Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Mε πηρε τηλ ενας φιλος πριν απο λιγο και μου ειπε μερικα πραγματα..

Οποτε και εγω με την σειρα μου τα μεταφερω..

Αγαπητε DJ..

Εχθες απο το μικροφωνο, συμβουλεψες τους θαμωνες του μαγαζιου, να μην διαβαζουν αυτα που γραφουμε στο σαιτ, γιατι ειναι ΚΑΚΟΗΘΕΙΕΣ..!!!

Επειση εισαι συμπαθεστατος ( κυριως οταν μας βαρας Metallica..), γιατι δεν μπαινεις και εσυ στο σαιτ να μας γραψεις την γμωμη σου..??

Που και ποτε γραψαμε κακοηθειες ? Και ποσα απο οσα γραψαμε ηταν ψεμματα ?
το καποτε νο1 τορα ειναι χαμηλοτερα σε επιπεδο κι απο Γκρανυ Ριτορνο το πυλεν του σαιτ....το μαγαζι εινε ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΙΑ,μακαρι να κλεισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ή να αλαξει μιαλο ο ιδιοκτητις!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
το καποτε νο1 τορα ειναι χαμηλοτερα σε επιπεδο κι απο Γκρανυ Ριτορνο το πυλεν του σαιτ....το μαγαζι εινε ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΙΑ,μακαρι να κλεισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ή να αλαξει μιαλο ο ιδιοκτητις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eσυ τι θα του προτεινες να αλλαξει ? ( μεταξυ μπυρας και κοψιδιου παντα.. :2funny:)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Eσυ τι θα του προτεινες να αλλαξει ? ( μεταξυ μπυρας και κοψιδιου παντα.. :2funny:)
οπος ιτο παλια,μπριτζολα εσπρεσο και αλο μπροσοπικο και πουτα και οχι κλεφτογκαρσονια
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Σαμπρινα..Βραζιλιανα. Δεν ειναι ασχημη ιδεα να περασεις 1-2 ωρες μαζι της..Θα κυλησουν ευχαριστα.. ;) ;)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κανε βρε νοκια μια λιστα για λιντο...εστω και σε πμ..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
κανε βρε νοκια μια λιστα για λιντο...εστω και σε πμ..

Αυτες που σε ενδιαφερουν ηταν εκει.. ;) ;)

Ολες οι αλλες ( πουτακι - κουβεντα - απλο χουρο), τι μας νοιαζουν ?

Απο αλλαγες ειδα την Μιλενα του Αλκατραζ και μια Γκαμπριελα (οχι την παλια που πηγε Ρασπουτιν), αλλα την εχω ακομα στα "εισερχομενα" προς διεκπεραιωση.. :2funny:
 

Επισκέπτης
Απο αλλαγες ειδα την Μιλενα του Αλκατραζ και μια Γκαμπριελα (οχι την παλια που πηγε Ρασπουτιν), αλλα την εχω ακομα στα "εισερχομενα" προς διεκπεραιωση.. :2funny:
To 1 συνεχίζει να απογοητεύει κ να συμπεριφέρεται οπως στο χωριό της....ελπίζω στο νέο μαγαζί να μάθει κ τις συνήθειές του...;)
Το 2 ασ'το στα εισερχόμενα....λόγια ανευ ουσίας...(κατ'εμέ πάντα)...;)
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
NOKIA EXOYME NEA BRAZILIANA STO LIDO.GINE LIGO PIO ANALYTIKOS.TI LEEI??/
 

Επισκέπτης
Προλαβες και τσεκαρες ? :2funny:
Μπορεί....:2funny:

Πάντως πρέπει η μετεγγραφή του Αλκατράζ...να ξεκινήσει το φραπέ το συντομότερο...γιατί για κάτι έξτρα δεν την κοζάρω με τα μυαλά της...έφυγε απ'τις σφαλιάρες κ νομίζει οτι ήρθε στο παλάτι του Buckingham....
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
τελευταια φορα που πηγα ειχαν φυγει πολλες παλιες και καλες,πχ..γκαμπριελα και μου θυμισε ρουμανικη αποικια.η βραζιλιανα η καινουργεια τι ελεγε?ειναι γνωστη στον χωρο?δουλευε καπου πριν η ειναι νεο αιμα?και τελος στο πριβε θυμιζει τιποτα απο λουιζα η ειναι ντεκαφ?
 

ninza

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον μεταφερω σημερινη εμπειρια φιλου μου απο το μαγαζι

12 η εισοδος, αλλα στο τελος οταν ηταν να πληρωσουν 2 ατομα τους λεει 25 ! οταν ρωτησαν γιατι λεει στρογγυλοποιηση (επειδη δεν ειχαν κερματα) :uglystupid: φυσικα του εδωσαν ακριβως 24  :birdman:

μετα μεσα του αρεσαν η μελινα και η καρλα
αλλα οταν ρωτησε ποσο εχει ο χορος του ειπαν 20 ! ολες εκτος απο μια μαυρη που ελεγε 10
φωναζουν σερβιτορο και τους επιβεβαιωνει οτι ο χορος εχει 10 .ξαναρωτανε μια απο τις "καλες" του μαγαζιου και λεει οτι 20 παιρνουν οι ομορφες και 10 τα μπαζα  :jerking:

τελικα παιρνει την καρλα και του λεει 20 ,αυτος λεει 10 και του λεει με τα 1000 ζορια οκ αλλα θα ειναι μικρος ο χορος και πραγματι ηταν 1.5 λεπτο  :tickedoff:

Στην εξοδο λεει του γερου οτι 9 στις 10 ζητανε 20 ευρω για χορο και οτι θα τους γραψει στο bourdela.com ( :grin:) και ο γερος φωναζει τον "μανατζερ" του μαγαζιου , ενας χοντρος 50ρης λεει, οπου ζηταγε να μαθει ποιες απο τις κοπελες το κανουν αυτο και χανει πελατες  :idiot: (λες και δεν ηξερε).

αυτα
εγω παντως εχω καιρο να παω και δεν προκειται αν δεν κανει ριζικη ανανεωση στο ροστερ
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
φιλε,βασο το θεμα δεν ειναι μονο αν σερβιρει φραπε,το θεμα ειναι αν αξιζει κιολας,γιατι απο φραπομπαζα,τα μαγαζια ειναι γεματα.Εσυ σαν εγκυρος ρεπορτερ και  αναλυτης,(και ξερω τι λεω,γιατι τα λεγαμε στο strip.gr)πρεπει να κανεις αναλυτικο ρεπορταζ,γιατι εγω στο συγκεκριμενο μαγαζι αν δεν υπαρχει σοβαρος λογος,δεν ξαναπαω.Βλεπεις ο νοκια μας αφησε με την απορια... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom