Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Με το μήνυμα του Πιερρό κατάλαβα ότι πρόκειται για τον τρελό Πιερρό από την ομώνυμη ταινία. Πιερρό πες αλεύρι; Η αναδουλειά σε γυρεύει!!!!!
αν δε σεβεσε τους πελατες αυτα παθενεις μενης αφραγκος,αντι να ξανακανουν μια ανανεοση στο μαγαζι να γινη οπος ηταν,εδο τοσο κερο τους λεγαμε για τα γκαρσονια που προσπαθουν να κλεψουν στα ρεστα και ...τα ιδια ,τορα δε εχουν πια και γινεκες επιπεδου
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αν δε σεβεσε τους πελατες αυτα παθενεις μενης αφραγκος,αντι να ξανακανουν μια ανανεοση στο μαγαζι να γινη οπος ηταν,εδο τοσο κερο τους λεγαμε για τα γκαρσονια που προσπαθουν να κλεψουν στα ρεστα και ...τα ιδια ,τορα δε εχουν πια και γινεκες επιπεδου
Και μπαινει κι ο δι τζει και λεει ο,τι να ναι..
Ας κατσει μονος τους να παιζει μουσικη στις καρεκλες...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Και μπαινει κι ο δι τζει και λεει ο,τι να ναι..
Ας κατσει μονος τους να παιζει μουσικη στις καρεκλες...
ελευθερι αγορα,εινε θα παμε αλλου
σε κανα σουβλατζιδικο
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ελευθερι αγορα,εινε θα παμε αλλου
σε κανα σουβλατζιδικο
ρε σεις μην ξεκινατε κοντρα ειναι μαλακια....
ενταξει και ο αλλος νομιζει οτι το κανετε επιτηδες και αντιδραει σπασμωδικα.....
ενταξει θα κανω εφοδο εγω που ειμαι αντικειμενικος(πιστευω να μην εχετε αντιρρηση :think: :think: :think:)και θα ενημερωσω.....
παντως μην ανοιγετε κοντρα,δεν λεει.....
το μηνυμα το πηραμε και εμεις οι πελατες και (πιστευω)και το μαγαζι...
οποτε οτιδηποτε αλλο πλεον παει σε ''προσωπικη''κοντρα και αντιπαραθεση που σημαινει οτι δεν ενδιαφερει το σαιτ.....
ηρεμια θα παω και θα κανω τσεκ απ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
ρε σεις μην ξεκινατε κοντρα ειναι μαλακια....
ενταξει και ο αλλος νομιζει οτι το κανετε επιτηδες και αντιδραει σπασμωδικα.....
ενταξει θα κανω εφοδο εγω που ειμαι αντικειμενικος(πιστευω να μην εχετε αντιρρηση :think: :think: :think:)και θα ενημερωσω.....
παντως μην ανοιγετε κοντρα,δεν λεει.....
το μηνυμα το πηραμε και εμεις οι πελατες και (πιστευω)και το μαγαζι...
οποτε οτιδηποτε αλλο πλεον παει σε ''προσωπικη''κοντρα και αντιπαραθεση που σημαινει οτι δεν ενδιαφερει το σαιτ.....
ηρεμια θα παω και θα κανω τσεκ απ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
γνομες διαφορετικες διμοκρατια
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
πατσαβουρασ εισαι και δεν το ξερεισ
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Με το μήνυμα του Πιερρό κατάλαβα ότι πρόκειται για τον τρελό Πιερρό από την ομώνυμη ταινία. Πιερρό πες αλεύρι; Η αναδουλειά σε γυρεύει!!!!!καλα ξυπνα να πασ για δουλεια αντε να παρησ 20e kai ασε το πιερρο .... :boobies:220e αραξα
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Γαργαρα και αυτο ετσι ??? Και οι τοσες κακες κριτικες στου μαγαζιου ??? Γαργαρα και αυτες, εστι ?? Για να μην ξεχνιομαστε ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ..!!!μαλον θα κοιμασε ποτε ηρθεσ στο lido ψευτει αστα αφτα τορα...pierros
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
ρε σεις μην ξεκινατε κοντρα ειναι μαλακια....
ενταξει και ο αλλος νομιζει οτι το κανετε επιτηδες και αντιδραει σπασμωδικα.....
ενταξει θα κανω εφοδο εγω που ειμαι αντικειμενικος(πιστευω να μην εχετε αντιρρηση :think: :think: :think:)και θα ενημερωσω.....
παντως μην ανοιγετε κοντρα,δεν λεει.....
το μηνυμα το πηραμε και εμεις οι πελατες και (πιστευω)και το μαγαζι...
οποτε οτιδηποτε αλλο πλεον παει σε ''προσωπικη''κοντρα και αντιπαραθεση που σημαινει οτι δεν ενδιαφερει το σαιτ.....
ηρεμια θα παω και θα κανω τσεκ απ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing:να καλοσ σε περιμενω dj pierro ελα πεσ μου για να σε καλα....φιλικα
 

Επισκέπτης
pierros...πες αλεύρι....ο Μανώλης σε γυρεύει....

Ξέρεις ποιός Μανώλης...αυτός που σε έκανε μπαούλο πριν μερικά χρόνια....

Ρεεεεεεεεε.....ξευτιλέζεστε ρεεεεεεεεεεεε........μαζευτείτε ρε καραγκιοζάκια.....με αυτό τον τρόπο διώχνετε πελάτες...δεν μαζεύετε....
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε pierros δεν έχεις δίκιο να νευριάζεις. Οι σοβαρές επιχειρήσεις πρέπει να παίρνουν feedback απο τους πελάτες και σύμφωνα με αυτό να αναπροσαρμόζουν τις υπηρεσίες τους μιας και σε αυτούς τελικά απευθύνονται. Πχ αν μου έλεγαν οτι οι γκομενές σου είναι χάλια, δεν παίζει ρόλο πως τις βλέπω εγώ, που τις έχω , πρέπει να τις αλλάξω αφου δεν αρέσουν στους ενδιαφερόμενους και ούτωκαθεξής.Αν αρέσουν μόνο σε εμένα στο τέλος μόνο εγώ θα τις βλέπω.'Ενα παράδειγμα είπα, έτσι?

Ξέρεις γιατί οι φίλοι σχολιάζουν όπως παραπάνω. Γιατί ρε φίλε όπως και εσύ, είναι παλιοί σε αυτό τον χώρο και έχουν δει πως ήταν παλιότερα και μπορούν και συγκρίνουν. Οπότε λένε, μα πως άλλαξαν έτσι τα πράγματα? Παλιά ήταν καλύτερα.Αυτό είναι όλο. Τώρα βέβαια σίγουρα ξέρεις και εσύ πως με τον καιρό αλλάζουν τα κόζια και μαγαζιά που ήταν παλιά πρώτα, μετά γίνονται τελευταία και αντίστροφα βέβαια. Έτσι είναι η νύχτα φίλε το ξέρεις και εσύ.
Φιλικά.
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
pierros...πες αλεύρι....ο Μανώλης σε γυρεύει....

Ξέρεις ποιός Μανώλης...αυτός που σε έκανε μπαούλο πριν μερικά χρόνια....

Ρεεεεεεεεε.....ξευτιλέζεστε ρεεεεεεεεεεεε........μαζευτείτε ρε καραγκιοζάκια.....με αυτό τον τρόπο διώχνετε πελάτες...δεν μαζεύετε....
*************************** ....69*****...*************

warnmute.gif
 Απειλή[/URL] σε άλλο μέλος - δημοσίευση αριθμού τηλεφώνου στο φόρουμ - προσπάθεια υποβολής κριτικής και με άλλο username - επανειλημμένη χρήση greeklish
warnban.gif
 [/color[/URL]]
 

pierros

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2008
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε pierros δεν έχεις δίκιο να νευριάζεις. Οι σοβαρές επιχειρήσεις πρέπει να παίρνουν feedback απο τους πελάτες και σύμφωνα με αυτό να αναπροσαρμόζουν τις υπηρεσίες τους μιας και σε αυτούς τελικά απευθύνονται. Πχ αν μου έλεγαν οτι οι γκομενές σου είναι χάλια, δεν παίζει ρόλο πως τις βλέπω εγώ, που τις έχω , πρέπει να τις αλλάξω αφου δεν αρέσουν στους ενδιαφερόμενους και ούτωκαθεξής.Αν αρέσουν μόνο σε εμένα στο τέλος μόνο εγώ θα τις βλέπω.'Ενα παράδειγμα είπα, έτσι?

Ξέρεις γιατί οι φίλοι σχολιάζουν όπως παραπάνω. Γιατί ρε φίλε όπως και εσύ, είναι παλιοί σε αυτό τον χώρο και έχουν δει πως ήταν παλιότερα και μπορούν και συγκρίνουν. Οπότε λένε, μα πως άλλαξαν έτσι τα πράγματα? Παλιά ήταν καλύτερα.Αυτό είναι όλο. Τώρα βέβαια σίγουρα ξέρεις και εσύ πως με τον καιρό αλλάζουν τα κόζια και μαγαζιά που ήταν παλιά πρώτα, μετά γίνονται τελευταία και αντίστροφα βέβαια. Έτσι είναι η νύχτα φίλε το ξέρεις και εσύ.
Φιλικά.
συμφονο πιεροσ ολα καλα
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προς Πιερρο ...Στα λεμε με "απλα λογια" και δεν καταλαβαινεις..

Στα λεει πιο "Πειραιωτικα" ο McLein, αλλα εσυ παλι δεν καταλαβαινεις..

Οπως ειχα γραψει και πιο παλια, ησουν αρκετα συμπαθης με τις ατακες που λες στο μαγαζι, αλλα καταφερες μετα απο 2 ημερες παρουσιας στο σαιτ, να γινεις "ενοχλητικος".

Τα λογια σου, αδικουν εσενα και ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ.

Κριμα...!!!!
 

Επισκέπτης
Κ η χαζομάρα μου...ήταν που σκέφτηκα ο μαλάκας να περάσω Παρασκευή/Σάββατο απ'το εν λόγω κατάστημα...αλλά με τη συμπεριφορά του θα κάνουν να με δουν (κ όλους τους δικούς μου)...πάνω απο χρόνο...

Το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως ήταν κάποιο παιδάκι κ παρίστανε τον dj....

Τεσπα...ίσως αν βγει κάποιος υπεύθυνα απ'το μαγαζί κ υποστηρίξει τις θέσεις του dj ή έχει να πεί διαφορετικά πράγματα...να το ξανασκεφτόμασταν.....κ εγώ κ πολλοί ακόμη....κ ίσως αναθεωρήσουμε κ την κακή άποψη....
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Κ η χαζομάρα μου...ήταν που σκέφτηκα ο μαλάκας να περάσω Παρασκευή/Σάββατο απ'το εν λόγω κατάστημα...αλλά με τη συμπεριφορά του θα κάνουν να με δουν (κ όλους τους δικούς μου)...πάνω απο χρόνο...
οτι πει ο αρχηγος, εγώ δεν εχω παει, αλλα μετα απο αυτα δε σκοπευω και να παω
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Το Λιντος εινε το κοριφεο κλαμπ δισκεδασις σε ολι την Αθινα και σερβιρη πολι καθαρα ποτα,εχι πολι ευγενικο προσοπικο,εξερετικο μετρ,τα ορεοτερα κοριτσα απο διαγονισμο ομορφιας του αντενα,τα οπια εινε ολα τις δικιγορικης σχολις.Ενα μεγαλο μπραβο στον πορτιερη καλισπεριστι του μαγαζιου,και ευχαριστουμε ολι εμις οι μπακουρι,και ειδικα εγο ο ΑΡΧΙΜΠΑΚΟΥΡΟΣ το κοριφεο ντι τζει που παμε αποκλιστικα για να ακουσουμε τη μουσικι του και οχι για το σπαστο φραπε που δε προσφερι το μαγαζι.
παρακλισι μοινο προσεχτε μιν σας αντιγραψη το προτοποριακο και εναλακτικο Ροξι.
ΥΓ,εναλακτικο δε ξερο τι σιμενει αλα μου αρεση η λεξι!!!!!!
 

Επισκέπτης
οτι πει ο αρχηγος, εγώ δεν εχω παει, αλλα μετα απο αυτα δε σκοπευω και να παω
Τελευταία δεν έχανες κ πολλά...σίγουρα κάποιοι εδώ μέσα υπερβάλλουμε αλλά δεν είναι απο κακία...αλλά γιατί θυμόμαστε παλιές καλές εποχές...ακόμη κ πριν 1-1.5 χρόνο που ξεκίνησε η μαζική ρουμανο-αυτοκρατορία...υπήρχαν θετικές παρουσίες...(overall)...πλέον μιλάμε για αηδία....σεβασμός προς τον πελάτη...(καλό ή μη)...δεν υπάρχει....ο dj είναι πολύ καλός στη δουλειά του...(πάντα ήταν...όπου έπαιζε)...οι σερβιτόροι έχουν βελτιωθεί όσοι είναι ίδιοι κ οι νέοι είναι καλύτεροι...αλλά οι υπηρεσίες (γενικά) είναι χαμηλού επιπέδου....κ πολλές φορές γίνονται σαν αγγαρεία...(κυρίως οι χοροί)...οσο για τις ποτοθεραπεύτριες...απλά νομίζουν οτι κάποιες είναι...με λίγα λόγια η μύτη τους έγινε γαλλική....αλλά εδώ είναι θέμα πελάτη κ χαρακτήρα πως θα διαχειριστεί το υπάρχον υλικό....όσο για ομορφιά..τα πράγματα εδώ γίνονται απόλυτα υποκειμενικά....σαν αντικειμενικό σχόλιο θα μπορούσαμε να πούμε οτι είναι εκτός συναγωνισμού πλέον...αφού το Γκολντ με τις πολυφορεμένες,το Αλκατράζ με τις εξωσχολικές...το Πρίνσες κ το Μούσσες με εξαιρέσεις...έχουν περάσει προ πολλού μπροστά....κ κάνουν έστω 2-3 σπασμωδικές κινήσεις...ας είναι κ εντυπωσιασμού...το Λίντο..τι κάνει ???? Απλά κοιτάζει...

Αυτά τα λίγα απ'τον Mc....για να γράψουμε κ λίγο σοβαρά....:) :) :)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Τελευταία δεν έχανες κ πολλά...σίγουρα κάποιοι εδώ μέσα υπερβάλλουμε αλλά δεν είναι απο κακία...αλλά γιατί θυμόμαστε παλιές καλές εποχές...ακόμη κ πριν 1-1.5 χρόνο που ξεκίνησε η μαζική ρουμανο-αυτοκρατορία...υπήρχαν θετικές παρουσίες...(overall)...πλέον μιλάμε για αηδία....σεβασμός προς τον πελάτη...(καλό ή μη)...δεν υπάρχει....ο dj είναι πολύ καλός στη δουλειά του...(πάντα ήταν...όπου έπαιζε)...οι σερβιτόροι έχουν βελτιωθεί όσοι είναι ίδιοι κ οι νέοι είναι καλύτεροι...αλλά οι υπηρεσίες (γενικά) είναι χαμηλού επιπέδου....κ πολλές φορές γίνονται σαν αγγαρεία...(κυρίως οι χοροί)...οσο για τις ποτοθεραπεύτριες...απλά νομίζουν οτι κάποιες είναι...με λίγα λόγια η μύτη τους έγινε γαλλική....αλλά εδώ είναι θέμα πελάτη κ χαρακτήρα πως θα διαχειριστεί το υπάρχον υλικό....όσο για ομορφιά..τα πράγματα εδώ γίνονται απόλυτα υποκειμενικά....σαν αντικειμενικό σχόλιο θα μπορούσαμε να πούμε οτι είναι εκτός συναγωνισμού πλέον...αφού το Γκολντ με τις πολυφορεμένες,το Αλκατράζ με τις εξωσχολικές...το Πρίνσες κ το Μούσσες με εξαιρέσεις...έχουν περάσει προ πολλού μπροστά....κ κάνουν έστω 2-3 σπασμωδικές κινήσεις...ας είναι κ εντυπωσιασμού...το Λίντο..τι κάνει ???? Απλά κοιτάζει...

Αυτά τα λίγα απ'τον Mc....για να γράψουμε κ λίγο σοβαρά....:) :) :)
καλιμεροκαλισπερα κυριε Μακ,μηναγορασετε εξοχικο στους Αγιους Θεοδορους η περιοχι εινε μολισμενι απο τη Μοτορ Οιλ,σας περικςλο πειτε μου πος να πινο το φραπε!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom