Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
ακριβηνε πολυ η κατασταση εκει, βεβαια παραμενει τοπ προορισμος μεχρι να τεζαρει ο καστρο και να τουριστικοποιηθουν τα παντα. γυναικες βρισκεις παντου, εγω ειχα παει με γυναικα (ο μαλακαααααααααας  :headbang: :headbang: ) και μας ελεγαν οι αμαξαδες, χωρις να τους ρωτησουμε, για το που μπορεις να βρεις γυναικες για φικι φικι..
πηγαινετε οσο ειναι καιρος, σε λιγα χρονια θα γινει ολη η κουβα σαν το βαραδερο, ενα αισχος (για οσους εχουν παει καταλαβαινουν τη διαφορα αβανας-βαραδερο ας πουμε).
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Επειδή πήρα πρόσφατα την άδεια από την Φρόσω για να πάω,κανονίζω να πάω τον Ιούλιο για 2 βδομάδες με τον κολλητό.Οπότε όποιες πληροφορίες ΔΕΚΤΕΣ-ΔΕΚΤΟΤΑΤΕΣ :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Τιμές ειιστηρίων,που αξίζει να μείνουμε,από που κλείσατε εισιτήρια,και που θα πάμε για μουνότσαρκες.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

monogram travel φιλε, οι ανθρωποι ειναι καραεπαγγελματιες του κερατα και γνωριζουν την κουβα οσο κανενα αλλο πρακτορειο.
μου κανονισαν ταξιδι 2 ατομων σε χρονο dt χωρις να αγχωθω για τιποτα. οχι σαν κατι αλλους φετος στην ταιλανδη που μου εφεραν τα εισητηρια στο ελ. βενιζελος!!
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
ειμαι τοσο ενημερωμενος σε αβανα που ανετα κανω κ γραφειο πληροφοριων με πληροφοριες για το πως θα πας με τις καλυτερες τιμες, καλα μωρα σε καλες τιμες η μονο κερασματα καλες τιμες σε πουρα μετακινησεις κτλ.Αν δεν ειχα παιδια θα ειχα φυγει μονιμα να ασχοληθω με τουρισμο-σεξοτουρισμο απο ελλαδα κ ιταλια μιας κ εχω παρει γυναικα κουβανη που ηταν στην τουριστικη βιομηχανια κ μιλαει 4 γλωσσες.......στην μιση τιμη γκαραντι........αχ......βαχ...
 

Επισκέπτης
Επειδή πήρα πρόσφατα την άδεια από την Φρόσω για να πάω,κανονίζω να πάω τον Ιούλιο για 2 βδομάδες με τον κολλητό.Οπότε όποιες πληροφορίες ΔΕΚΤΕΣ-ΔΕΚΤΟΤΑΤΕΣ :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Τιμές ειιστηρίων,που αξίζει να μείνουμε,από που κλείσατε εισιτήρια,και που θα πάμε για μουνότσαρκες.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

Καλα εχεις μια γυναικα σαν την Φροσω και θα τρεχεις κουβα?:cheesy:
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Δύο γραφεία μπορείτε να εμπιστευθείτε για πολύ καλές παροχές MONOGRAM ή TUI,έχουν πείρα σε μεγάλα ταξίδια και απ'ευθείας δικούς τους αντιπροσώπους στόν τόπο προορισμού.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Γιά αεροπορικά προτιμήστε Air France γιατί έχει μικρές ανταποκρίσεις στο Παρίσι ενώ με την Iberia τρώς κάτι αναμονές στό transit της Μαδρίτης εξάωρες στό πήγαινε και στην επιστροφή 9 ώρες.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Τά μέρη τώρα είναι η Αβάνα,τό Σαντιάγκο,η Σάντα Κλάρα εκεί στά ξενοδοχεία πρέπει να χώσεις στόν σεκιουριτά κανά 20άρικο γιά να σε αφήσεις να ανεβάσεις τήν όποια γκόμενα στό δωμάτιό σου.Άν είσαι πιό περιπετειώδης νοικιάζεις μιά casa particular (γκαρσονιέρα να πούμε) και βγάζεις τά μάτια σου με την ησυχία σου.Τό Βαραδέρο είναι για τους τουρίστες και κοκό μηδέν γιατί δέν περνάει μέσα στα resort τίποτα.
Γιά μένα το καλύτερο είναι να πάτε αντρικό και νά μείνετε Αβάνα ή Σαντιάγκο και να κάνετε τίς τσάρκες σας μέ όλα τα σχετκά.
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
Δύο γραφεία μπορείτε να εμπιστευθείτε για πολύ καλές παροχές MONOGRAM ή TUI,έχουν πείρα σε μεγάλα ταξίδια και απ'ευθείας δικούς τους αντιπροσώπους στόν τόπο προορισμού.


      φιλε για το cel ξερεις τιποτα?
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια να ρωτησω κατι... οι κουβανες νιωθουν πορνες? η βρισκεις μια και καθεσαι ολο τον καιρο που θα εισαι εκει με αυτην??? τι ακριβως παιζει? επισης υπαρχει περιπτωση να σε πανε μεσα αν πας  με πορνη???
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
κούβα πήγα πριν ένα μήνα 9 μερες και μετά 3 μέρες αγιο δομήνικο,
αναφορικά με όσα γράφουν συναγωνιστές ότι ισχύουν εκεί έχω να προσθέσω τα εξής φρέσκα νέα:
- η ισοτιμία ευρώ με τουριστικού πέσο είναι 1 - 1,20, που σημαίνει με λίγα λόγια ευρωπαικές τιμές σε διαμονή και φαγητό
- έχουν τρελό κόλλημα με τα a/c, ΠΑΝΤΟΥ 15 βαθμούς ψύχος (στο πούλμαν, στο κλαμπ, στο ξενοδοχείο,στο εστιατόριο) και έξω έχει 30 και ΤΡΕΛΗ υγρασία, πάρτε κανένα μπουφανάκι για τους εσωτερικούς χώρους γιατί θα το μετανιώσετε πικρά...
- το κοκό θα στοιχίσει περί του κατοστάρικου (είσοδος σε κλαμπ, ποτά, κεράσματα, αμοιβή κοπέλας)
- θα "βαρεθείτε" να πίνετε ρούμι (30 πέσος το μπουκάλι στο κλαμπ!) και να καπνίζετε πούρα...
- ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να αποφύγετε iberia μέσω μαδρίτης, τρελές αναμονές και ταλαιπωρία
- πάρτε μαζί σας φάρμακα και προφυλακτικά, δεν θα βρείτε πουθενά ούτε σιρόπι για τον βήχα...
- η ποιότητα των γυναικών είναι παροιμιώδης, ειδικά στις μουλάτες ο θεός είχε τρελά κέφια...
- εγώ πήγα με γκρουπ με το versus travel και είχαμε μια ξεναγό ελληνίδα που μένει μόνιμα κούβα, η κοπέλα είναι σχεδόν ντόπια, με πολλές χρήσιμες πληροφορίες για αντρικά νυχτοπερπατήματα...

ρωτήστε με ότι θέλετε, είναι τόσα πολλά που μπορώ να γράψω...

 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Α ναι! για τον φίλο που ανέφερε κάπο στο thread τον άγιο δομήνικο, να σημειώσω τα εξής: είναι πιο φτωχή χώρα από την κούβα, δεν έχουν το συνάλλαγμα των τουριστών, τα πούρα το ρούμι κλπ.
Έμεινα σε ένα τεράστιο ξενοδοχείο πάνω στην παραλία με τους φοίνικες και όλα τα κομφόρ, είχε κάποιες κοπέλες που διασκέδαζαν τους τουρίστες με διάφορες δραστηριότητες. Αν κρίνω την χώρα όλη από την ευκολία που φλέρταραν αυτές οι κοπέλες, τότε μιλάμε για νέο προορισμό σεξοτουρισμού. Μέχρι και η μουλάτα-μουνάρα που με τσέκαρε στο αεροδρόμιο τους μου την έπεσε όταν είδε ότι είμαι griego - έλληνας...
 

epixirimatias24_

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2007
Μηνύματα
331
Like
1
Πόντοι
1
παιδια να ρωτησω κατι... οι κουβανες νιωθουν πορνες? η βρισκεις μια και καθεσαι ολο τον καιρο που θα εισαι εκει με αυτην??? τι ακριβως παιζει? επισης υπαρχει περιπτωση να σε πανε μεσα αν πας  με πορνη???


  ξερει κανεις? :)
 

Επισκέπτης
Τά μέρη τώρα είναι η Αβάνα,τό Σαντιάγκο,η Σάντα Κλάρα εκεί στά ξενοδοχεία πρέπει να χώσεις στόν σεκιουριτά κανά 20άρικο γιά να σε αφήσεις να ανεβάσεις τήν όποια γκόμενα στό δωμάτιό σου.Άν είσαι πιό περιπετειώδης νοικιάζεις μιά casa particular (γκαρσονιέρα να πούμε) και βγάζεις τά μάτια σου με την ησυχία σου.Τό Βαραδέρο είναι για τους τουρίστες και κοκό μηδέν γιατί δέν περνάει μέσα στα resort τίποτα.
Γιά μένα το καλύτερο είναι να πάτε αντρικό και νά μείνετε Αβάνα ή Σαντιάγκο και να κάνετε τίς τσάρκες σας μέ όλα τα σχετκά.
Ακριβως οπως τα λεει ο φιλος.
Με λιγα λογια.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Έχουμε δύο κατηγορίες γυναικών που θα βρείς εκεί,ή αυτές που θα δείς στά μεγάλα ξενοδοχεία μετά το απόγευμα να περιμένουν στό σαλόνι,ή αυτές που θα καμακώσεις μόνος στά μπάρ.
Θά μπορούσες ν'αποκαλέσεις πουτάνες αυτές των ξενοδοχείων,όμως γιά μένα ήταν η πρώτη φορά πού πλήρωσα γυναίκα και δέν ένοιωσα ότι πάω με πουτάνα (3 φορές στό ξενοδοχείο μου).
Γιά τό ελεύθερο καμάκι το βρίσκω πιό ενδιαφέρον γιατί έχει και το φλερτάκι του,βέβαια θα σου ζητήσουν και το κατιτίς τους γιατί κι αυτές πρέπει να ζήσουν.
Πάντως όταν θα πέσεις στό κρεββάτι θα νομίσεις ότι είσαι με τη γκόμενά σου,θερμές,καυλιάρες ευρηματικές....
Όσο για την αστυνομία,ότι ισχύει εδώ το ίδιο κι εκεί.
Θά μορούσα να γράψω σελίδες γιαυτό το μέρος γιατί πραγματικά το ερωτεύτηκα καθώς και τούς ανθρώπους του.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Γενικως δεν μπορεις να τις χαρακτηρισεις "πουτανες" εχουν το σεχ στο dna τους.Τ ο καλο κ ποιοτικο σεξ.Ουσιαστικα κανεις μια σχεση πολυ πιο ευκολα (οχι οπως εδω που ματωνεις,τουλαχιστον εγω,για να γαμησεις κατι μετριο) Αυτο σημαινει πως μπορεις να εισαι με την ιδια κοπελα οσο θες.Αν δεν θες ,της δινεις κατι (20 ευρω) κ την ξεφορτωνεσαι ευγενικα.Τα ποσοστα ειναι 50 με 70 % επιτυχια που σημαινει αν πας σε ενα μπαρακι καφε η κατι αλλο κ την πεσεις σε 10 κοριτσακια, τα 5 με 7 θα σου μεινουν.....κ αν ερθουν για φαγητο η για ποτο μαζι σου θεωρησε το σιγουρο το σεξ.....οχι οπως εδω τα μαλ.....σμενα.....που τρωνε πινουν κ μετα σε ξενερωνουν .Εμπειρια ,με 40 ευρω πηρα 2 πιτσιρικια (πουτανες) μου καναν λεσβιακο για αρχη,τα πηδηξα κ τα δυο μαζι με εναν φιλο μαυρο που κανονισε την ολη φαση κ στο τελος με γλυφανε μαζι μεχρι που εχυσα στο στομα της μιας. Τις ειχα 2 η 3 ωρες συνολικα.
αλλη εμπειρια....Πηρα ενα 18χρονο απο ενα αναψυκτηριο στην malecon που ειχα παει με τον μαυρο για μπυρα.Μπαινει το πιπινι.....1.82 50-55 κιλα μαυρακι σγουρο μαλλι ψηλο τακουνι τζην μινι.....(ας μην το θυμαμαι καλυτερα) για να παρει ενα σαντουιτς.Εγω ,οπως ολοι,τρελαθηκα.......το μιλαω .....με γραφει.....γυριζουν τα μυαλα μου.....στελνω το κομαντο.....(τον μαυρο) που ξερει κ την γλωσσα κ μου την φερνει στο σπιτι (εμενα ακριβως απεναντι σε casa particulare) την κλεινω για ολο το βραδυ με 40 ευρω......τετοιο μωρο δεν θυμαμαι να ξαναπηρα......σε εμφανιση........απο σεξ οχι πολλα .....τα βασικα......Παντως εδω αν ηταν ,στανταρ θα ηταν γλαστρα τουλαχιστον στην τβ.....Τ ο ειχα κανα διωρο να χορευει ακουγοντας  rnb μουσικη κ πινοντας bucanero μπυρα .Το τραβηξα βιντεο γιατι δεν θα με πιστευε κανεις κ εκει που χορευε γυμνο κ με τα εσωρουχα κ μετα με κρυμενη καμερα κ βοηθεια καθρεφτη.Περριτο να πω πως τραβηξα κανα δυο.......βλεποντας το βιντεο οπως κ 3 φιλοι που το ειδαν (χωρια εννοειται)
εμπειρια 3.....Βραδυ στην μαλεκον .....μπαρακι-αναψυκτηριο που δεν σου γεμιζει το ματι,περναω με τον μαυρο.....βλεπω μια παρεα μουν..κια......πλησιαζω .....με καλουν στο τραπεζι.....κερναω απο μια μπυρα (=1 ευρω) ολα 18 -19 ξανθα κοκκινομαλλικα μελαχροινα,μπουκια κ συγχωριο....φοιτητακια ολες στο πανεπιστημιο.......εγω με ανοιχτο στομα (κ ο μαυρος το ιδιο)......μιλαω μονο με την beyonce που ηξερε αγγλικα..... μου λεει πως παιρνω οποια γουσταρω για 40 ευρω ολο το βραδυ............τελικα δεν πηρα καμμια,το πιστευετε δεν το πιστευετε, γιατι δεν ηξερα ποια να πρωτοδιαλεξω,κ ενω δεν θελαν να ρθουν ολες μαζι για παρτυ μεχρι το πρωι......δεν ξερω γιατι κολλησαν ενω η beyonce eixe κολλησει πανω μου κ με χαιδευε κ ανετα εμενε μαζι μου οσο εγω ηθελα........
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
Ti βαραντερο κ μαμακιες.......αν θελω ηλιο κ θαλασσα παω κ στην χαλκιδικη
Στην κουβα πας για να Γ Α Μ Η Σ Ε Ι Σ.
Αβανα σιγουρα    για αλλες πολεις δεν εχω εμπειριες αλλα μακρια απο βαραντερο.Αν δεν εχεις καλες ακρες μεινε αβανα ,θα τα βρεις ολα κ φτηνα......
Αν εχεις ακρες,εννοω να πληρωσεις καποιον κ να τον εχεις για οδηγο, στην επαρχια θα την βγαλεις τσαμπα.....με κερασματα του 0,5-1 ευρω η μπυρα κ ισως 5-10 ευρω κανα δωρακι το αλλο πρωι κ κανα 10 ευρω το σπιτι.....γιατι στο ξενοδοχειο απαγορευεται.....εκτος αν χωσεις 20 ευρω στο security για να σ αφησουν μεχρι 6 το πρωι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom