Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.211
Like
51.040
Πόντοι
12.756
δεν θες να γινεις σαν εναν φιλο μας εδω μεσα δηλαδη ... τιμιο κτλ κτλ με τις ουισκαρες του τα μπλιμπλικια του και ετσι ναουμε ;
εισαι τοσο κομπλεξικος και μαλακας μαλλον επειδη τα τρεχαματα και τα δικαστηρια και το αγχος σε τσακισαν ψυχολογικα που προσπαθεις τοσο καιρο με τα ιδια και τα ιδια να κανεις συγκεκαλυμμενο χαβαλε ταχα μου ενω ουσιαστικα προσπαθεις ντε και καλα να μου την πεις ..ηρθε και το ξεφτυλικι με τις τραβελοψωλιες και απογινες φουκαρα...
και ουισκια πινουμε και βολτες παμε και τα παντα κανουμε παρα πολλοι ρε κοινωνικα απροσαρμοστε....εχεις πονεσει παρα πολυ εσυ...
δεν ξερω αν εισαι τοσο κακιασμενη αδελφη βεβαια που θα προτιμουσες να πειναω αλλα μαντεψε..παρε τα αρχιδια μου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LION7

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.396
Like
72.707
Πόντοι
12.756
εισαι τοσο κομπλεξικος και μαλακας μαλλον επειδη τα τρεχαματα και τα δικαστηρια και το αγχος σε τσακισαν ψυχολογικα που προσπαθεις τοσο καιρο με τα ιδια και τα ιδια να κανεις συγκεκαλυμμενο χαβαλε ταχα μου ενω ουσιαστικα προσπαθεις ντε και καλα να μου την πεις ..ηρθε και το ξεφτυλικι με τις τραβελοψωλιες και απογινες φουκαρα...
και ουισκια πινουμε και βολτες παμε και τα παντα κανουμε παρα πολλοι ρε κοινωνικα απροσαρμοστε....εχεις πονεσει παρα πολυ εσυ...
δεν ξερω αν εισαι τοσο κακιασμενη αδελφη βεβαια που θα προτιμουσες να πειναω αλλα μαντεψε..παρε τα αρχιδια μου
ρε μαλάκα εχεις γαμηθεί να με παραθέτεις .. ηρέμησε λίγο, τοσο αγχος και πιεση εχει η καθημερινοτητα σου , θα τα τινάξεις και μετα θα χασουμε τις πολιτικες αναλύσεις σου.. Αντε εγω στην πουτσα σου , τα άλλα μέλη δεν τα σκέφτεσαι ;
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.211
Like
51.040
Πόντοι
12.756
ρε μαλάκα εχεις γαμηθεί να με παραθέτεις .. ηρέμησε λίγο, τοσο αγχος και πιεση εχει η καθημερινοτητα σου , θα τα τινάξεις και μετα θα χασουμε τις πολιτικες αναλύσεις σου.. Αντε εγω στην πουτσα σου , τα άλλα μέλη δεν τα σκέφτεσαι ;
ελα ρε...εκανες και ψυχολογια στην φυλακη;;;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...αντε ρε καραγκιοζη απο εδω που ξερεις και την καθημερινοτητα μου μαλακα...
τα πουστριλικια εκει που σε παιρνει....εχεις γαμηθει να λες για μενα συνεχεια...παρτο χαμπαρι δε σε γαμαω..αλλα και αν ηθελα δεν εχω βυζια δεν σου κανω..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.396
Like
72.707
Πόντοι
12.756
ελα ρε...εκανες και ψυχολογια στην φυλακη;;;;ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...αντε ρε καραγκιοζη απο εδω που ξερεις και την καθημερινοτητα μου μαλακα...
Αμα σε τσιτωνει τοσο πολυ ο Κουλης ρε τυπε και σε χαλάει μην τα σκεφτεσαι , αστα να πανε να γαμηθουν..
Αφου η μονο σχεση με το κρατος που εχεις που μας το παιζεις και εξπερ καραγκιοζη ειναι η φορολογικη σου δηλωση μια φορα το χρόνο.
Κρατησεις σου κανει ο εργοδοτης, με τα ασφαλιστικα σου ασχολειται αυτος να πληρωσει, να σου βαλει πετρελαιο και να σου δωσει αυτοκινητο αυτος παλι, να ψαξει να βρει λεφτα να σε πληρωσει παλι αυτος. Να γαμηθει με όλο το κρατος , νομους , φορους , εισφορες , βεβαιωσεις , δηλωσεις ΦΜΥ , δηλωσεις απο εδω , δηλωσεις απο εκει , δανεια , τραπεζες , εφορίες , κρατικες υπηρεσίες ..Ελεγχους, μιζες, επιθεωρησεις εργασίας , εργάνες αρχιδια , το ενα το άλλο .
Εσυ πας και ερχεσαι και τελος του μηνα ακους το μηνυμα οτι μπηκαν τα λεφτα στην τραπεζα..

Γαμησε με τωρα που θα μας πεις μαλάκα για κρατος που το περισσοτερο που εχεις ασχοληθει με αυτο ειναι να βγαλεις κανα πιστοποιητικο γεννησης ή οικογενειακης κατάστασης μαλάκα απο το gov.
Κατσε ψηφιζε οτι θες και τραβα γαμησου κολλητε μου.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.211
Like
51.040
Πόντοι
12.756
ΔΕΝ φουνταρα επιχειρησεις εγω,δεν σακατευτηκα σωματικα,ψυχολογικα και οικονομικα με δικες,φυλακες,κυνηγητα,παρα πολλοι αλλοι ικανοι κρατησαν και κρατανε τις εταιρειες τους με αιμα,δακρυα και ιδρωτα..αλλοι και κλεψανε και τα φουνταρανε ολα...
ειναι ποιος ειναι ικανος και ποιος οχι τελικα..επισης οταν κανεις πουστιες καποια στιγμη θα γυρισουν πανω σου...
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.602
Like
20.406
Πόντοι
6.056
ΔΕΝ φουνταρα επιχειρησεις εγω,δεν σακατευτηκα σωματικα,ψυχολογικα και οικονομικα με δικες,φυλακες,κυνηγητα,παρα πολλοι αλλοι ικανοι κρατησαν και κρατανε τις εταιρειες τους με αιμα,δακρυα και ιδρωτα..αλλοι και κλεψανε και τα φουνταρανε ολα...
ειναι ποιος ειναι ικανος και ποιος οχι τελικα..επισης οταν κανεις πουστιες καποια στιγμη θα γυρισουν πανω σου...
Eχω γνωστο που την πατησε,βαρεσε λουκετο μεγαλη τεχνικη εταιρεια πριν κατι χρονια του αφησε απληρωτα τιμολογια 500-600k και οταν δικαστηκε βαλανε ενα προστιμο στον απατεωνα κατι ψιλα 5-10k και ο αλλος εχει να πληρωσει εφοριες,φπα κλπ.Τωρα ο δικος μου μετραει για να παρει τσιγαρα και ο αλλος ετοιμαζεται να κατεβει και στον πολιτικο στιβο(καθαρος σαν το νερο της πηγης).Ποιος σακατευτηκε σωματικα,ψυχολογικα και οικονομικα κατα τη γνωμη σου:think::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.396
Like
72.707
Πόντοι
12.756
ΔΕΝ φουνταρα επιχειρησεις εγω,δεν σακατευτηκα σωματικα,ψυχολογικα και οικονομικα με δικες,φυλακες,κυνηγητα,παρα πολλοι αλλοι ικανοι κρατησαν και κρατανε τις εταιρειες τους με αιμα,δακρυα και ιδρωτα..αλλοι και κλεψανε και τα φουνταρανε ολα...
ειναι ποιος ειναι ικανος και ποιος οχι τελικα..επισης οταν κανεις πουστιες καποια στιγμη θα γυρισουν πανω σου...
Δεν εχεις αδικο σωστα τα λες, εσυ για την φουντάρεις πρεπει πρωτα να την ανοιξεις αλλα εσυ στον Σκλαβενίτη πας χανεσαι στου διαδρόμους, αβαταρ πηγες να αλλαξεις και πηγε να πέσει το σαητ.. Όταν μιλάς για μένα να αναφέρεσαι και εσυ σε εσενα , μην βαζεις άλλους στην εξίσωση, δεν εχεις ιδέα τι κάνουν οι αλλοι γιατι πολυ απλα και να στα εξηγησουν δεν τα εχεις κάνει, ουτε αιμα ουτε δακρυα ουτε ιδρωτα εχυσες, πας και ερχεσαι σαν τελεφερικ στην δουλεια σου.

Οπότε ασε τοτε, πες την γνωμη σου ηρεμα και ωραια, φτασε ως εκει που ξερεις και μπορεις να εχεις αποψη τεκμηριωμένη και ασε ξενες επενδύσεις και αρχίδια που παπαγαλίζεις απο εδω και απο εκει στα σαητ και στις τηλεόρασεις, που αυτοι τρωνε με χρυσα κουτάλια και εσυ κρεμεσαι απο τα αρχιδια ενος εργοδότη που τον αφορουν περισσοτερο απο εσενα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.613
Κριτικές
3
Like
11.173
Πόντοι
3.936
Εχθες ρωτησα το μπαρμπα και απο 800€ μ ειπε τον πηγε 580€

Σε εναν αλλο συνταξιούχο των 1000€ πλας,περυσι του δωσε (δεν θυμαμαι περιοδο) αναδρομικά 3500€!
Τα οποία αναδρομικά τα φορολογησε αχαχαχα άρα πόσα αναδρομικά πήρε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom