Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Tην Κατερινα την πηρα μια φορα το καλοκαιρι και εχω να πω πως κανει βαθια πιπαρα,στηνεται σουπερ και το σπιτακι για την περιοχη του Μεταξουργειου ειναι σε υψηλα στανταρ καθαριοτητας και decoration.
Εκτοτε δεν την ξαναπηρα αλλα πλεον εχουν εξαντληθει ολες οι αποψεις σε ολες τις σελιδες εδω μεσα.
Χαχαχαχαχα....τωρα θα σε βαφτισουν και σενα προμοτερ μου...
Ετοιμασου να τ'ακουσεις κι εσυ...!!!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Χαχαχαχαχα....τωρα θα σε βαφτισουν και σενα προμοτερ μου...
Ετοιμασου να τ'ακουσεις κι εσυ...!!!
Ποτε δεν ειπα κατι ασχημο για σενα,σε καμια περιπτωση αφου δεν εχω απωθημενα/κομπλεξ.
Την αληθεια ειπα και οτι γουσταρα αυτο το 10λεπτακι που τα ειπαμε prive.
Θα συστηθουμε ξανα στο μελλον!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Εγω Κατερινα εχω να πω οτι πιο πολυ γουσταρω σε σενα την συμπεριφορα σου.
Σα γυναικα εισαι τρελο μωρο αλλα γυναικες ωραιες βρισκεις ευκολα.
Στον επαγγελματικο σου χωρο ομως δε νομιζω στην Αθηνα να υπαρχει δευτερη σα και σενα.
Εχω ερθει μονο μια φορα πριν 2 χρονια, εκοψα ομως το Μεταξουργειο γιατι μια φορα μου τη πεσανε κατι Ιρανοι. Πριν απο αυτο ειχα βρει κλειστο το μαγαζι σου τουλαχιστον 4 φορες (μετα τη 1 το βραδυ).
Αλλα ετσι οπως το βλεπω δεν θα αργησω να ξαναρθω.

 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.
Λυπαμαι πολυ για παρτη σου....δεν εχω τι αλλο να πω..!!!
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.

Kοίτα φιλαράκι να σου πω κάτι αν δεν την γνωρίζεις την γυναίκα και δεν έχετε μιλήσει ποτέ σου προτείνω να βγάλεις στο σκασμό γιατί δεν ξέρεις τι σου  γίνεται και το βασικότερο τι λες.

Επιπρόσθετα θα ήθελα να σου θυμήσω οτι βρίσκεσαι στο internet δεν γουστάρεις ρε μεγάλε?? άντε γεια.....

Και κάτι τελευταίο άτομα σαν και σένα μου θυμίζουν κάτι παππούδες και γιαγιάδες οι οποίο σταυροκοπιούνται πηγαίνουν στην εκκλησία κάθε κυριακή και όταν δουν μία κοπέλα με μίνι, στρινγκ την ονομάζουν με τα χίλια μύρια ενώ αν δουν ένα νεαρό με σκουλαρίκια τον λένε αλήτη.
πσιτ μεγάλε γέρασες γρήγορα...........κρίμα.........

 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εγω παιδια στην κατερινα εχω παει μια φορα χωρις να ξερω οτι ειναι αυτη πριν 2 χρονια(μετα εμαθα οτι την λενε κατερινα και γραφει εδω),οι εντυπωσεις μου ειναι αριστες,η γυναικα ειναι επαγγελματιας,τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο,μακαρι να ειχαν αυτη την συμπεριφορα ολες,θα ηταν καλυτερα και για εμας αλλα και για τις κοπελες
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε παιδια να πω κατι...
Οκεικ...πουτανα ειμαι...σε μερικους ασκω λειτουργημα...σε μερικους αγγαρεια...αναλογα για το τι θελει και μπαινει ο καθενας σ'αυτο το γαμοδωματιο...
Περα απο κει ομως...δεν παυω να ειμαι ανθρωπος...με τα πιστευω μου τα θελω μου και τις ευαισθησιες μου...
Ξαφνικα μου βαρανε την ευαισθητη χορδη μου...το παιδι μου..ΓΙΑΤΙ??
Στο φιναλε..η πρωτη ειμαι..η η τελευταια???
Αν και στο χωρο μου...βλεπω οτι υπαρχουν χειροτερα..
Ανοιγω την καρδια μου να πω μια κουβεντα και μια συμβουλη...
Αυτο θελω να κανω εδω...
Δεν κανω ψωνιστηρι...δεν υπαρχει λογος για μενα...
Γιατι τετοια κακια?
Πολλους τετοιους εχω καλεσει απο κοντα να μου τα πουν καταμουτρα...
Οχι για επιθεση....για εναν απλο καφε...
Γιατι δεν ηρθε κανενας μεχρι τωρα?
Ακομα περιμενω...
Ξερουν που ειμαι....εγω ομως οχι...!!!
Ειναι κριμα να λες..μεγαλες κουβεντες..οταν δεν ξερεις...
Εγω δεν θα το εκανα...ουτε στον εχθρο μου..!!!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια να πω κατι...
Οκεικ...πουτανα ειμαι...σε μερικους ασκω λειτουργημα...σε μερικους αγγαρεια...αναλογα για το τι θελει και μπαινει ο καθενας σ'αυτο το γαμοδωματιο...
Περα απο κει ομως...δεν παυω να ειμαι ανθρωπος...με τα πιστευω μου τα θελω μου και τις ευαισθησιες μου...
Ξαφνικα μου βαρανε την ευαισθητη χορδη μου...το παιδι μου..ΓΙΑΤΙ??
Στο φιναλε..η πρωτη ειμαι..η η τελευταια???
Αν και στο χωρο μου...βλεπω οτι υπαρχουν χειροτερα..
Ανοιγω την καρδια μου να πω μια κουβεντα και μια συμβουλη...
Αυτο θελω να κανω εδω...
Δεν κανω ψωνιστηρι...δεν υπαρχει λογος για μενα...
Γιατι τετοια κακια?
Πολλους τετοιους εχω καλεσει απο κοντα να μου τα πουν καταμουτρα...
Οχι για επιθεση....για εναν απλο καφε...
Γιατι δεν ηρθε κανενας μεχρι τωρα?
Ακομα περιμενω...
Ξερουν που ειμαι....εγω ομως οχι...!!!
Ειναι κριμα να λες..μεγαλες κουβεντες..οταν δεν ξερεις...
Εγω δεν θα το εκανα...ουτε στον εχθρο μου..!!!
Ένας μαλάκας το είπε μην δίνεις σημασία!
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.
Ρε φιλε εισαι πραγματικα μαλακας και δεν παιζεσαι.τι να σου πω ουτε λιγος σεβασμος?που ειναι τα παντελονια σας ρεεεεεε????ετσι φεροσαστε σε μια κυρια???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom