Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Το roster του είναι δυνατό, αλλά από τηγανίτα τίποτα, μέχρι μπούτι φτάνεις και παραπάνω δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να σε παραμυθιάσουν για να βρεθείτε έξω αλλά και εκεί φόλα θα φας μεζέ δεν θα φας.

Ειλικρινά από το να πετάξεις τα λεφτά σου στον Κάβο, καλύτερα πόνταρε η στο τίμιο La Luna η στο στριπτιτζάδικο παρά κάτω (Lido νομίζω το λένε, δεν παίρνω και όρκο όμως γιατί έχει αλλάξει 30 ονομασίες) που με 100-150€ θα φας αρίστης ποιότητας φιλετάκι.
Σωστός
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τυπε θα τα πουμε οπου γουσταρουμε, δεν θα παρουμε την αδεια σου. Για κωλομπαρα ετσι κι αλλιως γραφουμε απλα ο αλλος ο χαπακωμενος τραχανοπλαγιας εμπλεξε και τις ομαδες. Επισης εγω τον εχω ηδη προσκαλεσει να βρεθουμε στην πιατσα να τα λυσουμε και απο κοντα.
Κωστακη Κωστακι το ξεσκονιζεις το κουραμπιεδακι? Εχει να σου πει κατι ο ξαδερφος μου ο τραγουδιστης

Κωστάκη Γκολέμη κλπ που πρηζετε μπάλες μπορείτε να τα πειτε και μέσω pm ή ακόμα καλύτερα κάπου έξω. Εδώ είναι νήμα για κωλομπαρα αν δεν έχετε να πείτε κάτι πάνω σε αυτό καλύτερα να μη μιλάτε.
Και αν έστω και βαθιά μέσα σας συμφωνείτε μαζί μου μην απαντήσετε καν σε αυτό το ποστ. Λυστε τα με μηνύματα
Λακαμα οταν εγραφα εγω στο νημα ο πατερας σου ουτε τον επαιζε ακομα Παρε τραγουδακι μπετοβλακα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Γιατί ρε αρχηγέ? Σε θυμαμαι που ήσουν αντι -La Luniakos ,αλλα έλεγες στο Λα ουνα δεν πατάω αλλά μόνο η Τάνια αξίζει και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Τώρα γιατί της βγάζεις κάρτα? Από περειέργεια και μόνο ρωτάω. Επίσης μήπως τυχαίνει και βρίσκεσαι Ελλάδα?
Φιλε Τανια τα εχω γραψει πολυ πιο πισω διαβασε λιγο για την τρελλα που κουβαλαει. Εξακολουθω να ειμαι αντι La Luniakos αλλα οφειλω να ειμαι και τιμιος στοο οτι υπηρξαν και λιγες φορες που περασα πολυ καλα. Ελλαδα οχι δε βρισκομαι λογω Covid-19. Βρισκομαι στο Συδνευ Northern Beaches και περιμεω τον poustakis27 να τον πεταξω στους καρχαριες. Αλλα ουτε και αυτοι θα τον φανε τετοιος αχωνευτος που ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Επίσκεψη στο "Χαλαρά" μεταμεσονύχτια το Σάββατο γύρω στις 4:30, αυτήν τη φορά τη μερίδα του λέοντος στην πελατεία την είχαν η Μέλη που τα 'χε κοπανήσει και ήταν μες την τρελή χαρά (η οποία εν τω μεταξύ όλο ματιές μου έριχνε και με ζαχάρωνε και η αλήθεια είναι ότι μ' έχει καβλώσει πάρα πολύ και θέλω να τη σκίσω άσχημα το συντομότερο) και η Τάνια με ένα λευκό σετ μπλουζάκι - σορτσάκι όνειρο... Η Φλώρα, η οποία επίσης ήταν ντυμένη με ένα κόκκινο σετάκι φουστίτσα - μπλούζα φωτιά και είχα χρόνια να τη δω τόσο όμορφη, ήταν πιο λάσκα. Εμένα με τσάκωσε κλασσικά η Νανά με το που με είδε στην πόρτα (σιγά μην έχανε το κελεπούρι) και αφού κάτσαμε για λίγα λεπτά στο μπαρ συνεχίσαμε στο σεπαρέ το ποτό μας αρχικά και μετά κλασσικά έγινε της πουτάνας, ακραίες καταστάσεις που δεν μπορώ να τις αναφέρω εδώ, πλέον εκπλήσσω και τον ίδιο μου τον εαυτό... Όσο για τα λεφτά θα το ξαναπώ, για 'μένα το "Χαλαρά" όσον αφορά τις χρεώσεις των ποτών κ.τ.λπ. είναι μακράν το πιο τίμιο μαγαζί!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Φιλε Τανια τα εχω γραψει πολυ πιο πισω διαβασε λιγο για την τρελλα που κουβαλαει. Εξακολουθω να ειμαι αντι La Luniakos αλλα οφειλω να ειμαι και τιμιος στοο οτι υπηρξαν και λιγες φορες που περασα πολυ καλα. Ελλαδα οχι δε βρισκομαι λογω Covid-19. Βρισκομαι στο Συδνευ Northern Beaches και περιμεω τον poustakis27 να τον πεταξω στους καρχαριες. Αλλα ουτε και αυτοι θα τον φανε τετοιος αχωνευτος που ειναι
Αρε π@υστη γκολεμη, τετοια κοτα εισαι. Χαιρετισματα στα καγκουρο π@υστροβλακα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Επίσκεψη στο "Χαλαρά" μεταμεσονύχτια το Σάββατο γύρω στις 4:30, αυτήν τη φορά τη μερίδα του λέοντος στην πελατεία την είχαν η Μέλη που τα 'χε κοπανήσει και ήταν μες την τρελή χαρά (η οποία εν τω μεταξύ όλο ματιές μου έριχνε και με ζαχάρωνε και η αλήθεια είναι ότι μ' έχει καβλώσει πάρα πολύ και θέλω να τη σκίσω άσχημα το συντομότερο) και η Τάνια με ένα λευκό σετ μπλουζάκι - σορτσάκι όνειρο... Η Φλώρα, η οποία επίσης ήταν ντυμένη με ένα κόκκινο σετάκι φουστίτσα - μπλούζα φωτιά και είχα χρόνια να τη δω τόσο όμορφη, ήταν πιο λάσκα. Εμένα με τσάκωσε κλασσικά η Νανά με το που με είδε στην πόρτα (σιγά μην έχανε το κελεπούρι) και αφού κάτσαμε για λίγα λεπτά στο μπαρ συνεχίσαμε στο σεπαρέ το ποτό μας αρχικά και μετά κλασσικά έγινε της πουτάνας, ακραίες καταστάσεις που δεν μπορώ να τις αναφέρω εδώ, πλέον εκπλήσσω και τον ίδιο μου τον εαυτό... Όσο για τα λεφτά θα το ξαναπώ, για 'μένα το "Χαλαρά" όσον αφορά τις χρεώσεις των ποτών κ.τ.λπ. είναι μακράν το πιο τίμιο μαγαζί!
Καταντησες βαρετος ρε τυπε, η γραψε τι εκανες η κοψε την παραμυθα. Ολο δεν μπορεις να πεις και ολο γραφεις το ιδιο πραγμα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Καταντησες βαρετος ρε τυπε, η γραψε τι εκανες η κοψε την παραμυθα. Ολο δεν μπορεις να πεις και ολο γραφεις το ιδιο πραγμα.
Θες να χεστούμε και μαζί εδώ πέρα, δε σου φτάνουν τα όσα άκουσες απ' τον Γκολέμη; Που θα μου πεις ότι πουλάω παραμύθα ενώ έχουμε γνωριστεί και έξω επί προσωπικού και έχουμε και κοινούς γνωστούς και ξέρεις πολύ καλά τί άνθρωπος είμαι, δεν ντρέπεσαι; Θα το ξαναπώ για να γίνει ξεκάθαρο: Για να κάνω το χατήρι σε κάτι μαλάκες σαν κι εσένα που απαιτούσαν λεπτομέρειες δημοσίως λες και πρόκειται για κριτικές για κορίτσια από μπουρδέλα έχω παρεξηγηθεί με δύο μαγαζιά κι έχω βρει τον μπελά μου με κοπέλες με τις οποίες έχω περάσει πολύ - πολύ καλά, με μερικές εκ των οποίων δεν έχουν αποκατασταθεί ακόμα οι σχέσεις μου και αυτός είναι ο μοναδικός λόγος όπου πλέον κάποια πράγματα δεν τα γράφω δημοσίως... Άλλωστε έχω γράψει επανειλημμένως πως όποιος θέλει περαιτέρω λεπτομέρειες μπορεί κάλλιστα να μου τις ζητήσει μέσω PM και όπως ξέρουν όλοι εδώ είμαι συνεπέστατος και απαντάω πάντα και σε όλους, το κουλό σου όμως δεν το έχεις βάλει ποτέ να μου στείλεις PM! Μήπως βλέπεις κάποιον άλλον εδώ να λέει με λεπτομέρειες τί έκανε στην κάθε καβάτζα που πάει και αποτελώ εγώ την εξαίρεση; Επίσης έχουμε να δούμε δική σου ενημέρωση εδώ από μαγαζί κάτι αιώνες ενώ εγώ γράφω συνέχεια, μήπως σ' αρέσει να με διαβάζεις και να τον παίζεις γι' αυτό κι η τόση επιμονή;
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Καταντησες βαρετος ρε τυπε, η γραψε τι εκανες η κοψε την παραμυθα. Ολο δεν μπορεις να πεις και ολο γραφεις το ιδιο πραγμα.
Κωστακη Κωστακη το γυρνας το ταξιμετρακι? Μηπως δεν πας πια στα κωλομπαρα για εισαι καραφλοφουστας και πισωγλεντης? Κωστακη Κωστακη το γλεντας απο το πισω πορτακι και εχεις παθει νταγκλα με το παιδι απ'το Μπαγκλα(ντες)? Κωστακι Κωστακι σε παιρνουνε στο πισω τηλεφνακι? Ελα Αυστραλια να σου γνωρισω το καγκουρακι να σε παρτουζαρει με το κοαλακι. Εδω στο Συδνευ η ωρα ειναι 3 παρα δεκα την τσαπου μου πελεκα. Κωστακη Κωστακη παρε και ενα βιντεακι αφου σε φτυνουνε ολοι και λες οτι βρεχει Κωστακι.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Θες να χεστούμε και μαζί εδώ πέρα, δε σου φτάνουν τα όσα άκουσες απ' τον Γκολέμη; Που θα μου πεις ότι πουλάω παραμύθα ενώ έχουμε γνωριστεί και έξω επί προσωπικού και έχουμε και κοινούς γνωστούς και ξέρεις πολύ καλά τί άνθρωπος είμαι, δεν ντρέπεσαι; Θα το ξαναπώ για να γίνει ξεκάθαρο: Για να κάνω το χατήρι σε κάτι μαλάκες σαν κι εσένα που απαιτούσαν λεπτομέρειες δημοσίως λες και πρόκειται για κριτικές για κορίτσια από μπουρδέλα έχω παρεξηγηθεί με δύο μαγαζιά κι έχω βρει τον μπελά μου με κοπέλες με τις οποίες έχω περάσει πολύ - πολύ καλά, με μερικές εκ των οποίων δεν έχουν αποκατασταθεί ακόμα οι σχέσεις μου και αυτός είναι ο μοναδικός λόγος όπου πλέον κάποια πράγματα δεν τα γράφω δημοσίως... Άλλωστε έχω γράψει επανειλημμένως πως όποιος θέλει περαιτέρω λεπτομέρειες μπορεί κάλλιστα να μου τις ζητήσει μέσω PM και όπως ξέρουν όλοι εδώ είμαι συνεπέστατος και απαντάω πάντα και σε όλους, το κουλό σου όμως δεν το έχεις βάλει ποτέ να μου στείλεις PM! Μήπως βλέπεις κάποιον άλλον εδώ να λέει με λεπτομέρειες τί έκανε στην κάθε καβάτζα που πάει και αποτελώ εγώ την εξαίρεση; Επίσης έχουμε να δούμε δική σου ενημέρωση εδώ από μαγαζί κάτι αιώνες ενώ εγώ γράφω συνέχεια, μήπως σ' αρέσει να με διαβάζεις και να τον παίζεις γι' αυτό κι η τόση επιμονή;
Ειδικα εσενα φιλε Womanholic δεν επρεπε να σου μιλαει αυτο το μπασμενο κομπλεξικο τσουτσεκι που ειναι μιση μεριδα. Για να ντραπεις πρεπει να εχεις μια σχετικη φαια ουσια και αυτος εχει μπετα αντι για εγκεφαλικα ημισφαιρια. Αμα το γλεντας απο την πισω πιστα με Φλωρινιωτη αυτα εχεις να πεις Κωστακι (με γιωτα γιατι εισαι ολιγη απο αντρα). Ειδικα απο εμενα καλα κανεις και δε γραφεις φιλε το υποστηριζω πληρως. Το πριβε σε καθε κωλομπαρο ειναι ναος και ο καθενας προσευχεται οπως γουσταρει. Μην του δινεις αξιο δεν μπορει ο αρχηγος της καβατζας να ασχολειται με φυτα χωρου και νοβοπαν κουρτινες (μια και ανεφερες το Χαλαρα το οποιο χαιρομαι που αρχιζει να φτιαχνει). Νανα η μονη που με φτιαχνει
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Θες να χεστούμε και μαζί εδώ πέρα, δε σου φτάνουν τα όσα άκουσες απ' τον Γκολέμη; Που θα μου πεις ότι πουλάω παραμύθα ενώ έχουμε γνωριστεί και έξω επί προσωπικού και έχουμε και κοινούς γνωστούς και ξέρεις πολύ καλά τί άνθρωπος είμαι, δεν ντρέπεσαι; Θα το ξαναπώ για να γίνει ξεκάθαρο: Για να κάνω το χατήρι σε κάτι μαλάκες σαν κι εσένα που απαιτούσαν λεπτομέρειες δημοσίως λες και πρόκειται για κριτικές για κορίτσια από μπουρδέλα έχω παρεξηγηθεί με δύο μαγαζιά κι έχω βρει τον μπελά μου με κοπέλες με τις οποίες έχω περάσει πολύ - πολύ καλά, με μερικές εκ των οποίων δεν έχουν αποκατασταθεί ακόμα οι σχέσεις μου και αυτός είναι ο μοναδικός λόγος όπου πλέον κάποια πράγματα δεν τα γράφω δημοσίως... Άλλωστε έχω γράψει επανειλημμένως πως όποιος θέλει περαιτέρω λεπτομέρειες μπορεί κάλλιστα να μου τις ζητήσει μέσω PM και όπως ξέρουν όλοι εδώ είμαι συνεπέστατος και απαντάω πάντα και σε όλους, το κουλό σου όμως δεν το έχεις βάλει ποτέ να μου στείλεις PM! Μήπως βλέπεις κάποιον άλλον εδώ να λέει με λεπτομέρειες τί έκανε στην κάθε καβάτζα που πάει και αποτελώ εγώ την εξαίρεση; Επίσης έχουμε να δούμε δική σου ενημέρωση εδώ από μαγαζί κάτι αιώνες ενώ εγώ γράφω συνέχεια, μήπως σ' αρέσει να με διαβάζεις και να τον παίζεις γι' αυτό κι η τόση επιμονή;
Τυπε εγω γουσταρω να τα διαβαζω στο θρεντ, δεν υπαρχει κατι προσωπικο μεταξυ μας για να σου στειλω πμ. Αν ισχυουν οντως αυτα που λες θα τα εγραφες, τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε. Και αυτα τα τσακωθηκα με κοπελες και με μαγαζια ειναι προβλημα σου, σου το ειπα ξανα, πανω απ ολα το φορουμ και οι ενημερωσεις.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Κωστακη Κωστακη το γυρνας το ταξιμετρακι? Μηπως δεν πας πια στα κωλομπαρα για εισαι καραφλοφουστας και πισωγλεντης? Κωστακη Κωστακη το γλεντας απο το πισω πορτακι και εχεις παθει νταγκλα με το παιδι απ'το Μπαγκλα(ντες)? Κωστακι Κωστακι σε παιρνουνε στο πισω τηλεφνακι? Ελα Αυστραλια να σου γνωρισω το καγκουρακι να σε παρτουζαρει με το κοαλακι. Εδω στο Συδνευ η ωρα ειναι 3 παρα δεκα την τσαπου μου πελεκα. Κωστακη Κωστακη παρε και ενα βιντεακι αφου σε φτυνουνε ολοι και λες οτι βρεχει Κωστακι.
Παρε αλλη μια καρπαζια τωρα να την εχεις να την περιγραφεις στα κωλομπαρα που δεν πας, καθυστερημενε τραχανολαγια. Μην ξαναγραψεις εδω μεσα π@π@ρα, δεν σε αφορουν τα κωλομπαρα βλακα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Τυπε εγω γουσταρω να τα διαβαζω στο θρεντ, δεν υπαρχει κατι προσωπικο μεταξυ μας για να σου στειλω πμ. Αν ισχυουν οντως αυτα που λες θα τα εγραφες, τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε. Και αυτα τα τσακωθηκα με κοπελες και με μαγαζια ειναι προβλημα σου, σου το ειπα ξανα, πανω απ ολα το φορουμ και οι ενημερωσεις.
Ρε συ είσαι ηλίθιος; Διαβάζεις τί γράφεις; Σου λέω ότι παρεξηγήθηκα με μαγαζιά και κοπέλες επειδή έγραφα εδώ λεπτομέρειες και έμπαιναν διάφοροι ρουφιάνοι και με διάβαζαν και μου λες "πάνω απ' όλα η ενημέρωση, εγώ θέλω να σε διαβάζω"; Αν συνεχίσω αυτήν την τακτική, δεν καταλαβαίνεις ότι σε λίγο καιρό δε θα μπορεί ούτε με PM να μάθει κάποιος από 'μένα λεπτομέρειες; Αλήθεια, πες μου έναν γαμημένο λόγο που θα πρέπει να εκτίθεμαι εγώ για έναν μαλάκα σαν εσένα που έχει να μας γράψει εδώ ενημέρωση από μαγαζί δεν ξέρω κι εγώ από πότε...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Ρε συ είσαι ηλίθιος; Διαβάζεις τί γράφεις; Σου λέω ότι παρεξηγήθηκα με μαγαζιά και κοπέλες επειδή έγραφα εδώ λεπτομέρειες και έμπαιναν διάφοροι ρουφιάνοι και με διάβαζαν και μου λες "πάνω απ' όλα η ενημέρωση, εγώ θέλω να σε διαβάζω"; Αν συνεχίσω αυτήν την τακτική, δεν καταλαβαίνεις ότι σε λίγο καιρό δε θα μπορεί ούτε με PM να μάθει κάποιος από 'μένα λεπτομέρειες; Αλήθεια, πες μου έναν γαμημένο λόγο που θα πρέπει να εκτίθεμαι εγώ για έναν μαλάκα σαν εσένα που έχει να μας γράψει εδώ ενημέρωση από μαγαζί δεν ξέρω κι εγώ από πότε...
Ρε τυπε, κοψε την μ@λ@κι@ του εκτεθηκα και τσακωθηκα με κοπελες επειδη εγραψες ενημερωση εδω. Αν θες να εισαι μυστης τραμπουκισε τες και γραψε οτι εγινε εδω, αλλιως συνεχισε να εισαι πιρφορος και να ποσταρεις το ιδιο πραγμα. Δεν τα γραφεις μονο για εμενα βλακα, τα διαβαζουν ποσα ατομα εδω μεσα που θελουν να ξερουν ακριβως τι εγινε. Διαλεξε που θες να ανηκεις.
 

angelos(3)

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2020
Μηνύματα
11
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα!!! Ξέρει κανείς για το μαγαζί ΡΑΔΙΟ της Συγγρου τι παίζει?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Καλησπέρα!!! Ξέρει κανείς για το μαγαζί ΡΑΔΙΟ της Συγγρου τι παίζει?
Ναι ποτάδικο κονσομα μιας άλλης δεκαετίας κολλημένο στο ένδοξο παρελθόν μόνο που θα κομμάτια δεν είναι τα αντίστοιχα του παρελθόντος , κερνάς ποτακι πιάνεις μπουτακι γίνεται ψυχανάλυση, τώρα εάν θες να γαμησεις χλωμό το κόβω τουλάχιστον εκεί τώρα άμα πηγαίνεις τακτικά κ βγάλεις γκομενα η το μιλήσεις με κάποια για απ έξω ίσως, εάν σκέφτεσαι κάτι συγκεκριμένο κ μπορώ να σ βοηθήσω πες το , 2-3 φορές έχω πάει δηλαδή εκεί
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ναι ποτάδικο κονσομα μιας άλλης δεκαετίας κολλημένο στο ένδοξο παρελθόν μόνο που θα κομμάτια δεν είναι τα αντίστοιχα του παρελθόντος , κερνάς ποτακι πιάνεις μπουτακι γίνεται ψυχανάλυση, τώρα εάν θες να γαμησεις χλωμό το κόβω τουλάχιστον εκεί τώρα άμα πηγαίνεις τακτικά κ βγάλεις γκομενα η το μιλήσεις με κάποια για απ έξω ίσως, εάν σκέφτεσαι κάτι συγκεκριμένο κ μπορώ να σ βοηθήσω πες το , 2-3 φορές έχω πάει δηλαδή εκεί
που ειναι ακριβως αυτο φιλε?εχει εμφανισιμες γυναικες?
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
που ειναι ακριβως αυτο φιλε?εχει εμφανισιμες γυναικες?
Συγγρου 102 δίπλα από ένα sex shop απέναντι από το ΦΙΞ, 3-4-5 γυναίκες έχει ανάλογα πάντα κυρίως θείες και άντε μια μικρή μαθητευόμενη επίπεδο να πας για καυλαντα , μη περιμένεις και πολλά όταν στο 1χλμ αρχίζουν όλα τα στριπ της Συγγρου. Επίσης μουσικές καψούρα Καρράς Μάκης, Τερλεγκας, Ξένος κτλπ σας είπα από άλλη εποχή για νοσταλγούς είναι ότι πρέπει θα σας γυρίσει σε δεκαετίες πτώσης ανατολικού μπλοκ
 

Συνημμένα

  • 2010F179-38F9-4BA3-A3EF-5E16E6FF5644.png
    2010F179-38F9-4BA3-A3EF-5E16E6FF5644.png
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 64

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Παρε αλλη μια καρπαζια τωρα να την εχεις να την περιγραφεις στα κωλομπαρα που δεν πας, καθυστερημενε τραχανολαγια. Μην ξαναγραψεις εδω μεσα π@π@ρα, δεν σε αφορουν τα κωλομπαρα βλακα.
Κωστακη Κωστακη απο που το εφαγα το καρπαζακι? Τουλαχιστον εγω δεν ειμαι πισωγλεντακι Κωστακι δε μου λες στο Χαλαρα γιατι δεν πας Κωστακι? Μηπως σε εχουν παρει στο βραστο Κωστακι? Γιατι μερικες στο Χαλαρα λενε οτι δε σου σηκωνεται το τσουτσουνακι Κωστακι? Ψεματ αλεω Κωστακι? Ειδικα μια που αρχιζει πο Δ και δε σου καθοτανε οσα και αν της εδινες Κωστακι δεν ησουνα καλο παιδακι? Κουιζ για το φιλο μου Womanholic: Σε πιο μαγαζι ειχαν κανει πουτανακι τον Κωστακι? Απο Λα αρχιζει. Ποια αφεντικινα σε χαρακτηριζε "γαριδακι" Κωστακι? Α Σ αρχιζει και το μαγαζι απο Ε. Γεια σου Κωστακι ακου τα απο τον Οριτζιναλ Κωστακη
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Συγγρου 102 δίπλα από ένα sex shop απέναντι από το ΦΙΞ, 3-4-5 γυναίκες έχει ανάλογα πάντα κυρίως θείες και άντε μια μικρή μαθητευόμενη επίπεδο να πας για καυλαντα , μη περιμένεις και πολλά όταν στο 1χλμ αρχίζουν όλα τα στριπ της Συγγρου. Επίσης μουσικές καψούρα Καρράς Μάκης, Τερλεγκας, Ξένος κτλπ σας είπα από άλλη εποχή για νοσταλγούς είναι ότι πρέπει θα σας γυρίσει σε δεκαετίες πτώσης ανατολικού μπλοκ
Φιλε το Ραδιο ητανε κλαμπαρα εγω που πηγαινα το 1996-97 ητανε μαγαζαρα με τεραστιο σωου Πεπη Τσεσμελη Λεωτσακο Προεδρο. Να σαι καλα με πηγες πολυυυυυυυ πισω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom