Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ποιός λαλεί κ ποιός χορεύει ?

Εγώ ξέρω ποντιακά τραγούδια...κ απο χορούς..μόνο πριβέ...
Θες να σε μάθω τον Χορό ΠουΤαΣπαει????
Μην είσαι μονολιθικός.....

Υ.Γ. Η κοπέλα στο αβατάρ σου? Φίλη σου?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
η φωτό είναι από το skyladiko VIP?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πήγε κανείς πρόσφατα από το Lido?
Αν πήγε κανείς ή σκοπεύει να το κάνει άμεσα ας κάνει καμιά ενημερωσούλα.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
τι ενημέρωση θέλεις ? όπως τα ήξερες..έτσι είναι ακόμη...
Έλεγα ρε παιδία μήπως λέω μήπως κάποιος πήγε πρόσφατα και έχει κάτι καινούργιο να επισημάνει.Μεγάλη υπόθεση η πληροφόρηση.....και άλλωστε έχω πάντα πολλά ιδρύματα στο νου μου για το που να δώσω το παρόν....οπότε ψάχνομαι αν με νιώθεις
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..

ΠΑΝΤΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

ΡΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...
Κύριοι το site αυτό νομίζω πως είναι για να ανταλάσσουμε απόψεις αλλά και πληροφορίες....γι'αυτό και εγώ όποτε μπορώ γράφω εντυπώσεις από τις εκάστοτε επισκέψεις μου στα διάφορα ιδρύματα γιατί έτσι βοηθάμε αλλήλους.
Για παράδειγμα χθες επισκέφτηκα το Anatoli και πήγα και έγραψα τις εντυπώσεις μου.
 

Επισκέπτης
Έλεγα ρε παιδία μήπως λέω μήπως κάποιος πήγε πρόσφατα και έχει κάτι καινούργιο να επισημάνει.Μεγάλη υπόθεση η πληροφόρηση.....και άλλωστε έχω πάντα πολλά ιδρύματα στο νου μου για το που να δώσω το παρόν....οπότε ψάχνομαι αν με νιώθεις

Τιποτα διαφορετικό...
 

Επισκέπτης
Κύριοι το site αυτό νομίζω πως είναι για να ανταλάσσουμε απόψεις αλλά και πληροφορίες....γι'αυτό και εγώ όποτε μπορώ γράφω εντυπώσεις από τις εκάστοτε επισκέψεις μου στα διάφορα ιδρύματα γιατί έτσι βοηθάμε αλλήλους.
Για παράδειγμα χθες επισκέφτηκα το Anatoli και πήγα και έγραψα τις εντυπώσεις μου.

έγω όπως κατάλαβες απ'το μνμ προς τον συνάδελφο/μπατίρη Yorgos...δεν πολυβγαίνω....

λίγο οι δύσκολοι καιροί...λίγο τα ίδια και τα ίδια πολυπαιγμένα φιλμάκια...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
έγω όπως κατάλαβες απ'το μνμ προς τον συνάδελφο/μπατίρη Yorgos...δεν πολυβγαίνω....

λίγο οι δύσκολοι καιροί...λίγο τα ίδια και τα ίδια πολυπαιγμένα φιλμάκια...
Έχεις δίκιο σ'αυτό που λες....αλλά δε νομίζω να μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό,εγώ π.χ. έχω συμβιβαστεί με αυτό εδώ και καιρό.....το θέμα είναι να ξέρουμε εμείς οι ίδιοι που βαδίζουμε.
 

Επισκέπτης
Έχεις δίκιο σ'αυτό που λες....αλλά δε νομίζω να μπορούμε να κάνουμε κάτι γι'αυτό,εγώ π.χ. έχω συμβιβαστεί με αυτό εδώ και καιρό.....το θέμα είναι να ξέρουμε εμείς οι ίδιοι που βαδίζουμε.

Αμα δεν εχεις λεφτα αδερφε...δεν βαδίζεις πουθενα...τραβας το σεντόνι λίγο πιο ψηλά...κουκουλώνεις το κεφάλι ως τ'αφτιά...κ κοιμάσαι...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Αμα δεν εχεις λεφτα αδερφε...δεν βαδίζεις πουθενα...τραβας το σεντόνι λίγο πιο ψηλά...κουκουλώνεις το κεφάλι ως τ'αφτιά...κ κοιμάσαι...
Ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την έννοια του "έχω λεφτά" αλλά δεν έχει και τόση σημασία αυτό.....μία ή άλλη είναι πολλές φορές.Απλά θέλω να πω πως και χωρίς να ΄χρειάζεται να ξοδέψεις όλο το μηνιάτικο σου μπορείς να περάσεις καλά.....αλλά φυσικά με φραγκοδύφραγκα δε πας πουθενά αυτό είναι νόμος σε αυτά.
 

Επισκέπτης
Ο καθένας αντιλαμβάνεται διαφορετικά την έννοια του "έχω λεφτά" αλλά δεν έχει και τόση σημασία αυτό.....μία ή άλλη είναι πολλές φορές.Απλά θέλω να πω πως και χωρίς να ΄χρειάζεται να ξοδέψεις όλο το μηνιάτικο σου μπορείς να περάσεις καλά.....αλλά φυσικά με φραγκοδύφραγκα δε πας πουθενά αυτό είναι νόμος σε αυτά.

Αμα είναι βρε αδερφέ...να πίνω ένα ποτάκι...να έρχονται όλα τα μουνιά στα πόδια μου...κι εγώ να κοιτάζω σα χάνος...χωρίς να μπορώ να κεράσω..χωρίς να μπορώ να πάω για απλό/πριβέ χορό...τότε κάθομαι στο κρεβάτι μου...

Με 20€-30€...μεροκάματο...οι εποχές...δεν είναι για να πηγαίνουμε σε στριπ κλαμπς....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom