Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (0 μέλη και 163 επισκέπτες)

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Τελικά τί ισχύει από τα 2; Στο μισάωρο πχ έχεις περισσότερες φορές; Γιατί αλλιώς (αν μιλάμε για μία φορά μόνο) δεν μπορώ να καταλάβω το νόημα του μισάωρου ή της ώρας (τέταρτο είναι ΟΚ έχεις την άνεσή σου. Αλλά μία ώρα τί κάνεις; Σε CT ή σε CG θα βάλεις ενδεχομένως κανά ποτάκι θα πέσει κανά μπαλαμούτι (κυρίως αυτό). Αλλά σε μπουρδέλα ούτε φιλάνε ούτε αφήνουν και πολλά πολλά να κάνεις. Αν έχει πάρει κάποιος πρόγραμμα μεγαλύτερης διάρκειας ας μας πει.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά , πρωίνα δεν δουλεύει τον μαγαζί ?? χτες που πήρα τηλ δεν δουλέυε ..
 

Επισκέπτης
σ όλα δεν είναι μόλις χύσεις έφυγες ??? ξέρεις κανένα που δεν είναι έτσι ??

Προσωπικά δεν έχω πάρει ποτέ τέτοιο πρόγραμμα σε μπουρδέλο, αλλά έχω ακούσει ότι παίζουν και τα δύο σενάρια. Οπότε ρωτάς και μαθαίνεις. Οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους που λένε! Στο σενάριο "όταν χύσεις έφυγες" εγώ δεν θα έπαιζα.
 

Επισκέπτης
Μάγκες από ότι ρώτησα, δεν παίζουν ρόλο οι φορές, το τέταρτο και το μισάωρο είναι με το ρολόι. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΤΡΕΛΙΤΣΕΣ!  :dancing:
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
δηλαδη ρε παληκαρια αμα βαλω ενα 200αρι για μια ωριτσα θα μπορω μεσα στην ωρα να την πηδαω οσες φορες θελω μεχρι να τελειωσει ο χρονος?
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
αναρωτιεμαι αμα καποιος βαλει μια ωρα οι αλλοι που περιμενουν στο σαλονι εχει κοπελια γι'αυτους???
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι;

Όταν έχει πάρει πρόγραμμα 1 ώρας και έχουν περάσει 55 λεπτά χτυπάει καμπανάκια που δου λέει ότι έχει ακόμα 5 λεπτά;
Ή έχει στο δωμάτιο ρολόι που μετράει αντίστροφα;
Ή στην τηλεόραση παίζει τσόντα 1 ώρας και μόλις τελειώνει σημαίνει πως τελείωσε ο χρόνος;

Την ώρα που τελειώνει ο χρόνος σου βγαίνει από κάπου μήνυμα "insert more coins";
 

Επισκέπτης
Μάγκα όταν είναι να πλερώσεις, θα το καταλάβεις.
Τα υπόλοιπα είναι αερολογίες.
 

Επισκέπτης
δηλαδη ρε παληκαρια αμα βαλω ενα 200αρι για μια ωριτσα θα μπορω μεσα στην ωρα να την πηδαω οσες φορες θελω μεχρι να τελειωσει ο χρονος?

Όχι, αυτή είναι η "παγίδα" που λέω! Γιατί τελικά από ότι φαίνεται είναι μέχρι να της τα αδειάσεις! Της τα αδειάζεις στο 50λεπτο? No problem. Της τα αδειάζεις στο 5λεπτο? Τον πούλο!!!

Γι' αυτό και δεν παίρνω τέτοια προγράμματα. Αν είναι να κάτσω για μια ώρα εκεί πέρα και σκάσω ένα 200άρι, θέλω να την γαμήσω όσο πάει με διαλείμματα για τσιγάρο και κανα ντουζάκι. Δεν έχω σκοπό να ανοίξω φιλοσοφικο-κουλτουριάρικη συζήτηση, ούτε προσωπική συζήτηση, ούτε επαγγελματική συζήτηση, ούτε για αθλητικά, ούτε για μουσική, ούτε περί ανέμων και υδάτων!!!

Οπότε, καλό θα ήταν (όποιος έχει τα δικά μου γούστα βέβαια) να ρωτάει!
 

Επισκέπτης
Άμα εσυ μάγκα μου, αδειάζεις στο 5λεπτό, γάμα μας. Αυτό το άθλημα είναι για προχωρημένους. :dancing:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δηλαδή για αυτούς που βάζουν αναισθητικό στο πουλί τους;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...μαλλον! η γιαυτους που παιζουν σε τσοντες...!Ποιος ηρωας απο δω μεσα τελειωνει μετα απο 50 λεπτα...?
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
...μαλλον! η γιαυτους που παιζουν σε τσοντες...!Ποιος ηρωας απο δω μεσα τελειωνει μετα απο 50 λεπτα...?
Πάντως αν το κάνει κάποιος αυτό πρέπει να μας πει και εμάς πως το καταφέρνει.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
...μαλλον! η γιαυτους που παιζουν σε τσοντες...!Ποιος ηρωας απο δω μεσα τελειωνει μετα απο 50 λεπτα...?

εγω. βλεπε σχετικο thread "παλι δεν τελειωσα..."
και πιστεψε με δεν ειναι θετικο, ειναι μεγαλο μειονεκτημα για τον αντρα.
οσο και να φαινεται κατι ομορφο.

και να ρωτησω κατι, εγω που δεν προκειται να τελειωσω ουτε στην μια ωρα,
τι θα κανει θα σηκωθει να φυγει?
αρα το ερωτημα ειναι πολυπλευρο
 

Επισκέπτης
Άμα εσυ μάγκα μου, αδειάζεις στο 5λεπτό, γάμα μας. Αυτό το άθλημα είναι για προχωρημένους. :dancing:

Δεν αδειάζω στο 5λεπτο, αδειάζω περίπου στο 8λεπτο-10λεπτο (όταν πάω με πουτάνα πάντα μιλάω). Κι επειδή από το 10λεπτο μέχρι την ώρα υπάρχουν άλλα 50 λεπτά σκόρπια κι επειδή δεν έχω κάτι να κουβεντιάσω με δαύτην... γι' αυτό είμαι εκτός αθλήματος! Simple!
 

mrbig69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
153
Like
0
Πόντοι
1
Μιά καλή λύση θα ήταν η χρονοχρέωση. 4.00 ευρό το λεπτό ,ας πούμε με μινιμούμ χρέωση τα 5 λεπτά. Γιά σκευτήτετο οι adminns. και κανονιστε να κάνουμε μιά μαζικη πρόταση για αλλαγή του συστήματος. Εδώ έπεσε το Τοίχος του Βερολινου , που ξέρεις.?????
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
εγω παντως παιδια ξερω οτι αν παρεις καποιο προγραμμα οσα φλοκια εχεις τα δινεις οσες φορες θελεις... ;) ;) :rockon:
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
αυτοι που παιζουν σε τσοντες παιρνουν μια μαλακια και αντεχουν την διπλοτριπλασια ωρα απ'οσο αντεχουν κανονικα
ακομα και ο peter north τα διαφημιζει αυτα σε ενα site
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom