Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.426
Like
51.488
Πόντοι
12.756
Πλάκα πλάκα με αυτούς τους τριμαλακες την βγάζαμε ζάχαρη τώρα που το αναφέρεις...απλά βαριομασταν οικτρά,ενώ τώρα έχει ενδιαφέρον,δεν ξέρεις από πού θα σου ρθεί....
ρε Κλο σου μιλαω ειλικρινα εχω νευριασει αφανταστα....θα κοιταξω να πεσουν τηλεφωνα για να παρω ενα απλο χαρτι που δεν κανει ουτε μηνα να βγει αν ειναι δυνατον
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
εχω μπλεξει με κυρα με εφορια,με αστυνομια ρε μαλακα και ακομα ακρη δεν εχουμε βγαλει
ενταξει γαμω το σπιτι τους τοσο απλα
Τα χει φτιάξει όλα ψηφιακά ο Περάκακης.. ρολόι όλα....Ελλάδα 5.0
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.426
Like
51.488
Πόντοι
12.756
Τωρα θα νιωσεις την δύναμη της δεξιας :birdman:
Τωρα θα νιωσεις την Ελλαδα 2.0
Τα "Κυριακο αλλαξε τα ολα"

ΥΓ λες οτι εισαι του κομματος ; :coffee:
οχι βρε μαλακα ουτε γραμμενος δεν ειμαι...
θα κοιταξω τι γνωστους εχω απο βδομαδα αν μπορουν να κανουν κατι γαμω τα οστα τους
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.170
Πόντοι
12.756
ρε Κλο σου μιλαω ειλικρινα εχω νευριασει αφανταστα....θα κοιταξω να πεσουν τηλεφωνα για να παρω ενα απλο χαρτι που δεν κανει ουτε μηνα να βγει αν ειναι δυνατον

Τι θες να πεις ; :coffee:
Οτι δεν σε εσωσε ο Πιερρακακης ; :coffee:
Να σκεφτεσαι απο μέσα σου οτι "Με Συριζα θα ηταν χειρότερα" και θα σου περάσουν ολα , θα αποκτησεις αυτοματα υπομονη :coffee:

Κατι δεξιοι σαν και εσενα με την γκρίνια τους χαλανε την πιατσα , κατσε να μπει ο Αλεξ να σου ριξει κανα καντηλι να στρωσεις :coffee:
 

Doberman

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
224
Like
388
Πόντοι
21
ρε Κλο σου μιλαω ειλικρινα εχω νευριασει αφανταστα....θα κοιταξω να πεσουν τηλεφωνα για να παρω ενα απλο χαρτι που δεν κανει ουτε μηνα να βγει αν ειναι δυνατον
με πολεοδομια να δεις που θες 5 χρονια και βαλε
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.170
Πόντοι
12.756
Τα χει φτιάξει όλα ψηφιακά ο Περάκακης.. ρολόι όλα....Ελλάδα 5.0

Τον ψαχνουν οι Ιαπωνες να τους σωσει και αυτους :tooth::tooth::tooth:

images


Καλυτερα να ψαξουν τον Αθηναιο44 , πιο πολυ θα τους βοηθησει που για να αλλαξει αβαταρ εδω μεσα καναμε καινουργιο συκωτι :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
ρε Κλο σου μιλαω ειλικρινα εχω νευριασει αφανταστα....θα κοιταξω να πεσουν τηλεφωνα για να παρω ενα απλο χαρτι που δεν κανει ουτε μηνα να βγει αν ειναι δυνατον
Εμένα τα λες ....που στον κορώνα με γλενταγανε κάτι θείες σε κλιμάκια με μεζούρες στα χέρια...εδώ έκανα το λάθος να ζητήσω πριν κάνα χρόνο μια άδεια μικρής κλίμακας στο εξοχικό και με μπλόκαρε η αρχαιολογία ....που ο τελευταίος αρχαίος στην περιοχή έζησε την εποχή του κρομανιον....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.426
Like
51.488
Πόντοι
12.756
Τι θες να πεις ; :coffee:
Οτι δεν σε εσωσε ο Πιερρακακης ; :coffee:
Να σκεφτεσαι απο μέσα σου οτι "Με Συριζα θα ηταν χειρότερα" και θα σου περάσουν ολα , θα αποκτησεις αυτοματα υπομονη :coffee:

Κατι δεξιοι σαν και εσενα με την γκρίνια τους χαλανε την πιατσα , κατσε να μπει ο Αλεξ να σου ριξει κανα καντηλι να στρωσεις :coffee:
θελω να πω οτι γαμιεται το σπιτι τους τοσο απλα και ξερεις οτι δε λεω μαλακιες...το ενα χαρτι αφορα και την δουλεια μου δε θα μπορω να δουλεψω θα μου ανεβασουν πιεση στο τελος....ξεχαρβαλωμα ρε μαλακα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Τι θες να πεις ; :coffee:
Οτι δεν σε εσωσε ο Πιερρακακης ; :coffee:
Να σκεφτεσαι απο μέσα σου οτι "Με Συριζα θα ηταν χειρότερα" και θα σου περάσουν ολα , θα αποκτησεις αυτοματα υπομονη :coffee:

Κατι δεξιοι σαν και εσενα με την γκρίνια τους χαλανε την πιατσα , κατσε να μπει ο Αλεξ να σου ριξει κανα καντηλι να στρωσεις :coffee:
Θα βάλεις ρε συ λεφτά στον έρανο αγάπης για αυτό το παρτάλι ή να τον γράψουμε στα παπάρια μας λες και να τον αφήσουμε αμανατι στο καρτέλ?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.170
Πόντοι
12.756
θελω να πω οτι γαμιεται το σπιτι τους τοσο απλα και ξερεις οτι δε λεω μαλακιες...το ενα χαρτι αφορα και την δουλεια μου δε θα μπορω να δουλεψω θα μου ανεβασουν πιεση στο τελος....ξεχαρβαλωμα ρε μαλακα

Ολα θα τα φτιαξει ο Κος Κυριακος , απλα κάνε υπομονη ,
5 χρόνια παλευει και του βαζουν τρικλοποδιες κατι μουνοπανα ,
θα τους γαμησει ομως την επομενη 4ετια ,
τωρα δεν προλαβαινει , εχει μπλεξει με φωτιες και πλημμυρες και θεοστελτα φαινομενα ρε μαλακα ,
τι να κανει και αυτος , μεχρι και με τον Θεο τα εχει βάλει

Κάνε υπομονη , και αν δουλεψεις τωρα , θα δουλεψεις σε λιγο .. επισης εχει αυξησει και το ταμειο ανεργίας αν πουμε οτι φτασει η περιπτωση σου σε ασχημη καταληξη , μεχρι και εκει σε εχει φτιαξει ο Κυριακος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα βάλεις ρε συ λεφτά στον έρανο αγάπης για αυτό το παρτάλι ή να τον γράψουμε στα παπάρια μας λες και να τον αφήσουμε αμανατι στο καρτέλ?

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ :coffee:
Αν θελετε ομως καποιον εμπιστο , μπορω να κραταω το ταμειο :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Ολα θα τα φτιαξει ο Κος Κυριακος , απλα κάνε υπομονη ,
5 χρόνια παλευει και του βαζουν τρικλοποδιες κατι μουνοπανα ,
θα τους γαμησει ομως την επομενη 4ετια ,
τωρα δεν προλαβαινει , εχει μπλεξει με φωτιες και πλημμυρες και θεοστελτα φαινομενα ρε μαλακα ,
τι να κανει και αυτος , μεχρι και με τον Θεο τα εχει βάλει

Κάνε υπομονη , και αν δουλεψεις τωρα , θα δουλεψεις σε λιγο .. επισης εχει αυξησει και το ταμειο ανεργίας αν πουμε οτι φτασει η περιπτωση σου σε ασχημη καταληξη , μεχρι και εκει σε εχει φτιαξει ο Κυριακος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ :coffee:
Αν θελετε ομως καποιον εμπιστο , μπορω να κραταω το ταμειο :coffee:
Πάει ο ισόβιος τοτενες,όχι ότι δε σε έχω εμπιστοσύνη,αλλά έχεις δώσεις κάποια μικρά λάθος δείγματα....
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
Συμπληρώνω για το μπουρδέλο που ζούμε...

Κτηματολόγιο Κορωπίου αναμονή 2 χρόνια για ολοκλήρωση μεταγραφής.

Κτηματολόγιο Γλυφάδας έχουν περάσει 3 μήνες και ακόμα περιμένω
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
31
Like
3.599
Πόντοι
2.846
τύποι σοβαρά τώρα, να μου απαντήσει όμως κάποιος...
η νδ τα έκανε σκατά τη δευτερη τετραετία (τη δεύτερη επαναλαμβάνω - αλλά η πρώτη τετραετία δεν είναι το θέμα μας έτσι κι αλλιώς).
συμφωνούμε σε αυτό, στα σκατά, για να μην αναλωνόμαστε.
το ζητούμενο είναι ποιος να κυβερνήσει. θέλετε δε θέλετε ένα από τα υπάρχοντα κόμματα θα κάνει κουμάντο.
οπότε ρωτάω ποιον θέλετε αντί του κυριάκου και πιστεύετε θα είναι καλύτερος...
κασελά, ανδρουλά, βελό, κουτσού...ή ποιος από τους υπάρχοντες?
γιατί στην κάλπη αυτό αποφασίζεις τελικά, όχι το τι θα ήθελες κλπ κλπ...
γι αυτό και με τα τωρινά δεδομένα όχι 41, 50% θα ξαναπάρει ο κυριάκος....

καλώς? όχι, να τιμωρηθούν θα έπρεπε με την πορεία τα τελευταια 2 χρόνια.
αλλά πως να γίνει αυτό όταν οι από πίσω δεν είναι χειρότεροι απλά, οχετός είναι....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.170
Πόντοι
12.756
Πάει ο ισόβιος τοτενες,όχι ότι δε σε έχω εμπιστοσύνη,αλλά έχεις δώσεις κάποια μικρά λάθος δείγματα....

αυτα ειναι σπέκουλες που κυκλοφορουν για το προσωπο μου που δεν εχουν καμία βάση :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Νομίζω πως πρέπει να καταφύγουμε σε ακραίες λύσεις αν δεν βρούμε γκαφρα για λύτρα... στέλνουμε βανταμα και Λάκη να τον φέρουν πίσω δια της βίας....να τσακίσουν τα καρτέλ μια για πάντα...
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.649
Like
73.170
Πόντοι
12.756
Συμπληρώνω για το μπουρδέλο που ζούμε...

Κτηματολόγιο Κορωπίου αναμονή 2 χρόνια για ολοκλήρωση μεταγραφής.

Κτηματολόγιο Γλυφάδας έχουν περάσει 3 μήνες και ακόμα περιμένω

Απο το Κτηματολόγιο Γλυφαδας τί πράξη θες ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom