Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Γεια σου Χριστινακι με τη γαλαζια πεταλουδιτσα σου...!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ξέρει κανείς πια κοπέλα είναι τώρα ? το Χριστινάκι πότε το βρήσκουμε ?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Παλαιότερα θυμάμαι είχε το πρόγραμμα. Τώρα η webmistress το αντικατέστησε με περιγραφές. Αλλά πολύ ΣΜ παίζει...
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
καλημερα παιδια
πηγα χθες κατερινα για πρωτη φορα και μετα απο 3-4 αποτυχημενες προσπαθειες να την πετυχω! να ναι καλα η χριστινα 69 που εγραψε οτι δουλευει και δεν πηγε χαμενη η επισκεψη... κατα τις 8..
λοιπον... η κατερινα ειναι πολυ καλος ανθρωπος κλπ κλπ... οχι δεν θα γραψω τα ιδια... δεν ξερω αν ειναι καλος ανθρωπος ή καλη ψυχη η οτιδηποτε που γραφουν τα παιδια εδω που την εχουν παρει πολλες φορες και την ξερουν καλα..ΕΓΩ πρωτη φορα την εβλεπα!!!!!!
ετσι κι αλλιως γιατι να μην σας πω οτι κι εμενα μου ειπε οτι ειμαι καλο παιδι!!! ναι ειμαι πολυ καλο αγορι!!! ετσι ακριβως!!!! ακους μαριαννα - ειμαι 22 και ειμαι καλα - 2004? δεν χρειαζεσαι pm απο μενα πηγαινε στην κατερινα να σου πει τα καλυτερα!! και για πολλα αλλα καλα παιδια φανταζομαι!! ασχετο ξεφυγαμε αλλα ελεος με το ποστ "ποσταρω να spamαρω" καλο αγορι!
λοιπον επιστρεφω...
καταρχην απο θεμα σωματος ειναι ακριβως αυτο που μου αρεσει! δηλαδη... ΣΙΛΙΚΟΝΑΤΑ ΦΟΒΕΡΑ ΒΥΖΙΑ!! (εχω ενα κολλημα με τα σιλικονατα οποτε δεν ειμαι αντικειμενικος! λολ
καλο σωμα... πολυ καλο θα ελεγα που στην θεα του πισωκολλητου μου αρεσε ακομα καλυτερα!! χαχαχαχα
φατσα ομορφη χαρουμενη ,γλυκεια που οταν χρειαστει γινεται και προστυχη!
εχει και ενα γκοθοlook αλλα μπορει να εφταιγε και το βαψιμο το χθεσινο που και αυτο μου αρεσε...τεσπα...
πιπα αψογη... deep throat... καλο... πολυ καλο... και στην αρχη που ημουν μπαμιας.. αλλα και μετα που "εφτιαξε" το εργαλειο...(ειχε δικιο ο σαβαλας τελικα)
θα μπορουσα να την αφηνα να με γλυφει συνεχεια.. αλλα κρατηθηκα... γυρισαμε πισοκολλητο... ολα καλα... συμμετοχη... αλλα ηθελα το καλο τελειωμα...
στηθος? ρωτησα...αμεεεεεεεεεεεεεε!! 
οποτε.. τον εβαλα αναμεσα στις βυζαρες τις(της το ειχα στειλει και σε pm αυτο και μου ειχε πει κανω ισπανικο μωρακι μου αρκει να μην με πονεσεις λολ) .. και εγινε ενα χμ.. πως να το περιγραψω... tifuck με τα χερια μου να κρατανε απαλα τις σιλικονατες βυζαρες... (και τη γλωσσα της να παιζει με το πουτσοκεφαλο... αυτο ειναι πορωση για μενα!!! και νατο το ενδοξο φιναλε και να τα τα σχολια εισαι πολυ καλος κλπ κλπ!!
τελος ολα,  οκεικ που μου ειπε και εκεινη και αφου τα ειπαμε λιγο για το site...εφυγα!!
αν θα ξαναπαω? σιγουρα!! αξιζει τα λεφτα της  και με το παραπανω...ισως να παρω και κατι περισσοτερο σε προγραμμα αν το κανει η ιδια.. ειπαμε ειναι ωραια, ειναι του γουστου μου αλλα αυτα ειναι υποκειμενικα οποτε μην δωσετε σημασια σε αυτην την κριτικη!!! χαχαχαχαχααχχαχαα

μηδενικη ανοχη ειχα στο πισωκολλητο...χαχααχα
ευλογια.. στις βυζαρες.. χαχαχαχ ΟΛΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ!!!

αυτα καλημερα σας!!!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
καλησπέρα...η κατερίνα ήταν ένας από τους λόγους που με παρακίνησαν να γραφτώ στο site...θεωρώ οτι είναι από τις λίγες που τιμούν τα λεφτά της.ξέρει κανείς αν κάνει κ η ίδια τα προγράμματα με τα παραπάνω λεφτά που διάβασα σε προηγούμενες σελίδες?
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
βασικα... πηγαινε και ρωτα την!!!  :dancing:

αμα τα κανει ομως...  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: πορωση!!!!
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
αν λες για τα πρβ 100 το μισαωρο και 200 η ωρα ναι φιλε νομιζω οτι τα κανει
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά...μπορεί να παω κ σήμερα...μόλις έχω νέα θα postάρω!μέχρι τις 11 δεν είναι η κτερίνα?
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
!α!....ξέχασα να το βάλω κ το βάζω τώρα! :2funny: :2funny: :2funny:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ευχαριστώ heelover...αν προλάβω θα πάω σήμερα αλλιώς αύριο!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
ξερετε ποια κοπελα παιζει σημερα μετα τις 11?γιατι μαλλον δεν το προλαβαινω το κατερινακι
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
λοιπόν...τελικά πρόλαβα.πήρα για πρώτη φορά κατερίνα!ήταν πάρα πολύ καλή!τη συστήνω ανεπιφύλακτα.το μόνο κακό είναι οτι στην αρχή πήγα στο δίπλα από λάθος κ το άλλο είναι οτι όταν βγήκα ,ακριβώς έξω από την πόρτα ήταν κανα 3-4 τουρίστριες κ τα λέγανε!μα καλά,έξω από μπουρδέλο βρήκαν να τα πούνε αυτές?κατά τα άλλα σούπερ κ ο χώρος και η κατερίνα!!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
αααα ξεχασα το πιο σημαντικο που ηθελα να γραψω!ρωτησα για τα προγραμματα κ μου ειπε η τσατσα 50 ευρω για 15 λεπτα κ 100 ευρω για μιση ωρα...μου φαινονται πολλα για τοσο λιγη ωρα!
 

Επισκέπτης
αααα ξεχασα το πιο σημαντικο που ηθελα να γραψω!ρωτησα για τα προγραμματα κ μου ειπε η τσατσα 50 ευρω για 15 λεπτα κ 100 ευρω για μιση ωρα...μου φαινονται πολλα για τοσο λιγη ωρα!

Συναγωνιστές 50ε το τέταρτο ή 100ε το μισάωρο, δεν είναι πολλά ….το 20ε που δίνεται είναι μέχρι το 5λεπτο, ανάλογα με τις αντοχές του καθενός   και με την ανοχή της κοπέλας φτάνει μέχρι 7λεπτο. Αυτοί οι χρόνοι είναι πραγματικοί και η κοπέλα είναι πολύ πιο άνετη και φιλική στο δωμάτιο. Πιστεύω ότι αξίζει να πληρώσεις…για εμένα κορυφή είναι η ωρούλα…εκεί μπορείς και τα κανείς όλα (αυτά που επιτρέπει το πρόγραμμα φυσικά)
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές 50ε το τέταρτο ή 100ε το μισάωρο, δεν είναι πολλά ….το 20ε που δίνεται είναι μέχρι το 5λεπτο, ανάλογα με τις αντοχές του καθενός   και με την ανοχή της κοπέλας φτάνει μέχρι 7λεπτο. Αυτοί οι χρόνοι είναι πραγματικοί και η κοπέλα είναι πολύ πιο άνετη και φιλική στο δωμάτιο. Πιστεύω ότι αξίζει να πληρώσεις…για εμένα κορυφή είναι η ωρούλα…εκεί μπορείς και τα κανείς όλα (αυτά που επιτρέπει το πρόγραμμα φυσικά)

Η "παγίδα" που κάνουν άλλα τέτοια σπίτια είναι η εξής: "Είναι 15 λεπτά κι αν μπορείς γάμα και 10 φορές", ή είναι "15 λεπτά αλλά μόλις χύσεις έφυγες"?
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
σ όλα δεν είναι μόλις χύσεις έφυγες ??? ξέρεις κανένα που δεν είναι έτσι ??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom