Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τα ανύπαρκτα μυστικά είναι λογικό να μη μπορούν να ειπωθούν κιόλας....δε πιστεύω πως είναι δυνατόν να σου κάτσει κάποια για 50 ευρώ μόνο όσο και να της αρέσεις(ή όσο πουτάνα και να είναι).

Αμα είσαι ο DIKY...ολα μπορούν να συμβούν...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τον DIKY & τον Υπουργό...όποιος ειρωνεύεται...απλά χάνεται...

Απ'τα λίγα πραγματικά αλάνια του site...
Κανένα δε πρέπει να ειρωνευόμαστε είτε είναι α΄λάνι είτε όχι....άλλωστε για να διαπιστώσεις αν ο άλλος είναι αλάνι ή όχι πρέπει να τον γνωρίσεις από κοντά και για αρκετό καιρό
 

Επισκέπτης
Κανένα δε πρέπει να ειρωνευόμαστε είτε είναι α΄λάνι είτε όχι....άλλωστε για να διαπιστώσεις αν ο άλλος είναι αλάνι ή όχι πρέπει να τον γνωρίσεις από κοντά και για αρκετό καιρό

Παριστάνεις τον χαζό ή δεν καταλαβαίνεις αυτά που γράφω ?

ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ...Κ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ 2 ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ....

Είναι μεγάλες μορφές...έχουν αφήσει εποχή στο site...

Εποχή την οποία εσύ κ πολλοί ακόμη δεν ζήσατε...κ δεν θα ζήσετε...

Τελος...το σπαμ...κάνε μας καμιά ενημερωσούλα...αμα είναι να πάμε κατά τις 3-4 στο κατάστημα...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Παριστάνεις τον χαζό ή δεν καταλαβαίνεις αυτά που γράφω ?

ΔΕΝ ΕΙΡΩΝΕΥΟΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ...Κ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ 2 ΠΑΛΗΚΑΡΙΑ....

Είναι μεγάλες μορφές...έχουν αφήσει εποχή στο site...

Εποχή την οποία εσύ κ πολλοί ακόμη δεν ζήσατε...κ δεν θα ζήσετε...

Τελος...το σπαμ...κάνε μας καμιά ενημερωσούλα...αμα είναι να πάμε κατά τις 3-4 στο κατάστημα...
Ούτε εγώ έχω μπει σε αυτό το site για να αρχίσω διάφορες στιχομυθίες....αλλά μη κάνεις διαχωρισμούς του τύπου ποιος είναι περισσότερο καιρό εδώ μέσα και έχει τυχόν ζήσει αυτές τις ένδοξες στιγμές που λες.Τι είδους ενημερωσούλα ζητάς δηλαδή?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Κανένα καλό τεμάχιο...να αξίζει να κεράσουμε κανένα ποτάκι...να πάρουμε κανένα χορό...άντε κ ένα πριβέ αμα ειναι καλή...

Δύσκολοι καιροί...για πειράματα...καταλαβαίνεις...
Λοιπόν έχουμε και λέμε.....να ξέρεις πως θα ήθελα να σου προτείνω και άλλες αλλά δε συγκρατώ εύκολα ονόματα:σιμόνα(ξανθό τούμπανο),άννα μαρία(ισπανίδα?κάτι τέτοιο),καρίνα(λεπτή μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο) και βανέσσα(μη τη πάρεις όμως πριβέ).Όλες αυτές που ανέφερα στους απλούς χορούς που πήρα με ικανοποίησαν.....από κει και πέρα εσύ κανονίζεις.Επίσης μακρυά από μία Ρουμάνα μελαχρινή που έχει χαλκάδες στη μούρη(και είναι λίγο σκυλόφατσα)......θα σου ρουφήξει το περιεχόμενο του πορτοφολιού σα τη σκούπα της delonguie.Αυτά εν ολίγοις και ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικός
 

Επισκέπτης
Eυχαριστώ αδερφέ...μήπως έχεις τίποτα και για ποτάκια ?

Πάντως θα τιμήσω τα ονόματα που έγραψες στη σημερινή μου περίπολο... :rockon:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Τρεις λαλούν και δύο χορεύουν :)

Έλα τα παλιά :priest:
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ΣΑΒΒΑΤΟ LOUIZA DAMATA STO LIDO PALACE ? KAI ΜΑΡΚΟΣ ΖΙΝΑ LIFE ? ΚΑΛΗΜΕΡΑ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
mc ακομα καθεσαι και ασχολεισαι και περιαυτολογεις στα ξεφτυλισμενα πια νηματα του μπουρδελα.τιβι για στριπερ και στριπτιζαδικα ......

λογω ηλικιας και χρονου βαριεμαι πραγματικα να ασχοληθω μαζι σου .....

εισαι τυχερος γιατι δεν γυροφερνει πια το σαϊτ ο war να γινεις mute στο πιτσ φιτιλι ....

καλο σου βραδυ !!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
mc ακομα καθεσαι και ασχολεισαι και περιαυτολογεις στα ξεφτυλισμενα πια νηματα του μπουρδελα.τιβι για στριπερ και στριπτιζαδικα ......

λογω ηλικιας και χρονου βαριεμαι πραγματικα να ασχοληθω μαζι σου .....

εισαι τυχερος γιατι δεν γυροφερνει πια το σαϊτ ο war να γινεις mute στο πιτσ φιτιλι ....

καλο σου βραδυ !!!!!!!!!!!!!

Εγώ φταίω βρε μαλάκα που έγραψα κ καλά λόγια για πάρτη σας...στόκος ήσουν...κ θα είσαι...(παρόλο που είσαι κ καλό παιδί ταυτόχρονα)!

Όσο για ηλικία...κ χρόνο...άσε ρε φίλε...τι να μας πεις...

Για τον war...είναι πολύ απλό...οι αδερφές παίρνουν το στυλ του μάγκα...όταν βρίσκουν αδερφές να τις προστατεύουν,εντός κι εκτός...
Αλλιώς θα είχαμε 2 muted στο "πριτς φυτιλι"....

Κλάψε τώρα....γιατί είσαι βλάκας...κ όχι γιατί στην είπα....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
mc ακομα καθεσαι και ασχολεισαι και περιαυτολογεις στα ξεφτυλισμενα πια νηματα του μπουρδελα.τιβι για στριπερ και στριπτιζαδικα ......

λογω ηλικιας και χρονου βαριεμαι πραγματικα να ασχοληθω μαζι σου .....

εισαι τυχερος γιατι δεν γυροφερνει πια το σαϊτ ο war να γινεις mute στο πιτσ φιτιλι ....

καλο σου βραδυ !!!!!!!!!!!!!

Ρε Υπουργέ για θετικό τα είπε. Τι δεν κατάλαβες; Mousses πήγες τελευταία;
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Τελικά mister McClein δε μου είπες....τι έκανες χθές?
πήγες από το Lido?
 

Επισκέπτης
Μπα...είχαν κλειστά τα a/c,όπως με ειδοποίησαν οι φίλοι μου που ήταν εκεί...κ δεν έκανα τον κόπο...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom