Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
[quote author=alexstefanos85 link=action=profile;u=68848 date=1254848997]
katarxin dne se xero prosopika oute fobane kai blepo apo ton fobo sou ta dimosiebis ego sou grafo sto prosopiko sou mail den ta ta grafo exo ok ti ora thes pes mou na ertho xero tha to bgalis exo eti den kanoun i andres edo grafe mou pote thes pes mou kai ti ora ego kontorebithoulis na dou me pas nosokomio
[/quote]

Εσύ δεν ξέρεις ούτε το όνομά σου...να γράψεις ορθογραφημένα...θες και να δείρεις...τρομάρα σου...

Καλύτερα άσε τις απειλές...και τράβα σε κανένα σχολείο,κοντοκώλη αλβανέ...

Σου είπα,γράψε ώρα και μέρος...εδώ δημόσια....άσε τα pm...
 

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    40 KB · Εμφανίσεις: 25

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν  είναι  τελικά  ΠΑΣΟΚ το Λίντο .
Μάλλον προς  Καρατζαφέρη  μου  κάνει !
 

Επισκέπτης
[quote author=alexstefanos85 link=action=profile;u=68848 date=1254852236]
se kourdizo kai trelenese oti kai na grafis to lido exi poli kosmo kai ta post stimena apantise edo se parakalo col tora xalara
[/quote]

 

Συνημμένα

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
Bάλε κανένα screenshot μωρή ρόμπα...απ'τα σταλμένα μου...

Άσε τις εξυπνάδες...στο ξαναλέω...θα φας τόσο ξύλο,που θα ξεχάσεις την περασμένη φορά που φώναζες σαν αβοήθητη πάπια...
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Bάλε κανένα screenshot μωρή ρόμπα...απ'τα σταλμένα μου...

Άσε τις εξυπνάδες...στο ξαναλέω...θα φας τόσο ξύλο,που θα ξεχάσεις την περασμένη φορά που φώναζες σαν αβοήθητη πάπια...
παπια εγω που γαμαγα τι μαμα σου πεσ μου το μεροσ ερχομε ο που θεs αντε να σε τελιονο με σε να μαλακα κολοπουστα
 

Επισκέπτης
παπια εγω που γαμαγα τι μαμα σου πεσ μου το μεροσ ερχομε ο που θεs αντε να σε τελιονο με σε να μαλακα κολοπουστα

λες να είσαι ο μπαμπάς μου ? αχχχχ...τι γαμιάς...είσαι πολύ άντρακλας... :2funny:

ειδικά όταν κρυώνεις...κ κατεβαίνεις να κλείσεις το a/c...
...και περπατάς σα να έχεις συγκαεί...(με ανοιχτά τα χέρια κ τα πόδια - δήθεν σφίχτης).... :cheesy:

τότε μας τρομάζεις... :grin: :grin: :grin: :grin:

περίμενε μέχρι το βράδυ...να δω αν έχω ακόμη τις φωτογραφίες...τότε που σου βάλανε μέχρι κ φυστίκια μέσα στο κωλαράκι σου...και θα γελάσουμε... :dancing: :dancing: :dancing:
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λες να είσαι ο μπαμπάς μου ? αχχχχ...τι γαμιάς...είσαι πολύ άντρακλας... :2funny:

ειδικά όταν κρυώνεις...κ κατεβαίνεις να κλείσεις το a/c...
...και περπατάς σα να έχεις συγκαεί...(με ανοιχτά τα χέρια κ τα πόδια - δήθεν σφίχτης).... :cheesy:

τότε μας τρομάζεις... :grin: :grin: :grin: :grin:

περίμενε μέχρι το βράδυ...να δω αν έχω ακόμη τις φωτογραφίες...τότε που σου βάλανε μέχρι κ φυστίκια μέσα στο κωλαράκι σου...και θα γελάσουμε... :dancing: :dancing: :dancing:για το κολο σου σε περιμενο και τορα ερχομε οπου θεσ? μαλον με περναs για αλον??περιμενο πεσ μου το μεροs????αντε
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Ο πολιτισμός ορισμένων έχει αγγίξει τα όριά του...

 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
λες να είσαι ο μπαμπάς μου ? αχχχχ...τι γαμιάς...είσαι πολύ άντρακλας... :2funny:

ειδικά όταν κρυώνεις...κ κατεβαίνεις να κλείσεις το a/c...
...και περπατάς σα να έχεις συγκαεί...(με ανοιχτά τα χέρια κ τα πόδια - δήθεν σφίχτης).... :cheesy:

τότε μας τρομάζεις... :grin: :grin: :grin: :grin: ??????????????  τακο ????

περίμενε μέχρι το βράδυ...να δω αν έχω ακόμη τις φωτογραφίες...τότε που σου βάλανε μέχρι κ φυστίκια μέσα στο κωλαράκι σου...και θα γελάσουμε... :dancing: :dancing: :dancing:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το καλιτερο κε ορεοτερο μαγαζι,εχι πολι ορεα λαμπατερια ορεα κε καλα πορτοπαραθιρα κε πολι φτινο για φτα που προσφερι,ομοσ χριαζετε κοντα ενα γιραδικο,οχι μονο το γκολ να εχι διπλα του!!!!!!!!!!11
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ένα από τα ελάχιστα που αξίζει να επισκεφτεί κανείς....κρατάει ακόμα ψηλά το πήχη.
lido palace πρέπει να πας......α και σημειοτέων δε τα παίρνω από το μαγαζί για να το προμοτάρω,γιατί εδώ μέσα πολλά μπορεί να ακούσει κανείς.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Στο μαγαζί έχω περάσει πολύ ωραία αλλά την Τρίτη ήταν απογοητευτικά. Ευχάριστη έκπληξη κορίτσια από το Lolita. Vicky, Karla, νομίζω Alice και άλλες
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Λοιπον, μετα απο επισκεψη χθες το βραδυ, ενα σιγουρο συμπερασμα ειναι οτι το μαγαζι εχει φτιαξει πολυ απο αποψη ποσοστου κυταριτιδας. Χρονια ειχα να δω τοσα σφιχτα κωλαρακια μαζεμενα εκει μεσα, οπως επρεπε να ειναι δηλαδη. Στα συν και τα συχνα σοου.

Τωρα, εντυπωση εκαναν:

η Ερρικα με τον πολυ πλουσιο απλο χωρο της, που αφηνει πολλες υποσχεσεις για το πριβε (που δεν πηρα)
η Τρειση που η αποδοση της κυμανθηκε σε χαμηλοτερα επιπεδα απ'οτι συνηθως λογω μιας μικρης περιοδικης ατυχιας...
η Ρωξανη, που ελαμψε δια της απουσιας της απο τη γυρα γιατι την ειχαν καθισει σε ενα τραπεζι και τις 3 ωρες που εμεινα. Μαλλον πηρανε χαμπαρι ποσο καβλιαρα ειναι και θα γινει περιζητητη...
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Πέρασα χθες το βράδυ, πολλές γκόμενες και αρκετα καλό λεσβιακό show. Θα συμφωνήσω με τον tsambo για τα ποσοστά κυτταρίτιδας που όντως έχουν μειωθεί. Παίζει φραπές στο πριβε δεν ξέρω αν το κάνουν όλες αλλά μια που πήρα η βαλεντινα με φραπεδιασε. Επίσης έπαιζε καιμια πολύ ανώμαλη φάτσα ασιατισσα. Γενικά γινόταν της ρουμανιας. Έφυγα κατά τις 6 και το μαγαζί ήταν ακόμα μισογεμάτο 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom