Νέα

Στημένα στοιχήματα και απάτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MrRobot15
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 2K
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgeabc

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
32
Πόντοι
0
Το καιρο που αχολουμουν με τον τζογο μια μερα που επαιζαν ΟΣΦΠ - ΠΑΟ, ημουν σ ενα προπατζιδικο κι επαιζα ΚΙΝΟ. Σκαει ενας τυπος 30 με 35 ετων με ρουχα της δουλειας- οικοδομη και παιζει 800 ευρω το ματς 1 ημηχρονο 2 τελικο.
Ποιος παιζει 800 ευρω αν δεν ειναι σιγουρος για το κερδος ?
Το ματς ηρθε 1 ημηχρονο 2 τελικο.
Συγνώμη ρε φίλε ο οικοδομος τι άκρες είχε δλδ και ήξερε το ακριβως σκορ φαντάσου τι βγάζουν οι υφιστάμενοι του Μαρινάκη Μελισσανίδη κλπ...
 

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
353
Like
750
Πόντοι
81
Συγνώμη ρε φίλε ο οικοδομος τι άκρες είχε δλδ και ήξερε το ακριβως σκορ φαντάσου τι βγάζουν οι υφιστάμενοι του Μαρινάκη Μελισσανίδη κλπ...
Αυτοι τυπε δεν παιζουν σε προπατζιδικα στην Κορινθο, αλλα σε κατι Μαλαισιες, Μακαο και τετοια μερη.
 

AlexandrosBanana

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
60
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω συγκεντρωτικά πόσα έχω κερδίσει/χάσει από όσα έχω στοιχηματίσει ηλεκτρονικά;
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
531
Like
740
Πόντοι
86
Υπάρχει κάποιος τρόπος να βλέπω συγκεντρωτικά πόσα έχω κερδίσει/χάσει από όσα έχω στοιχηματίσει ηλεκτρονικά;
Ναι. Όλες οι στοιχηματικές εχουν επιλογή που σου εμφανίζει+- από στοιχήματα και καζίνο.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
92
Like
80
Πόντοι
0
Χαχαχαχχααχ . Αν πιστεύει καποιος ότι αυτός έχει στημένα , τότε είναι άξιος της μοίρας του που του δίνει χρήματα συνδρομή.

Τα στημένα δεν τα ξέρουμε , και δεν θα τα μάθουμε. Είναι άλλοι κύκλοι. Αν δεν έχεις φίλους καλούς και χρήμα δεν μπαίνεις σε τέτοιες δουλειές.

Σιγά μην δώσει στημένο ο Μελισσανίδης σε μέλη του bourdela η σε ανθρώπους που βγάζουν 800€.. ο κύκλος του είναι τέτοιος που δεν γνωρίζει άτομα σαν εμάς.

Βλέπε τα παιδιά που πάνε σε ιδιωτικά κολλέγια, ενας από τους λόγους είναι οι δημόσιες σχέσεις, οι γνωριμίες που κάνουν. Οι πλούσιοι με τους πλούσιους. Οι φτωχοί με τους φτωχούς.

Τώρα αν μιλάμε για καμία κατηγορία του χωριού μου.. εκεί το στήνουν οι ομάδες και μεταξύ τους..
Αλλά τα χρήματα είναι λίγα.

Αν είναι να γίνει δουλειά με στημένα γίνεται για εκατομμύρια. Όχι για 5,000€ ευρώ.
Συμφωνώ με όσα έγραψες. Απλά να ξέρεις ο blade επειδή τον παρακολουθώ έχει δώσει κατά καιρούς κάποια παιχνίδια Ισραήλ 4-1 3-2 ακριβές σκορ τα οποία και βγήκανε. Απλά τι γίνεται αυτός πληρώνει για τηβ πληροφορία με την ομάδα του, τα φορτώνουν αυτοί πολλά χιλιάρικα πέφτουν οι αποδόσεις, βλέπουν οι ατοιχηματικες μεγάλα ποσα σε αδιάφορα παιχνίδια ναι τα κλειδώνουν. Ουσιαστικά σου λέω εγώ σου έδωσα το στημένο αλλά όταν πας να το παίξεις το έχει κλειδωμένο επειδή αυτοί τα έχουν ρίξει μεγάλα ποσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom