Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
καλησπερα σε ολους. οσον αφορα χαλαρα που γραφεται παραπανω εχω γαμησει φλωρα και τζενη με 1 ποτο και απευθειας καβατζα. οσες φορες πηγα και οσες ξαναπαω η συμφωνια που θα γινει ειναι απλη. 1ποτο και καβατζα. ουτε 2 ουτε 3. δεν ξερω αν εχει αλλαξει πλεον αλλα αν ξαναπαω 1ποτο και αν θελουν αλλιως αντιο. 80 -85 ευρω ηταν το μαρουλι που εδινα. 1 ποτο δικο μου 1 της κοπελας και την καβατζα.
1 ποτό και εξτρά λεφτά που συμφωνούσες. Εγώ ήξερα πως είτε 1 είτε 2 κεράσεις το τελικό κόστος ήταν συγκεκριμένο οπότε γιαυτό πήγα στο 2ο. Αραζα απλά εκεί πέρναγα καλά με την Φλώρα μέχρι που έδωσα τα εξτρά λεφ΄τα που συμφωνίθηκαν και όταν γύρισε ήταν άλλος άνθρωπος. Και να ευαριστιώμουν την πίπα παει στο διάολο.. Και να αλλάξουν πλεον μετά το κράξιμο που φάγαν εδώ δεν αξίζουν, άκυρο απο μένα. Δεν ξαναπατάω εκεί. Να μένουν μόνες τους όλο το βράδυ μέχρι να κλείσουν ή να έχουν παππούδες που θα κοιμούνται στα τραπέζια (γαμώ τα σκηνικά) γιαυτό μου αρέσουν τα κωλόμπαρα βλέπεις τα πάντα)
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πριν μερικα ποστ ειχα γραψει για κιτρινες και κοκκινες καρτες. Να γιατι τα εγραψα φιλε Womanholic. Πηγανε να δαγκωσουνε το παληκαρι. Εμενα μου τον εχουν κανει αυτο και η Μελη και η Τανια. Κοκκινη καρτα στη μαπα δεν προκειται να τις κερασω ποτε. Και μπραβο αρχηγε μου που το χειριστηκες και ωραια. Εγω ειχα σκασει το χρημα στην Τανια αρχισε τα καλαματιανα σαν και αυτα που σου ειπε και εσενα και πηγα στην αφεντικινα και λλεω ακυρα τα ποτα πηρα πισω το ρευστο και την εκανα κανονικα. Την επομενη μερα πηγα και τις εδιωχνα ολες μεχρι που ηρθε η Σοφια απο Επωνυμο με τη Σια το πρωι και πιναμε μεχρι τις 10 το πρωι. Απο το 2014 τα κανουνε αυτα η Τανια και η Φλωρα. Αντε γεια και φιλια στο Χαλαρα. Και για τον Κωστακι27
Εμένα είχε αρχίσει ήδη το καλαμάκι ώρα τι να έλεγα.. Και άθλιο το καλαμάκι ήταν από την ώρα που ξεκίνησε όπως και η συμπεριφορά της απο την ώρα που πήρε τα λεφτά και επέστρεψε με τα σύνεργα. Δεν άλλαξε την ώρα που ζήτησε τα επιπλέον.. Με τόσες επιλογές για ξεφόρτωμα είναι το λιγότερο κατάντια να επιστρέψω ξανά στο μαγαζί τουλάχιστον όσο δουλεύει αυτή. Αν δεν καταλάβουν τα αφεντικά που βλέπουν εδω μέσα σίγουρα ότι 1 κακή υπάλληλος κοστίζει στην φήμη του μαγαζιού.. Να ήμουν μόνο εγώ πάει στο διάολο αλλά βλέπω γίνετε συστηματικά και όχι μόνο απο αυτήν ..
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους, να πεταχτώ κι εγώ να προσφέρω μια οπτική. Να πω για αρχή ότι έχω πάει δεκάδες φορές στο Χαλαρά, αλλά σε κάνενα άλλο κωλόμπαρο με φουλ καβάντζα, οπότε η εμπειρία μου είναι πολύ συγκεκριμένη.
Προφανώς και γίνονται αυτά που αναφέρει ο φίλος, σε ανθρώπους που δεν τους γνωρίζουν ή δεν τους θυμούνται. Συνήθως γίνονται από συγκεκριμένες κοπέλες, αλλά τυχαίνει να πέφτει και γραμμή από την "διοίκηση" αν βρεθεί κάποιος που φαίνεται ότι θα τα αφήσει χοντρά. Για να είμαστε και ειλικρινείς με τους εαυτούς μας, η δουλειά τους είναι! Εμένα δεν μου έχει τύχει καθώς ήμουν από την αρχή συστημένος (άρα όχι αντιπροσωπευτικό δείγμα).
Τώρα, συγκεκριμένα για την Φλώρα. Προσωπικά την πάω, είναι ωραίο τυπάκι κι έχει πλάκα. Επίσης πολύ δοτική στην καβάντζα. Έχει όμως κι αυτή τις άσχημες μέρες της και την έχω πετύχει σε τέτοιες εκεί μέσα κι έχει κι από μένα κίτρινη κάρτα που λέει κι ο φίλος Golemis.
Κατά τα άλλα, έχω μείνει ικανοποιημένος από όλες τις κοπέλες που έχω δοκιμάσει, προφανώς όχι στον ίδιο βαθμό. Ίσως είναι που με γνωρίζουν, ίσως είμαι κι εγώ ένας ακόμα προμότορας...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Συμφωνούμε σε εξτρά υπηρεσίες και ΧΡΗΜΑΤΑ έγραψα. Και σε αυτά τα μαγαζιά δεν "μεταφράζω" ποτέ.. Πάντα γίνομαι συγκεκριμένος.

Προφανώς και με 2 ποτά δεν γαμάς στο χαλαρά ούτε στον πρίγκιπα ούτε σε κανένα όσο ξέρω.. αν υπάρχει κανένα ενημέρωσε με..

Όσο αφορά το για ποιους είναι το θρεντ δεν κατέκρινα το πως είναι τα συγκεκριμένα μαγαζιά ούτε ξεκίνησα κουβέντα αν είναι καλύτερα ή χειρότερα από τα στριπ.. Το σίγουρο είναι πως δεν είναι για να πλακώνεστε 2 σελίδες τώρα, αλλά για να ενημερώνουμε το τι συναντάμε.
Ο.Κ. παρανόησα τότε... Γιατί όπως έγραψες για τα δυο ποτά κι ότι μετά άρχισε το κλαρίνο και της είπες να περάσετε στο ψητό, νόμιζα ότι μας έλεγες πως με τα δυο ποτά κατάλαβες ότι θα πηδήξεις κιόλας και μάλλον δεν είμαι ο μόνος εδώ που μπερδεύτηκα. Αν είπε και ξείπε η Φλώρα μαλακία της, στο μόνο που θα επιμείνω είναι μήπως χαθήκατε στη μετάφραση σχετικά με το τί θα κάνετε με τα Χ ποτά που συμφωνήσατε
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Κριτική από δύο καπακωτά Σάββατα για το ίδιο μαγαζί και τόσο μεγάλη διαφορά; Πολύ σπάνια περίπτωση. Δεν κατηγορώ κάποιον ότι πουλάει παπά, σίγουρα όμως η υπόθεση μπερδεύει πολύ.
Τίποτα δεν είναι μπερδεμένο αδερφέ, άλλες κοπέλες, άλλοι πελάτες, άλλη συγκυρία. Σ' όλα τα μαγαζιά έχουν γίνει τα καλύτερα και τα χειρότερα ταυτόχρονα με πρώτο ίσως το "La luna" όπου αν με ρωτήσεις απ' το ίδιο μαγαζί έχω γενικά πολύ καλές εμπειρίες, αλλά και μια - δυο πολύ κακές που δεν μπορώ να τις παραβλέψω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
καλησπερα σε ολους. οσον αφορα χαλαρα που γραφεται παραπανω εχω γαμησει φλωρα και τζενη με 1 ποτο και απευθειας καβατζα. οσες φορες πηγα και οσες ξαναπαω η συμφωνια που θα γινει ειναι απλη. 1ποτο και καβατζα. ουτε 2 ουτε 3. δεν ξερω αν εχει αλλαξει πλεον αλλα αν ξαναπαω 1ποτο και αν θελουν αλλιως αντιο. 80 -85 ευρω ηταν το μαρουλι που εδινα. 1 ποτο δικο μου 1 της κοπελας και την καβατζα.
Δεν αντιλέγει κανείς σ' αυτό, όταν ανέφερα ότι με δύο ποτά δε γαμάς ούτε στο "Χαλαρά" ούτε καν στον "Πρίγκηπα" εννοούσα μαζί με αυτά της καβάτζας, τα 4-5 διπλά ποτά στην ουσία δηλαδή ανάλογα με τη διαπραγμάτευση που είναι για να γαμήσεις. Τώρα το πόσα θέλει να κεράσει κάποιος πριν ή μετά την καβάτζα είναι δικό του θέμα, άλλος θέλει παραπάνω από ένα πριν για να χαλαρώσουν και να γνωριστούν πιο καλά με την κοπέλα ειδικά αν δε γνωρίζονται ήδη, άλλος θέλει να πιουν κι άλλο ένα μετά το φίκι - φίκι στους καναπέδες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παιδιά να διευκρινίσω κάτι γιατί πετάει κι ο Κωστάκης διάφορες μαλακίες και θα γίνει καμιά παρεξήγηση. Εγώ πριν κάποιες μέρες είχα γράψει πως ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ δεν έχει παίξει ποτέ μαλακία με τα λεφτά στο "Χαλαρά" από καμία κοπέλα - ίσα ίσα που περιόδους που ζοριζόμουν οικονομικά μου έχουν κάνει μέχρι και μικρό ψαλίδι - αλλά αυτό δε σημαίνει πως αμφισβητώ πώς στο συγκεκριμένο μαγαζί έχουν γίνει μαλακίες πολλές φορές σε φίλους. Είπαμε, πελάτης με πελάτη διαφέρουν, κοπέλα με κοπέλα διαφέρει, όπως και η συγκυρία κάθε φορά είναι διαφορετική. Πάντως "λάθος" λογαριασμός εμένα δε μου έχει έρθει σχεδόν ποτέ στο τέλος σε κανένα μαγαζί, όπως και ποτέ ευτυχώς τόσα χρόνια δε μου έχει τύχει σε κανένα μαγαζί να συμφωνούμε κάτι με κάποια λεφτά και στην πορεία να μου τα γυρνάνε, βέβαια εγώ δεν κάνω και παζάρια γιατί όπως είπε και κάποιος προλαλήσας τα παζάρια φέρνουν κάποιες φορές και πτώση στην ποιότητα των υπηρεσιών, οπότε ειδικά σε περιόδους που είμαι Ο.Κ. οικονομικά δεν το πολυκουράζω κιόλας. Το μόνο που μου έχει συμβεί σε μαγαζιά κι όταν συμβαίνει διαολίζομαι και δεν ξαναπατάω πολλές φορές, είναι κάτι πούστικα διπλοκεράσματα του στυλ να έρχεται η άλλη και να χώνεται στο παρεάκι που έχεις στήσει με κάποια και η άλλη η συνεννοημένη να σου λέει "να βάλει κι η κοπέλα ένα, κρίμα είναι μωρέ" κ.τ.λπ., όπως και τα απλά ποτά να γίνονται απροειδοποίητα διπλά κάποια στιγμή κ.τ.λπ., τακτικές που όπως ξέρουμε όλοι "εκτοξεύουν" το λογαριασμό αν δεν το κόψεις απ' την αρχή μαχαίρι. Αυτό το τελευταίο ειδικά στο "Χαλαρά" δε μου έχει συμβεί ποτέ και ίσως είναι το μοναδικό μαγαζί που δε μου έχει συμβεί!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ο.Κ. παρανόησα τότε... Γιατί όπως έγραψες για τα δυο ποτά κι ότι μετά άρχισε το κλαρίνο και της είπες να περάσετε στο ψητό, νόμιζα ότι μας έλεγες πως με τα δυο ποτά κατάλαβες ότι θα πηδήξεις κιόλας και μάλλον δεν είμαι ο μόνος εδώ που μπερδεύτηκα. Αν είπε και ξείπε η Φλώρα μαλακία της, στο μόνο που θα επιμείνω είναι μήπως χαθήκατε στη μετάφραση σχετικά με το τί θα κάνετε με τα Χ ποτά που συμφωνήσατε
Στην πονηριά της χάθηκε και στην πουστιά της. Και γιαυτό το έγραψα. Να μου ζήταγε περισσότερα από την αρχή, ούτε παζάρι της έκανα ούτε τίποτα. Ναι σίγουρα στον κάθε πελάτη μπορεί να λένε διαφορετικά και να ζητάνε όσα νομίζουν ότι θα πάρουν. Ξεφεύγει κατα πολύ αυτό που έκανε με τα καθιερωμένα των κωλόμπαρων.. τα οποία και τα γνωρίζω..
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.087
Πόντοι
1.056
Παιδιά να διευκρινίσω κάτι γιατί πετάει κι ο Κωστάκης διάφορες μαλακίες και θα γίνει καμιά παρεξήγηση. Εγώ πριν κάποιες μέρες είχα γράψει πως ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ δεν έχει παίξει ποτέ μαλακία με τα λεφτά στο "Χαλαρά" από καμία κοπέλα - ίσα ίσα που περιόδους που ζοριζόμουν οικονομικά μου έχουν κάνει μέχρι και μικρό ψαλίδι - αλλά αυτό δε σημαίνει πως αμφισβητώ πώς στο συγκεκριμένο μαγαζί έχουν γίνει μαλακίες πολλές φορές σε φίλους. Είπαμε, πελάτης με πελάτη διαφέρουν, κοπέλα με κοπέλα διαφέρει, όπως και η συγκυρία κάθε φορά είναι διαφορετική. Πάντως "λάθος" λογαριασμός εμένα δε μου έχει έρθει σχεδόν ποτέ στο τέλος σε κανένα μαγαζί, όπως και ποτέ ευτυχώς τόσα χρόνια δε μου έχει τύχει σε κανένα μαγαζί να συμφωνούμε κάτι με κάποια λεφτά και στην πορεία να μου τα γυρνάνε, βέβαια εγώ δεν κάνω και παζάρια γιατί όπως είπε και κάποιος προλαλήσας τα παζάρια φέρνουν κάποιες φορές και πτώση στην ποιότητα των υπηρεσιών, οπότε ειδικά σε περιόδους που είμαι Ο.Κ. οικονομικά δεν το πολυκουράζω κιόλας. Το μόνο που μου έχει συμβεί σε μαγαζιά κι όταν συμβαίνει διαολίζομαι και δεν ξαναπατάω πολλές φορές, είναι κάτι πούστικα διπλοκεράσματα του στυλ να έρχεται η άλλη και να χώνεται στο παρεάκι που έχεις στήσει με κάποια και η άλλη η συνεννοημένη να σου λέει "να βάλει κι η κοπέλα ένα, κρίμα είναι μωρέ" κ.τ.λπ., όπως και τα απλά ποτά να γίνονται απροειδοποίητα διπλά κάποια στιγμή κ.τ.λπ., τακτικές που όπως ξέρουμε όλοι "εκτοξεύουν" το λογαριασμό αν δεν το κόψεις απ' την αρχή μαχαίρι. Αυτό το τελευταίο ειδικά στο "Χαλαρά" δε μου έχει συμβεί ποτέ και ίσως είναι το μοναδικό μαγαζί που δε μου έχει συμβεί!
Το "να έρχεται η άλλη και να χώνεται στο παρεάκι που έχεις στήσει με κάποια και η άλλη η συνεννοημένη να σου λέει "να βάλει κι η κοπέλα ένα, κρίμα είναι μωρέ" είναι για μένα αιτία άμεσης διακοπής κεράσματος.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Το "να έρχεται η άλλη και να χώνεται στο παρεάκι που έχεις στήσει με κάποια και η άλλη η συνεννοημένη να σου λέει "να βάλει κι η κοπέλα ένα, κρίμα είναι μωρέ" είναι για μένα αιτία άμεσης διακοπής κεράσματος.
Και δικαίως θα έλεγα!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τυπε καλα τα λες αλλα δεν προκειται να βγαλεις ακρη με τους πιρφορους εδω μεσα. Κι οταν τους γραφεις ελα πιατσα να τα πουμε,φυσικα κανουν τις κοτες και γεμιζουν με σπαμ το θρεντ.
Κωστακι Κωστακι εσυ δεν εισαι πυρφορακι? και σε ποια πιατσα να ερθει να σε βρει στη Συγγρου? Εκει το ζμπρωχνεις Κωστακι?
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Καλησπέρα σε όλους, να πεταχτώ κι εγώ να προσφέρω μια οπτική. Να πω για αρχή ότι έχω πάει δεκάδες φορές στο Χαλαρά, αλλά σε κάνενα άλλο κωλόμπαρο με φουλ καβάντζα, οπότε η εμπειρία μου είναι πολύ συγκεκριμένη.
Προφανώς και γίνονται αυτά που αναφέρει ο φίλος, σε ανθρώπους που δεν τους γνωρίζουν ή δεν τους θυμούνται. Συνήθως γίνονται από συγκεκριμένες κοπέλες, αλλά τυχαίνει να πέφτει και γραμμή από την "διοίκηση" αν βρεθεί κάποιος που φαίνεται ότι θα τα αφήσει χοντρά. Για να είμαστε και ειλικρινείς με τους εαυτούς μας, η δουλειά τους είναι! Εμένα δεν μου έχει τύχει καθώς ήμουν από την αρχή συστημένος (άρα όχι αντιπροσωπευτικό δείγμα).
Τώρα, συγκεκριμένα για την Φλώρα. Προσωπικά την πάω, είναι ωραίο τυπάκι κι έχει πλάκα. Επίσης πολύ δοτική στην καβάντζα. Έχει όμως κι αυτή τις άσχημες μέρες της και την έχω πετύχει σε τέτοιες εκεί μέσα κι έχει κι από μένα κίτρινη κάρτα που λέει κι ο φίλος Golemis.
Κατά τα άλλα, έχω μείνει ικανοποιημένος από όλες τις κοπέλες που έχω δοκιμάσει, προφανώς όχι στον ίδιο βαθμό. Ίσως είναι που με γνωρίζουν, ίσως είμαι κι εγώ ένας ακόμα προμότορας...
Οχι φιλε ετσι ιεναι οπως τα λες. Ειδικα η Φλωρα ειναι σαν τα ρευματα του Ευριπου στη Χαλκιδα: 6 ωρες πανω 6 ωρες κατω. Αμα ειναι πεσμενη ψυχολογικα τη ..μησες. Γι αυτο και κιτρινιη καρτα. Μελη και Τανυα μακρυα και αγαμημενοι.
 

Falakros Mesilikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
7
Like
80
Πόντοι
0
φολα αλερτ!!!! Μετά απο ένα ωραίο βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 3 είπα να περάσω απο το Χαλαρά στο Περιστέρι. Κερνάω το πρώτο ποτό στην Φλώρα, πηγαίνουμε σε καναπέ.. και λίγο πριν το δεύτερο αρχίζω να ακούω τον δίπλα να κάνει διαπραγμάτευση και να γκρινιάζει για τις τιμές και η τύπισσα του άρχιζε τα πραμύθια.. ώπα λέω.. τι έγινε εδώ.. Κάτι δεν μου άρεσε αλλά λέω δε γαμιέται μπορεί να έτυχε και ο τύπος να μην ξέρει.. Κερνάω δεύτερο συμφωνούμε σε υπηρεσίες εξτρά χρήματα κλπ.. επιστρέφει ξεκινάει το κλαρίνο (άθλιο μηχανικό και βαριεστιμένο!! καμία σχέση με αυτό που ήξερα..) Αφού βλέπω πως δεν έχει όρεξη λέω ας περάσουμε στο κυρίως πιάτο.. και όταν της λέω ανέβα μου λέει με τόσα αποκλέιται! θέλω άλλα τόσα!! Της λέω άλλα συμφωνήσαμε.. εκεί άρχισε τις μαλακίες ... όχι δεν κατάλαβες καλά.. ενώ ήμουν ξεκάθαρος.. και έχω κάνει πολλές επισκέψεις και στο συγκεκριμένο και σε άλλα.. Ζήτησε περισσότερα απο όσο θέλουν σε στριπ για μισή ώρα.. 1000 φορές απο το συγκεκριμένο να πάτε σε στριπτιτζάδικο να διαλέξετε απο τα πολλά, ένα νέο καλίγραμμο μωρό και να το έχετε σε καθαρό χώρο για ένα μισάωρο να το γαμάτε (δεν λέω που γίνετε αυτό δεν έχει σημασία όσοι ασχολείστε ξέρετε..) Κατάντια πιστεύω μετά απο τόσα χρόνια για την συγκεκριμένη αλλά και για το μαγαζί. Απλά προσπαθούν να δαγκώσουν όποιον μπορουν. Εγώ απλά ενημέρωσα όπως ενημερώνω για όλα όσα βλέπω. Όσοι θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας με μέτριες 40άρες ή κάπου εκει γύρω.. και να σας κοροιδεύουν.. ανοιχτός είναι ο δρόμος..
Φιλε new_intown τα ειπαμε και στο αλλο thread. Αλλα θυμηθηκα ιστορια ακριβως σαν τη δικη σου. Πριν χρονια στο Χαλαρα ηταν μια πιτσιρικα Αλβανιδουλα μελαχρινη με λιγο σαπια δοντια μπροστα αλλα ωραια φατσουλα και κορμακι. Οι παλιοτεροι πρεπει να τη θυμουνται. Καθε φορα που πηγαινα ορμαγε πανω μου σαν μανιασμενη. Ελα να παμε καβατζα, και τι ωραιος που εισαι, και θα κανουμε αυτο και θα σου κανω τ'αλλο και τα γνωστα παραμυθια. Ε με τα πολλα καποια στιγμη λεω αφου θελει να γευτει το αγιασμενο σπερμα μου ασ την ευλογησω μην ειμαι κι εγωιστης :priest:. Παμε λοιπον καναπε, μου κανει κατι χωρους και χαιδεματα και μου λεει μουρακι μου θα κανουμε τα παντα ολα με δεκα ποτακια (απλα δηλ 100 ευρα). Εννοειται οτι ο συνδυασμος αμολυβδης 100 οκτανιων που πινεις μαζι με την υπερβολικη αιματωση του κατω εγκεφαλου οδηγουν σε πραξεις που την επομενη μερα τις σκεφτεσαι και αναφωνεις στον αγαπημενο σου τοιχο "ποσο μαλακας μπορει να ειμαι". Δινω τα φραγκα, δυο λεπτα μου λεει, γρηγορα της λεω φευγει, γυρναει. Αρχιζει παλι ενα χαζοχωρο, να μου δειχνει βυζακι, λιγο κωλαρακι της λεω ελα δω κοπελα μου να ξεκινησουμε.Καθεται διπλα μου, αρχιζει κατι χαδακια, φιλακια πεταχτα αρχιζει να με εκνευριζει η ολη φαση. Τη βγαζω εξω και της λεω για ξεκινα το τραγουδι και κοψε τις μαλακιες. Με τα χιλια ζορια ξεκιναει αμ αυτο δεν ειναι τραγουδι, ειναι η ζωη εν ταφω. Τελοςπαντων λεω ελα απο πανω να τελειωνουμε κι εκει μου πεταει το ωραιο, μουρακι μου να βαλω ενα διπλο πουτο ? Λοιπον δυο πραγματα μη μου κανεις. Μη μου μιλας οταν θελω να κοιμηθω και μη με κοβεις οταν ειναι να τον βαλω μεσα. Οπως ημουνα ντιρλα απο τα ποτα την πεταω απο πανω μου της ριχνω ενα σιχτιρικι και οπως ειμαι παω στην τυπισσα στο μπαρ. Την αρχιζω στα τοσα λεφτα εχω αφησει εδω μεσα και μου στελνεις το ξεκωλο να με κοροιδευει κατσε μου λεει τι εγινε να ωριομαι εγω το αλβανιδακι να μου λεει παμε μουρο μου πισω, σκασε να της λεω εγινε ο κακος χαμος, πολυ πλακα. Με τα πολλα ερχεται μια βουλγαρα αν θυμαμαι καλα, νταρτανογυναικα με πιανει με παει στον καναπε, ηρεμησε μου λεει θα σε φτιαξω εγω, πιπα, λαστιχακι, πηδημα γρηγορο της κακιας συμφορας αλλα τουλαχιστον τελειωσα. Φευγωντας τους εριξα ενα αντε και γαμηθειτε και εβριζα στο αυτοκινητο μεχρι που εφτασα σπιτι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Οχι φιλε ετσι ιεναι οπως τα λες. Ειδικα η Φλωρα ειναι σαν τα ρευματα του Ευριπου στη Χαλκιδα: 6 ωρες πανω 6 ωρες κατω. Αμα ειναι πεσμενη ψυχολογικα τη ..μησες. Γι αυτο και κιτρινιη καρτα. Μελη και Τανυα μακρυα και αγαμημενοι.
Άμα είναι ανεβασμένη όμως Γκολέμη πάτε κι οι δυο στ' αστέρια... Ευτυχώς εγώ δεν την έχω πετύχει ποτέ σε κακή μέρα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Φιλε new_intown τα ειπαμε και στο αλλο thread. Αλλα θυμηθηκα ιστορια ακριβως σαν τη δικη σου. Πριν χρονια στο Χαλαρα ηταν μια πιτσιρικα Αλβανιδουλα μελαχρινη με λιγο σαπια δοντια μπροστα αλλα ωραια φατσουλα και κορμακι. Οι παλιοτεροι πρεπει να τη θυμουνται. Καθε φορα που πηγαινα ορμαγε πανω μου σαν μανιασμενη. Ελα να παμε καβατζα, και τι ωραιος που εισαι, και θα κανουμε αυτο και θα σου κανω τ'αλλο και τα γνωστα παραμυθια. Ε με τα πολλα καποια στιγμη λεω αφου θελει να γευτει το αγιασμενο σπερμα μου ασ την ευλογησω μην ειμαι κι εγωιστης :priest:. Παμε λοιπον καναπε, μου κανει κατι χωρους και χαιδεματα και μου λεει μουρακι μου θα κανουμε τα παντα ολα με δεκα ποτακια (απλα δηλ 100 ευρα). Εννοειται οτι ο συνδυασμος αμολυβδης 100 οκτανιων που πινεις μαζι με την υπερβολικη αιματωση του κατω εγκεφαλου οδηγουν σε πραξεις που την επομενη μερα τις σκεφτεσαι και αναφωνεις στον αγαπημενο σου τοιχο "ποσο μαλακας μπορει να ειμαι". Δινω τα φραγκα, δυο λεπτα μου λεει, γρηγορα της λεω φευγει, γυρναει. Αρχιζει παλι ενα χαζοχωρο, να μου δειχνει βυζακι, λιγο κωλαρακι της λεω ελα δω κοπελα μου να ξεκινησουμε.Καθεται διπλα μου, αρχιζει κατι χαδακια, φιλακια πεταχτα αρχιζει να με εκνευριζει η ολη φαση. Τη βγαζω εξω και της λεω για ξεκινα το τραγουδι και κοψε τις μαλακιες. Με τα χιλια ζορια ξεκιναει αμ αυτο δεν ειναι τραγουδι, ειναι η ζωη εν ταφω. Τελοςπαντων λεω ελα απο πανω να τελειωνουμε κι εκει μου πεταει το ωραιο, μουρακι μου να βαλω ενα διπλο πουτο ? Λοιπον δυο πραγματα μη μου κανεις. Μη μου μιλας οταν θελω να κοιμηθω και μη με κοβεις οταν ειναι να τον βαλω μεσα. Οπως ημουνα ντιρλα απο τα ποτα την πεταω απο πανω μου της ριχνω ενα σιχτιρικι και οπως ειμαι παω στην τυπισσα στο μπαρ. Την αρχιζω στα τοσα λεφτα εχω αφησει εδω μεσα και μου στελνεις το ξεκωλο να με κοροιδευει κατσε μου λεει τι εγινε να ωριομαι εγω το αλβανιδακι να μου λεει παμε μουρο μου πισω, σκασε να της λεω εγινε ο κακος χαμος, πολυ πλακα. Με τα πολλα ερχεται μια βουλγαρα αν θυμαμαι καλα, νταρτανογυναικα με πιανει με παει στον καναπε, ηρεμησε μου λεει θα σε φτιαξω εγω, πιπα, λαστιχακι, πηδημα γρηγορο της κακιας συμφορας αλλα τουλαχιστον τελειωσα. Φευγωντας τους εριξα ενα αντε και γαμηθειτε και εβριζα στο αυτοκινητο μεχρι που εφτασα σπιτι.
Εσύ προφανώς αναφέρεσαι στην Εύα η οποία ήταν όντως σούπερ μουνάκι αλλά από συμπεριφορά γάμα τα και γι' αυτό πήρε και πόδι από εκεί μέσα... Ευτυχώς εγώ την πρώτη φορά που την είχα δει τα οικονομικά μου ήταν εντελώς χάλια και είχαμε περιοριστεί σε κέρασμα στο μπαρ και χαμούρεμα μόνο αν και με είχε κάνει θεό για να πάμε στην καβάτζα και παρότι με είχε κατακαβλώσει με την πάρτη της ήταν πρακτικά ανέφικτο από μεριάς μου, την επόμενη φορά που πήγα έχοντας βρει καινούρια δουλειά και ματσωμένος είχε πάρει πόδι ευτυχώς και σιγά - σιγά έμαθα και το λόγο και είπα γλίτωσα... Πάντως ψέματα δε θα πω, μου έμεινε λίγο απωθημένο που δεν την έγλειψα μέχρι να μη μου μείνει σάλιο
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
303
Like
516
Πόντοι
81
Παιδιά μήπως ξερει κανείς καμμιά βυζαρού (νουμερο 6 και πάνω, όσο πιο πάνω γίνεται)? Δεν με νοιαζει το χρώμα ή αν είναι γκιλφ. Να έχει απλώς τεράστια βυζιά. Επίσης να πω ότι είμαι παντελώς άσχετως απο κωλόμπαρα, για αυτό και ρωτάω.
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου
Είμαι καινούργιος στο άθλημα και θέλω να το εξερευνήσω
Έχετε να προτείνετε κανένα τίμιο κωλομπαρο που να το δίνουν;
Προσπάθησα να βρω διαβάζοντας το θριντ αλλά δεν έβγαλα άκρη
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα φίλοι μου
Είμαι καινούργιος στο άθλημα και θέλω να το εξερευνήσω
Έχετε να προτείνετε κανένα τίμιο κωλομπαρο που να το δίνουν;
Προσπάθησα να βρω διαβάζοντας το θριντ αλλά δεν έβγαλα άκρη
Τυπε τι εννοεις να το δινουν?? Το θες για αγορα??
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: fil69

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Καλησπέρα φίλοι μου
Είμαι καινούργιος στο άθλημα και θέλω να το εξερευνήσω
Έχετε να προτείνετε κανένα τίμιο κωλομπαρο που να το δίνουν;
Προσπάθησα να βρω διαβάζοντας το θριντ αλλά δεν έβγαλα άκρη
Αστειεύεσαι προφανώς...
 

Falakros Mesilikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
7
Like
80
Πόντοι
0
Εσύ προφανώς αναφέρεσαι στην Εύα η οποία ήταν όντως σούπερ μουνάκι αλλά από συμπεριφορά γάμα τα και γι' αυτό πήρε και πόδι από εκεί μέσα... Ευτυχώς εγώ την πρώτη φορά που την είχα δει τα οικονομικά μου ήταν εντελώς χάλια και είχαμε περιοριστεί σε κέρασμα στο μπαρ και χαμούρεμα μόνο αν και με είχε κάνει θεό για να πάμε στην καβάτζα και παρότι με είχε κατακαβλώσει με την πάρτη της ήταν πρακτικά ανέφικτο από μεριάς μου, την επόμενη φορά που πήγα έχοντας βρει καινούρια δουλειά και ματσωμένος είχε πάρει πόδι ευτυχώς και σιγά - σιγά έμαθα και το λόγο και είπα γλίτωσα... Πάντως ψέματα δε θα πω, μου έμεινε λίγο απωθημένο που δεν την έγλειψα μέχρι να μη μου μείνει σάλιο
Μπραβο ρε συ η Ευα ηταν. Κορμι γαματο αλλα συμπεριφορα γαματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom