Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
λένε ότι ότι ο Χίος ήταν για ψυχίατρο αλλά δεν τον δέχεται καμία κλινική....Υπάρχει πρόβλημα...
αποκλειεται

ψεματα ολα μια χαρα ειναι γυαλιζουν τα ματια του απο υγεια και πνευματικη διαυγεια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.389
Κριτικές
1
Like
35.465
Πόντοι
6.256
λένε ότι ότι ο Χίος ήταν για ψυχίατρο αλλά δεν τον δέχεται καμία κλινική....Υπάρχει πρόβλημα...
Παντως γιατι πηγαν να τον φάνε τον τρελλο δε μάθαμε,
Γιατι να φανε εναν αφου ειναι τρελλος
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.504
Κριτικές
36
Like
38.239
Πόντοι
19.795
Για την υπόθεση υποκλοπών αναγκαστικά σεντόνι για να καταλάβουμε

1 εφόσον υπάρχει στο κάδρο η ΕΥΠ δεν θα μάθουμε ποτέ όλη την αλήθεια
Για αυτό εξάλλου στη συζήτηση ατη Βουλή τους απαγόρευσαν τα κινητά και του ζήτησαν ρήτρα εμπιστευτικότητας και επίσης έχει δηλώσει ο κυβερνητικός εκπρόσωπος ότι συζητήσεις δεν θα είναι δημόσιες

2 η ιστορία άρχισε όταν ο Ανδρουλάκης ζήτησε το ευρωπαϊκό δικαστήριο να το ελέγξουν το κινητό του και διαπιστώθηκε ότι αν άνοιγε ένα link θα παρακολουθείτο το τηλέφωνό του
Με αυτή τη βεβαιότητα λοιπόν
Έκανε μήνυση για ΑΠΟΠΕΙΡΑ υποκλοπής

3 μετά από κάποιες μέρες πήγε ο κοντολέων ο αρχηγός της ΕΥΠ στη βουλή και παραδέχτηκε ότι παρακολουθείτο ο Ανδρουλάκης
Ως ευρωβουλευτής και η παρακολούθηση σταμάτησε δύο μέρες αφότου έγινε αρχηγός του ΠΑΣΟΚ

4 η παρακολούθηση έγινε με εγκρίση εισαγγελέα ως ο νόμος ορίζει

5 γιατί έγινε η παρακολούθηση;
Δεν έχω ιδέα
Λέγονται διαφορά από πολλές πήγες που δεν μπορούν να επιβεβαιωθούν
Τα θέματα της ΕΥΠ δεν είναι συνήθως φανερά

6 ήξερε ο Μητσοτάκης
Δεν ξέρω
Υποθέσεις μπορεί να κάνει οποιοσδήποτε
Αποδείξεις δεν υπάρχουν για το αν ήξερε ή όχι

7 γιατί παραιτήθηκαν κοντολέων και Δημητριάδης
Αφού δεν ξέρουμε όλη την αλήθεια δεν θα μάθουμε και για αυτό με σιγουριά
Αλλά λέει η κυβέρνηση και άλλα λέει Η αντιπολίτευση

Η αντιπολίτευση λέει γιατί τα ρίχνει ο Μητσοτάκης στους άλλους για να σωθεί

Η κυβέρνηση αφήνει να εννοηθεί ότι ήταν κάτι νόμιμο που κάνανε οι παραιτηθέντες αλλά δεν ήταν και ηθικό και δεν ενημέρωσαν και τον πρωθυπουργό
Ηταν πολιτικος προισταμενος της ΕΥΠ και εκανε "επισυνδεσεις" και ο Τσιπρας; Η, ο Παπαγγελοπουλος; Αν εκαναν να περασουν απο ειδικο δικαστηριο και αυτοι οι μπουστηδες. :confused:
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
556
Like
1.417
Πόντοι
206
Να ξέρετε!! Βγήκε σήμερα τα ξημερώματα ανακοίνωση από Μαξίμου, ότι όσοι διαβάζουν αυτό το νήμα παρακολουθούνται οι λογαριασμοί τους στο μπου!!

Όσοι δε, έχουν πει κάτι άσχημο, θα σταλθούν πληροφορίες στις γυναίκες τους!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.218
Πόντοι
5.506
FZ257riXgAIpyu_.png
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.504
Κριτικές
36
Like
38.239
Πόντοι
19.795
Να ξέρετε!! Βγήκε σήμερα τα ξημερώματα ανακοίνωση από Μαξίμου, ότι όσοι διαβάζουν αυτό το νήμα παρακολουθούνται οι λογαριασμοί τους στο μπου!!

Όσοι δε, έχουν πει κάτι άσχημο, θα σταλθούν πληροφορίες στις γυναίκες τους!!
Ετσι και στειλουν τις κριτικες που γραφουμε την πουτσισαμε :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
Ένα πράγμα μόνο μάγκες για να είναι τόσο εύκολο με ένα λινκ να παρακολουθήσεις πρόεδρο κόμματος φανταστείτε τι ξέρουν για εμάς.

Κατά τα άλλα τους πειράζει διάφορους ότι έγινε παραβίαση των προσωπικών τους δεδομένων με τον covid.

Σκεφτείτε το πιο απλό πράγμα, δηλαδή πόσοι μπάτσοι αυτή την στιγμή διαβάζουν τους διαλόγους μας, μας χαρτογραφούν για να μη πω ακόμη ότι ενδέχεται να μας ψυχολογούν και να μας φακελώνουν ως "ύποπτους τέλεσης εγκλημάτων βάσει των πεποιθήσεων μας" και όλα αυτά νόμιμα και με τη βούλα, γιατί εσύ φίλε που διαβάζεις αυτό το κείμενο έχεις βάλει το χέρι σου για να επιτρέψεις να γίνεται αυτό.
Θα σου πω κατι πολυ απλο που μου ειχε πει καποτε φιλος ευπτζης. Και δε μιλαμε για τωρα, για καμια 15αρια χρονια πισω….
«Εσυ και γω μπορουμε ανα πασα στιγμη να δουμε μεσω ιντερνετ, google earth, καμερες κλπ ενα σκασμο πραγματα πανω στον πλανητη, αυτοι να μη μπορουν να βλεπουν κατι τις παραπανω;»

Οσο για την ελευθερια κλπ πιπες, ποιος να αποτρεψει τι, ολοι εμεις που μονοι μας δειχνουμε τις ζωες μας με καθε λεπτομερεια μιλαμε για ιδιωτικοτητα; Επισης, οποιος δεν εχει να κρυψει κατι δεν τον ενδιαφερει, υπαρχουν και οι παρανομες, παραβατικες συμπεριφορες που κυριως αυτα ελεγχονται, σιγα μην κατσει να ασχοληθει καποιος εν υπηρεσια με τις μαλακιες που γραφουμε εδω και οπουδηποτε, εφοσων δεν ξεφευγουν του νομου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.301
Like
22.933
Πόντοι
5.506
600a

Εσύ πως ονομάζεις να παρακολουθεί η Ελληνική κυβέρνηση έναν πολιτικό αντίπαλο για λογαριασμό ενός ξένου κράτους?

Αλλά φυσικά προσπερνάς όλα τα αλλά που έγραψα..ότι δηλαδή αν όλα είχαν γίνει με το γράμμα του νόμου δεν θα έβγαινε ολόκληρος προθυπουργος να ζητάει συγνώμη και δεν θα είχε απολύσει 2 φιλαράκια του.

Εσένα βέβαια το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι μην ακουστεί κανένα κακό για το μπλε κόμμα. Σε ξανά ρωτάω....αν αντί για την Αίγυπτο ήταν η Τουρκία και ζήταγε να παρακολουθησουμε τον υπουργό άμυνας θα το κάναμε?

Και ως συνήθως όλα τα επιχειρήματα σου καταλήγουν στο τι έκανε ο Τσίπρας
Ρε συ, φαγωθηκες, αν η Τουρκια ζηταγε να παρακολουθησουν τον υπουργο Αμυνας και αυτο προβλεποταν ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑΓΕ Η ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΑΜΥΝΑΣ, το χουμε;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Ηταν πολιτικος προισταμενος της ΕΥΠ και εκανε "επισυνδεσεις" και ο Τσιπρας; Η, ο Παπαγγελοπουλος; Αν εκαναν να περασουν απο ειδικο δικαστηριο και αυτοι οι μπουστηδες. :confused:
Δεν έκαναν αυτό το αδίκημα έκαναν άλλο αδίκημα σου εξηγώ

Για κατάχρηση εξουσίας σε βαθμό κακουργήματος, που αφορά την μη αποστολή στη Βουλή των καταγγελιών του ΚΙΝΑΛ – ΠΑΣΟΚ για τον τότε υπουργό Παναγιώτη Κουρουμπλή, που είχε διατελέσει υπουργός Υγείας και είχε καταγγελθεί για την υπόθεση της Novartis.

Για αυτό παραπέμφθηκε ο παπαγγελόπουλος
Κακούργημα
Παραπομπή όχι καταδίκη επαναλαμβάνω

Το ήξερε ο Τσίπρας αυτό το παρά πεμφθεν κακούργημα του παπΑγγελόπουλου

Ναι γιατί υπήρχαν πολλές αναφορές της Νέας Δημοκρατίας στη Βουλή

Αφού το ήξερε λοιπόν γιατί να μην παραπεμφθή και αυτός

Στην περίπτωση του Τσίπρα υπάρχουν αποδείξεις λοιπόν ότι ήξερε το αδίκημα

Στην περίπτωση του Μητσοτάκη υποψιαζόμαστε ότι ήξερε κάτι που δεν είμαστε σίγουροι ότι είναι αδίκημα

Μιλάμε όλοι για τον Μητσοτάκη και καθόλου για τον Τσίπρα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
600a

Εσύ πως ονομάζεις να παρακολουθεί η Ελληνική κυβέρνηση έναν πολιτικό αντίπαλο για λογαριασμό ενός ξένου κράτους?

Αλλά φυσικά προσπερνάς όλα τα αλλά που έγραψα..ότι δηλαδή αν όλα είχαν γίνει με το γράμμα του νόμου δεν θα έβγαινε ολόκληρος προθυπουργος να ζητάει συγνώμη και δεν θα είχε απολύσει 2 φιλαράκια του.

Εσένα βέβαια το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι μην ακουστεί κανένα κακό για το μπλε κόμμα. Σε ξανά ρωτάω....αν αντί για την Αίγυπτο ήταν η Τουρκία και ζήταγε να παρακολουθησουμε τον υπουργό άμυνας θα το κάναμε?

Και ως συνήθως όλα τα επιχειρήματα σου καταλήγουν στο τι έκανε ο Τσίπρας
600a

Εσύ πως ονομάζεις να παρακολουθεί η Ελληνική κυβέρνηση έναν πολιτικό αντίπαλο για λογαριασμό ενός ξένου κράτους?

Αλλά φυσικά προσπερνάς όλα τα αλλά που έγραψα..ότι δηλαδή αν όλα είχαν γίνει με το γράμμα του νόμου δεν θα έβγαινε ολόκληρος προθυπουργος να ζητάει συγνώμη και δεν θα είχε απολύσει 2 φιλαράκια του.

Εσένα βέβαια το μόνο που σε ενδιαφέρει είναι μην ακουστεί κανένα κακό για το μπλε κόμμα. Σε ξανά ρωτάω....αν αντί για την Αίγυπτο ήταν η Τουρκία και ζήταγε να παρακολουθησουμε τον υπουργό άμυνας θα το κάναμε?

Και ως συνήθως όλα τα επιχειρήματα σου καταλήγουν στο τι έκανε ο Τσίπρας
Σου έχω ξανά απαντήσει και ως συνήθως δεν δίνεις σημασία
Πάντα παραμένει στην αρχική σου θέση ότι και να σου πει ο άλλος
Το κείμενό μου δεν είχε κομματική χροιά για αυτό και έγραψα ότι δεν θα μάθουμε ολόκληρη την αλήθεια
Ότι δεν ξέρω αν ο Μητσοτάκης ήξερε ή δεν ήξερε
Και ότι δεν ξέρω αν οι παραιτήσεις έγιναν με τη λογική που λέει η κυβέρνηση
η αντιπολίτευσηη

Παρόλα αυτά εσύ βλέπεις κομματική χροιά

Θέλω να μου πεις ποια ήταν συγκεκριμένα η παρανομία

Κάνει αίτηση οποιοσδήποτε Τουρκία Αρμενία Γεωργία Ουκρανία Έλληνες στην ευπ για παρακολούθηση κάποιου τηλεφώνου

Τι λέει ο νόμος

Ο αρμόδιος ανώτατος υπάλληλος η διοικητής της ΕΥΠ αν δει ότι στην αίτηση υπάρχουν επαρκή επιχειρήματα προωθεί το θέμα στον εισαγγελέα ο οποίος αποφασίζει εάν θα γίνει η παρακολούθηση η όχι

Στη συγκεκριμένη περίπτωση αυτό έγινε και αποφάσισαν ότι πρέπει να γίνει η παρακολούθηση

Στην περίπτωση της Τουρκίας στο παράδειγμά σου θα αποφάσιζαν να μη γίνει η παρακολούθηση

Αν δεν σου αρέσει ο νόμος είναι άλλο θέμα
Ούτε του Μητσοτάκη του άρεσε ο νόμος και έκανε πρόταση τώρα για αλλαγή και την παρακολούθηση να την εγκρίνουν δύο εισαγγελείς

Αν δεν τηρήθηκε ο νόμος γράψε μου σε ποιο σημείο

Και για να σε διευκολύνω
Υπάρχει διαμάχη με επιχειρήματα μεταξύ Βενιζέλου και γεραπετριτη για την ερμηνεία του νόμου αν επιτρέπει ή όχι την παρακολούθηση βουλευτών

Αν έχει δίκιο ο Βενιζέλος ή όχι
Θα το κρίνουν τα δικαστήρια
Αν γίνει σχετική δίκη

Μέχρι να κριθεί παράνομη; Η ενέργεια του εισαγγελέα η νόμιμη αποφάση της δικαιοσύνης ήταν να γίνει παρακολούθηση

Συμπέρασμα
Η απόφαση παρακολούθησης ήταν απόφαση του εισαγγελέα σύμφωνα με το νόμο

Δεν μας άρεσε ο νόμος
Θα αλλάξει με απόφαση δύο εισαγγελέων θα γίνεται η παρακολούθηση

Πιστεύεις ότι ο νόμος δεν τηρήθηκε

Δεν έκρινε έτσι ο εισαγγελέας

Μέχρι τα δικαστήρια να κρίνουν διαφορετικά δεχόμαστε τις αποφάσεις της Ελληνικής δικαιοσύνης μας αρέσουν δεν μας αρέσουν

Και μία που έφερες το παράδειγμα για την Τουρκία

Γίνεται καταγγελία από κάπου προς την ΕΥΠ ότι κάποιος βουλευτής προωθεί τα συμφέροντα της Τουρκίας στη βόρεια Ελλάδα

ο εισαγγελέας θα κρίνει Αν πρέπει να γίνει όχι
η παρακολούθηση του τηλεφώνου του

Και σε αυτή την περίπτωση θα απέρριπτες χωρίς να ξέρεις τι λέει η αίτηση για την παρακολούθηση του τηλεφώνου;

Το τελευταίο δεν είναι δικό μου επιχείρημα
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
Σου έχω ξανά απάντηση και ως συνήθως δεν δίνεις σημασία
Πάντα παραμένει στην αρχική σου θέση ότι και να σου πει ο άλλος
Το κείμενό μου δεν είχε κομματική χροιά για αυτό και έγραψα ότι δεν θα μάθουμε ολόκληρη την αλήθεια
Ότι δεν ξέρω αν ο Μητσοτάκης ήξερε ή δεν ήξερε
Και ότι δεν ξέρω αν οι παραιτήσεις έγιναν με τη λογική που λέει η κυβέρνηση αντιπολίτευσηη

Παρόλα αυτά έχει βλέπεις κομματική χροιά

Θέλω να μου πεις ποια ήταν συγκεκριμένα η παρανομία

Κάνει αίτηση οποιοσδήποτε Τουρκία Αρμενία Γεωργία Ουκρανία Έλληνες στην ape για παρακολούθηση κάποιου τηλεφώνου

Τι λέει ο νόμος

Ο αρμόδιος ανώτατος υπάλληλος η διοικητής της ΕΥΠ αν δει ότι στην αίτηση υπάρχουν επαρκή επιχειρήματα προωθεί το θέμα στον εισαγγελέα ο οποίος αποφασίζει εάν θα γίνει η παρακολούθηση η όχι

Στη συγκεκριμένη περίπτωση αυτό έγινε και αποφάσισαν ότι πρέπει να γίνει η παρακολούθηση

Στην περίπτωση της Τουρκίας στο παράδειγμά σου θα αποφάσιζαν να μη γίνει η παρακολούθηση

Αν δεν σου αρέσει ο νόμος είναι άλλο θέμα
Ούτε του Μητσοτάκη του άρεσε ο νόμος και έκανε πρόταση τώρα για αλλαγή και την παρακολούθηση να την εγκρίνουν δύο εισαγγελείς

Αν δεν τηρήθηκε ο νόμος γράψε μου σε ποιο σημείο

Και για να σε διευκολύνω
Υπάρχει διαμάχη με επιχειρήματα μεταξύ Βενιζέλου και γεραπετριτη για την ερμηνεία του νόμου αν επιτρέπει ή όχι την παρακολούθηση βουλευτών

Αν έχει δίκιο ο Βενιζέλος ή όχι
Θα το κρίνουν τα δικαστήρια
Αν γίνει σχετική δίκη

Μέχρι να κριθεί παράνομη; Η ενέργεια του εισαγγελέα η νόμιμη αποφάση της δικαιοσύνης ήταν να γίνει παρακολούθηση

Συμπέρασμα
Η απόφαση παρακολούθησης ήταν απόφαση του εισαγγελέα σύμφωνα με το νόμο

Δεν μας άρεσε ο νόμος
Θα αλλάξει με απόφαση δύο εισαγγελέων θα γίνει

Πιστεύεις ότι ο νόμος δεν τηρήθηκε

Δεν έκρινε έτσι ο εισαγγελέας

Μέχρι τα δικαστήρια να κρίνουν διαφορετικά δεχόμαστε τις αποφάσεις της Ελληνικής δικαιοσύνης μας αρέσουν δεν μας αρέσουν
Ρε δε βαριέσαι να γράφεις σεντόνια για την προάσπιση ενός διεφθαρμένου πολιτικού σαν το Μητσοτάκη ; Όπως κ όλοι σχέδια οι υπόλοιποι...
Σε θαυμαζω
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.218
Πόντοι
5.506
Ρε δε βαριέσαι να γράφεις σεντόνια για την προάσπιση ενός διεφθαρμένου πολιτικού σαν το Μητσοτάκη ; Όπως κ όλοι σχέδια οι υπόλοιποι...
Σε θαυμαζω
δεν γραφει...απαγγελει
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Ρε δε βαριέσαι να γράφεις σεντόνια για την προάσπιση ενός διεφθαρμένου πολιτικού σαν το Μητσοτάκη ; Όπως κ όλοι σχέδια οι υπόλοιποι...
Σε θαυμαζω
Οι κατηγορίες οποιουδήποτε είδους πρέπει να αποδεικνύονται

Κατηγόρησε ο ΣΥΡΙΖΑ για δια φθορά δέκα και όλοι αποδείχθηκαν αθώοι

Και μεταξύ αυτών ήταν και του ΠΑΣΟΚ

Τα σεντόνια είναι αναγκαστικά μερικές φορές

Αλλιώς τα λέει ο ένας εγώ πιστεύω είναι ένοχος και δύο γραμμές ο άλλος εγώ πιστεύω ότι είναι αθώος και δύο γραμμές χωρίς καμία απόδειξη

Σε άλλους να λες ότι υπερασπίζομαι συνεχώς το Μητσοτάκη

Υπερασπίζομαι την αλήθεια

Και για αυτό στο κείμενο μου έγραψα
Δεν ξέρω ο Μητσοτάκης ηξερε η δεν ήξερε
Δεν ξέρω αν οι παραιτήσεις ήταν για τους λόγους που λέει η συμπολίτευση Η η αντιπολίτευση

Λόγω του είδους της μυστικής υπηρεσίας δεν θα μάθουμε όλη την αλήθεια

Σου φαίνονται αυτά υπεράσπιση φανατική του Μητσοτάκη;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
Οι κατηγορίες οποιουδήποτε είδους πρέπει να αποδεικνύονται

Κατηγόρησε ο ΣΥΡΙΖΑ για δια φθορά δέκα και όλοι αποδείχθηκαν αθώοι

Και μεταξύ αυτών ήταν και του ΠΑΣΟΚ

Τα σεντόνια είναι αναγκαστικά μερικές φορές

Αλλιώς τα λέει ο ένας εγώ πιστεύω είναι ένοχος και δύο γραμμές ο άλλος εγώ πιστεύω ότι είναι αθώος και δύο γραμμές χωρίς καμία απόδειξη

Σε άλλους να λες ότι υπερασπίζομαι συνεχώς το Μητσοτάκη

Υπερασπίζομαι την αλήθεια

Και για αυτό στο κείμενο μου έγραψα
Δεν ξέρω ο Μητσοτάκης ηξερε η δεν ήξερε
Δεν ξέρω αν οι παραιτήσεις ήταν για τους λόγους που λέει η συμπολίτευση Η η αντιπολίτευση

Λόγω του είδους της μυστικής υπηρεσίας δεν θα μάθουμε όλη την αλήθεια

Σου φαίνονται αυτά υπεράσπιση φανατική του Μητσοτάκη;
Έχεις ψηφίσει τίποτα άλλο ποτέ στη ζωή σου εκτός από ΝΔ?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.869
Like
28.218
Πόντοι
5.506
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολα τα σοβαρα μιντια της ευρωπης ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ εχουνε βγαλει βουκινο τον μουλο....
ειναι θεμα χρονου και η ουασιγκτον ποστ να κυκλοφορησει με πρωτοσελιδο "ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΓΑΜΙΕΣΕ"
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.885
Κριτικές
184
Like
44.182
Πόντοι
21.896
εγω αυτο που ξερω ειναι οτι ολα τα σοβαρα μιντια της ευρωπης ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ εχουνε βγαλει βουκινο τον μουλο....
ειναι θεμα χρονου και η ουασιγκτον ποστ να κυκλοφορησει με πρωτοσελιδο "ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΓΑΜΙΕΣΕ"
Δυστυχώς δεν γαμιεται αλλά μάς γαμαει....
Πιο συχαμερη μουσιτσα της δεξιάς δεν έχει υπάρξει .....
Πολιτική της πονηριάς .....τα έχω καλά με δύ κ συνταξιούχους κ βολευω τις τρεις τέσσερεις οικογένειες διπλα του


.....

Παμπόνηρος
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom