Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
είναι ακόμη εκεί ιζαμπέλλα,λουιζα ντα ματα,κλούντια,άλις,μαρία,τζένιφερ φιλιππίνες,σίσσυ η νοσοκόμα ;),βανέσσα η μούρη,αλεξάνδρα η κολλητή της μούρης με τα λαδοπόδαρα,σοφία εξ ρασπούτιν μίλφ,σιμόνα με τις βυζάρες ρουμούνα κλπ...?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Τελικα γαμαμε στο Λιδο ή παιρνουμε δουλεια για το σπιτι ?????
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
είναι ακόμη εκεί ιζαμπέλλα,λουιζα ντα ματα,κλούντια,άλις,μαρία,τζένιφερ φιλιππίνες,σίσσυ η νοσοκόμα ;),βανέσσα η μούρη,αλεξάνδρα η κολλητή της μούρης με τα λαδοπόδαρα,σοφία εξ ρασπούτιν μίλφ,σιμόνα με τις βυζάρες ρουμούνα κλπ...?

Η Βανέσσα σπιτώθηκε με τα πετροδολάρια, μας τελείωσε...
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Τελικα γαμαμε στο Λιδο ή παιρνουμε δουλεια για το σπιτι ?????
Σιγά μη κανονίζουμε και παρτούζες. Πάντως η ασιατισσα που παίζει ήρθε και μου λέει:
τελει χορό?τέλει πριβε?τέλει γκαμήσι?
Πόσο το γκαμήσι της λέω, 100 απαντάει.Κ που θα γαμηθούμε της λέω? Έκει πίσω λέει δείχνοντας το χώρο του πριβέ. Δε τη πίστεψα αλλά και έτσι να ήταν δε θα προχωρούσα.Νταξει να τον δώσεις καμιά πίπα αλλά και γαμήσι μεσα στο μαγαζί παραπάει αν και παραμύθια μου τσαμπούναγε θέλω να πιστεύω
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
και να γαμιούνται έτσι όπως είσαι εσύ το πολύ να σου διαβάσει τον καφέ καμια τσιγγανορουμάνα.. :2funny:

κυριε παθος ..... οταν σας συναντησω εκ του συννεγυς θα σας νουθετησω και θα σας ξυλοκοπησω !!!!!!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Ακούγεται ότι για να κατέβει η μαρκίζα απ' τη πρόσοψη, καταβλήθηκε μεγάλο ποσό χρημάτων στο μαγαζί.

φτου....έπρεπε να έχουμε κανένα αντίγραφο της μαρκίζας, να βγάλουμε και εμείς κανένα χαρτζιλίκι

:2funny:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
είναι ακόμη εκεί ιζαμπέλλα,λουιζα ντα ματα,κλούντια,άλις,μαρία,τζένιφερ φιλιππίνες,σίσσυ η νοσοκόμα ;),βανέσσα η μούρη,αλεξάνδρα η κολλητή της μούρης με τα λαδοπόδαρα,σοφία εξ ρασπούτιν μίλφ,σιμόνα με τις βυζάρες ρουμούνα κλπ...?
Με τις ελλειπεις μου γνωσεις απαντω οτι:
-Αν η Ιζαμπελα ειναι μια καταμαυρη που κυκλοφορουσε στο Λιντο πριν 4-5 χρονια, δεν την βλεπω τα τελευταια χρονια ή απλα εχει αλλαξει ονομα και δεν την αναγνωριζω φατσικα...
-Αν η Λουιζα ειναι μια βραζιλιανοφατσα με πολυ επιθετικο χορο, δεν την εχω πετυχει τους τελευταιους 6 μηνες με ενα χρονο...
-Η Τζενιφερ ειναι εκει σταθερα. Δεν εχω παει ποτε που να μην ηταν εκει... :rockon:
-Την καβλιαρα τη Σισσυ δεν την ειδα χθες...
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Σιγά μη κανονίζουμε και παρτούζες. Πάντως η ασιατισσα που παίζει ήρθε και μου λέει:
τελει χορό?τέλει πριβε?τέλει γκαμήσι?
Πόσο το γκαμήσι της λέω, 100 απαντάει.Κ που θα γαμηθούμε της λέω? Έκει πίσω λέει δείχνοντας το χώρο του πριβέ. Δε τη πίστεψα αλλά και έτσι να ήταν δε θα προχωρούσα.Νταξει να τον δώσεις καμιά πίπα αλλά και γαμήσι μεσα στο μαγαζί παραπάει αν και παραμύθια μου τσαμπούναγε θέλω να πιστεύω

Πολλά είναι 100...με έναν απλό πριβέ 50€ γαμάς...δεν είναι δα και η πρώτη που γαμιέται σε πριβέ...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πολλά είναι 100...με έναν απλό πριβέ 50€ γαμάς...δεν είναι δα και η πρώτη που γαμιέται σε πριβέ...
θες να μας πεις δηλαδή ότι η πλειοψηφία των στίπερς γαμιέται στους prive χορούς των 50 euro?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
μόνο με τον DIKY...το παληκάρι είναι μια κατηγορία μόνος του...μην το ψάχνεις...;)
A....έτσι ε?
ε τότε να μας πει ο mister DIKY πως μπορούμε να γίνουμε και εμείς μια κατηγορία μόνοι μας(το μυστικό)......για να τη βγάζουμε καθαρή μ'ένα 50ευρω μόνο άμα είναι
 

Επισκέπτης
A....έτσι ε?
ε τότε να μας πει ο mister DIKY πως μπορούμε να γίνουμε και εμείς μια κατηγορία μόνοι μας(το μυστικό)......για να τη βγάζουμε καθαρή μ'ένα 50ευρω μόνο άμα είναι

Λέγονται βρε αυτά τα μυστικά ?

Πάντως για να τη βγάζεις με 50€ είναι πολύ απλό...έχεις στην τσέπη σου 50€ μόνο...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Λέγονται βρε αυτά τα μυστικά ?

Πάντως για να τη βγάζεις με 50€ είναι πολύ απλό...έχεις στην τσέπη σου 50€ μόνο...
Τα ανύπαρκτα μυστικά είναι λογικό να μη μπορούν να ειπωθούν κιόλας....δε πιστεύω πως είναι δυνατόν να σου κάτσει κάποια για 50 ευρώ μόνο όσο και να της αρέσεις(ή όσο πουτάνα και να είναι).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom