Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Αλεξάνδρα και Αναστασία....Διαβολική σύμπτωση αυτά τα ονόματα!
 

Zeus67

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Αλεξάνδρα? Ποια αυτή που τυγχάνει «προστασίας» κάτω από τις «στοργικές φτερούγες» του ενός αφεντικού?
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αλεξάνδρα? Ποια αυτή που τυγχάνει «προστασίας» κάτω από τις «στοργικές φτερούγες» του ενός αφεντικού?

Ναι, αυτήν  ακριβώς ( μέγιστη ποτοθεραπεύτρια ) όπως προειπώθηκε  επιτυχημένα  :2funny:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αλεξάνδρα και Αναστασία....Διαβολική σύμπτωση αυτά τα ονόματα!

Eπισης μην ξεχασετε να βαλετε στην Μαυρη Λιστα και τις Αλις, Σιμονα και Χριστινα...Εκτος αν θελετε να πεταξετε τα λεφτα σας.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16

Eσυ ξερεις αδελφε, αλλα μερικοι νεοι ( οπου αναθεμα αν διαβαζουν παλια ποσταρισματα ), θα γραψουν αυριο μεθαυριο για αυτες τις Ρουμανο-καριολες που του εφαγαν 1-2,000 € μονο για ποτους-χορους..
 

Επισκέπτης
για Σιμόνα θα διαφωνήσω....αν επιτρέπεται σε κάποιον που γνωρίζει λίγα....
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
για Σιμόνα θα διαφωνήσω....αν επιτρέπεται σε κάποιον που γνωρίζει λίγα....

σαφως και επιτρεπουμε φιλτατε,αλλα απο αποψη εμφανισης δε λεει και τιποτις....αληθεια κανα ροστερακι εχεις απο το ιδρυμα καθοτι λογω της ξενερας εχω να το επισκεφτω καιρο?
 

Επισκέπτης
σαφως και επιτρεπουμε φιλτατε,αλλα απο αποψη εμφανισης δε λεει και τιποτις....αληθεια κανα ροστερακι εχεις απο το ιδρυμα καθοτι λογω της ξενερας εχω να το επισκεφτω καιρο?
κάτι μου είπε στο αυτάκι κ μ'έπεισε....έχει ένα περίεργο πουτανέ....:) :) :)
sorry....πάσχουμε απ'το ίδιο σύνδρομο ξενέρας....:P
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κάτι μου είπε στο αυτάκι κ μ'έπεισε....έχει ένα περίεργο πουτανέ....:) :) :)
sorry....πάσχουμε απ'το ίδιο σύνδρομο ξενέρας....:P

εχει ενα περιεργο πουτανε οντως,αλλα απο εμφανιση ειναι πολυ δευτερη κατασταση....η λουιζα ητανε τουλαχιστον?προλαβες να δεις?η ιζαμπελλα,η λαουρα η λιθουανη?ποιες εχουν παει μυκονο?
 

Επισκέπτης
εχει ενα περιεργο πουτανε οντως,αλλα απο εμφανιση ειναι πολυ δευτερη κατασταση....η λουιζα ητανε τουλαχιστον?προλαβες να δεις?η ιζαμπελλα,η λαουρα η λιθουανη?ποιες εχουν παει μυκονο?
η λουιζα δεν ήταν εκείνη τη μερα...100%...γιατι την ξέρω αρκετά καλα...δε θυμαμαι ονοματα..αυτό ειναι το μειονέκτημά μου στο σκαουτινγκ....χαχαχα....δυστυχως για μυκονο δε γνωριζω τιποτα...διασκεδαζα εκτος των στριπ....χεχεχε...
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές,, αυτή  η Fillipino, τι ρόλο βαράει ?  Τα  κάνει όλα και συμφέρει ?
Γιατί  πολύ άνετα μας τα΄ έλεγε, αλλα  δεν πήραμε, ούτε για δείγμα...
Ποιός έχει  πάρει να μας  πεί  εμπειρία  ?
 

LawDim

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
89
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έλα δεν το πιστεύωωωω...  :2funny: :2funny:

Πιστέψτε το , γιατί και οι δύο ( 2 ), Αναστασίες  ονομάζονται , όπως εύστοχα  προαναφέρθηκε  :2funny:
Φιλιππίνο, με ολόσωμο  μαγιώ, λοιπόν, σαν του Φέλπς, ή εκείνο που φόραγε  παλιά  ο Θόρπ...?  :rockon:
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Απο το καλυτερο και ιστορικοτερο καμπαρε-κολομπαρο-τωρα στριπτιτζαδικο καταληξε το χειροτερο!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αν και σίγουρα έχει πέσει το lido σε σχέση με πιο παλιά δεν τα θεωρώ τόσο τραγικά τα πράγματα.Πιστεύω ότι υπάρχουν μερικά τρελά μωρά με τα οποία μπορείς να περάσεις πολύ καλά.Τις περισσότερες τις έχετε αναφέρει σε προηγούμενα ποστ.Εγώ θα προσθέσω την Εμανουέλα από την Πολωνία που είναι πολύ καύλα.Αυτό που με χαλάει στο λίντο είναι η ποιότητα των ποτών και ότι κάποιες πάνε να κοροϊδέψουν στο πριβέ.Αυτές πρέπει να τις βγάζουμε από εδώ στη μαύρη λίστα και όλα ΟΚ.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mε πηρε τηλ ενας φιλος πριν απο λιγο και μου ειπε μερικα πραγματα..

Οποτε και εγω με την σειρα μου τα μεταφερω..

Αγαπητε DJ..

Εχθες απο το μικροφωνο, συμβουλεψες τους θαμωνες του μαγαζιου, να μην διαβαζουν αυτα που γραφουμε στο σαιτ, γιατι ειναι ΚΑΚΟΗΘΕΙΕΣ..!!!

Επειση εισαι συμπαθεστατος ( κυριως οταν μας βαρας Metallica..), γιατι δεν μπαινεις και εσυ στο σαιτ να μας γραψεις την γμωμη σου..??

Που και ποτε γραψαμε κακοηθειες ? Και ποσα απο οσα γραψαμε ηταν ψεμματα ?



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom