Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Τι να γραψω ρε ματακια...δεν βλεπεις τι γινεται?
Οταν παιρνω μερος σε ενα θεμα για να πω την αποψη μου..ορισμενοι πεφτουν να με φανε..
Και δεν την πληρωνω μονο εγω τη νυφη...την πληρωνουν κι αλλοι..που στο φιναλε-φιναλε...δεν υπαρχει και λογος..
Κατηγοριες απο δω..κατηγοριες απο κει..κανε δειξε ρανε..για πραγματα που οποιος ειναι απ'εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια ξερει να λεει..
Φαντασου δηλαδη να λαβαινα και μερος σε θεματα που δεν ειναι του στοιχειου μου..
Αφου λοιπον..σε οτι αφορα το στοιχειο μου...επιμενουν μερικοι οτι τα ξερουν καλυτερα τα πραγματα..καθομαι κι εγω στη γωνια μου θεατης..και γελαω με την αμαθεια και την καραγκιοζιστικη υπερβολη..
Μονο για ετσι ειναι ικανοι...να τα τυπωνουν μεσα απο μια οθονη...γιατι στις πραγματικες καταστασεις...κλανουν μεντες..
Εγω ειμαι εκει ομως..παντα...και εμαθα να μη φοβαμαι..!!

Kατερινα επειδη εχω παρακολουθησει τι γραφεις, σε εχω δει και απο κοντα, εχουμε μιλησει παλια και στο chat θα σου πω κατι.
Eδω μεσα υπαρχουν αξιολογα ατομα, υπαρχουν ομως και αλητες.
Εσυ δεν εχει δωσει δικαιωμα σε κανεναν. Εισαι ευγενικη, γλυκια και δεν προσβαλεις.
Δε φταις εσυ αν καποιοι εδω μεσα ειναι ΜΑΛΑΚΕΣ.
ΜΗ δινεις σημασια.

Ρε αλητες τι σας εκανε η Κατερινα και μιλατε ετσι?
Η κοπελα ειναι πολυ σωστη και τιμια. Ουτε ψεματα σας λεει ουτε σας προσβαλει.
Κομπλεξαρες.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
μια πουτανα ειναι που δεν μπορεσε να κανει κατι στην ζωη τησ και κλαιγεται.παντως ο γιος σου θα λεει με καμαρι οτι η μανα του ειναι πορνη.ευγε με ωραιεσ αξιες μεγαλωνεις το παιδι σου.τωρα τα τσιρακια σου μεσα στο σαιτ θσ βγουνε να σε υπερασπιστουνε.

Δε κοιτας τα χαλια σου λεω εγω.

Ανηθικος ειναι αυτος που βλαπτει τους αλλους. Αυτο που κανεις τωρα εσυ ειναι ανηθικο.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Δεν είναι σωστό να δικάζουμε και να καταδικάζουμε συνανθρώπους μας, οι οποίοι (ες), στην περίπτωση των εκδιδόμενων γυναικών, δεν έχουν βλάψει κανέναν. Και να είχαν κάνει κάτι άλλωστε, υπάρχει η δικαιοσύνη να κρίνει και σίγουρα όχι εμείς. Μια υπηρεσία προσφέρουν για όποιον την έχει ανάγκη ή θέλει να την χρησιμοποιήσει και τίποτα παραπάνω.
 

Επισκέπτης
Δεν είναι σωστό να δικάζουμε και να καταδικάζουμε συνανθρώπους μας, οι οποίοι (ες), στην περίπτωση των εκδιδόμενων γυναικών, δεν έχουν βλάψει κανέναν. Και να είχαν κάνει κάτι άλλωστε, υπάρχει η δικαιοσύνη να κρίνει και σίγουρα όχι εμείς. Μια υπηρεσία προσφέρουν για όποιον την έχει ανάγκη ή θέλει να την χρησιμοποιήσει και τίποτα παραπάνω.
Μην το κατηγορείτε το παιδί!!!
Ξέρετε τι δύσκολο είναι να μην σας κάθονται ούτε οι πουτάνες?
Δείξτε λίγη κατανόηση!
Ευχαριστω! :grin:
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Αν ειναι δυνατον....το ακουσαμε και αυτο η πουτανα να διαδαξει ηθος! LOL Ειστε σοβαροι ρε?αυτες ολοι μερα καταπινουν ψολοχυματα και τρωνε ξυλο απο τους νταβαδες τους,και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως να βαλουν ενα 20αρικο παραπανω στην τσεπη τους!!!Ελεος μην τρελαθουμε κιολας!!! Ακου εκει ηθος οι πουτανες...χαχχαχα!!! :rockon: :rockon:


Υ.Γ Το τμημα Ηθων γιατι ονομαζεται ετσι????????? :think: :think: :think: :think:

Και σύ φίλε μου νεοέλληνα γιατί δίνεις τα λεφτά σου σε αυτά τα κατακάθια της κοινωνίας τα οποία και κατακρίνεις?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αγαπητέ Ταράτσα δεν έχω ανάγκη να πάω σε πουτάνες. Το σχόλιό μου αφορά την επιθετικότητα που δείχνουν ορισμένοι έναντι συγκεκριμένων ομάδων συνανθρώπων μας.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Αγαπητέ Ταράτσα δεν έχω ανάγκη να πάω σε πουτάνες. Το σχόλιό μου αφορά την επιθετικότητα που δείχνουν ορισμένοι έναντι συγκεκριμένων ομάδων συνανθρώπων μας.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Αν αυτό κατάλαβες απο αυτό που έγραψα καληνύχτα!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Γιατί δεν μου το εξηγείς για να το καταλάβω;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Φίλε Μαρούλια καλά έκανες και σχολίασες... ;)
αλλά... μια δοκιμή σε πουτάνα θα σε πείσει να πηγαίνεις...χαχα.... :cheesy: :grin:

είμαι σίγουρος ότι κατάλαβες πως κάνω πλάκα.... ;)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Αν ειναι δυνατον....το ακουσαμε και αυτο η πουτανα να διαδαξει ηθος! LOL Ειστε σοβαροι ρε?αυτες ολοι μερα καταπινουν ψολοχυματα και τρωνε ξυλο απο τους νταβαδες τους,και το μονο που τους νοιαζει ειναι πως να βαλουν ενα 20αρικο παραπανω στην τσεπη τους!!!Ελεος μην τρελαθουμε κιολας!!! Ακου εκει ηθος οι πουτανες...χαχχαχα!!! :rockon: :rockon:


Υ.Γ Το τμημα Ηθων γιατι ονομαζεται ετσι????????? :think: :think: :think: :think:

Αν ειχε τμημα μαλακιας και κομπλεξισμου η αστυνομια πολλοι θα ηταν μεσα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Έχω πάει πολλές φορές παλιότερα!!! Ίσως να ξαναπάω.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Δε μπορω να το χωνεψω ρε παιδια. Ποιος θα μπορουσε να κακοχαρακτηρησει τη Κατερινα που ειναι μεσα στη γλυκα και την κ...α. Μα ειναι δυνατον πια. Τοσο σκατοψυχοι ειναι μερικοι!!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Δε μπορω να το χωνεψω ρε παιδια. Ποιος θα μπορουσε να κακοχαρακτηρησει τη Κατερινα που ειναι μεσα στη γλυκα και την κ...α. Μα ειναι δυνατον πια. Τοσο σκατοψυχοι ειναι μερικοι!!!!!

τα επίπεδα δεν έχουν όρια βύθισης ;);)
κατάλαβες τι εννοώ....... ;)
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Έλα εσύ με το υπέροχο νικ να μας διδάξεις ήθος τότε!      :jerking:
Και 'δώ μέσα χώθηκες κι έλαβες το λόγο μωρή βρωμόπαπια; Θα καταστήσεις το thread, μαζί με την Κατερίνα μας, αντιδημοφιλή. Ξούτ από 'δώ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Και 'δώ μέσα χώθηκες κι έλαβες το λόγο μωρή βρωμόπαπια; Θα καταστήσεις το thread, μαζί με την Κατερίνα μας, αντιδημοφιλή. Ξούτ από 'δώ.
Όταν -και αν- γίνεις Μοντ, έλα να μου το πεις.
Προς το παρόν, τη βόλτα σου.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Tην Κατερινα την πηρα μια φορα το καλοκαιρι και εχω να πω πως κανει βαθια πιπαρα,στηνεται σουπερ και το σπιτακι για την περιοχη του Μεταξουργειου ειναι σε υψηλα στανταρ καθαριοτητας και decoration.
Εκτοτε δεν την ξαναπηρα αλλα πλεον εχουν εξαντληθει ολες οι αποψεις σε ολες τις σελιδες εδω μεσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom