Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686
Ο Τσιπρας αν δεν ήταν μειοδότης και ξεπουλημένος έπρεπε να την  πει στο Σόιμπλε και να του πει ρε παλιό κουτσαβλε τόσα φράγκα εχεις γιατι δεν παίρνεις ενα ηλεκτροκίνητο καρότσι η και ενα του σούπερ μάρκετ να σε κουβαλάει παλιό-μισάνθρωπε;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ε Ελλαδα σώζεται μια συμμαχία προθύμων άκρων Αριστερας και Δεξιάς με μια εθνικοαπελευθερωτική πολιτική απαλλαγής απο επιτροπείας και εξαρτήσεις
Και με μια συμμαχια βαζελων και γάβρων ακομα καλυτερα τύπε,μην αγχωνεσαι όμως γιατι οσονούπω θα φάμε σεντραρισμα και θα απαλλαγούμε απο το πολιτισμένο κόσμο και  όλες τις εξαρτησεις και τα μαστουριασματα του
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Και καλα κανεις,στην πυρα και ακομη παρα περα.Αλλα για τον κουλη δεν σε ενοχλει επειδη ειναι αρχηγος του κομματος σου,σωστα;Δεν πειραζει που ζημιωσε την χωρα.

αυτό πόθεν προκύπτει ???

επειδή αγόρασε ένα τηλεφωνικό κέντρο από την Siemens και καθυστέρησε να το πληρώσει ???
 

gaganis69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.427
Like
0
Πόντοι
16
Και με μια συμμαχια βαζελων και γάβρων ακομα καλυτερα τύπε,μην αγχωνεσαι όμως γιατι οσονούπω θα φάμε σεντραρισμα και θα απαλλαγούμε απο το πολιτισμένο κόσμο και  όλες τις εξαρτησεις και τα μαστουριασματα του
Υπονοείς time out του δόκτορα Σόιμπλε η PLAN Z ;
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε ολοι τους ειναι άθυρματα στα χέρια των ξένων ευρω αφεντικών .  Ο Μητσοτάκης  ήρθε τωρα για να βγει αυτοδύναμος και να περάσει οσα δεν μπορει ή καθυστερεί ο Τσιπρας συν αλλα επτά δις μέτρα
Για αυτο όσοι σημερα έβγαλαν γραβάτες να δέσουν το κωλο τους αφού το καλοκαίρι έλεγαν ευρω και ας δώσω ολη μου τη περιουσία για την ευρω παραμονή της χώρας .
Τα ξεχασαν τυπε οι ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΝΑΙ αυτα...! ΕΙμαι σιγουρος εκεινος ο πορνογερος με το κρασι στο χερι εκει θα ηταν και θα κουναγε την γραβατα του..
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτό πόθεν προκύπτει ???

επειδή αγόρασε ένα τηλεφωνικό κέντρο από την Siemens και καθυστέρησε να το πληρώσει ???
Kαι μονο που υπαρχει η απειλη να κυβερνησει,ζημια ειναι για τον τοπο.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
το πανελλήνιο ξέρει όχι μόνο εγώ... και οι πουτάνες το λένε για τις οποίες γράφεις κριτικές...
Εγω γραφω απο το 2005. Εσυ ποσες κριτικες εχεις γραψει που να δικαιολογει την υπαρξη σου εδω μεσα και τον λογο εγγραφης σου στο bou?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αυτό πόθεν προκύπτει ???

επειδή αγόρασε ένα τηλεφωνικό κέντρο από την Siemens και καθυστέρησε να το πληρώσει ???
XAXAAXXAAXAX δωρο του το εκαναν οπως και ολο τον οικειακο εξοπλισμο στην Ντορα και κατι κρασια στο γραφειο του Σαμαρα δωρο απο την siemens....!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Και με μια συμμαχια βαζελων και γάβρων ακομα καλυτερα τύπε,μην αγχωνεσαι όμως γιατι οσονούπω θα φάμε σεντραρισμα και θα απαλλαγούμε απο το πολιτισμένο κόσμο και  όλες τις εξαρτησεις και τα μαστουριασματα του
:2funny: :hi:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
XAXAAXXAAXAX δωρο του το εκαναν οπως και ολο τον οικειακο εξοπλισμο στην Ντορα και κατι κρασια στο γραφειο του Σαμαρα δωρο απο την siemens....!
Δωρο κρασια???? Τι λες ρε παιδι μου.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
XAXAAXXAAXAX δωρο του το εκαναν οπως και ολο τον οικειακο εξοπλισμο στην Ντορα και κατι κρασια στο γραφειο του Σαμαρα δωρο απο την siemens....!

και ??? ζημίωσαν σε κάτι την ΄χωρα ???
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγω γραφω απο το 2005. Εσυ ποσες κριτικες εχεις γραψει που να δικαιολογει την υπαρξη σου εδω μεσα και τον λογο εγγραφης σου στο bou?

επειδή γράφεις δεν σημαίνει και κάτι... αφού γράφεις μαλακίες...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Τα ξεχασαν τυπε οι ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΝΑΙ αυτα...! ΕΙμαι σιγουρος εκεινος ο πορνογερος με το κρασι στο χερι εκει θα ηταν και θα κουναγε την γραβατα του..
Τύπε στ αρχιδια μας και η ζιμενς και ολα, εμεις θελουμε απλως να φυγει ο Τσιπρας και ολα τα αλλα δεν μας νοιαζουν. Ετσι δεν ελεγες κι εσυ? Να φυγει ο Σαμαρας και δεν σε νοιαζει τιποτα αλλο? Ετσι κι εμας.
Δεν μας νοιαζει τιποτα.
Μονο να φυγει ο Τσιπρας και στ αρχιδια μας ολα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
είδες ρε παιδάκι μου .. πω πω μίζα...
Κρασια στον Σαμαρα, φουρνο μικροκυματων στην Ντορα, τηλεφωνικο κεντρο με τιμολογιο στον Κυριακο, μιλαμε για σκανδαλο οχι αστεια.
Ουστ!!!!!!!!!!

Μωρε θα φατε Κυριακο στη μουρη και θα λετε κι ευχαριστω...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Τύπε στ αρχιδια μας και η ζιμενς και ολα, εμεις θελουμε απλως να φυγει ο Τσιπρας και ολα τα αλλα δεν μας νοιαζουν. Ετσι δεν ελεγες κι εσυ? Να φυγει ο Σαμαρας και δεν σε νοιαζει τιποτα αλλο? Ετσι κι εμας.
Δεν μας νοιαζει τιποτα.
Μονο να φυγει ο Τσιπρας και στ αρχιδια μας ολα.
ΔΕΚΤΟ τυπε...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom