Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Χορηγια της Siemens η πανε μαζι με την θεση του Προεδρου??????????

αυτός όμως δεν ξέχασε να τις δηλώσει σαν τον Σκατάκη... οπότε μάλλον τις δικαιολογει μέχρι κεραίας σε αντίθεση με κάτι Σταθάκηδες, Φλαμπουράρηδες, Μητρόπουλους κλπ κλπ κλπ που τα ξεχάσανε ...
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
αυτός όμως δεν ξέχασε να τις δηλώσει σαν τον Σκατάκη... οπότε μάλλον τις δικαιολογει μέχρι κεραίας σε αντίθεση με κάτι Σταθάκηδες, Φλαμπουράρηδες, Μητρόπουλους κλπ κλπ κλπ που τα ξεχάσανε ...
Nαι ναι βεβαια τις δικαιολογει...!χαχαχαχαχαχααχχαχα απο το βουλευτιλικη...χχαχαχαχαχ Ρε σαλτα και γαμησου μαλακα δεν σου εφταναν τα χθεσινα θες και συνεχεια στραπονιαρη βαψομαλλια?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Nαι ναι βεβαια τις δικαιολογει...!χαχαχαχαχαχααχχαχα απο το βουλευτιλικη...χχαχαχαχαχ Ρε σαλτα και γαμησου μαλακα δεν σου εφταναν τα χθεσινα θες και συνεχεια στραπονιαρη βαψομαλλια?

καλά πες μας πως δικαιολογεί ο Σταθάκης το κρυμμένο εκατομμύριο και ο Φλαμπουράρης την μη πώληση των μετοχών της εταιρείας στην οποία παράνομα συμμετέχει και μετά κάνε κριτική στον άλλον ο οποίος δηλώνει ότι έχει και δεν έχει...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Nαι ναι βεβαια τις δικαιολογει...!χαχαχαχαχαχααχχαχα απο το βουλευτιλικη...χχαχαχαχαχ Ρε σαλτα και γαμησου μαλακα δεν σου εφταναν τα χθεσινα θες και συνεχεια στραπονιαρη βαψομαλλια?

και όσο για τα χτεσινά σε χύσαμε ομαδικώς για τις μαλακίες που έγραψες... πήρες και στον λαιμό σου τον ηλίθιο τον μαστεράκο...

απλά την γλύτωσες και πάλι γλύφοντας τους μοντεράτορες οι οποίοι για ακόμη μια φορά εμφανιστήκανε κατώτεροι των περιστάσεων...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
και όσο για τα χτεσινά σε χύσαμε ομαδικώς για τις μαλακίες που έγραψες... πήρες και στον λαιμό σου τον ηλίθιο τον μαστεράκο...

απλά την γλύτωσες και πάλι γλύφοντας τους μοντεράτορες οι οποίοι για ακόμη μια φορά εμφανιστήκανε κατώτεροι των περιστάσεων...
Σε ποιο τυπε με πηρε στον λαιμο του;Δεν σε βριζω τωρα θα σε βρισω μετα την μαλακια που θα πεις.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=80135.0;attach=636446;image[/img[/URL]]

Ετσι ντύνεται ο Τράμυ στο Σεφιλντ , και έτσι πήγε
να ψηφίσει Κούλη !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=80135.0;attach=636446;image[/img[/URL]]

Ετσι ντύνεται ο Τράμυ στο Σεφιλντ , και έτσι πήγε
να ψηφίσει Κούλη !  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote]αχχααχαχχαχααχχα αποκλειστικη φωτο..
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
και όσο για τα χτεσινά σε χύσαμε ομαδικώς για τις μαλακίες που έγραψες... πήρες και στον λαιμό σου τον ηλίθιο τον μαστεράκο...

απλά την γλύτωσες και πάλι γλύφοντας τους μοντεράτορες οι οποίοι για ακόμη μια φορά εμφανιστήκανε κατώτεροι των περιστάσεων...
Στο μεθυσμενο σου μυαλο ισως.....
 

gaganis69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.427
Like
0
Πόντοι
16
Αριστερά Κεντρο Δεξιά κυβέρνησαν απο το 1830 και μας υπερχρέωσαν χρεοκόπησαν διέλυσαν , ρουσφέτια ,λαμογιες κακοδιαχείριση , γραφειοκρατία  200 χρονια.
Ε Ελλαδα σώζεται μια συμμαχία προθύμων άκρων Αριστερας και Δεξιάς με μια εθνικοαπελευθερωτική πολιτική απαλλαγής απο επιτροπείας και εξαρτήσεις
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
καλά πες μας πως δικαιολογεί ο Σταθάκης το κρυμμένο εκατομμύριο και ο Φλαμπουράρης την μη πώληση των μετοχών της εταιρείας στην οποία παράνομα συμμετέχει και μετά κάνε κριτική στον άλλον ο οποίος δηλώνει ότι έχει και δεν έχει...
Kαι τι ειμαι εγω κυβερνητικος εκπροσωπος η δικηγορος τους? χαχααχαχααχ εισαι μαλακας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Kαι τι ειμαι εγω κυβερνητικος εκπροσωπος η δικηγορος τους? χαχααχαχααχ εισαι μαλακας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ούτε εισαγγελέας είσαι να κατηγορείς τον Μητσοτάκη μαλάκα
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
ούτε εισαγγελέας είσαι να κατηγορείς τον Μητσοτάκη μαλάκα
Αχαχαχαχαχχα οχι δεν ειμαι. Ειμαι πολιτης και αυτος δημοσιο προσωπο με ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ και με δωρακια απο την siemens...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.061
Κριτικές
7
Like
9.798
Πόντοι
1.686
Στο μεθυσμενο σου μυαλο ισως.....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η Τραμούλα το τσούζει , είναι γερό ποτήρι
η μαυρομαλλούσα με το καρβουνιασμένο κατσαρό μαλλάκι !  :2funny:

Ο Κούλης αν γνώριζε τον Τραμούλη, θα του απαγόρευε
να αναφέρει το όνομα Μητσοτάκης, διότι ο Τράμυ
είναι δυσφήμιση του πολιτικού τον οποίο υποστηρίζει !   :2funny: :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αχαχαχαχαχχα οχι δεν ειμαι. Ειμαι πολιτης και αυτος δημοσιο προσωπο με ΒΡΩΜΙΚΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ και με δωρακια απο την siemens...

και εγώ πολίτης είμαι και κατηγορώ τον Σταθάκη για φοροδιαφυγή και απάτη και τον Φλαμπουράρη για χρηματισμό...
 

gaganis69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.427
Like
0
Πόντοι
16
Ο Τσιπρας αν δεν ήταν μειοδότης και ξεπουλημένος έπρεπε να την  πει στο Σόιμπλε και να του πει ρε παλιό κουτσαβλε τόσα φράγκα εχεις γιατι δεν παίρνεις ενα ηλεκτροκίνητο καρότσι η και ενα του σούπερ μάρκετ να σε κουβαλάει παλιό-μισάνθρωπε;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
και εγώ πολίτης είμαι και κατηγορώ τον Σταθάκη για φοροδιαφυγή και απάτη και τον Φλαμπουράρη για χρηματισμό...
Και καλα κανεις,στην πυρα και ακομη παρα περα.Αλλα για τον κουλη δεν σε ενοχλει επειδη ειναι αρχηγος του κομματος σου,σωστα;Δεν πειραζει που ζημιωσε την χωρα.
 

gaganis69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.427
Like
0
Πόντοι
16
και εγώ πολίτης είμαι και κατηγορώ τον Σταθάκη για φοροδιαφυγή και απάτη και τον Φλαμπουράρη για χρηματισμό...
Ρε ολοι τους ειναι άθυρματα στα χέρια των ξένων ευρω αφεντικών .  Ο Μητσοτάκης  ήρθε τωρα για να βγει αυτοδύναμος και να περάσει οσα δεν μπορει ή καθυστερεί ο Τσιπρας συν αλλα επτά δις μέτρα
Για αυτο όσοι σημερα έβγαλαν γραβάτες να δέσουν το κωλο τους αφού το καλοκαίρι έλεγαν ευρω και ας δώσω ολη μου τη περιουσία για την ευρω παραμονή της χώρας .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom