Νέα

Ad Lelas Massage and Relax

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Invisible Man
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 348K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Πιο μικρος σε μπουρδελα πηγαινα..δεν ειχα λεφτα για...στουντιο..πλεον που εχω οικονομικη σνεξαρτησια βγαζω απ την ιδιωτικη μου επιχειρηση αρκετα δουλευοντας ολη μερα..εχω τη δυνατοτητα να προσφερω κατι καλυτερο στον εαυτο μου..οποτε δεν υπαρχει λογος να τραβιεμαι προς φυλης μερια..δε θελω πια..τη πιατσα εγω τη χαλασα??? Τη γνωμη μου γραφω..και σε μενα σν δωσει καποιος στη δικη μου δουλεια κατι παραπανω..λογικο ειναι να πω το " ευχαριστω" απο μεριας μου κσι να ειμαι πιο δοτικος...οχι ομως πως δε κανω σωστα τη δουλεια μου και με λιγοτερα φυσικα!
Έτσι χαλάς την πιάτσα. Θες να δώσεις κάτι εκείνη την ώρα, δώσε. Δεν γίνεται όμως να τα γράφεις αυτά. Τα διαβάζουν και αυτές και μετά τις μπαίνουν ιδέες! Έτσι ανεβαίνει το κασέ τους.
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
176
Πόντοι
280
Έτσι χαλάς την πιάτσα. Θες να δώσεις κάτι εκείνη την ώρα, δώσε. Δεν γίνεται όμως να τα γράφεις αυτά. Τα διαβάζουν και αυτές και μετά τις μπαίνουν ιδέες! Έτσι ανεβαίνει το κασέ τους.

Και αδειάζουν οι τσέπες μας
 

11ismynumber

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2022
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
449
Πόντοι
21
Ρε μάγκες ,
Επειδή κάποιος διαθέτει κάτι παραπάνω για να περνάει καλά, γίνεται αυτόματα αγαπουλης ??
Και εγώ έχει τύχει να πάω δύο μέρες συνεχόμενες για συγκεκριμένη κοπέλα με 2ωρο πρόγραμμα κάθε φορά τι σημαίνει?

Ότι την αγάπησα . ?
Και βέβαια όχι . Πέρασα πάρα πολύ καλά την πρώτη φορά , και επειδή είχα πολλές καύλες πήγα και την επόμενη.....
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Έτσι χαλάς την πιάτσα. Θες να δώσεις κάτι εκείνη την ώρα, δώσε. Δεν γίνεται όμως να τα γράφεις αυτά. Τα διαβάζουν και αυτές και μετά τις μπαίνουν ιδέες! Έτσι ανεβαίνει το κασέ τους.
Xμ..θα σου δωσω ενα δικιο γιατι ετσι οντως παιζει και να τις κακομαθαινουμε...κι εχω παρατηρησει οτι πολλες μαθαινοντας στα 100ρια..ειδικα οι πιο εμφανισιμες..να μη σου προσφερουν μετα στα 100 αυτο που πρεπει..και να μετετρεπεται σε φαση 50ρικου...δεν εχεις αδικο!!
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Xμ..θα σου δωσω ενα δικιο γιατι ετσι οντως παιζει και να τις κακομαθαινουμε...κι εχω παρατηρησει οτι πολλες μαθαινοντας στα 100ρια..ειδικα οι πιο εμφανισιμες..να μη σου προσφερουν μετα στα 100 αυτο που πρεπει..και να μετετρεπεται σε φαση 50ρικου...δεν εχεις αδικο!!
Λιγα ειναι τα 50? Και τα 20 ακομη..καποιοι δουλευουν ολη μερα γι αυτα τα ποσα και με ακομη λιγοτερα...πρεπει κι αυτες να το σεβονται αυτο..οπως κι εμεις που τις διαλεγουμε...αλλα εκει που οντως καποια με κανει και περασω καλα και δω πως αξιζει να τα ακουμπησω το κανω χωρις 2η σκεψη, μονον εκει ομως, αλλιως οντως και τη " πιατσα" ας το πουμε)δε μου αρεσει η εκφραση..) χαλας και τη τσεπη αδειαζεις...καλυτερα να ξοδευτουν αλλου...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Λιγα ειναι τα 50? Και τα 20 ακομη..καποιοι δουλευουν ολη μερα γι αυτα τα ποσα και με ακομη λιγοτερα...πρεπει κι αυτες να το σεβονται αυτο..οπως κι εμεις που τις διαλεγουμε...αλλα εκει που οντως καποια με κανει και περασω καλα και δω πως αξιζει να τα ακουμπησω το κανω χωρις 2η σκεψη, μονον εκει ομως, αλλιως οντως και τη " πιατσα" ας το πουμε)δε μου αρεσει η εκφραση..) χαλας και τη τσεπη αδειαζεις...καλυτερα να ξοδευτουν αλλου...
Τώρα το πας σωστά. Δε φτάνει που είχε τόσα χρόνια 80€ και τώρα το πήγανε 100€ δεν πρέπει κι εμείς να είμαστε μαζοχες ρε συ. Εξάλλου στα 100€ προσθέτεις και κάτι ψιλά και γαμας πολύ καλές call. (Incall που δεν πληρώνεις και δωμάτιο). Εξάλλου η συγκεκριμένη κοπέλα (Μίκι) δίνει γκροβερ για να τραβήξει πελάτες, όχι για να βγάλει εξτραδακια.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Έτσι χαλάς την πιάτσα. Θες να δώσεις κάτι εκείνη την ώρα, δώσε. Δεν γίνεται όμως να τα γράφεις αυτά. Τα διαβάζουν και αυτές και μετά τις μπαίνουν ιδέες! Έτσι ανεβαίνει το κασέ τους.

Τώρα το πας σωστά. Δε φτάνει που είχε τόσα χρόνια 80€ και τώρα το πήγανε 100€ δεν πρέπει κι εμείς να είμαστε μαζοχες ρε συ. Εξάλλου στα 100€ προσθέτεις και κάτι ψιλά και γαμας πολύ καλές call. (Incall που δεν πληρώνεις και δωμάτιο). Εξάλλου η συγκεκριμένη κοπέλα (Μίκι) δίνει γκροβερ για να τραβήξει πελάτες, όχι για να βγάλει εξτραδακια.
Ετσι ειναι! Ειδες που ανταλλαζοντας μεταξυ μας αποψεις ολους μας βοηθαει καλυτερα σε ολο αυτο.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Τώρα το πας σωστά. Δε φτάνει που είχε τόσα χρόνια 80€ και τώρα το πήγανε 100€ δεν πρέπει κι εμείς να είμαστε μαζοχες ρε συ. Εξάλλου στα 100€ προσθέτεις και κάτι ψιλά και γαμας πολύ καλές call. (Incall που δεν πληρώνεις και δωμάτιο). Εξάλλου η συγκεκριμένη κοπέλα (Μίκι) δίνει γκροβερ για να τραβήξει πελάτες, όχι για να βγάλει εξτραδακια.
Που λες εχω κανει λιγες φορες ξενοδοχειο ομως οχι στα τυφλα..μονο με 2-3 κοπελες που γνωριζα απο στουντιο.. αυτα τα in call κλπ..δε τα χω δοκιμασει..μηπως πεσω σε καμια μουφα φαση...σιγουρα αν ειναι καλες περιπτωσεις αξιζει καλυτερα ετσι..πρεπει να ξερεις ομως..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Που λες εχω κανει λιγες φορες ξενοδοχειο ομως οχι στα τυφλα..μονο με 2-3 κοπελες που γνωριζα απο στουντιο.. αυτα τα in call κλπ..δε τα χω δοκιμασει..μηπως πεσω σε καμια μουφα φαση...σιγουρα αν ειναι καλες περιπτωσεις αξιζει καλυτερα ετσι..πρεπει να ξερεις ομως..
Βρες μερικούς αξιοπιστους συναγωνιστές, θα τους ξεχωρίσεις με τον καιρό από τους προμοτορες, και διάβαζε κριτικές για call. Στο εν λόγω μαγαζί πχ εγώ έχω περάσει με την Ηλέκτρα και πέρασα πολύ καλά. Έγραψα και θετική κριτική και όλα καλά.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ναι
Βρες μερικούς αξιοπιστους συναγωνιστές, θα τους ξεχωρίσεις με τον καιρό από τους προμοτορες, και διάβαζε κριτικές για call. Στο εν λόγω μαγαζί πχ εγώ έχω περάσει με την Ηλέκτρα και πέρασα πολύ καλά. Έγραψα και θετική κριτική και όλα καλά.
Ναι κι εγω εχω περασει πολυ καλα μαζι της, καλη επιλογη!
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του καταστήματος. Την πήρα πριν την επέμβαση κ τώρα χρωστάω επαναληπτικό.....

Ποιος θυμάται τη Γιάννα?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του καταστήματος. Την πήρα πριν την επέμβαση κ τώρα χρωστάω επαναληπτικό.....

Ποιος θυμάται τη Γιάννα?
αμέ... Φωκαίας 27 πριν 20+ χρόνια την πρωτοέχυσα στο στόμα...
τότε να την έβλεπες τι πιπίνι ήταν!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του καταστήματος. Την πήρα πριν την επέμβαση κ τώρα χρωστάω επαναληπτικό.....

Ποιος θυμάται τη Γιάννα?
Εγώ όχι. Είμαι από την άλλη μεριά της Αθηνας κι επιλέγω Λαγουμιτζή, Συγγρού, Καλλιρρόης, Δαφνη. Μια φορά πήγα Κυψέλη γιατί γράφτηκαν πολλά για την Ηλέκτρα. Την πήρα και το 'φχαριστηθηκα. Αλλά τα αδέρφια Συγγρού Λαγουμιτζή έχουν μεγαλύτερος Άσσους στο μανίκι τους όπως Μαρίνα Βίκυ Τζούλια Άντζελα, Βαλεντίνα και Ειρήνη. Και το Φρατζή με την Πάολα που έφυγε πλέον από ότι ξέρω.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Εγώ όχι. Είμαι από την άλλη μεριά της Αθηνας κι επιλέγω Λαγουμιτζή, Συγγρού, Καλλιρρόης, Δαφνη. Μια φορά πήγα Κυψέλη γιατί γράφτηκαν πολλά για την Ηλέκτρα. Την πήρα και το 'φχαριστηθηκα. Αλλά τα αδέρφια Συγγρού Λαγουμιτζή έχουν μεγαλύτερος Άσσους στο μανίκι τους όπως Μαρίνα Βίκυ Τζούλια Άντζελα, Βαλεντίνα και Ειρήνη. Και το Φρατζή με την Πάολα που έφυγε πλέον από ότι ξέρω.
Κι εγω απ τη δυτικη αθηνα..ωστοσο μ αρεσει να πορευομαι και προς αλλες κατευθυνσεις..για δες που αυτες ενω σκοπευα να τις παρω..δεν ειχα ποτε καταφερει να περασω μαζι τους..ειτε ειχαν ραντεβου ειτε δε προλαβαινα να παω..ειχα βεβαια και μια κοπελιτσα που περναγα συνεχεια μαζι της και με καλυπτε απολυτα γι αυτο..δε δουλευει τωρα ομως..
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
αμέ... Φωκαίας 27 πριν 20+ χρόνια την πρωτοέχυσα στο στόμα...
τότε να την έβλεπες τι πιπίνι ήταν!
Μηπως η Γιαννα που λες..στο λελας ειναι η Αννα που εχει μεταβει στο sensuality??
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
Εγω στο συγκεκριμένο κατάστημα είχα στανταρακι τη Γιάννα την ουκρανη. Για μένα ήταν ότι καλύτερο έχει περάσει από το χώρο του μασάζ για αυτές που έχω συναντήσει βέβαια. Γυναικαρα αλλά δυστυχώς μας άφησε αφού σταμάτησε οριστικά την δουλειά. Η αντικαταστρια της πιστεύω θα είναι η Ηλέκτρα για το μελλον του καταστήματος. Την πήρα πριν την επέμβαση κ τώρα χρωστάω επαναληπτικό.....

Ποιος θυμάται τη Γιάννα?
Συμφωνώ 100000+
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
667
Like
1.131
Πόντοι
206
Εγώ όχι. Είμαι από την άλλη μεριά της Αθηνας κι επιλέγω Λαγουμιτζή, Συγγρού, Καλλιρρόης, Δαφνη. Μια φορά πήγα Κυψέλη γιατί γράφτηκαν πολλά για την Ηλέκτρα. Την πήρα και το 'φχαριστηθηκα. Αλλά τα αδέρφια Συγγρού Λαγουμιτζή έχουν μεγαλύτερος Άσσους στο μανίκι τους όπως Μαρίνα Βίκυ Τζούλια Άντζελα, Βαλεντίνα και Ειρήνη.αι το Φρατζή με την Πάολα που έφυγε πλέον από ότι ξέρω.
Στο ΛΚ35 παρκάρεις δύσκολα, αλλά κατά περίπτωση κάτι γίνεται.
Για τους μηχανοβιους εύκολο.
Καλουτά η Ηλέκτρα.
Συμφωνώ αρκετά για Σ40-42 κ Λ23
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
737
Κριτικές
30
Like
4.577
Πόντοι
2.836
Εγώ όχι. Είμαι από την άλλη μεριά της Αθηνας κι επιλέγω Λαγουμιτζή, Συγγρού, Καλλιρρόης, Δαφνη. Μια φορά πήγα Κυψέλη γιατί γράφτηκαν πολλά για την Ηλέκτρα. Την πήρα και το 'φχαριστηθηκα. Αλλά τα αδέρφια Συγγρού Λαγουμιτζή έχουν μεγαλύτερος Άσσους στο μανίκι τους όπως Μαρίνα Βίκυ Τζούλια Άντζελα, Βαλεντίνα και Ειρήνη. Και το Φρατζή με την Πάολα που έφυγε πλέον από ότι ξέρω.
Tην Ηλεκτρα την δοκίμασα 2 φορες πριν 2 χρόνια πριν την αισθητική επέμβαση. Πολύ καλή κ σαν εμφάνιση κ σαν πρόγραμμα. Θα το επαναλάβω πάλι στο μέλλον....
Για τις άλλες που έγραψες έχω δοκιμάσει Μαρίνα Άντζελα κ Ειρήνη. Όλες τέλειες περιπτώσεις που έμεινα φουλ ευχαριστημένος....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom