Νέα

Ad Lelas Massage and Relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.579
Κριτικές
19
Like
13.611
Πόντοι
3.246
Επειδή ο Διανοούμενος είναι γάτος και πάλι ρε καριολη άντρα θα βγάλει το φίδι από την τρύπα. Είχα κλείσει πριν καιρό με Μίκι ραντεβού. Πρώτο πρωϊνό 11 η ώρα. Δεν την είχα δει παρά μόνο τις φωτογραφίες του σαι που δεν δείχνει φατσα. Επειδή όμως είμαι μεγάλη πουτανα στήθηκα από έξω να δω αν είναι καλό καβλακι ή όχι την ώρα που θα πήγαινε. Βλέπω Ηλέκτρα, βλέπω και μια άλλη. Βλέπω και αυτή. Ναι καλό κορμάκι φάνηκε, αν και φορούσε ρούχα φαρδιά. Έπαθα όμως σοκ με το πρόσωπο. Ήταν αβαφο, αλλά ήταν τελείως αδιάφορο προς άσχημο (και πολύ σπασμένο). Και πάνω από 35 στάνταρ! Ε μετά πήρα τηλέφωνο και ακύρωσα. Όσο για πρωκτικό είναι μέσα στην τιμή, η οποία πλέον για προγραμμα μιας ώρας έχει γίνει 100€ από 80€. Τώρα μπορεί να βάφεται άρτια και να αλλάζει πολύ η αύρα της με τα εσώρουχα και να γίνεται πολύ αξιαγάμητη. Αλλά εγώ όταν την είδα σκιαχτηκα.... Τελικά εκεί μονο Ηλέκτρα! Και να σου πω και ακόμα μια αλήθεια ανετα τράβαγα δύο μπουτζες την κοπέλα της υπηρεσίας που παρουσιάζει τις εργαζόμενες.
Καριόλη άντρα! Οπότε η μόνη και μοναδική επιλογή για πρωκτικό, η Μίκη, λες ότι δεν αξίζει! :undecided-old:
Άρα, πάω μόνο για μουνί και μόνο Ηλέκτρα, σωστά?
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296
Μάγκες, παίζει καμία λαδικορη με φουλ πρόγραμμα (με κώλο)?

Είδα μια Μικη Ρουμάνα στο σαη αλλά δεν υπάρχουν σαφείς κριτικές για το αν δίνει απλόχερα το κωλι της! :zfuck:
Ενδιαφέρον...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Καριόλη άντρα! Οπότε η μόνη και μοναδική επιλογή για πρωκτικό, η Μίκη, λες ότι δεν αξίζει! :undecided-old:
Άρα, πάω μόνο για μουνί και μόνο Ηλέκτρα, σωστά?
Εγώ έχω πάρει Ηλέκτρα και πέρασα πολύ καλά. Έχω γράψει και κριτική.
Όσο για τις υπηρεσίες της Μίκι δεν εκφέρω γνώμη. Εγώ απλά είπα για εμφάνιση.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Όσο για πρωκτικό είναι μέσα στην τιμή, η οποία πλέον για προγραμμα μιας ώρας έχει γίνει 100€ από 80€.

Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του καταστήματος. Την πήρα πριν την επέμβαση κ χρωστάω επαναληπτικό......


Τωρα για την Μίκι την έχω δοκιμάσει πριν 2 χρόνια κ ειχα περάσει πολύ καλά....Κοντοπούτανο καυλακι. Έχω κριτική....

Θυμάμαι ειχε πολύ στενή μπροστά τρύπα κ το πρωσοπο ήταν έντονα βαμμένο αλλά όχι κάτι τρελό. Όλες γίνονται clown σιγά το πράγμα....
Μετά χάθηκε αποκλειστικά στο άλλο μαγαζί κ στα στούντιο του ομίλου κ τώρα γύροφέρνει κ στο λελας....Έβαλε κ κουλούρι στο πρόγραμμα από ότι διαβάζω.
Αλλά δεν νομίζω να μην το χρεώνει σαν έξτρα....ενας δοκιμαστής ίσως μας διαφωτίσει....
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Junax

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του οίκου.Την πήρα πριν την επέμβαση κ χρωστάω επαναληπτικό......


Τωρα για την Μίκι την έχω δοκιμάσει πριν 2 χρόνια κ ειχα περάσει πολύ καλά....Κοντοπούτανο καυλακι. Έχω κριτική....

Θυμάμαι ειχε πολύ στενή μπροστά τρύπα κ το πρωσοπο ήταν έντονα βαμμένο αλλά όχι κάτι τρελό. Όλες γίνονται clown σιγά το πράγμα....
Μετά χάθηκε αποκλειστικά στο άλλο μαγαζί κ στα στούντιο του ομίλου κ τώρα γύροφέρνει κ στο λελας....Έβαλε κ κουλούρι στο πρόγραμμα από ότι διαβάζω.
Αλλά δεν νομίζω να μην το χρεώνει σαν έξτρα....ενας δοκιμαστής ίσως μας διαφωτίσει....
Εγώ όταν την είχα κλείσει, αλλά τελικά ακύρωσα, μου είχε πει η υπηρεσία 100€ όλα μέσα. Το πρωκτικό η κοπέλα το είχε στο πρόγραμμα της. Την είχα ρωτήσει " για πρωκτικό είναι έξτρα του 100;" και μου είχε πει "όχι" για την συγκεκριμένη. "Είναι στο βασικό της πρόγραμμα".
Τώρα όλοι έμπειροι είμαστε και ξέρουμε πολύ καλά ότι το γκροβερ αλλάζει από τη μια στιγμή στην άλλη.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Εγώ όταν την είχα κλείσει, αλλά τελικά ακύρωσα, μου είχε πει η υπηρεσία 100€ όλα μέσα. Το πρωκτικό η κοπέλα το είχε στο πρόγραμμα της. Την είχα ρωτήσει " για πρωκτικό είναι έξτρα του 100;" και μου είχε πει "όχι" για την συγκεκριμένη. "Είναι στο βασικό της πρόγραμμα".
Τώρα όλοι έμπειροι είμαστε και ξέρουμε πολύ καλά ότι το γκροβερ αλλάζει από τη μια στιγμή στην άλλη.
Αφού μίλησες με την υπηρεσία οκ αλλάζει το πράγμα.....
Υπηρεσία έχουν ακόμη εκείνη την ξανθιά από βορεια Ηπειρο??
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Τότε ήταν μια αξιαγάμητη ξανθιά ναι. Τώρα δεν ξέρω αν είναι η ίδια.
Aυτη η αξιαγάπητη ξανθιά έπαιζε πολύ το μάτι της κ φορουσε πάντα μπλούζες χωρίς σουτιέν με τη ρογα κάγκελο κ επερνε πόζες στο καθρέπτη όταν σε έβαζε δωματιο κτλ
Φίλος μου της έκανε πρόταση να περάσει αυτή αντί για κάποια εργαζομενη αλλά αρνήθηκε ευγενικά.....
Σε άλλον μπορεί να περάσει όλα είναι πιθανά......
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Aυτη η αξιαγάπητη ξανθιά έπαιζε πολύ το μάτι της κ φορουσε πάντα μπλούζες χωρίς σουτιέν με τη ρογα κάγκελο κ επερνε πόζες στο καθρέπτη όταν σε έβαζε δωματιο κτλ
Φίλος μου της έκανε πρόταση να περάσει αυτή αντί για κάποια εργαζομενη αλλά αρνήθηκε ευγενικά.....
Σε άλλον μπορεί να περάσει όλα είναι πιθανά......
Μαλακία. Αν έδινε κάνα τηλεφωνακι θα παίζαμε μπαλιτσα. Αν όχι εκεί έστω σε κανένα ξενοδοχείο.
 

Fitzpatrick

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
149
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
1
Αλανια την Τζούλια την εχει δοκιμασει η δει κανεις; Ειναι Ελληνίδα λεει γυρω στα 38 έτη.
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
388
Κριτικές
7
Like
113
Πόντοι
1
Aυτη η αξιαγάπητη ξανθιά έπαιζε πολύ το μάτι της κ φορουσε πάντα μπλούζες χωρίς σουτιέν με τη ρογα κάγκελο κ επερνε πόζες στο καθρέπτη όταν σε έβαζε δωματιο κτλ
Φίλος μου της έκανε πρόταση να περάσει αυτή αντί για κάποια εργαζομενη αλλά αρνήθηκε ευγενικά.....
Σε άλλον μπορεί να περάσει όλα είναι πιθανά......
Και ομως ειχε μπει στο προγραμμα για λιγο Αννα
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
Δείτε κ στο αδερφάκι Σενσουαλιτυ Μπουζιανη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Και ομως ειχε μπει στο προγραμμα για λιγο Αννα
Καθόλου εντύπωση δεν μου κάνει.....
Όλες που είναι στο ρόλο της προϊστάμενης σε αυτά τα μαγαζιά είτε είναι πρώην εργαζόμενες είτε εν ενέργεια κ αλλάζουν πόστο......
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Μάγκες, παίζει καμία λαδικορη με φουλ πρόγραμμα (με κώλο)?

Είδα μια Μικη Ρουμάνα στο σαη αλλά δεν υπάρχουν σαφείς κριτικές για το αν δίνει απλόχερα το κωλι της! :zfuck:
Δινει!
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Εγώ όταν την είχα κλείσει, αλλά τελικά ακύρωσα, μου είχε πει η υπηρεσία 100€ όλα μέσα. Το πρωκτικό η κοπέλα το είχε στο πρόγραμμα της. Την είχα ρωτήσει " για πρωκτικό είναι έξτρα του 100;" και μου είχε πει "όχι" για την συγκεκριμένη. "Είναι στο βασικό της πρόγραμμα".
Τώρα όλοι έμπειροι είμαστε και ξέρουμε πολύ καλά ότι το γκροβερ αλλάζει από τη μια στιγμή στην άλλη.
Εννοειται θα παει εξτρα..δε πρεπει να πληρωθει γι αυτο? Ειναι λογικο για να λαβεις και να εχεις παραπανω απαιτησεις..να δινεις και το αναλογο αντιτιμο...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Εννοειται θα παει εξτρα..δε πρεπει να πληρωθει γι αυτο? Ειναι λογικο για να λαβεις και να εχεις παραπανω απαιτησεις..να δινεις και το αναλογο αντιτιμο...
Τι λες μωρέ; Βαλτός είσαι; Αφού είπα τι μου είπε η υπηρεσία! Τι "εννοείται" τσαμπουνάς; Είσαι από αυτούς που λένε τις κοπέλες να ζητάνε παραπάνω λεφτά; Είσαι και αγαπουλης; Κάποιοι τέτοιοι σαν εσένα χαλάνε την πιάτσα τυπε! Εσύ αν έχεις λεφτά δίνε! Σε έχω παρατηρήσει! Εσύ έχεις φράγκα. Δίνεις στα στούντιο αβερτα! Δε θα γαμησεις και τους υπόλοιπους συναγωνιστές με τις ιδέες σου!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Τι λες μωρέ; Βαλτός είσαι; Αφού είπα τι μου είπε η υπηρεσία! Τι "εννοείται" τσαμπουνάς; Είσαι από αυτούς που λένε τις κοπέλες να ζητάνε παραπάνω λεφτά; Είσαι και αγαπουλης; Κάποιοι τέτοιοι σαν εσένα χαλάνε την πιάτσα τυπε! Εσύ αν έχεις λεφτά δίνε! Σε έχω παρατηρήσει! Εσύ έχεις φράγκα. Δίνεις στα στούντιο αβερτα! Δε θα γαμησεις και τους υπόλοιπους συναγωνιστές με τις ιδέες σου!
Καθολου αγαπουλης..λαθος με εχεις καταλαβει..λεφτα οκ θα ελεγα πως ειμαι σε καλο επιπεδο..αλλιως δε τα εσκαγα..λεφτα επιπλεον εγω δινω εκει που το κρινω εγω..πολλες φορες κι εγω την εχω πατησει κι εχω κανει λαθος.. Για τις εξτρα υπηρεσιες ειναι λογικο η αλλη να ζηταει τα αναλογα χρηματα, οπως συμβαινει και με καθε δουλεια, τωρα αν μια σου κανει εξτρα με λιγοτερα, π.χ δωσεις 20 σε μπουρδελο και 50 σε στουντιο και σου κανει απο μονη της τα παντα Ok...καλο αυτο!
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Καθολου αγαπουλης..λαθος με εχεις καταλαβει..λεφτα οκ θα ελεγα πως ειμαι σε καλο επιπεδο..αλλιως δε τα εσκαγα..λεφτα επιπλεον εγω δινω εκει που το κρινω εγω..πολλες φορες κι εγω την εχω πατησει κι εχω κανει λαθος.. Για τις εξτρα υπηρεσιες ειναι λογικο η αλλη να ζηταει τα αναλογα χρηματα, οπως συμβαινει και με καθε δουλεια, τωρα αν μια σου κανει εξτρα με λιγοτερα, π.χ δωσεις 20 σε μπουρδελο και 50 σε στουντιο και σου κανει απο μονη της τα παντα Ok...καλο αυτο!
Πιο μικρος σε μπουρδελα πηγαινα..δεν ειχα λεφτα για...στουντιο..πλεον που εχω οικονομικη σνεξαρτησια βγαζω απ την ιδιωτικη μου επιχειρηση αρκετα δουλευοντας ολη μερα..εχω τη δυνατοτητα να προσφερω κατι καλυτερο στον εαυτο μου..οποτε δεν υπαρχει λογος να τραβιεμαι προς φυλης μερια..δε θελω πια..τη πιατσα εγω τη χαλασα??? Τη γνωμη μου γραφω..και σε μενα σν δωσει καποιος στη δικη μου δουλεια κατι παραπανω..λογικο ειναι να πω το " ευχαριστω" απο μεριας μου κσι να ειμαι πιο δοτικος...οχι ομως πως δε κανω σωστα τη δουλεια μου και με λιγοτερα φυσικα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom