Νέα

Lido Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
και ο κροταλίας  πέφτει βαρύς  στο στομάχι
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οσο για γαμησια μεσα στο Λιδο παλιοτερα πριν κανενα 5αρι χρονια στο πριβε ειχα ακουσει οτι επεφτε κανενα γαμησακι ή εστω πιπα .... θυμαμαι χαρακτηριστικα οταν ειχα παρει πριβε να ακουω πιο περα αναστεναγμους και αχ βαχ .... και γενικα υπηρχε στην ατμοσφαιρα μια ασανς ιδρωτσιλας και ερωτισμου ......

Ναι, το θυμάμαι γιατί εγώ ήμουν δίπλα σου και γάμαγα φίλε.. :2funny:
Τότε πήγαινα εκεί για να γαμήσω τσάμπα και τώρα ζητάνε 200€...Ε ρε ξύλο
που θέλουνε τα παλιοκόριτσα....Μαύρο στο lido, αλλωστε τώρα έχουμε βρεί άλλο ίδρυμα για
να γαμάμε, έτσι υπουργε??..Αλλά γιατί δεν ενημερώνεις τον κόσμο και το παίζεις αδιάφορος
ρε φίλε...τι σκ#@$%#α μουνοφαγάς είσαι?...

 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ναι, το θυμάμαι γιατί εγώ ήμουν δίπλα σου και γάμαγα φίλε.. :2funny:
Τότε πήγαινα εκεί για να γαμήσω τσάμπα και τώρα ζητάνε 200€...Ε ρε ξύλο
που θέλουνε τα παλιοκόριτσα....Μαύρο στο lido, αλλωστε τώρα έχουμε βρεί άλλο ίδρυμα για
να γαμάμε, έτσι υπουργε??..Αλλά γιατί δεν ενημερώνεις τον κόσμο και το παίζεις αδιάφορος
ρε φίλε...τι σκ#@$%#α μουνοφαγάς είσαι?...


για πείτε ρε παιδιά, γιατί εσείς εχετε εξελιχθεί πολύ και δεν μας λέτε τίποτα πια....
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
για πείτε ρε παιδιά, γιατί εσείς εχετε εξελιχθεί πολύ και δεν μας λέτε τίποτα πια....

τι να πουμε ρε ΠΕΤΑΛΟΥΔΙΤΣΑ ..... τα θρεντ με τα στριπ εχουν καταντησει ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ ..... γραφει ο καθε πικραμενος τη μαλακια του ...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
λοιπον επι του θεματος ... παλια ναι στο Λιδο επεφτε γαμησακι ..... θυμαμαι μια τρελοκοτσιδου χωρις καποτα και χυσιμο πανω στη μουνα της .... τωρα μου θελουν 200 Ευρα .... τα αρχιδια μου θα παρουν και πολυ τους ειναι ....
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
Ναι, το θυμάμαι γιατί εγώ ήμουν δίπλα σου και γάμαγα φίλε.. :2funny:
Τότε πήγαινα εκεί για να γαμήσω τσάμπα και τώρα ζητάνε 200€...Ε ρε ξύλο
που θέλουνε τα παλιοκόριτσα....Μαύρο στο lido, αλλωστε τώρα έχουμε βρεί άλλο ίδρυμα για
να γαμάμε, έτσι υπουργε??..Αλλά γιατί δεν ενημερώνεις τον κόσμο και το παίζεις αδιάφορος
ρε φίλε...τι σκ#@$%#α μουνοφαγάς είσαι?...

μπορει να μην πηγαινω σε ιδρυματα αλλα σ αυτο δεν συμφωνω..δε πιστευω πως το στριπ ειναι για να γαμισεις.ειναι αλλη η γοητεια του..αλλιως πας σε ρδελο
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
μπορει να μην πηγαινω σε ιδρυματα αλλα σ αυτο δεν συμφωνω..δε πιστευω πως το στριπ ειναι για να γαμισεις.ειναι αλλη η γοητεια του..αλλιως πας σε ρδελο
Δεν τόχουν κάνει υποχρεωτικό το πήδημα. Μπορείς ακόμη ν' απολαμβάνεις την "άλλη" γοητεία. Αλλά αν δεν είσαι καθώς πρέπει θαμών που επιθυμεί ν' απολαύσει pole dancing και είσαι ένας σιχαμερός φραπογαμόσαυρος στριπουδίτης, είναι στο DNA σου να θηρεύεις σε αυτούς τους βιότοπους οπότε δε συναντάται στο αξιακό σου σύστημα η "άλλη γοητεία".
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Δεν τόχουν κάνει υποχρεωτικό το πήδημα. Μπορείς ακόμη ν' απολαμβάνεις την "άλλη" γοητεία. Αλλά αν δεν είσαι καθώς πρέπει θαμών που επιθυμεί ν' απολαύσει pole dancing και είσαι ένας σιχαμερός φραπογαμόσαυρος στριπουδίτης, είναι στο DNA σου να θηρεύεις σε αυτούς τους βιότοπους οπότε δε συναντάται στο αξιακό σου σύστημα η "άλλη γοητεία".

RESPECT !!!!!
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, το θυμάμαι γιατί εγώ ήμουν δίπλα σου και γάμαγα φίλε.. :2funny:
Τότε πήγαινα εκεί για να γαμήσω τσάμπα και τώρα ζητάνε 200€...Ε ρε ξύλο
που θέλουνε τα παλιοκόριτσα....Μαύρο στο lido, αλλωστε τώρα έχουμε βρεί άλλο ίδρυμα για
να γαμάμε, έτσι υπουργε??..Αλλά γιατί δεν ενημερώνεις τον κόσμο και το παίζεις αδιάφορος
ρε φίλε...τι σκ#@$%#α μουνοφαγάς είσαι?...
γαμαs με 20e ρε βλακα????παπαγαλοs και εδω
 

Επισκέπτης
[quote author=alexstefanos85 link=action=profile;u=68848 date=1254836728]
kotta kai edo blepo magkies apo do pes mou pote thes na se gamiso
[/quote]

Όποτε και όπου γουστάρεις....


**Αυτό είναι το πμ του αλβανού υπαλλήλου σας... :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 22

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
**Αυτό είναι το πμ του αλβανού υπαλλήλου σας... :2funny: :2funny:

Xμμμ..Ωραια ποιοτητα εχει το συγκεκριμενο ατομο Klein... :2funny:

Σε αντιθεση με ορισμενους αλλους υπαλληλους του μαγαζιου, που ειναι πραγματικα υπεροχοι..!! ;)

Αυτα..
 

Επισκέπτης

Τι να φοβηθώ ρε κοντορεβυθούλη ?

Που όταν στάθηκα δίπλα σου όρθιος τρόμαξες επειδή σκοτείνιασε...

Βλάκας είσαι...κ θυμάσαι όταν έγραφες με το αλλο nickname που σου είχα πει οτι κάποιος σε μπαούλιασε μια μέρα...φαντάζεσαι να ήμουν εγώ ?

Κόψε τις μαλακίες...γιατί στο ξαναείπα...το μαγαζί χάνει απο τέτοιες συμπεριφορές...ακόμη κι αν πάρεις σαν δεδομένο οτι είμαι μαλάκας...κ σε προκαλώ να μου φερθείς έτσι οπως φέρεσαι...εσύ πρέπει να είσαι κύριος...

Όμως δεν απορώ που έχουν περάσει ανεπιστρεπτί οι εποχές που το Lido γαμούσε κι έδερνε...κ τώρα τα κοριτσάκια φεύγουν στις 3 με μισό και αν μεροκάματο....

Κλάψε για τον εαυτό κ το μπουρδέλο σου...και όταν κρυώνεις,να φοράς μπουφαν...όχι να κλείνεις το a/c...

Αδερφάρα...αν δεν σε έπεισα...γράψε ώρα κ μέρος...κ έλα με παρέα...για να σε μαζέψουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom