Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ναι ρε ο άνθρωπος  είχε βρει την υγειά του . Φέρτε πίσω την κοντή

Tην κοντη ? Σιγουρα λεμε για την ιδια αγαπητε μου ? Μια χαρα κοπελιτσα ειναι..Κυριως αμα την συγκρινεις με τις βλαχο-Ρουμανες, τοτε εινα και ναρα..!!

Αυτα..
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Tην κοντη ? Σιγουρα λεμε για την ιδια αγαπητε μου ? Μια χαρα κοπελιτσα ειναι..Κυριως αμα την συγκρινεις με τις βλαχο-Ρουμανες, τοτε εινα και ναρα..!!

Αυτα..
νοκια  εγω ξερω και  συμφωνω  απολυτα  μαζι  σου...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι αλλά  εγώ έχω γούστα ... Καλούση .
Καλά έχετε λαλήσει εσείς ρωτήστε τον vasos  και θα  σας  τη βρει να ξελαμπικάρετε
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τότε ... θα  τη  σπίτωσε ο ΝΟΚΙΑΣ και λέει μούφες
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σου  λέω  ότι τη σπίτωσε  ο ΝΟΚΙΑΣ . Ιδού η  απόδειξη !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και γι΄αυτό την σπίτωσες  για 2-3 μήνες
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μάλλον στο υπόγειο την κλείδωσε  για να  μη του τη φάνε . Το νέο Κωσταλέξι
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
το ροστερ βελτιωνεται σαφως μετα και το κλεισημο της μυκωνου επεστρεψαν και οι ντιβες. ειδα και νεες αφιξεις μεγαλου ενδιαφεροντος.

αλλα ρε παιδια δεν ειναι να βγαινεις σαββατο γιατι και οι πελατες ειναι του χαβαλε και τα κοριτσια ειναι σε μεγαλο εκνευρισμο γιατι το ξερουν οτι ολοι εχουν ερθει μονο για ματι.

 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
Πάντως η βαλέρια από τότε που έφυγε από το lido, αν δεν έχει πάει επαρχία (χλωμό το κόβω) έχει αρχίσει οργανωμένα τις βίζιτες. Το είχε το μικρόβιο από παλιά
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως η βαλέρια από τότε που έφυγε από το lido, αν δεν έχει πάει επαρχία (χλωμό το κόβω) έχει αρχίσει οργανωμένα τις βίζιτες. Το είχε το μικρόβιο από παλιά

πιο ευκολα λεφτα, ουτε ορθοστασια ουτε παρακαλια ουτε τζαμπα χαμουρεμα.

απλα και νοικοκυρεμενα ασε που εχει αναδουλεια στα στριπομαγαζα
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
πιο ευκολα λεφτα, ουτε ορθοστασια ουτε παρακαλια ουτε τζαμπα χαμουρεμα.

απλα και νοικοκυρεμενα ασε που εχει αναδουλεια στα στριπομαγαζα

Ετσι. ΘΑ ψαξω να βρω το κινητό της (αν ισχύει το ίδιο ακόμα). Κάπου το έχω καταχωνιάσει. Σε κάποιο παλιό κινητό.
 

neos.p

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως η βαλέρια από τότε που έφυγε από το lido, αν δεν έχει πάει επαρχία (χλωμό το κόβω) έχει αρχίσει οργανωμένα τις βίζιτες. Το είχε το μικρόβιο από παλιά
μιλαμε  για  την ιδια?αυτη που τωρα  την  λεγανε  σαμπρινα,απο βραζιλια?εχω  και  εγω  2 κινητα της αλλα  ουτε  φωνη  ουτε  ακροαση!!!παντως  οντως  κατι  πρεπει  να παιζοτανε  με  βιζιτες...
 

aslove

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2008
Μηνύματα
112
Like
0
Πόντοι
1
μιλαμε  για  την ιδια?αυτη που τωρα  την  λεγανε  σαμπρινα,απο βραζιλια?εχω  και  εγω  2 κινητα της αλλα  ουτε  φωνη  ουτε  ακροαση!!!παντως  οντως  κατι  πρεπει  να παιζοτανε  με  βιζιτες...

ΔΕν ξερω αν μιλάμε για την ίδια. Παντως έμενα μου είχε ζητησει 500€, τα συμφωνήσαμε στα 400€ αλλά τελικά το μετάνιωσα. Κάποια στιγμή ήταν να την πάρω από τη γλυφάδα που έμενε και να την πάω στο μαγαζί. Ομως την έστησα (μου έσκασε το λάστιχο στο δρόμο και όχι τίποτε άλλο δεν είχα και ρεζέρβα) Συμπέρασμα - Αργησε 1 ωρα να παει στη δουλεια και από τότε μου κραταγε μουτρα. δεν μου ξαναμίλησε. Το μόνο που κατάφερα ήταν να πάω για φαγητό και για καφέ 2 φορές (καλά περιττό να πω ότι στο αγναντι που πήγαμε χάζεψε όλος ο κόσμος)
ΤΗν προηγούμενη εβδομάδα έμαθα από κολλητή μου που δούλευε στο ίδιο μαγαζί ότι τελικά τη σπίτωσε κάποιος.
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
περασα σημερα για λιγο απο το lido πια ειδα να δουλευει ξανα εκει ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ  ελαφρως αδυνατισμενη αλλα με μεγαλη ορεξη για τα γνωστα της κολπα :boobies: :boobies:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
τι γινεται ρε παιδια με την βανεσσα? ειναι ακομα στο μαγαζακι ή εγινε μονιμη κατοικος μυκονου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom