Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (12 μέλη και 39 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.039
Πόντοι
27.261
στραπόν,xanax κ 69 στο ντέρμπυ για τον τίτλο του Mr. psychomalaka :smiling-face-with-heart-eyes:

1.αυτογνωσια.png

2.δεκανικι.png


3.κομματόσκυλο.png

4.φωτοτυπίες.png

:shockedeyes::shockedeyes::klapste::new_shocked:

ντουο ψυχοπαθών.png
μιλαμε για μαλακες με περικεφαλαια... οχι απλοι, της λαϊκης, οπως ο κλωνοχλεχλες.
απορω γιατι δεν τον εχουν κανει τιμημενο παντως, οπως πινατ και πιξοπουστα :2funny:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Δεν καταλαβαίνω τι νόημα έχει το να αναφέρουμε ότι έχει κατακαίει η Ελλάδα και πριν το 2020. Οι κυβερνήσεις αλλάζουν και οι εκτάσεις καίγονται γιατί όλες οι κυβερνήσεις είναι διατεθημένες να δώσουν προς εκμεταλευση τις καμένες περιοχές.

Είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα πρέπει να υπάρχει νόμος που να απαγορεύει την εκμεταλευση της περιοχής για 100 χρόνια...ώστε να ξέρει ο κάθε ένας που έχει συμφέρον ότι σε καμένη περιοχή δεν μπορεί να πάει να χτίσει.

Γιατί φίλε ο κάθε επιχειρηματίας μπορεί να πάει να χτίσει το καζίνο του άλλου...η να πάει να βάλει άλλου τις ανεμογεννήτριες...η καμένη Γη δεν αναπληρώνεται μέσα στη δίκη σου και τη δίκη μου τη ζωή.

Σε κάθε περίπτωση αν διαβάσαμε καλά το άρθρο αυτός ο νόμος διευκολύνει την εκμεταλευση της καμένης γης άρα αυξάνει το συμφέρον και ως εκ τούτου την πιθανότητα του εμπρησμού.

Αν νομίζεις ότι η φύση και το οικοσύστημα έχουν γαλάζιο η κόκκινο χρώμα κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά...και αφού σου αρέσει τόσο πολύ η καμένη γη και οι ευκαιρίες που φέρνει....γιατί δεν παίρνεις τα πράγματα σου να πας να μετακομίσεις στην Εύβοια...σε κανένα από τα καμένα χωριά...ξέρεις πόσες δουλειές έχουν ανοίξει εκεί? χιλιάδες...έχουν χεστεί στο χρήμα...γιαυτο οι βουλευτές δε πετάνε ούτε με ελικόπτερο από πάνω...
Έχω πολλά να γράψω αλλά πρώτα πες μου για ποιο νόμο μιλάς όχι ποιο άρθρο ποιο νόμο μιλάς και δώσε μου σχετικό link
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
εδω βλέπετε τον ηγέτη ,τον αυριανο Πρωθυπουργό μας :wanker:
alexis-tsipras-greece-election2-1024x761.jpg
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.081
Πόντοι
2.456
Τελευταία τροποποίηση:

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.081
Πόντοι
2.456
Έχω πολλά να γράψω αλλά πρώτα πες μου για ποιο νόμο μιλάς όχι ποιο άρθρο ποιο νόμο μιλάς και δώσε μου σχετικό link
Τυπε η ταφόπλακα για τις νατουρα έρχεται..
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Το 2015 οταν κολητος μ ειχε προθεση να ψηφίσει τον Αλ6…του λεγα τι μαλακια παει να κανει…

Ο Μητσοτακης ομως πηγε το ολο θεμα αλλου… «Στουπωσε» χρημα στο μιντιακό συστημα χωρις να ιδρώσει αυτί,περισσοτεροι «ευννοουμενοι» του βίασαν-διακορευσαν χωρις επισης να εχει συμβει κατι,διαστρέβλωση της πραγματικότητας χωρις οίκτο,πρεπει να ηταν η πρωτη κυβερνηση των τοσο νεων υπουργών-στελεχών γενικοτερα,με τοσο αναχρονισμένα μυαλα και τακτικές π μονο Ευρωπη θύμιζαν (Πλεύρης-Κεραμεως κλπ)

Σε οτι κακως κειμενο,βγαίναν με περίσσια άνεση να μας υποδείξουν πως οι αλλοι τα καναν χειροτερα…

Διαλεχτεεεε
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.081
Πόντοι
2.456
Το 2015 οταν κολητος μ ειχε προθεση να ψηφίσει τον Αλ6…του λεγα τι μαλακια παει να κανει…

Ο Μητσοτακης ομως πηγε το ολο θεμα αλλου… «Στουπωσε» χρημα στο μιντιακό συστημα χωρις να ιδρώσει αυτί,περισσοτεροι «ευννοουμενοι» του βίασαν-διακορευσαν χωρις επισης να εχει συμβει κατι,διαστρέβλωση της πραγματικότητας χωρις οίκτο,πρεπει να ηταν η πρωτη κυβερνηση των τοσο νεων υπουργών-στελεχών γενικοτερα,με τοσο αναχρονισμένα μυαλα και τακτικές π μονο Ευρωπη θύμιζαν (Πλεύρης-Κεραμεως κλπ)

Σε οτι κακως κειμενο,βγαίναν με περίσσια άνεση να μας υποδείξουν πως οι αλλοι τα καναν χειροτερα…

Διαλεχτεεεε
Τυπε οι μυστες του μπου
το 2015 επί Σαμαρά,
στηρίξαμε οικονομικά την
μαύρη γαζέλα με κουπόνια των 70γουαν..
:alivedick:
Τα καλύτερα :pipa1: λέμε..

:confused: :confused: :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
Εντάξει, μια χαρά, τα κουλομμε βρηκαν το αντονοφ για να πορευτούν καλοκαιριάτικα
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Πότε αναλαμβάνει ο Αλέξης επιτέλους να καταργήσει τις φωτιές από την Ευρώπη; :confused:


Άσε ρε αλεπουδιαρη πονηρε...τεράστιες φωτιές γράφει στη Γαλλία με 40ρια καυσωνα -15.000στρ σταχτη-και δω περισυ κάηκαν περίπου 2.000.000στρ. με μηδέν αέρα και 32βαθμους ...85.000στρ. έκαψε ρε πονηρέ μόνο η φωτιά στον σχινο και οι μαλακες σου έλεγαν πως δεν είχε ξεκινήσει η αντιπυρικη περίοδος και αιφνιδιάστηκε ο μηχανισμός...άντε παραπέρα σε λέω παίξε με καμία χοντρή που θέλει να μαζέψει τους πατσάδες της και άσε τα πολιτικά....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom