Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
πείτε ιστορία με χέστρα πριν έρθει το φαγητό να έχουμε να διαβάζουμε όσο τρώμε :confused:
Είχε γράψει πρόσφατα μια ελεγεία για τα σκατά στην οδοντόβουρτσα.
Για να μην πηγαίνουν αιωρούμενα σωματίδια, υγρών, ακομη, σκατων και να κάθονται στην οδοντόβουρτσα και μετά να βουρτσίζεις με αυτά τα δόντια σου, συνιστούσε να φρακαρεις με τα κωλομέρια την τρύπα της χεστρας και μετά να τραβάς το καζανάκι.
Γιατί, το να σηκωθείς να "καμαρώσεις" τον κόπο σου και μετά να τραβήξεις το νερό, οδηγεί σε μια έκρηξη σκατοσωματιδίων, που διασπείρονται και αιωρούνται στην ατμόσφαιρα και πάνε και κάθονται στην οδοντοβουρτσα. Κι ενσωματώνονται στην οδοντόκρεμα, όταν τη χρησιμοποιείς για βούρτσισμα στα δόντια.
Τώρα θα μου πεις, ποιός "καμαρώνει" τον κόπο του στην τρύπα της λεκάνης;
Μόνον ένας Παρ' Αρείω Πάγω θα μπορούσε να μας εξηγήσει.
Νομίζω είχε κλείσει την αφήγηση και με μια αναφορά σε κλανιδι. Χωρίς όμως διευκρινίσεις που αιωρείται και που καταλήγει αυτό. :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Είχε γράψει πρόσφατα μια ελεγεία για τα σκατά στην οδοντόβουρτσα.
Για να μην πηγαίνουν αιωρούμενα σωματίδια, υγρών, ακομη, σκατων και να κάθονται στην οδοντόβουρτσα και μετά να βουρτσίζεις με αυτά τα δόντια σου, συνιστούσε να φρακαρεις με τα κωλομέρια την τρύπα της χεστρας και μετά να τραβάς το καζανάκι.
Γιατί, το να σηκωθείς να "καμαρώσεις" τον κόπο σου και μετά να τραβήξεις το νερό, οδηγεί σε μια έκρηξη σκατοσωματιδίων, που διασπείρονται και αιωρούνται στην ατμόσφαιρα και πάνε και κάθονται στην οδοντοβουρτσα. Κι ενσωματώνονται στην οδοντόκρεμα, όταν τη χρησιμοποιείς για βούρτσισμα στα δόντια.
Τώρα θα μου πεις, ποιός "καμαρώνει" τον κόπο του στην τρύπα της λεκάνης;
Μόνον ένας Παρ' Αρείω Πάγω θα μπορούσε να μας εξηγήσει.
Νομίζω είχε κλείσει την αφήγηση και με μια αναφορά σε κλανιδι. Χωρίς όμως διευκρινίσεις που αιωρείται και που καταλήγει αυτό. :confused:
Μπορώ να προσεγγίσω με ταπεινότητα την επιστημονική του προσέγγιση αλλά έχω μόνο 3 παρατηρήσεις :

1) Πρέπει να αλλάξει οδοντόβουρτσα στο 2024 με 3 ευρώ παίρνεις οδοντόβουρτσα με πλαστικό προστατευτικό για την βούρτσα....εκτός αν το μπάνιο του είναι 3 τμ :confused:

2) Για να μπορέσει να σφραγίσει με τα μπούτια του την χέστρα πρέπει να είναι 130 κιλά το λιγότερο και να έχει μπούτια φιάλες πετρογκάζ :confused::confused:

3) Αν τραβήξει καζανάκι υπάρχει μια πιθανότητα 100% τα απόνερα και τα σωματίδια που θέλει να αποφύγει να καταλήξουν κατευθείαν στην κωλοτρυπίδα του :confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Είχε γράψει πρόσφατα μια ελεγεία για τα σκατά στην οδοντόβουρτσα.
Για να μην πηγαίνουν αιωρούμενα σωματίδια, υγρών, ακομη, σκατων και να κάθονται στην οδοντόβουρτσα και μετά να βουρτσίζεις με αυτά τα δόντια σου, συνιστούσε να φρακαρεις με τα κωλομέρια την τρύπα της χεστρας και μετά να τραβάς το καζανάκι.
Γιατί, το να σηκωθείς να "καμαρώσεις" τον κόπο σου και μετά να τραβήξεις το νερό, οδηγεί σε μια έκρηξη σκατοσωματιδίων, που διασπείρονται και αιωρούνται στην ατμόσφαιρα και πάνε και κάθονται στην οδοντοβουρτσα. Κι ενσωματώνονται στην οδοντόκρεμα, όταν τη χρησιμοποιείς για βούρτσισμα στα δόντια.
Τώρα θα μου πεις, ποιός "καμαρώνει" τον κόπο του στην τρύπα της λεκάνης;
Μόνον ένας Παρ' Αρείω Πάγω θα μπορούσε να μας εξηγήσει.
Νομίζω είχε κλείσει την αφήγηση και με μια αναφορά σε κλανιδι. Χωρίς όμως διευκρινίσεις που αιωρείται και που καταλήγει αυτό. :confused:

Να από κάτι τέτοια αντλούν έμπνευση στο Cern ... σωματίδια, κυκλικό κάθισμα σκατιέρας, τρύπα ... σκούρη συνήθως από τα σκατά

Σιγά σιγά ανακαλύπτουμε το σύμπαν :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
Να από κάτι τέτοια αντλούν έμπνευση στο Cern ... σωματίδια, κυκλικό κάθισμα σκατιέρας, τρύπα ... σκούρη συνήθως από τα σκατά

Σιγά σιγά ανακαλύπτουμε το σύμπαν :confused:
Το περίεργο είναι άλλο.
Γιατί σώνει και καλά να φρακαρει την τρύπα με τα κωλομέρια του; Αν δηλαδή κατέβαζε το καπάκι και τραβούσε το νερό, ποια η διαφορά;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
αυτό είναι το πιο αηδιαστικό αλλά άμα ρίχνεις τακτικά μέσα το σωστό φάρμακο μένει καθαρό

Ναι τακτικά ... τώρα με τη λειψυδρία που θα ανακοινώσει ο ηγέτης όχι καζανάκι δεν θα τραβάει ... το σκατό παξιμάδι θα κάνει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.076
Πόντοι
12.756
Το περίεργο είναι άλλο.
Γιατί σώνει και καλά να φρακαρει την τρύπα με τα κωλομέρια του; Αν δηλαδή κατέβαζε το καπάκι και τραβούσε το νερό, ποια η διαφορά;

μεγαλη , γιατι η κωλαρα του κάνει βακιουμ :coffee:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Το περίεργο είναι άλλο.
Γιατί σώνει και καλά να φρακαρει την τρύπα με τα κωλομέρια του; Αν δηλαδή κατέβαζε το καπάκι και τραβούσε το νερό, ποια η διαφορά;

Χάσκει ανάμεσα λεκάνη - καπάκι ... θα του τη σκαπουλάρουν από κει τα σωματίδια :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Ναι τακτικά ... τώρα με τη λειψυδρία που θα ανακοινώσει ο ηγέτης όχι καζανάκι δεν θα τραβάει ... το σκατό παξιμάδι θα κάνει
ναι και έχουν γαμηθεί τα κανάλια να δείχνουν εικόνες από σπασμένες λίμνες σε λίγο θα δείχνουν κάκτους και κοράκια να τρώνε πτώματα διψασμένων

όλα αυτά θα τελειώσουν μόλις πάρει μια άνοδο 250% ο λογαριασμός του νερού και έχουμε και εκεί ανατιμήσεις και επιδόματα κάθε μήνα.

μετά θα βρέξει νερό....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
ναι και έχουν γαμηθεί τα κανάλια να δείχνουν εικόνες από σπασμένες λίμνες σε λίγο θα δείχνουν κάκτους και κοράκια να τρώνε πτώματα διψασμένων

όλα αυτά θα τελειώσουν μόλις πάρει μια άνοδο 250% ο λογαριασμός του νερού και έχουμε και εκεί ανατιμήσεις και επιδόματα κάθε μήνα.

μετά θα βρέξει νερό....


Αύξηση τιμολογίου + αυτοδυναμία = Νερό :coffee:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
3) Αν τραβήξει καζανάκι υπάρχει μια πιθανότητα 100% τα απόνερα και τα σωματίδια που θέλει να αποφύγει να καταλήξουν κατευθείαν στην κωλοτρυπίδα του :confused::confused::confused:
Αυτό δεν είναι πρόβλημα.
Έχει εγκαταστήσει πωποβρυσακι δίπλα στη λεκάνη.
1724773329599.png

Κάνει και οικονομία στο κωλοχαρτο, γιατί ένα άγχος με αυτό το έχουν οι δεξιοί, από τότε που η Βούλτεψη κραύγαζε αφιονισμενη ότι θα γίνουμε Βενεζουέλα χωρίς κωλοχαρτα, άμα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ. Και συνειρμικά πήγε δίπλα, στην Κολομβία, όπου και κωλοχαρτο να μην έχουν, έχουν άπειρα φύλλα κόκας να σκουπίσουν τα κωλομέρια τους.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Αυτό δεν είναι πρόβλημα.
Έχει εγκαταστήσει πωποβρυσακι δίπλα στη λεκάνη.
1724773329599.png

Κάνει και οικονομία στο κωλοχαρτο, γιατί ένα άγχος με αυτό το έχουν οι δεξιοί, από τότε που η Βούλτεψη κραύγαζε αφιονισμενη ότι θα γίνουμε Βενεζουέλα χωρίς κωλοχαρτα, άμα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ. Και συνειρμικά πήγε δίπλα, στην Κολομβία, όπου και κωλοχαρτο να μην έχουν, έχουν άπειρα φύλλα κόκας να σκουπίσουν τα κωλομέρια τους.

Τζιχάντι είναι ο χασοδίκης και θέλει πωποβρυσάκι ? :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Αυτό δεν είναι πρόβλημα.
Έχει εγκαταστήσει πωποβρυσακι δίπλα στη λεκάνη.
1724773329599.png

Κάνει και οικονομία στο κωλοχαρτο, γιατί ένα άγχος με αυτό το έχουν οι δεξιοί, από τότε που η Βούλτεψη κραύγαζε αφιονισμενη ότι θα γίνουμε Βενεζουέλα χωρίς κωλοχαρτα, άμα βγει ο ΣΥΡΙΖΑ. Και συνειρμικά πήγε δίπλα, στην Κολομβία, όπου και κωλοχαρτο να μην έχουν, έχουν άπειρα φύλλα κόκας να σκουπίσουν τα κωλομέρια τους.
Τα παλιά τα μπάνια είχαν και μπιντέ....αν νοικιάσει σπίτι από τον Λάκη θα έχει ακόμα :coffee:

Οι δεξιοί ακόμα φοβούνται ότι θα έρθει ο σύριζα να τους στερήσει το κωλόχαρτο...ενώ με κυριάκο δεν το χρειάζονται και πολύ γιατί τρώνε μια φορά στις 3 μέρες στερεά τροφή....:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Χρωστάτε μισο δις και ειναι ασχετο;

Τι ειναι για σενα σχετικο;Ποσο κρεας βαζει στον πατο σου ο Χατζηδακης;
Ποιοι χρωστάΜΕ ρε βλάχο; Θα μας πεις ποσοστιαία ποσα πιστεύεις ότι δηλώνουν ΕΠΙ ΔΕΚΑΕΤΙΕΣ οι επαγγελματίες φοροφυγάδες αυτής της χώρας;; 10%; 20%; Ποσα ρε κλαπαναρα; Απάντησε σε αυτό και αν θέλεις μετά σου ΞΑΝΑΜΑΤΑΕΞΗΓΩ γιατί χρωστάνε τα κόμματα της Μιχαλούς στις τράπεζες. Αν και πάλι δε θα καταλάβετε, είστε εντελώς ζώα για να καταλάβετε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Βρε αμοιβαδα.. βρε βάρος της κοινωνιας. Εκει που εχω πάει και εχω μεινει εσυ τα βλέπεις μονο στο open tv στις εκπομπές του Δούση. Εκεί που εχω φάει δν τολμας να περάσεις ούτε έξω απο το πεζοδρόμιο.
Κι άλλος Γιάγκος Δράκος από δω, να δω πως θα μοιράσετε τη Τζαιαντ στο τέλος, μεταξύ σας θα σκοτωθείτε.

Όταν ξεκινάει ο χ με "εκεί που έχω πάει, εκεί που έχω φάει, ξέρεις τι ζωή έχω κάνει εγώ" 120% η μούφα έρχεται σε μορφή χιονοστοιβαδας, ούτε τα βασικά δεν έχετε μάθει στη ζωή βρε τσομπάνηδες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
Τα παλιά τα μπάνια είχαν και μπιντέ....αν νοικιάσει σπίτι από τον Λάκη θα έχει ακόμα :coffee:

Οι δεξιοί ακόμα φοβούνται ότι θα έρθει ο σύριζα να τους στερήσει το κωλόχαρτο...ενώ με κυριάκο δεν το χρειάζονται και πολύ γιατί τρώνε μια φορά στις 3 μέρες στερεά τροφή....:confused:
Δεν το χρειάζονται γιατί από την πολλή κροκετα ξεκινάει η δυσκοιλιότητα και μετά καπάκι οι αιμορροΐδες. Οπότε καταλήγουμε ξανά στο πωποβρυσακι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.907
Κριτικές
20
Like
26.850
Πόντοι
8.346
Κι άλλος Γιάγκος Δράκος από δω, να δω πως θα μοιράσετε τη Τζαιαντ στο τέλος, μεταξύ σας θα σκοτωθείτε.

Όταν ξεκινάει ο χ με "εκεί που έχω πάει, εκεί που έχω φάει, ξέρεις τι ζωή έχω κάνει εγώ" 120% η μούφα έρχεται σε μορφή χιονοστοιβαδας, ούτε τα βασικά δεν έχετε μάθει στη ζωή βρε τσομπάνηδες.
Μιλησε ο τύπος που για να δειχτει σε πουτανες ότι ξέρει απο Χαλκιδική ξεκινάει με τη φράση " πήγαινε να φας στον Οβελίξ θα χορτάσεις μεγαλη "πιτσα" "
Ουου μωρη ξεχειλωμενη κωλοτρυπιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom