Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Κι άλλος Γιάγκος Δράκος από δω, να δω πως θα μοιράσετε τη Τζαιαντ στο τέλος, μεταξύ σας θα σκοτωθείτε.

Όταν ξεκινάει ο χ με "εκεί που έχω πάει, εκεί που έχω φάει, ξέρεις τι ζωή έχω κάνει εγώ" 120% η μούφα έρχεται σε μορφή χιονοστοιβαδας, ούτε τα βασικά δεν έχετε μάθει στη ζωή βρε τσομπάνηδες.

Μη φωνάζεις σαν υστερικιά νύφη που την παράτησαν στα σκαλιά της εκκλησίας

Το ίδιο λένε και για σένα
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.829
Like
4.097
Πόντοι
506
Δεν πρεπει αλλος αρχηγός να εχει φτασει τη δημοτικότητα του τοσο χαμηλα οσο αυτή του Κουτσουμπα
Screenshot_2024_0827_185718.jpg
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τα παλιά τα μπάνια είχαν και μπιντέ....αν νοικιάσει σπίτι από τον Λάκη θα έχει ακόμα :coffee:

Οι δεξιοί ακόμα φοβούνται ότι θα έρθει ο σύριζα να τους στερήσει το κωλόχαρτο...ενώ με κυριάκο δεν το χρειάζονται και πολύ γιατί τρώνε μια φορά στις 3 μέρες στερεά τροφή....:confused:

Ντολμάς τρώει πιο συχνά αλλά επειδή είναι προσφορές δεκαετιών τον "κόβει" αμέσως :undecided:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Δεν το χρειάζονται γιατί από την πολλή κροκετα ξεκινάει η δυσκοιλιότητα και μετά καπάκι οι αιμορροΐδες. Οπότε καταλήγουμε ξανά στο πωποβρυσακι.
Δεξιός με αιμορροίδες και άδωνη υπουργό υγείας δεν βλέπω να περνάει καλά....

αγκαλιά με το πωποβρυσάκι θα το βγάλει το 2024 :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Είχε γράψει πρόσφατα μια ελεγεία για τα σκατά στην οδοντόβουρτσα.
Για να μην πηγαίνουν αιωρούμενα σωματίδια, υγρών, ακομη, σκατων και να κάθονται στην οδοντόβουρτσα και μετά να βουρτσίζεις με αυτά τα δόντια σου, συνιστούσε να φρακαρεις με τα κωλομέρια την τρύπα της χεστρας και μετά να τραβάς το καζανάκι.
Γιατί, το να σηκωθείς να "καμαρώσεις" τον κόπο σου και μετά να τραβήξεις το νερό, οδηγεί σε μια έκρηξη σκατοσωματιδίων, που διασπείρονται και αιωρούνται στην ατμόσφαιρα και πάνε και κάθονται στην οδοντοβουρτσα. Κι ενσωματώνονται στην οδοντόκρεμα, όταν τη χρησιμοποιείς για βούρτσισμα στα δόντια.
Τώρα θα μου πεις, ποιός "καμαρώνει" τον κόπο του στην τρύπα της λεκάνης;
Μόνον ένας Παρ' Αρείω Πάγω θα μπορούσε να μας εξηγήσει.
Νομίζω είχε κλείσει την αφήγηση και με μια αναφορά σε κλανιδι. Χωρίς όμως διευκρινίσεις που αιωρείται και που καταλήγει αυτό. :confused:
οχι αυτο την ιστορια με τον υδραυλικο και τη χεστρα... σωστα δεν λεω @Νίπλης ;;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Ντολμάς τρώει πιο συχνά αλλά επειδή είναι προσφορές δεκαετιών τον "κόβει" αμέσως :undecided:
Τρώει πιο συχνά γιατί τώρα τελευταία έχει ξανά πιάσει δουλειά στην υπόγα...

μετά τις εκλογές πέρασε δύσκολες μέρες μάλλον....έκλεβε βκαζόν από τους κήπους και το έβραζε σε γκαζάκι...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Μη φωνάζεις σαν υστερικιά νύφη που την παράτησαν στα σκαλιά της εκκλησίας

Το ίδιο λένε και για σένα
Στις αρχιδαρες μου, βρες μου ένα ποστ που έγραψα "μια νύχτα απ τη ζωή μου". ΕΝΑ βρε Ταυλερ.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τρώει πιο συχνά γιατί τώρα τελευταία έχει ξανά πιάσει δουλειά στην υπόγα...

μετά τις εκλογές πέρασε δύσκολες μέρες μάλλον....έκλεβε βκαζόν από τους κήπους και το έβραζε σε γκαζάκι...

Με ωμό τριφύλλι/ σανό στο στόμα θα στήνεται να χειροκροτάει τον "καλέ τι γκόμενος είναι αυτός"
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.306
Like
13.653
Πόντοι
3.656
Με ωμό τριφύλλι/ σανό στο στόμα θα στήνεται να χειροκροτάει τον "καλέ τι γκόμενος είναι αυτός"
φοβάμαι ότι τα γούστα του ντάιμα είναι πιο πικάντικα ως προς το τι θέλει να μασήσει :undecided:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.251
Πόντοι
6.256

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Στις αρχιδαρες μου, βρες μου ένα ποστ που έγραψα "μια νύχτα απ τη ζωή μου". ΕΝΑ βρε Ταυλερ.

Σταμάτα μωρή βλαχάρα τα νεύρα που εξυμνούσες το κωλοχώρι σου τις προάλλες που ελληνικά δε μιλάτε και συνεννοείστε με ξερογκαζιές από τα αγροτικά

Ο Τάιλερ σου χει στοιχειώσει τη ζωή και τον βλέπεις παντού ? Το γκόμενο σου έφαγε μωρή ?
 
Τελευταία τροποποίηση:

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
Α, αυτή δεν την ξέρω. Πείτε την ρε σεις, να θαυμάσουμε το μεγαλείον του ανδρός. :confused:
καλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απλα ειχε πει οτι ειχε φραξει τη χεστρα και φωναξε υδραυλικο και εβγαλε απο μεσα τη μανα του και τον πατερα του και στο τελος γεμισε και σκατα το μπανιο
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.180
Πόντοι
2.356
καλα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο απλα ειχε πει οτι ειχε φραξει τη χεστρα και φωναξε υδραυλικο και εβγαλε απο μεσα τη μανα του και τον πατερα του και στο τελος γεμισε και σκατα το μπανιο
Κάτσε να ψαξω να τη βρω.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Και μετά παρεξηγείστε όταν σας γράφουμε πως λίγοι εδώ μέσα έχουΜε τουλάχιστον στοιχειώδη ευφυΐα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom