Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.662
Like
73.237
Πόντοι
12.756
Επειδή είσαι της μεσαίας τάξης, άρα φορτωμένος, 350Κ ... τσάμπα πράγμα...
Ουτε μαντροτοιχος σκετος στην Βαρκιζα δεν κανει 350Κ :coffee:
Τι θα του πουλησεις τυπε μου ; αυτα τα τσιγκινα που βαζει ο Σκρουτζ για να βαζουν τα δεματα μέσα ; :coffee:
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
31
Like
3.599
Πόντοι
2.846
εμενα μου ειπε μπατσος οτι η ταυτοτητα μου δεν κανει για ταυτοπροσωπια :coffee:
Και ποιος ειμαι του λέω τότε ; δεν ειμαι αυτος που γραφει η ταυτοτητα ;
:grin::grin:
έπρεπε να του πεις "όντως, αφερέγγυος ο μαλάκας που την υπέγραψε μπροστά"
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Καλά αμα ειναι να συνδιαστουν γαμησε τα , σε κανουν μπαλακι ο ενας στον αλλον και δεν μιλανε μεταξυ τους , εσυ πρεπει να μιλας μια με τον εναν μια με τον αλλον

Το ξερεις οτι ληξιαρχική πραξη θανάτου η εφορία δεν δεχεται αν εχει εκδοθει πάνω απο 3 μηνο ;; και θελει καινουργια ;
Δηλαδη δινουν στον νεκρο 3 μηνες γιατι μετα μπορει να αναστηθει , οποτε σου λεει ας εχω μια φρεσκια να μυρίζει νεκροταφείο

Γαμω το μουνι που τους πεταγε

Εφαρμόζουν λάθος το νόμο.

--Αλλά και τα ζωντόβολα , οι νομικοί, που είναι στις νομοπαρασκευαστικές
επιτροπές, γράφουν τους νόμους χωρίς να σκεφτούν ποια μπερδέματα
μπορεί να συμβούν.

-Οι βουλευτές ψηφίζουν, χωρίς να έχουν διαβάσει τους νόμους.

-Οι εγκύκλιοι στις υπηρεσίες γράφονται από βαριεστημένους υπαλλήλους.

Μια λύση είναι να στείλεις δικηγόρο, αν γίνεται.

Πάντως, το gov.gr το έχουν κάνει σαν τα μούτρα τους
τα ζωντόβολα οι κλέφτες της ΝΔ.

Μεγαλύτερη ταλαιπωρία από πριν.

Για να πάρεις ληξιαρχική πράξη θανάτου από ΚΕΠ,
πρέπει να ξέρεις την ακριβή ημερομηνία θανάτου !

ΔΕΝ θυμόμουν την ημ/νία που πέθανε η γιαγιά μου ,
μόνο το έτος θυμάμαι.

Ποιο ΖΩΝΤΟΒΟΛΟ αποφάσισε, ότι για να σου δώσουν
ληξιαρχική πράξη θανάτου από ΚΕΠ,
πρέπει να ξέρεις την ακριβή ημερομηνία θανάτου ;

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
Μια αγορά έκανα αλλά δεν το βιάζομαι γιατί θα το κρατήσω.

Στο Κορωπί με γαμησανε γιατί θέλω να πουλήσω αυτό που πήρα Βάρκιζα και πρέπει να περιμένω 1 χρόνο ακόμα.

ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ κράτος δεν γίνονται αυτά
μόνο στους κλέφτες μιζαδόρους
τα σκατοζωντόβολα που συνεργάζονται με την Κούλα.

:2funny: :2funny::2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
Ουτε μαντροτοιχος σκετος στην Βαρκιζα δεν κανει 350Κ :coffee:
Τι θα του πουλησεις τυπε μου ; αυτα τα τσιγκινα που βαζει ο Σκρουτζ για να βαζουν τα δεματα μέσα ; :coffee:
Φιλική τιμή, θα ρίξει άλλα 130 για ανακαίνιση και θα γίνει κουκλί...:tooth::tooth::tooth:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.879
Πόντοι
3.556
μπηκα σπιτογατο και χρυση ευκαιρια για πλακα με φίλτρο βαρκιζα αγορα μαξ 60 χιλιαρικα. και δεν εβγαλε ουτε ενα αποτελεσμα. ουτε ενα. :tooth: ποια γκαρσονιέρα να πουμε. στην καλυτερη το σπιτακι του πλούτο που ελεγε και ο καραμανης για τον ουρλαουμπερ:wanker::wanker::wanker:
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
μπηκα σπιτογατο και χρυση ευκαιρια για πλακα με φίλτρο βαρκιζα αγορα μαξ 60 χιλιαρικα. και δεν εβγαλε ουτε ενα αποτελεσμα. ουτε ενα. :tooth: ποια γκαρσονιέρα να πουμε. στην καλυτερη το σπιτακι του πλούτο που ελεγε και ο καραμανης για τον ουρλαουμπερ:wanker::wanker::wanker:
Με 60Κ στην καλύτερη πλατεία Αττικής μεσοτοιχία με καμιά 25αρια Πακιστανούς...
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Δεν πρέπει να υπάρχει μεγαλύτερη πουτάνα των Τούρκων από το Μητσοτάκη. Ο Ροζάκης τους δίνει στεγνά, για δικούς του υποβολιμαίους λόγους κι ο Κοττακης τους γλενταει κανονικά.

συνομίλησα μέ κρατικό ἀξιωματοῦχο, μετά ἀπό πρωτοβουλία του. Προσπάθησε νά μέ πείσει ὅτι τό ἰταλικό «ὁλοκλήρωσε» καί μέ τό παραπάνω τόν ἀπαιτούμενο χρόνο παραμονῆς του ἐντός τῆς ΑΟΖ, ἐκτός τῶν ἑλληνικῶν χωρικῶν ὑδάτων, καί ὅτι ὅλα ὅσα διαδίδονται εἶναι προπαγάνδα. Ἀκόμα δέν εἶχαν γίνει οἱ ἀποκαλύψεις Ροζάκη, ὅτι τό ἰταλικό πού ἐπιχειροῦσε γιά λογαριασμό τῆς Ἑλληνικῆς Δημοκρατίας ἔφυγε μετά ἀπό μυστική συμφωνία τῶν ὑπουργῶν Ἐξωτερικῶν Ἑλλάδος καί Τουρκίας. Οὔτε ἔχει γίνει ἀκόμα γνωστό ὅτι διετάχθη τό Πολεμικό Ναυτικό σέ ἀδράνεια καί σέ μή ἀπάντηση κατά τήν διάρκεια τῆς ΤΡΙΩΡΗΣ παραμονῆς τῶν τουρκικῶν φρεγατῶν μέσα στά ἑλληνικά χωρικά ὕδατα! Αὐτά τά μάθαμε ἀργότερα καί τά ἀποκαλύψαμε. Ἐκείνη τήν στιγμή ὅμως ἦταν μόλις οἱ πρῶτες ὧρες, καί ὑπῆρχε σχετική ὁμίχλη γιά τό τί ἀκριβῶς συνέβη στήν Κάσο.
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.313
Κριτικές
31
Like
3.599
Πόντοι
2.846
μπηκα σπιτογατο και χρυση ευκαιρια για πλακα με φίλτρο βαρκιζα αγορα μαξ 60 χιλιαρικα. και δεν εβγαλε ουτε ενα αποτελεσμα. ουτε ενα. :tooth: ποια γκαρσονιέρα να πουμε. στην καλυτερη το σπιτακι του πλούτο που ελεγε και ο καραμανης για τον ουρλαουμπερ:wanker::wanker::wanker:
με 60 παίρνεις πορσικό του 15 όμως :grin:
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.303
Like
3.561
Πόντοι
1.706
τύποι σοβαρά τώρα, να μου απαντήσει όμως κάποιος...
η νδ τα έκανε σκατά τη δευτερη τετραετία (τη δεύτερη επαναλαμβάνω - αλλά η πρώτη τετραετία δεν είναι το θέμα μας έτσι κι αλλιώς).
συμφωνούμε σε αυτό, στα σκατά, για να μην αναλωνόμαστε.
το ζητούμενο είναι ποιος να κυβερνήσει. θέλετε δε θέλετε ένα από τα υπάρχοντα κόμματα θα κάνει κουμάντο.
οπότε ρωτάω ποιον θέλετε αντί του κυριάκου και πιστεύετε θα είναι καλύτερος...
κασελά, ανδρουλά, βελό, κουτσού...ή ποιος από τους υπάρχοντες?
γιατί στην κάλπη αυτό αποφασίζεις τελικά, όχι το τι θα ήθελες κλπ κλπ...
γι αυτό και με τα τωρινά δεδομένα όχι 41, 50% θα ξαναπάρει ο κυριάκος....

καλώς? όχι, να τιμωρηθούν θα έπρεπε με την πορεία τα τελευταια 2 χρόνια.
αλλά πως να γίνει αυτό όταν οι από πίσω δεν είναι χειρότεροι απλά, οχετός είναι....
Όσον αφορά το ΠΑΣΟΚ μην έχεις τον Ανδρουλάκη για αρχηγό του για πολύ καιρό ακόμα.
Όταν αλλάξει, βλέπουμε.....
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
273
Like
409
Πόντοι
21
Κοιτα να δεις που ο Κυριακος θα κανει κανά μαγικό και θα τους πει αν δεν το ειχατε καθαρίσει δεν θα παρετε φραγκο , και μην σας πω θα τους βαλει και κανα προστιμο :tooth::tooth::tooth::tooth:

Μεταξύ άλλων, στην παρουσίαση του υπ. Ψηφιακής Διακυβέρνησης στη σύσκεψη έγιναν γνωστά τα συμπεράσματα από τις δηλώσεις καθαρισμού των οικοπέδων.
Στη σχετική έκθεση αναφέρεται χαρακτηριστικά:


«Εκεί όπου είχαμε δηλώσεις καθαρισμένων οικοπέδων, σε πολλές περιπτώσεις η φωτιά σταμάτησε στα όρια των οικοπέδων, ενώ προχώρησε εκεί όπου δεν είχαμε δηλώσεις καθαρισμένων». Οκτώ στις δέκα κατοικίες που κρίθηκαν ακατάλληλες δεν είχαν δηλωθεί ως καθαρισμένες

foties_v6%20%281%29_page-0006.jpg.webp



foties_v6%20%281%29_page-0004.jpg.webp




ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΟ :rockon::rockon::rockon::rockon:
Ερώτηση: έχουν θράσσος οι καριόληδες ή ψηφίζουν υπερβολικά πολλοί πνευματικά καθυστερημένοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom