Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Πες τα ρε φιλε νοκια,γιατι οταν προχθες σερωταγα λεπτομερειες,για το αν αξιζει να ξαναπαω,κοντεψες να με περασεις απο ιερα εξεταση.Αυτο δεν σου ειπα και εγω.Δεν παω γιατι μου θυμιζει ρουμανικη αποικια...Και μαλιστα με τις χειροτερες,οι οποιες την εχουνε δει κιολας!!!!!!!1
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Πες τα ρε φιλε νοκια,γιατι οταν προχθες σερωταγα λεπτομερειες,για το αν αξιζει να ξαναπαω,κοντεψες να με περασεις απο ιερα εξεταση.Αυτο δεν σου ειπα και εγω.Δεν παω γιατι μου θυμιζει ρουμανικη αποικια...Και μαλιστα με τις χειροτερες,οι οποιες την εχουνε δει κιολας!!!!!!!1

Τοτε ειχες "ακουστει" καπως περιεργα..Τεσπα ολα καλα.

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
λοιπον μεταφερω σημερινη εμπειρια φιλου μου απο το μαγαζι

12 η εισοδος, αλλα στο τελος οταν ηταν να πληρωσουν 2 ατομα τους λεει 25 ! οταν ρωτησαν γιατι λεει στρογγυλοποιηση (επειδη δεν ειχαν κερματα) :uglystupid: φυσικα του εδωσαν ακριβως 24  :birdman:

μετα μεσα του αρεσαν η μελινα και η καρλα
αλλα οταν ρωτησε ποσο εχει ο χορος του ειπαν 20 ! ολες εκτος απο μια μαυρη που ελεγε 10
φωναζουν σερβιτορο και τους επιβεβαιωνει οτι ο χορος εχει 10 .ξαναρωτανε μια απο τις "καλες" του μαγαζιου και λεει οτι 20 παιρνουν οι ομορφες και 10 τα μπαζα  :jerking:

τελικα παιρνει την καρλα και του λεει 20 ,αυτος λεει 10 και του λεει με τα 1000 ζορια οκ αλλα θα ειναι μικρος ο χορος και πραγματι ηταν 1.5 λεπτο  :tickedoff:

Στην εξοδο λεει του γερου οτι 9 στις 10 ζητανε 20 ευρω για χορο και οτι θα τους γραψει στο bourdela.com ( :grin:) και ο γερος φωναζει τον "μανατζερ" του μαγαζιου , ενας χοντρος 50ρης λεει, οπου ζηταγε να μαθει ποιες απο τις κοπελες το κανουν αυτο και χανει πελατες  :idiot: (λες και δεν ηξερε).

αυτα
εγω παντως εχω καιρο να παω και δεν προκειται αν δεν κανει ριζικη ανανεωση στο ροστερ

Γιαυτο το μηνυμα, τι εχετε να πειτε αγαπητε DJ του Λιντο ?

Ειναι και αυτα κακοηθειες ?

Θα περιμενουμε με ενδιαφερον τα σχολια σας το βραδυ απο το ..οφωνο, μαζι με τα υπολοιπα σχολια σας για τις Ρουμανο-γυφτισες του μαγαζιου.

Αυτα και παλι να περνας καλα..

 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Προς τον DJ του Lido..
-----------------------

Επειδη απο το πρωι με εχουνε παρει 2-3 τηλεφωνα διαφοροι φιλοι, λεγοντας μου να σου ξαναγραψω μερικες κουβεντες..

Λοιπον,μου ειπαν οτι εχθες στο μαγαζι ξαναπηρες το μικροφωνο και αρχισες να συμβουλευεις τους θαμωνες να μην πιστευουν αυτα που γραφουμε και γενικοτερα να θαβεις το σαιτ...

Δηλαδή τι είπε ?

Αγαπητοί πελάτες, να σας ενημερώσω ότι τα κορίτσια μας φτιάχνουν πολύ καλό φραπέ και τα σχόλια του bourdela.com είναι φήμες και συκοφαντίες ...!!!

:2funny:
:2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: Ειλικρινά αυτό θα ήθελα να είμαι εκεί να το ακούσω ...!!!
:2funny: :2funny:
:2funny:
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Aφου μπρε Μποργι, εσυ "χανεσαι" στα κοτετσια.. :2funny: :2funny: :2funny:

Πως να τ'ακουσεις ?

Βρε κόλημα που εχεις φάει με αυτό το κοτέτσι ...

Διαβάζεις τα ποστ μου και σκέφτεσαι κότες και κοκόρια ?  :2funny:

Κοτέτσι παρεπιπτόντος το λένε οι κοπέλες, εγώ το προτιμώ ως καβάντζα ...!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προσεξτε, διοτι μετα το Diamonds nd Pearls, ερχεται και η σειρα σας να κλειστε..(αφου πρωτα κλειστε το καταγωγιο την Ανατολη..)

ΔΙΩΞΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΡΟΥΜΑΝΟ-ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ πριν ειναι πολυ αργα..!!

ΥΓ - Και εσυ βρε dj, σταματα να παινευεις την καθε βρωμοψυχη Ρουμανα που ανεβαινει στην πιστα για χορο..Στην αρχη γελαγαμε, αλλα τωρα πλεον γινεσαι βαρετος και κουραστικος..
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Προσεξτε, διοτι μετα το Diamonds nd Pearls, ερχεται και η σειρα σας να κλειστε..(αφου πρωτα κλειστε το καταγωγιο την Ανατολη..)

ΔΙΩΞΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΡΟΥΜΑΝΟ-ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΕΣ πριν ειναι πολυ αργα..!!

ΥΓ - Και εσυ βρε dj, σταματα να παινευεις την καθε βρωμοψυχη Ρουμανα που ανεβαινει στην πιστα για χορο..Στην αρχη γελαγαμε, αλλα τωρα πλεον γινεσαι βαρετος και κουραστικος..
:headbang:
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Mπρε Πιερρο..Εσυ δεν εισαι ο dj του Lido ? Εαν ναι, μαγκια σου που εγραψες δημοσια και wellcome..!!

Δεν χρειαζεται να μου στελνεις πμ..

Εδω γραφτα..εξαλλου μια παρεουλα ειμαστε ολοι, που κοιταμε, αφου χαλαμε που χαλαμε τα λεφτα μας, να περναμε καλα..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ειπαμε Πιερρο..Μαγκια σου που εγινες μελος και εγραψες στο σαιτ, αλλα ειπαμε να μην μου στελνεις πμ..

Αυτα που μου εγραψες στο 2ο πμ, γραψτα και εδω δημοσια..Εμεις δεν σου στειλαμε τα παραπονα μας στο email του Λιντο..

Και αν διαβασεις ολο το thread, θε δεις παρομοια παραπονα απο πολλους..

Αυτα..και καλα να περνας.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Έχεις τρελή υπομονή εσύ τελικά...

Καλά λένε ότι ενώνεις ανθρώπους.

(Nokia, connecting people)
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
www.bourdela.com/content/view/386/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

....
μου κάνουν παράπονα οι γυναίκες ότι η περισσότερη δεν κάνετε μπάνιο και βροματε ...για τον nokia αν δεν υπήρχε το lido θα καθόμαστε τώρα να μαλακιζόμαστε άντε και άμα δεν γουστάρεις μη ξαναρθεις εύκολα πιέρρο
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
αυτά που γραφής για το lido είναι κομπλεξικα..δηλαδή τι the να έρχεσαι και να καθοντε οι γυναίκες να τις πηδάς αυτές έχουμε ///εγώ πήγα και αλλου τις ίδιες περίπου βλέπω τα ρουμανάκια είναι καλά στην δουλειά πιαστο αυτό οι ρωσίδες είναι για σφαλιάρες πλέον ....όταν θα ξανάρθεις στο lido ελα να με γνωρίσεις θα σου δώσω μια συνεντευξη άμα γουστάρεις ...για μύκονο έγγραψεσ για τις ταραχές που κάναμε ....ποτε δεν θα κλίση το lido εγώ παιζω μουσική 8 χρονια στο lido...και να ξέρεις είμαι dj από 77 μέκκα καρυάτιδα "αποολον" video αυτοκίνηση bbg  b52 barbarella /////και το καλοκαίρι έπαιξα στο σπέτσαι μύκονος ...άκου η dj τον strip τις συγγρού άσχετοι όλοι...να μην ονομάσω ασχεεεεετοι το lido παιζει back το back και τα καινούργια...έχω 25 χιαλιδες δίσκους.....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
pierros δε μου λες - κανενα μανικι θα τραβηξουμε με τα Ρουμανακια ή θα παιρνουμε δουλεια για το σπιτι ??????
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
μου κάνουν παράπονα οι γυναίκες ότι η περισσότερη δεν κάνετε μπάνιο και βροματε ...για τον nokia αν δεν υπήρχε το lido θα καθόμαστε τώρα να μαλακιζόμαστε άντε και άμα δεν γουστάρεις μη ξαναρθεις εύκολα πιέρρο

Να τους πεις να κάνουν μπάνιο μετά από κάθε prive. Σαν dj δεν έχω πρόβλημα γιατί ρίχνω γέλιο με τις ατάκες. Για αυτά που λες εδώ είναι ψιλογτπ και να ασχοληθείτε να ανεβάσετε το μαγαζί γιατί έχει πέσει πολύ

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) afta poy grafis gia to lido ine koplejika..diladi ti the na erxese ke na kathote i gynekes na tis pidas aftes exoyme ///ego piga ke aloy tis idies peripoy blepo ta roymanakia ine kala stin doylia piasto afto i rosides ine gia sfaliares pleon .....

2)otan tha janarthis sto lido ele na me gnorisis tha soy doso mia sinetexi ama goystaris ...

3)gia mykono egraψεσ gia tis taraxes poy kaname ....

4)pierro ta leme gia.....

Υπο την προυποθεση οτι το ποσταρισμα ηταν για μενα, σου απαντω..

1) Δηλαδη τωρα εσυ τι μου γραφεις ?? Να ερχομαστε να τις πληρωνουμε για να μας πιανουν κουβεντουλα - οπερ σημαινει καθε 6-7 λεπτα 20 € για το ποτακι τους -  χωρις να τις γαμαμε ??? Πλακα εχεις..!!

Τωρα απο που και ως που κρινεις πως τα Ρουμανακια ειναι καλα στην δουλεια τους ? Εμεις διαφωνουμε και επιμενουμε πως πιο καλες ηταν και παραμενουν οι Ρωσσιδες. Εξαλλου εμεις πληρωνουμε και η γνωμη μας ειναι ισχυροτερη.

2) Δεν εχεις τιποτε να μου προσφερεις..Τον χρονο μου θα χασω..
   Απλα συνεχισε να με διαβαζεις και θα μαθεις κατι παραπανω σχετικα με το τι παιζει γυρω σου..

3) Δεν εγραψα τιποτε σχετικο...

4) Νοκια..και καλη δουλεια το βραδυ.

ΥΓ - Ααα και που'σαι το μνμ που περεθεσες του Vasos,εγω δεν το καταλαβα..Για πες το μας με απλα λογια.

    - Δεν θυμαμαι να ειπε κανεις κατι εναντιον της μουσικης σου..

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Να τους πεις να κάνουν μπάνιο μετά από κάθε prive. Σαν dj δεν έχω πρόβλημα γιατί ρίχνω γέλιο με τις ατάκες. Για αυτά που λες εδώ είναι ψιλογτπ και να ασχοληθείτε να ανεβάσετε το μαγαζί γιατί έχει πέσει πολύ


Kαλα..Σιγα μην σου απαντησει/ουν..Γαργαρα το 'καναν.

 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
λοιπον μεταφερω σημερινη εμπειρια φιλου μου απο το μαγαζι

12 η εισοδος, αλλα στο τελος οταν ηταν να πληρωσουν 2 ατομα τους λεει 25 ! οταν ρωτησαν γιατι λεει στρογγυλοποιηση (επειδη δεν ειχαν κερματα) :uglystupid: φυσικα του εδωσαν ακριβως 24  :birdman:

μετα μεσα του αρεσαν η μελινα και η καρλα
αλλα οταν ρωτησε ποσο εχει ο χορος του ειπαν 20 ! ολες εκτος απο μια μαυρη που ελεγε 10
φωναζουν σερβιτορο και τους επιβεβαιωνει οτι ο χορος εχει 10 .ξαναρωτανε μια απο τις "καλες" του μαγαζιου και λεει οτι 20 παιρνουν οι ομορφες και 10 τα μπαζα  :jerking:

τελικα παιρνει την καρλα και του λεει 20 ,αυτος λεει 10 και του λεει με τα 1000 ζορια οκ αλλα θα ειναι μικρος ο χορος και πραγματι ηταν 1.5 λεπτο  :tickedoff:

Στην εξοδο λεει του γερου οτι 9 στις 10 ζητανε 20 ευρω για χορο και οτι θα τους γραψει στο bourdela.com ( :grin:) και ο γερος φωναζει τον "μανατζερ" του μαγαζιου , ενας χοντρος 50ρης λεει, οπου ζηταγε να μαθει ποιες απο τις κοπελες το κανουν αυτο και χανει πελατες  :idiot: (λες και δεν ηξερε).

αυτα
εγω παντως εχω καιρο να παω και δεν προκειται αν δεν κανει ριζικη ανανεωση στο ροστερ

Oπως γαργαρα κανανε και αυτο...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
το καποτε νο1 τορα ειναι χαμηλοτερα σε επιπεδο κι απο Γκρανυ Ριτορνο το πυλεν του σαιτ....το μαγαζι εινε ΤΡΑΓΙΚΟ ΠΙΑ,μακαρι να κλεισει!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ή να αλαξει μιαλο ο ιδιοκτητις!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oπως γαργαρα κανανε και αυτο...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Αυτό που με χαλάει στο λίντο είναι η ποιότητα των ποτών και ότι κάποιες πάνε να κοροϊδέψουν στο πριβέ.Αυτές πρέπει να τις βγάζουμε από εδώ στη μαύρη λίστα και όλα ΟΚ.

Oπως και αυτο φυσικα..
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Oπως γαργαρα κανανε και αυτο...

Παιδια χωστε τα μεχρι αηδιας / εγω σε Μουσες και Πρινσες απο τους ιδιους σερβιτορους,την ιδια βραδυα,δυο φορες πηγαν να με κλεψουν στα ρεστα / το κλασικο κολπο με τα 1 Ευρω και 2 Ευρω που σου δινουν 50 λεπτο / εγω επειδη τους ξερω καλα καθομαι μπροστα τους,αναβω το κινητο για να εχω φως και τους το επιστρεφω στη μουρη / αλλα ολα αυτα που λεω φωνη βοωντος εν τη ερημω γιατι οι περισσοτεροι απο δω ειστε κωλοστρες και δεν νομιζω να τους κανετε φασαρια για λεφτα  /αντε αγαπουληδες καληνυχτα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom