μας ενδιαφέρουν τα ποστ...

Γαμώ και τα πόστ...και το φόρουμ...κ ότι να ναι....λες κι εχουμε αναγκη....

Ειμαστε εδώ για την πλακα μας....και καμια φορά τα παίρνουμε στο κρανιο διαβάζοντας μαλακιες...αλλα κ παλι το τραβαμε επιτηδες το σχοινι...

Γι'αυτό αντε γαμηθείτε κι εσεις κ οι επομενοι....κ μη μας φερετε την εισπραξη....γραψτε ενα ριβιου ομως...

Καλη σας ημερα...


TO XANAGRAFO GIATI TO SBHSANE:

ANTE GAMISOU RE PAPARA

BTW  DEN NOMIZO OYTE TO NHPIAGOGIO NA KATAFERES NA TELEIOSEIS KAI LOGIKO MOY FAINETAI TETOIOS TROMPAS POY EISAI

ANTE GEIA MLKA
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
TO XANAGRAFO GIATI TO SBHSANE:

ANTE GAMISOU RE PAPARA

BTW  DEN NOMIZO OYTE TO NHPIAGOGIO NA KATAFERES NA TELEIOSEIS KAI LOGIKO MOY FAINETAI TETOIOS TROMPAS POY EISAI

ANTE GEIA MLKA

Το οτι εισαι συνδρομητης-λαγος το καταλαβαμε απο τις πρωτες λεξεις που εγραψες..

Το οτι δεν θες να καταλαβεις τα νοηματα των μηνυματων, ειναι δικαιωμα σου..

Το να βριζεις καποιον που μπορει να σε ξεστραβωσει,---ΣΤΡΑΒΑΚΑ ΛΑΓΕ----
ειναι αχαριστια..

Και τον αχαριστο, δεν τον αγαπησε ουτε η μανα του..!!

Αυτα..και καληνυκτα..

ΥΓ - 1) Οτι αλλο θελησεις να μαθεις στο 11888, αχαριστε..!!
     2) Το οτι το σβησανε, σημαινει κατι..Αμα βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει, πιθανως και να το καταλαβεις..!!
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Το να βριζεις καποιον που μπορει να σε ξεστραβωσει,---ΣΤΡΑΒΑΚΑ ΛΑΓΕ----
ειναι αχαριστια..

Και τον αχαριστο, δεν τον αγαπησε ουτε η μανα του..!!
Το να βρίζει κανείς κάποιον που ΜΠΟΡΕΙ να τον ξεστραβώσει είναι απλώς στραβομάρα. Τίποτα περίεργο δηλαδή, αφού αν δεν είναι στραβός κανείς δεν χρειάζεται ξεστράβωμα.
Το να βρίζει κανείς κάποιον που ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ να τον ξεστραβώσει είναι αχαριστία. Όμως δυστυχώς τελευταία δεν έχω παρατηρήσει πολλές προσπάθειες ξεστραβώματος από τους λεγόμενους "παλιούς". Δικαίωμά τους βέβαια, όμως όχι και να ζητούνται δάφνες για κάτι που δεν γίνεται.

Όχι ότι διαφωνώ ειδικά μαζί σου επί του θέματος, όμως συμφωνώ απείρως περισσότερο με το ότι τόσο το σπαμάρισμα των παλιών όσο και οι εξυπνάδες των νέων είναι εξίσου εκνευριστικά και παιδιάστικα.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
επήλθε ανανέωσις στο ρόστερ, 2  νέα κοριτσοπουλα , Μονικα & Αντζι εκ Πολωνίας...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Η Αντζυ ειναι αυτη που ηταν και παλια Μουσες ????

Μια ξανθια κοντουλα με ωραια κωλαρα και αργο αισθησιακο χορο νομιζω .....
 

tasos_marou

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Οντως καμια σχεση αυτη η Αντζυ, πρεπει να ηρθαν απο Πειραιως..
 

Επισκέπτης
Το οτι εισαι συνδρομητης-λαγος το καταλαβαμε απο τις πρωτες λεξεις που εγραψες..

Το οτι δεν θες να καταλαβεις τα νοηματα των μηνυματων, ειναι δικαιωμα σου..

Το να βριζεις καποιον που μπορει να σε ξεστραβωσει,---ΣΤΡΑΒΑΚΑ ΛΑΓΕ----
ειναι αχαριστια..

Και τον αχαριστο, δεν τον αγαπησε ουτε η μανα του..!!

Αυτα..και καληνυκτα..
θ
ΥΓ - 1) Οτι αλλο θελησεις να μαθεις στο 11888, αχαριστε..!!
     2) Το οτι το σβησανε, σημαινει κατι..Αμα βαλεις το μυαλο σου να δουλεψει, πιθανως και να το καταλαβεις..!!

το οτι εισαι παλιος...μλκας το ξεραμε
το οτι εισαι και καραγκιοζης το μαθαμε τωρα


βρε γελοιε τι ασυναρτυσιες καθεσε και γραφεις?
που ειδες ρε καποιον να βοηθαει εδω μεσα?
ολο μαλακιες γραφετε εσυ και οι υπολοιποι παλιοι(μαλακες)

και το ξαναεγραψα ενω το εσβησαν γιατι ο παπαρας μας εβριζε και κανεις δεν του εσβησε το ποστ, ενω μολις εγω τον εβρισα κατευθειαν τρεξαν να προστατευσουν τον παλιο(μαλακα)

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
warnpmod.gif
 Eπαναλαμβανόμενες εξυβρίσεις μελών

[size=10pt]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ[/size]
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μεγάλε ηρέμησε. Εγώ δεν θεωρώ ότι έγραψες άρχικα κάτι περίεργο, αλλά μη το παρατραβάς
 

Επισκέπτης
Aυτο που εχει μεσα πουτανες πως λεγεται?

boutdel.tv


@nokia:
ANΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΑΡΧΙΔΙ λαγε

btw gauraki kai nokiakias: και απο τις 2 επιλογες φαινεται χαμηλου επιπεδου ανθρωπος


ENAΣ moderator δεν υπαρχει να σβησει τισ 100 αχρηστες σελιδες εδω μεσα?

τοσο μπινελικια εχουν πεσει και κανεις δεν ασχολειται...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το οτι εισαι παλιος...μλκας το ξεραμε
το οτι εισαι και καραγκιοζης το μαθαμε τωρα


βρε γελοιε τι ασυναρτυσιες καθεσε και γραφεις?
που ειδες ρε καποιον να βοηθαει εδω μεσα?
ολο μαλακιες γραφετε εσυ και οι υπολοιποι παλιοι(μαλακες)

και το ξαναεγραψα ενω το εσβησαν γιατι ο παπαρας μας εβριζε και κανεις δεν του εσβησε το ποστ, ενω μολις εγω τον εβρισα κατευθειαν τρεξαν να προστατευσουν τον παλιο(μαλακα)

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Επειδή κατά κάποιο τρόπο θεωρώ τον εαυτό μου από τους παλιούς και οι βρισιές σου πιάνουν και μένα, απλά θα σου προτείνω να διαβάσεις τι έχω γράψει στο παρελθόν.

Πάντα γράφω όταν πιστεύω πως έχω κάτι να πω και πιστεύω πως έχω καταθέσει πολλές εμπειρίες που θα μπορούσαν να είναι χρήσιμες για όποιον θεωρεί εαυτό νέο και όχι μόνο στο σπορ.

Βέβαια στα ποσταρίσματα μας πρέπει πάντα να υπάρχει και μια πινελιά πλάκας και πειράγματος μεταξύ των συναγωνιστών αλλιώς μάλλον θα ήταν πολύ βαρετά.

Αν θες να κρίνεις κάποιον εδώ μέσα θα πρέπει λοιπόν να κάνεις τον κόπο να διαβάσεις τι έχει γράψει μέχρι σήμερα για να δεις αν έχει προσφέρει στην ενημέρωση η όχι.

Οι περισσότεροι από αυτούς που αποκαλείς παλιούς έχουν κάνει σοβαρές και χρήσιμες κριτικές και έχουν συνεισφέρει στην ενημέρωση παλαιών και νέων για την καλύτερη διασκέδαση και αποφυγή ατυχιών και αποτυχιών.

Σε καμία περίπτωση δεν γράφω εδώ για να υπερασπιστώ κανέναν παλιό αφού προσωπικά δεν γνωρίζω κανέναν και μάλιστα με πολλούς έχω τελείως αντίθετες απόψεις για τα μαγαζιά του χώρου και τις υπηρεσίες που προσφέρονται σε αυτά. Παρόλα αυτά δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω πως οι περισσότεροι έχουν συνεισφέρει με τον τρόπο τους στην ενημέρωση και προστασία του στριπο κυνηγού

Τώρα εάν θεωρείς όλους τους παλιούς και εμένα προσωπικά (παλιό) μαλάκες, πρόβλημα σου και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Δεν νομίζω όμως ότι δικαιούσαι να επιτίθεσαι ακόμα περισσότερο γιατί αν δεν κάνω λάθος εσύ ήσουν αρχικά επιθετικός και προσβλητικός προς συγκεκριμένο συναγωνιστή και συνολικά σε αυτούς που αποκαλείς παλιούς.

Θα πρότεινα λοιπόν να βάλεις νερό στο κρασί σου και να αφήσουμε το θέμα να σβήσει αφού ούτως η άλλως δεν οδηγεί πουθενά.

Καλό θα ήταν αφού είσαι και συναγωνιστής να μας ενημερώνεις ουσιαστικά για τις εμπειρίες σου στο αγαπημένο μας σπορ.

αυτά
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ENAΣ moderator δεν υπαρχει να σβησει τισ 100 αχρηστες σελιδες εδω μεσα?

τοσο μπινελικια εχουν πεσει και κανεις δεν ασχολειται...

εεεε λογω και ονομασιας και θεματολογιας του σαιτ...οπως καταλαβενεις

οι μοντερειτορς ειναι ποιο ελαστικοι απο αλλου

εχουν την πεπιθιση οτι ενας υγιεις καυγας στο τελος εχει καλη καταληξη...

θα πεις ...θα πεις ....θα ξεσκασεις και μετα θα τα βρουμε ολοι εδω μεσα


εδω εχουμε δημοκρατια
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Aυτο που εχει μεσα πουτανες πως λεγεται?

boutdel.tv


@nokia:
ANΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΛΙΟΑΡΧΙΔΙ λαγε


ENAΣ moderator δεν υπαρχει να σβησει τισ 100 αχρηστες σελιδες εδω μεσα?

τοσο μπινελικια εχουν πεσει και κανεις δεν ασχολειται...

Όσον αφορά αυτό επίτρεψέ μου να σου πω πως δεν είναι ούτε δική μου αλλά ούτε δική σου δουλειά να αποφασίσουμε, να προτείνουμε και ούτε να επιβάλουμε για το τι θέλουν να σβήσουν και τι όχι

Αν μας αρέσει μένουμε αν δεν μας αρέσει απλά φεύγουμε

Αντε και καλό βράδυ
 

Επισκέπτης
Όσον αφορά αυτό επίτρεψέ μου να σου πω πως δεν είναι ούτε δική μου αλλά ούτε δική σου δουλειά να αποφασίσουμε, να προτείνουμε και ούτε να επιβάλουμε για το τι θέλουν να σβήσουν και τι όχι

Αν μας αρέσει μένουμε αν δεν μας αρέσει απλά φεύγουμε

Αντε και καλό βράδυ

Φιλε μου με εσενα δεν εχω κανενα προβλημα αλωστεε εαν θυμασαι μονο εσυ εδωσες μια σοβαρη απαντηση που αξιζε συζητησης...

Οποτε ζηταω συγνωμη απο εσενα και απο οσους αλλους προσεβαλα πανω στα νευρα μου.

Απ τα παραπανω βεβαια εξαιρουντε ο μλκσ ο νοκια και ο παπαρας-του νηπιαγωγιου- που αρχισε να βριζει
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Φιλε μου με εσενα δεν εχω κανενα προβλημα αλωστεε εαν θυμασαι μονο εσυ εδωσες μια σοβαρη απαντηση που αξιζε συζητησης...

Οποτε ζηταω συγνωμη απο εσενα και απο οσους αλλους προσεβαλα πανω στα νευρα μου.

Απ τα παραπανω βεβαια εξαιρουντε ο μλκσ ο νοκια και ο παπαρας-του νηπιαγωγιου- που αρχισε να βριζει
εγο φτεο για ολα ,μαθε τε μασ καλε κιριε πολα κε ορεα!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom