Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιαπωνεζάκι  ελπίζω  να  μη  βαφτίσατε  το  Φιλιππίνι
 

lb(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά , ωραίο μαγαζάκι σχετικά , όμορφες κοπέλες ( και το Γιαπωνεζάκι με διαφορά !!!)
Περάσαμε πολύ καλά μέχρι που ζητήσαμε λογαριασμό και μας ζητάει ο τελείως αγενέστατος σερβιτόρος 140 ευρώ παραπάνω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παιδιά προσοχή στα γκαρσόνια !!!! Απίστευτοι απατεώνες !!!!! Πάνε να βγάλουν μεροκάματο εξτρά !
Τελικά του την είπαμε, τα βάλαμε κάτω και αντί ο βλάκας να ζητήσει συγνώμη απλά απομακρύνεται και λέει “καλά δώστε ότι θέλετε”.
Εγώ δεν ξαναπατάω μόνο για αυτόν το λόγο ……τα πήραμε πολύ άγρια με την παρέα μου… ακούς εκεί ο μαλάκας ήθελε να βγάλει 140 ευρώ !
Προσοχή όποιος πάει στα γκαρσόνια !!!!!!
Αγαπητέ φίλε είμαι ο διευθυντής του LIDO πρώτον θα  ήθελα να  σε ευχαριστήσω που μας επισκέφτηκες και για την επισήμανση που μας έκανες . Εγώ και ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού ενδιαφερόμαστε παρά πολύ για την δικιά σας διασκέδαση και την σωστή λειτουργία του μαγαζιού .
Θα χαρώ παρά πολύ αν μου δώσετε περισσότερες πληροφορίες ώστε να παρθούν κάποια μέτρα και να μην επαναληφτούν τέτοια δυσαρεστα γεγονοτα στο μελλον .
ΑΝ θες στειλε μου περισοτερες πληροφορίες σε PM {μέρα , και τραπέζι που καθόσουν}
Θα χαρώ παρά πολύ να σε γνωρίσω και προσωπικά όποτε το θέλησης

ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Κυριε Διευθυντα θελουμε πιο ομορφες κοπελες .....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Κε δ/ντά (εάν όντως είστε ο δ/ντής), ρωτήστε τις πρωτοκλασσάτες κοπέλες σας εάν ξέρουν ότι γίνεται κάτι τέτοιο ή όχι.

Είμαι σίγουρος ότι μπορούν να σας ενημερώσουν αναλυτικότατα για πολλές παρόμοιες περιπτώσεις.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Συναγωνιστές μία ερώτηση. Μία κοπέλα ονόματι Ντενίσα βρίσκεται στο Λίντο? Δούλευε πριν στο Αφροδίτη.
 

lb(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Εχει αδεια επιστρεφη τελοσ του μηνα
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε lb μηπως ξερεις που δουλευει η Μελινα (απο Σερβια) που δουλευε στο Ανατολη??  :think: :think: :think:
 

lb(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω.Εχει χαθει.Πριν 2 μηνεσ ηταν στο Ανατολη
 

lb(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
θα μαθω.Δεν νομιζω να σταματησε.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Σευχαριστω εκ των προτερων φιλε μου.
Αν δεν στειλεις εδω στειλε pm
 

amedoras

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
μια φλωρα απο λιθουανια 174 μελαχρηνη που ηταν λιντο και ποτε ποτε αφροδ. πριν κανενα 15 μηνο ξερει καποιος που ειναι?
 

fasbider

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
η μελινα απο.... ουκρανια ειναι ανατολη.... και η φλορα λιθουανια !




giorgospapa: greeklish..
 

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
H Μελίνα κάποτε ήταν το ποιο Hot όνομα και η super star του Lido. Πλέον έχοντας μεγαλώσει και έχοντας πάρει και καμιά 20-αριά κιλά επιπλέον είναι η σκιά του ευατού της. Φτάει και αυτή βέβαια. Καλό είναι και θεωρώ για έν άνθρωπο να σταματάει με ψηλά το κεφάλι όταν έίναι στο ζενίθ και όχι να καταντήσεις αξιοθρήνιτος. Τη Μελίνα τη κέρασα ποτό και γιατί τη ξέρω αλλά και γιατί τη λυπήθηκα.
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
10 λεφτα κρατα ενα τραγουδι,πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

πεταη το μαγαζι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom