Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Κατερίνα, ανακοίνωσε μας σε παρακαλώ να περάσουμε μετά τη δουλειά.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Κρίμα πάντως Κατερίνα....δεν  μου πάει καλά που δεν σε βλέπω πια να γράφεις τόσο συχνά.
Τι να γραψω ρε ματακια...δεν βλεπεις τι γινεται?
Οταν παιρνω μερος σε ενα θεμα για να πω την αποψη μου..ορισμενοι πεφτουν να με φανε..
Και δεν την πληρωνω μονο εγω τη νυφη...την πληρωνουν κι αλλοι..που στο φιναλε-φιναλε...δεν υπαρχει και λογος..
Κατηγοριες απο δω..κατηγοριες απο κει..κανε δειξε ρανε..για πραγματα που οποιος ειναι απ'εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια ξερει να λεει..
Φαντασου δηλαδη να λαβαινα και μερος σε θεματα που δεν ειναι του στοιχειου μου..
Αφου λοιπον..σε οτι αφορα το στοιχειο μου...επιμενουν μερικοι οτι τα ξερουν καλυτερα τα πραγματα..καθομαι κι εγω στη γωνια μου θεατης..και γελαω με την αμαθεια και την καραγκιοζιστικη υπερβολη..
Μονο για ετσι ειναι ικανοι...να τα τυπωνουν μεσα απο μια οθονη...γιατι στις πραγματικες καταστασεις...κλανουν μεντες..
Εγω ειμαι εκει ομως..παντα...και εμαθα να μη φοβαμαι..!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά σου κάνουνε μωρή....εκμαυλίστρια αθώων ανδρών..που ούτε ήξεραν πως είναι το..νινί και τους μύησες στον κάκιστο δρόμο της αμαρτίας....θα πέσει φωτιά να σε κάψει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

την ψώνισα...έγινα πάτερ τάλως...... :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Και γιατι αγχωνεσαι ρε Κατερινα? Οι promoters σου θα συνεχισουν κανονικα τη δουλεια τους....μην αγχωνεσαι θα εχεις πελατεια.
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Και γιατι αγχωνεσαι ρε Κατερινα? Οι promoters σου θα συνεχισουν κανονικα τη δουλεια τους....μην αγχωνεσαι θα εχεις πελατεια.

μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.

Blade βλέπεις τι εννοεί η Κατερίνα;;;
:jerking:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ποιος μίλησε για "σπρώξιμο", promotion??
δεν της κάνω διαφήμιση, απλά μου αρέσει εκτός από τη δουλειά
της που την κάνει ωραία και τιμά τα λεφτά μας, ο τρόπος που γράφει...
κάποιοι δεν τη συμπαθούν φαίνεται ή δεν τους αρέσουν
αυτά που γράφει και την αντιμετωπίζουν έτσι...
δες και στο θέμα "χώσιμο σε ιερόδουλες" ;)
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.
Μαγκιά σου να 'χεις άποψη για την Κατερίνα, ή την κάθε Κατερίνα, ιερόδουλη ή πουτάνα (υπάρχει διαφορά, την οποία, ενδεχομένως δεν είσαι σε θέση να καταλάβεις), αλλά μάζεψε λίγο τη γλώσσα και τα λόγια σου και μην ανακατεύεις το παιδί της, γιατί γίνεσαι εντελώς χυδαίος και άνανδρος.
 
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.

Ενώ εσύ θα λές με καμάρι στο γιό σου ότι πήδαγες πουτάνες και θα θέλεις η κόρη σου να παντρευτεί παρθένα. 
 

Facial_Freak

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
173
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.

Φιλαρακι δε γνωριζω για αλλους,αλλα εγω ουτε τσιρακι της Κατερινας κ της καθε εκδιδωμενης κοπελας ειμαι, ουτε καν την εχω δει τη συγκεκριμενη κοπελα.
Επειδη ομως εχω δει να δεχεται επιθεσεις (κυριως ρατσιστικες) σε παρα πολλα ποστ και οχι μονο αυτη αλλα και το παιδι της, που δε φταιει καποιος ειναι σιγουρα το παιδι, εχω να σου πω οτι κανενας μας απο εδω μεσα δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν.
Δε μπορουμε να ξερουμε αν η καθε κοπελα που εκδιδεται ηταν η δεν ηταν αξια να κανει κατι αλλο απο το να εκδιδεται, η και αν το ξεραμε ακομα , και παλι δε μας πεφτει λογος να το κρινουμε.

Και για να τελειωνουμε κυριε Ηθικολογε και Παναξιε Υπερασπιστη των Αξιων της Ελληνικης Οικογενειας, αφου εισαι των ηθικων αξιων και ολες αυτες οι "πουτανες" ειναι τα μιασματα,
τι δουλεια εχεις εδω μεσα? Δυο εκδοχες υπαρχουν...
Α) το να εισαι αλλος ενας μαλακας κοινωνικος ρατσιστης (εχουν υπαρξει αρκετοι κατα καιρους κ ακομα υπαρχουν)που στην κυριολεξια ερχεται σε οργασμο με το να εξευτελιζει οσους θεωρει κοινωνικα σκουπιδια
Β) το να κανεις σεξ με ολες αυτες που θεωρεις μιασματα. Πραγμα που σε κανει πολυ πιο αρρωστο κ απο αυτες (που στην ουσια δεν ειναι), αλλα κ απο την πιο πανω εκδοχη.

Υ.Γ.
Ελπιζω το παιδι σου να μεγαλωσει με καλυτερες αρχες απο αυτες που δινουν αυτες οι κοπελες στα δικα τους, αν και κατα τη γνωμη μου, αυτες οι κοπελες ξερουν πολυ περισσοτερο απο σενα το πως να μεγαλωσουν ενα παιδι ηθος με αρχες, γιατι απλουστατα βλεπουν καθημερινα καθε αχρειο , καθε αποβρασμα , καθε καλο παιδι κ γενικα "καθε καρυδιας καρυδι"

 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειναι δυνατον....το ακουσαμε και αυτο η πουτανα να διαδαξει ηθος! LOL Ειστε σοβαροι ρε?αυτες ολοι μερα καταπινουν ψολοχυματα και τρωνε ξυλο απο τους νταβαδες τους,και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως να βαλουν ενα 20αρικο παραπανω στην τσεπη τους!!!Ελεος μην τρελαθουμε κιολας!!! Ακου εκει ηθος οι πουτανες...χαχχαχα!!! :rockon: :rockon:


Υ.Γ Το τμημα Ηθων γιατι ονομαζεται ετσι????????? :think: :think: :think: :think:
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Αν ειναι δυνατον....το ακουσαμε και αυτο η πουτανα να διαδαξει ηθος! LOL Ειστε σοβαροι ρε?αυτες ολοι μερα καταπινουν ψολοχυματα και τρωνε ξυλο απο τους νταβαδες τους,και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως να βαλουν ενα 20αρικο παραπανω στην τσεπη τους!!!Ελεος μην τρελαθουμε κιολας!!! Ακου εκει ηθος οι πουτανες...χαχχαχα!!! :rockon: :rockon:


Υ.Γ Το τμημα Ηθων γιατι ονομαζεται ετσι????????? :think: :think: :think: :think:

Αν αυτό δεν είναι ρατσισμός τότε τί είναι;
 

Dieftharmenos

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Φιλαρακο...οποιος λεει την αληθεια ειναι ρατσιστης?Τι απο αυτα που προανεφερα δεν ισχυει?
Τεσπα καλυτερα να μη γαμησουμε κι αυτο το θρεντ!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Γαιτί υποτιμάτε τα αφρικανικά κράτη; Σύμφωνα με έρευνα που έγινε πρόσφατα και δημοσιεύθηκε στο Ποντίκι, είναι πιο εύκολο να βρει δουλειά κανείς σε αφρικανική χώρα από ότι είναι στην Ελλάδα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom