Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.393
Like
72.706
Πόντοι
12.756

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.210
Like
51.023
Πόντοι
12.756
και που μπορει και κάνει βασικό διάλογο ειναι θαυμα ρε τυπε.
Δείξε λιγο κατανόηση
Ω ΜΕΓΑΛΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑ που βουλιαξες οτι επιχειρηση ειχες και χρωστας σε οσους μιλανε ελληνικα σου ζητω συγνωμη που δεν μπορω να πιασω τα κλεψιμαιικα νοηματα σου...πιστευω ομως οτι σε καταλαβινω οταν ρουφας τραβελοχυσια
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
σιγα μην βγαλουμε παλι την συμμορια του τσιρυζα, να μας κλεισει τις τραπεζες και να μην μπορουμε να βγαλουμε τα λεφτα μας να ζησουμε...και στο ενδιαμεσο να ριχνει και κανενα δημοψηφισμα με θεμα "εξοδος απο την ευρωπαικη ενωση και εισοδος στην κεντροαφρικανικη ενωση"....
οσοι ζειτε σε καμια κυψελη ή στα πατησια και τρωτε απο τα σκουπιδια, ριξτε το στον τσιπρα να μας κανει ολους φτωχους σαν και εσας...οι υπολοιποι εννοειται οτι ειμαστε απεναντι στην φασιστικη συμμορια του τσιρυζα...
ρητρες αναπροσαρμογης και μισο ευρω πανω η βενζινη, ειναι οδοντοκρεμες μπροστα σε αυτα που περασαμε επι συριζα...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
δεν σε τιμα να το γραφεις αυτο γιατι μια χαρα καταλαβαινω τι γραφεις..η εισαι ο μοναδικος με αυτες τις δηθεν ψαγμενιες;
δεν εχει πιει ακομα 6 καφεδες ο γαμοκουναβος.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.474
Κριτικές
36
Like
38.148
Πόντοι
18.565
Έχω ένα κωλο, να τον βάλω; Η, θα μπαχαλεψουμε το νήμα του Μητσοτάκη;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.599
Like
20.403
Πόντοι
6.056
δεν σε τιμα να το γραφεις αυτο γιατι μια χαρα καταλαβαινω τι γραφεις..η εισαι ο μοναδικος με αυτες τις δηθεν ψαγμενιες;
Θα στο πω απλα,κριτικη σκεψη και κομματικη προσηλωση δεν κολλανε.Στο δημοψηφισμα πεισανε τα σαϊνια να ψηφισουν ΟΧΙ.Ρωτουσες ανθρωπους που σπουδασαν και επεμεναν στο ΟΧΙ.Βγηκε ο σαλτιμπαγκος και τους ειπε το ΟΧΙ γινεται ΝΑΙ γιατι αλλιως βουλιαζουμε,βγηκαν τα ξεφτερια και ξαφνικα υπερασπιζονταν το ΝΑΙ.Το ιδιο κανετε κι εσεις.:confused::confused::confused::coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

δεν εχει πιει ακομα 6 καφεδες ο γαμοκουναβος.
6 ηπια και παω για 7ο τωρα:coffee::confused::confused::confused:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.982
Like
30.417
Πόντοι
5.006
To τι θελει η κοινωνια με το τι θελει ο καθενας μας ειναι 2 διαφορετικα πραγματα.Κι αναθεμα με αν ξερει τι θελει η κοινωνια ή αν την κανουν να νομιζει οτι ξερει τι θελει κατα το δοκουν:coffee::confused::confused::confused:
Εαν ταυτιστεί το ατομικό με το συλλογικό θα ζούμε σε ειδυλλιακό τόπο.
Φευ!!!
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.210
Like
51.023
Πόντοι
12.756
δεν εχει πιει ακομα 6 καφεδες ο γαμοκουναβος.
μπαρε εγω σαν Μισθωτος ειμαι χαζος μαλακας δεξιος καταλαβες;καταλαβαινει μονο ο σελεμπρε,τα λοιπα συριζοπανα και ο Φουνταριστος που τον κοροιδευουν και οι πετρες...και εγω πειναω ειμαι φτωχος κλπ...ρε τι ζουμε εδω μεσα
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.870
Πόντοι
3.556
τυπε δεν εχω τοσο αναγκη εγω ετσι πληροφοριακα...εχω οχημα της δουλειας με πληρωμενο το πετρελαιο..αλα επειδη δεν το παιζω κατι που δεν ειμαι αν χρειαστει θα κοψω πραγματα ..αντιλαβου;
Πες ρε καυλιάρη ότι σου πληρώνουν το πηγαινέλα (εικονική αύξηση μισθού) και με χεις τόση ώρα "πόσο γαμώ είναι ο Κούλης".
Και μακάρι να συνεχίσεις έτσι να μην έχεις ανάγκη και να μην κόψεις τίποτα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.210
Like
51.023
Πόντοι
12.756
Θα στο πω απλα,κριτικη σκεψη και κομματικη προσηλωση δεν κολλανε.Στο δημοψηφισμα πεισανε τα σαϊνια να ψηφισουν ΟΧΙ.Ρωτουσες ανθρωπους που σπουδασαν και επεμεναν στο ΟΧΙ.Βγηκε ο σαλτιμπαγκος και τους ειπε το ΟΧΙ γινεται ΝΑΙ γιατι αλλιως βουλιαζουμε,βγηκαν τα ξεφτερια και ξαφνικα υπερασπιζονταν το ΝΑΙ.Το ιδιο κανετε κι εσεις.:confused::confused::confused::coffee:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


6 ηπια και παω για 7ο τωρα:coffee::confused::confused::confused:
οχι σελεμπρε δεν κατανοω εγω τα βαθια νοηματα των γραπτων σου συγνωμη...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.210
Like
51.023
Πόντοι
12.756
Πες ρε καυλιάρη ότι σου πληρώνουν το πηγαινέλα (εικονική άυξηση μισθού) και με χεις τόση ώρα "πόσο γαμώ είναι ο Κούλης".
Και μακάρι να συνεχίσεις έτσι να μην έχεις ανάγκη και να μην κόψεις τίποτα
αυτο βασικα το εγραψα για αλλο λογο μαν...αστο γαμα το γιατι εδω ολοι ειναι ομορφοι,πουτσαραδες και πλουσιοι και με πολυ βαθια νοηματα αμα λαχει ναουμε....
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
αυτο βασικα το εγραψα για αλλο λογο μαν...αστο γαμα το γιατι εδω ολοι ειναι ομορφοι,πουτσαραδες και πλουσιοι και με πολυ βαθια νοηματα αμα λαχει ναουμε....
εχω το 1 στα 3 καλα ειμαι? :think:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.393
Like
72.706
Πόντοι
12.756
σιγα μην βγαλουμε παλι την συμμορια του τσιρυζα, να μας κλεισει τις τραπεζες και να μην μπορουμε να βγαλουμε τα λεφτα μας να ζησουμε...και στο ενδιαμεσο να ριχνει και κανενα δημοψηφισμα με θεμα "εξοδος απο την ευρωπαικη ενωση και εισοδος στην κεντροαφρικανικη ενωση"....
οσοι ζειτε σε καμια κυψελη ή στα πατησια και τρωτε απο τα σκουπιδια, ριξτε το στον τσιπρα να μας κανει ολους φτωχους σαν και εσας...οι υπολοιποι εννοειται οτι ειμαστε απεναντι στην φασιστικη συμμορια του τσιρυζα...
ρητρες αναπροσαρμογης και μισο ευρω πανω η βενζινη, ειναι οδοντοκρεμες μπροστα σε αυτα που περασαμε επι συριζα...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δεν θες να γινεις σαν εναν φιλο μας εδω μεσα δηλαδη ... τιμιο κτλ κτλ με τις ουισκαρες του τα μπλιμπλικια του και ετσι ναουμε ;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.578
Like
21.932
Πόντοι
5.006
δεν θες να γινεις σαν εναν φιλο μας εδω μεσα δηλαδη ... τιμιο κτλ κτλ με τις ουισκαρες του τα μπλιμπλικια του και ετσι ναουμε ;
ο μισθωτος μπροστα σε κατι αλλους εδω μεσα, μοιαζει με τον ροκφελερ...
ειναι ο ροκφελερ των σωγαμπρων....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom