Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spaceboyskr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξεκολατε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε................... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
[/quote για παιδια ειμαι ο dj pierros παραφερθικα λιγο ολα καλα μετα απο το μυνημα σασ υποσχομ αλαγεσ στο lido palace ηταν μια στιγμη εχτονοσισ ,,,ολα καλα ευχομε και ερχοντε αλαγεσ στο λιδο μιλησα με τον αφεντικο και συμφονι με αφτα που γρεφετ και ερχοντε αλαγεσ τα λεμε dj pierros
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδια επειδη εχω μια επαγγελματικη σχεση με τον ιδιοκτητη του lido {οχι στο μαγαζι αυτο } σημερα τον ενημερωσα για το τι και πως γραφεται στο sait, με παρακαλεσε να σας μεταφαιρω καποια πραγματα που θελει να σας πει.

{ Πραγματικα το ΣΑΙΤ αυτο το οποιο σεβωμαι και εκτιμω και σημερα το παρακολουθησα μαζι με τον φιλο μου mike35
με πολυ προσωχη με βοηθησατε  πραγματικα να διαπιστωσω μερικες αληθειες .
οι οποιες απο σημερα κιωλας γινοντε παρα πολλες αλλαγες.
προφανος ολα αυτα δημιουργηθηκαν απο την προσπαθεια επεκτασης σε διαφορα μερη της ελλαδος { μυκονος, αιγιο,θεσσαλονικη,ζακυνθος}
οπος καταλαβαινετε σε μια δουλεια μπορει και να υπαρχουν ατομα που δεν κανουν καλα την δουλεια τους ,εμεις απο εσας θελουμαι να μας υποδικνιετε τα λαθη μας για να γινομαστε καλητεροι και οποιοσ απο εσας εχει καποιο προβλημα  μεσα στο μαγαζι να ζηταει αμεσως τον υπευθηνο που λεγεται ΒΑΣΙΛΗΣ .
Οσο για τις γυναικες του μαγαζιου προσπαθουμαι παντα να εχουμαι τις καλλυτερες ομως και εμεις καμια φορα πεφτουμαι εξω.

Σας ευχαριστω για την φιλοξενια σας και θελω να συνεχησετε της κριτικες σας καλλες η κακες γιατι μεσα απο αυτες γινομαστε καλιτεροι , να γνωριζεται οτι απο εδω και περα θα σας παρακολουθω  .
ΚΑΙ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΛΗΦΘΗΝ }
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προς dj Pierro (spaceboysgr) και ΜΙΚΕ35..

Καλημερα σας..

Χαιρομαι ιδιαιτερα που επιτελους γιναμε αντιληπτοι.

Ουτε κακιες θελουμε να γραφουμε, ουτε περνουμε λεφτα απο αλλους για να θαβουμε το μαγαζι..

Επαναλαμβανω οτι οι λογοι που καναμε τα παραπονα, ηταν διοτι στο Λιντο ολα αυτα τα χρονια περναγαμε υπεροχα, ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΑ..!!!

Εσυ Πιερρο συνεχισε να εισαι το ιδιο απολαυστικος με την μουσικη σου και τις ατακες σου καθε βραδυ..Ολοι χαμογελαμε οταν σε ακουμε να λες .." η Σονια για τα ψωνια..Η καυλιτσα η Αλις..το Φιλιππινι με τα μοτερακια χερια..η Λουιζα η πορνοσταρ..η Αλεξανδρα η Μις Καλιφορνια κλπ κλπ.."

Και εσυ Μαικ 35 δωσε τους χαιρετισμους μας στους Αντωνη, Βασιλη και σε ολα τα παιδια του μαγαζιου και χαιρομαστε ιδιαιτερα που αποφασισατε κατι να αλλαξει..(Παντως ποτε μην ξεχνατε οτι τα μαγαζια της Μυκονου και Αιγιου ειναι για "εποχιακες αρπαχτες"..Το Λιντο ειναι για παντα..).

Αυτα..

ΥΓ - Προς τα υπολοιπα μελη..Σορρυ για το πληθυντικο στο ποσταρισμα μου..αν καποιος διαφωνει με αυτα που εγραψα, ας μας το πει..


 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
ΥΓ - Προς τα υπολοιπα μελη..Σορρυ για το πληθυντικο στο ποσταρισμα μου..αν καποιος διαφωνει με αυτα που εγραψα, ας μας το πει..

Εγώ διαφωνώ ... γιατί δεν έχω πάει ποτέ στο μαγαζί... αλλά εφόσον οι συναθλητές ενημερώσουν για βελτιώση μπορεί να το επισκεφτώ  ;)
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Aφου δεν εχεις παει ποτε, τοτε πως διαφωνεις Κε Μποργκη ??
:2funny: :2funny: :2funny:

1) Ουτε κακιες θελουμε να γραφουμε, ουτε περνουμε λεφτα απο αλλους για να θαβουμε το μαγαζι..
2) ... στο Λιντο ολα αυτα τα χρονια περναγαμε υπεροχα, ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΜΟΡΦΑ..!!!
3) Εσυ Πιερρο συνεχισε να εισαι το ιδιο απολαυστικος με την μουσικη σου και τις ατακες σου καθε βραδυ..
4) Ολοι χαμογελαμε οταν σε ακουμε να λες ..
5) Και εσυ Μαικ 35 δωσε τους χαιρετισμους μας στους Αντωνη, Βασιλη και σε ολα τα παιδια του μαγαζιου και χαιρομαστε ιδιαιτερα που αποφασισατε κατι να αλλαξει..(
6) Παντως ποτε μην ξεχνατε οτι τα μαγαζια της Μυκονου και Αιγιου ειναι για "εποχιακες αρπαχτες"..Το Λιντο ειναι για παντα..).

Ολα τα ανωτέρω δεν τα γνωρίζω, για αυτό και διαφωνώ ότι μιλάει εκ μέρους όλων  :grin:
Δεν λέω ότι έχει δίκιο ή άδικο ... απλά δεν ξέρω ...
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα κατά της 12 πμ .
Έξω από το Λίντο και απέναντι στο Βαby Γκόλντ έσκασαν 2 βόμβες με χρονοδιακόπτη στα αυτοκίνητα των μαγαζιών που είχαν παρκαρισμένα από εξω
Το είδα πριν λίγο στις ειδήσεις.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Προς DJ Pierro..

Γραφε βρε αδελφε κανενα κοτσομπολιο απο το χθεσινο "μπουζουριασμα"..

Και κατι για τις βομβες που εγραψε πιο πανω ο Μike35 (που τυχαινει και φιλος του αφεντικου..)

Αντε να περασει και λιγο η ωρα..
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Προς DJ Pierro..

Γραφε βρε αδελφε κανενα κοτσομπολιο απο το χθεσινο "μπουζουριασμα"..

Και κατι για τις βομβες που εγραψε πιο πανω ο Μike35 (που τυχαινει και φιλος του αφεντικου..)

Αντε να περασει και λιγο η ωρα..

και στο Diamonds κανανε ντου χτες
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  ρε  πούστη  τί γίνεται
Τη μία Παρασκευή  μαζεύουν από τη Μιχαλακοπούλου .
Την Άλλη  Παρασκευή  από Συγγρού .
Που  θα  καταλήξουμε  στο Μενίδι με τους Ρωσσοπόντιους ?
Άσε  που  μου  φαίνεται ότι όλοι δουλεύουν για το GOLD
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Καλά  ρε  πούστη  τί γίνεται
Τη μία Παρασκευή  μαζεύουν από τη Μιχαλακοπούλου .
Την Άλλη  Παρασκευή  από Συγγρού .

Το έργο έχει ξεκινήσει από τον Ιούνιο και θα συνεχιστεί για πολύ ακόμη.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  ο αθλητισμός  έχει βγάλει μεροκάματο σε πολύ κόσμο
 

Kseftilidis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα προχθές πάλι στο Lido περιμένοντας κάτι καλύτερο σε σχέση με την τελευταία φορά που είχα πάει.
Το μόνο που άλλαξε στο Lido είναι το τραγούδι της "Μις Καλιφόρνιας"  :2funny: όταν ανεβαίνει στην πίστα και 3-4 καινούργιες κοπέλες.
Η νοοτροπία παραμένει η ίδια.
Εξακολουθούν να υπάρχουν οι στρογγυλοποιήσεις, σου εξηγεί οτι τα 2 ποτά κάνουν 24 αλλά όταν ζητήσεις λογαριασμό σου λέει 25.  :S
Απο ποτό δεν ξέρω τι παίζει, καθώς δεν ήθελα να την ξαναπατήσω και να μου έρθει πάλι οινόπνευμα.Οπότε είχα παραγγείλει μπυριτσα.

Έλεος...και πάνω που πίστεψα οτι κάτι θα άλλαζε σιγά σιγά...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πήγα προχθές πάλι στο Lido περιμένοντας κάτι καλύτερο σε σχέση με την τελευταία φορά που είχα πάει.
Το μόνο που άλλαξε στο Lido είναι το τραγούδι της "Μις Καλιφόρνιας"  :2funny: όταν ανεβαίνει στην πίστα και 3-4 καινούργιες κοπέλες.
Η νοοτροπία παραμένει η ίδια.
Εξακολουθούν να υπάρχουν οι στρογγυλοποιήσεις, σου εξηγεί οτι τα 2 ποτά κάνουν 24 αλλά όταν ζητήσεις λογαριασμό σου λέει 25.  :S
Απο ποτό δεν ξέρω τι παίζει, καθώς δεν ήθελα να την ξαναπατήσω και να μου έρθει πάλι οινόπνευμα.Οπότε είχα παραγγείλει μπυριτσα.

Έλεος...και πάνω που πίστεψα οτι κάτι θα άλλαζε σιγά σιγά...
εχει ομως και μια καινουρια βραζιλιανα που ΔΕΝ δουλευει παρασκευη και σαββατο..  :uglystupid: :uglystupid:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  με  τί  ασχολείται ΠΣΚ παπά  μου ?
Όνομα  και τηλ σε pm pls
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom