Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τις αρπαξες τις φαπες σου κι εδω μεσα πειραιωτη, τραβα γ@μησου κι εσυ και η πουστρομαδα σου βλακα. Τετοιους ηλιθιους σαν εσενα δεν εχουν αναγκη τα θρεντ των κωλομπαρων, το κωλομπαρο ειναι κωλομπαρο και η ομαδα ειναι ομαδα χαπακωμενε, στο εγραψαν ξεκαθαρα κι αλλοι οπως διαβασες. Αντε μπουλο τωρα, τραβα στο κωλογηπεδο σου κι ασε τα κωλομπαρα βλακα.
Kostaki Kostaki το ξεσκονιζεις το κουραμπιεδακι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Λοιπον για να μη μου τη λετε αδικα πουθενα δεν εβρισα τον Μπαοκ. Ασχετα αν οταν πηγαινα και εγω με τα τραινα του Κοσκωτα θυμαμαι που μας περιμενανε στο σταθμο ο Νικολας, ο Μαναβης, Ο μπακαλης ο χασαπης και δε συμαζευεται. Εγω τα εχω με τη Θεσσαλονικη και τους μπουγατσοκιμαδες. Και μια και το νημα ειναι για κωλομπαρα δε θα ξεχασω ποτε οταν ειμουνα φανταρος στο Πολυκαστρο (Σκατοκαστρο) και ειχα παει με κατι παιδια απο Αθηνα σε ενα κωλομπαρο στην Επανωμη (ας μας πουν οι Θεσσαλονιμπουγατσοκιμαδιωτες ποιο ειναι το ξερουνε) και μας ρωταει το αφεντικο ἁπο που ειστε"λεμε οι τρεις απο Αθηνα, Πειραια και λεει ο τεταρτος "Χαλκιδα" λεει το αφεντικο Ὁ χαλκιδαιος να μεινει παιδια να μην ξαναερθετε. Σε ποιο κωλομπαρο στην Αθηνα ηρθε μπουγατσοκιμας και εφαγε πορτα γιατι ειναι απο Μπουγατσονικη? Με τον Μπαοκ δεν εχω τιποτα αλλα Kostakis να σε ανοιξω απο πισω για μια μπουγατσα με τρυρι πεταει ενα πλι καλαμακι προυφαν αντε στο Πασαλιμανι να δεις αν κουνιουνται οι βαρκες και αντε και κουνησου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γκολέμη πρόσεξε γιατί είμαι παοκτζής, αμοιβαίος σεβασμός όπως υπήρχε μεταξύ μας μέχρι τώρα, μην τα χαλάσουμε! Και ναι, παρότι παοκτζής τον λατρεύω τον Πειραιά, τον Ολυμπιακό μόνο δεν μπορώ αλλά τί να σου κάνω
Φιλε δεν εβρισα τον Μπαοκ ειπα μερικες αληθειες για Θεασσαλονικη και κομπλεξ
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Λοιπον για να μη μου τη λετε αδικα πουθενα δεν εβρισα τον Μπαοκ. Ασχετα αν οταν πηγαινα και εγω με τα τραινα του Κοσκωτα θυμαμαι που μας περιμενανε στο σταθμο ο Νικολας, ο Μαναβης, Ο μπακαλης ο χασαπης και δε συμαζευεται. Εγω τα εχω με τη Θεσσαλονικη και τους μπουγατσοκιμαδες. Και μια και το νημα ειναι για κωλομπαρα δε θα ξεχασω ποτε οταν ειμουνα φανταρος στο Πολυκαστρο (Σκατοκαστρο) και ειχα παει με κατι παιδια απο Αθηνα σε ενα κωλομπαρο στην Επανωμη (ας μας πουν οι Θεσσαλονιμπουγατσοκιμαδιωτες ποιο ειναι το ξερουνε) και μας ρωταει το αφεντικο ἁπο που ειστε"λεμε οι τρεις απο Αθηνα, Πειραια και λεει ο τεταρτος "Χαλκιδα" λεει το αφεντικο Ὁ χαλκιδαιος να μεινει παιδια να μην ξαναερθετε. Σε ποιο κωλομπαρο στην Αθηνα ηρθε μπουγατσοκιμας και εφαγε πορτα γιατι ειναι απο Μπουγατσονικη? Με τον Μπαοκ δεν εχω τιποτα αλλα Kostakis να σε ανοιξω απο πισω για μια μπουγατσα με τρυρι πεταει ενα πλι καλαμακι προυφαν αντε στο Πασαλιμανι να δεις αν κουνιουνται οι βαρκες και αντε και κουνησου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φιλε δεν εβρισα τον Μπαοκ ειπα μερικες αληθειες για Θεασσαλονικη και κομπλεξ
Αδερφέ συνεχίζεις το άσχημο κλίμα με τις μπουγατσες και όλα τα άλλα.Ολα καλά και με υγεία και να ξέρεις ότι αν τα οπαδικά σε έχουν δηλητηριάσει δεν φταίει ο ΠΑΟΚ αλλά εσύ και μόνο εσύ.Σου εύχομαι να είσαι καλά και κάποια στιγμή να καταλάβεις.
Φιλικά πάντα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Αδερφέ συνεχίζεις το άσχημο κλίμα με τις μπουγατσες και όλα τα άλλα.Ολα καλά και με υγεία και να ξέρεις ότι αν τα οπαδικά σε έχουν δηλητηριάσει δεν φταίει ο ΠΑΟΚ αλλά εσύ και μόνο εσύ.Σου εύχομαι να είσαι καλά και κάποια στιγμή να καταλάβεις.
Φιλικά πάντα.
Φιλε με πολυ σεβασμο δε διαβαζεις καν τι γραφω. Ειπα για τη Θεσσαλονικη και τους κομπλεξομπουγατσες και οχι γι ατο Μπαοκ. Ακομα και τωρα αμα εισαι Πειραιωτης στη Θεσσαλονικη σε κοιτανε με μισο ματι. Και επειδη ειναι νημα για κωλομπαρα προκαλω οποιον Μπουγατσοβλακα εχει αντερα να δημοσιευσει το ονομα του κωλομπαρου που πεταγε εξω τους φανταρους απο Αττικη και λειτουργουσε μεχρι προσφατα. Σιγα μη βγει. Φιλε Κουταβουλια ωραιος ο Μπαοκ αλλα η μπουγατσα κανει μπρατσα
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.429
Πόντοι
1.436
Τις αρπαξες τις φαπες σου κι εδω μεσα πειραιωτη, τραβα γ@μησου κι εσυ και η πουστρομαδα σου βλακα. Τετοιους ηλιθιους σαν εσενα δεν εχουν αναγκη τα θρεντ των κωλομπαρων, το κωλομπαρο ειναι κωλομπαρο και η ομαδα ειναι ομαδα χαπακωμενε, στο εγραψαν ξεκαθαρα κι αλλοι οπως διαβασες. Αντε μπουλο τωρα, τραβα στο κωλογηπεδο σου κι ασε τα κωλομπαρα βλακα.
Κωστάκη μιλάς εσύ για πουστροομαδα που η σουφρα σου έχει γίνει σαν 2ευρω στα τσοντοσινεμα? Ντροπή σου....
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Φιλε με πολυ σεβασμο δε διαβαζεις καν τι γραφω. Ειπα για τη Θεσσαλονικη και τους κομπλεξομπουγατσες και οχι γι ατο Μπαοκ. Ακομα και τωρα αμα εισαι Πειραιωτης στη Θεσσαλονικη σε κοιτανε με μισο ματι. Και επειδη ειναι νημα για κωλομπαρα προκαλω οποιον Μπουγατσοβλακα εχει αντερα να δημοσιευσει το ονομα του κωλομπαρου που πεταγε εξω τους φανταρους απο Αττικη και λειτουργουσε μεχρι προσφατα. Σιγα μη βγει. Φιλε Κουταβουλια ωραιος ο Μπαοκ αλλα η μπουγατσα κανει μπρατσα
Ρε τρελε μου ολα καλα και να ξερεις οτι σαν Αθηναιος Παοκτζης εχω παρει επανω απεριοριστο ρισπεκτ...anyway.
Για εμενα εισαι φιλαρακι και δεν ειναι καλο απλα να ξερεις να δυναμιτιζουμε το κλιμα με ομαδες.
Προφανως και ο τυπας που σας πεταγε εξω ηταν μαλακας αλλα δεν φταιει η Θεσσαλονικαρα για αυτο να ξερεις..
Το κλουβιο κεφαλι του φταιει μονο..
Επισης θελω να ξερεις οτι ο Παοκ και η Θεσσαλονικη δεν ευθυνονται για οτι κακο μπορει να σου εχει συμβει.
Επισης σου μιλαω σαν φιλος προς φιλο γιατι ετσι σε νοιωθω και απαντας νευριασμενα για μπουγατσοβλακες και μπαοκ.
Golemis πρεπει να ειμαστε φιλαρακια και οχι εχθροι.
Θα σε παρακαλεσω αν γινεται και θελεις να το σταματησουμε εδω γιατι δεν ειναι ομορφο ρε αδερφε.
φιλικα παντα απο εναν φιλο και συναγωνιστη καταδρομεα σεξομπαρων..
 

takis84

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Αν μπορείτε πειτε μου δυτικά προαστια κωλόμπαρα να τον βρεξουμε κιόλα.. Είδα το χαλαρά... Υπάρχουν άλλα να κάνω μια τσάρκα το βράδυ. Ευχαριστώ πολύ.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Καλημέρα στην παρέα. Αν μπορείτε πειτε μου δυτικά προαστια κωλόμπαρα να τον βρεξουμε κιόλα.. Είδα το χαλαρά... Υπάρχουν άλλα να κάνω μια τσάρκα το βράδυ. Ευχαριστώ πολύ.
Τυπε ξαναρωτα την αλλη βδομαδα. Αυτην την βδομαδα σε αυτο το θρεντ τραμπουκιζουμε τον χαπακωμενο π@υστρογαυρο γκολεμη και κατι αλλους φιλους του π@υστροπειραιωτες. Αιμα σας εχει παει η παοκαρα κωλοζωα μπειραιωτες.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Ρε τρελε μου ολα καλα και να ξερεις οτι σαν Αθηναιος Παοκτζης εχω παρει επανω απεριοριστο ρισπεκτ...anyway.
Για εμενα εισαι φιλαρακι και δεν ειναι καλο απλα να ξερεις να δυναμιτιζουμε το κλιμα με ομαδες.
Προφανως και ο τυπας που σας πεταγε εξω ηταν μαλακας αλλα δεν φταιει η Θεσσαλονικαρα για αυτο να ξερεις..
Το κλουβιο κεφαλι του φταιει μονο..
Επισης θελω να ξερεις οτι ο Παοκ και η Θεσσαλονικη δεν ευθυνονται για οτι κακο μπορει να σου εχει συμβει.
Επισης σου μιλαω σαν φιλος προς φιλο γιατι ετσι σε νοιωθω και απαντας νευριασμενα για μπουγατσοβλακες και μπαοκ.
Golemis πρεπει να ειμαστε φιλαρακια και οχι εχθροι.
Θα σε παρακαλεσω αν γινεται και θελεις να το σταματησουμε εδω γιατι δεν ειναι ομορφο ρε αδερφε.
φιλικα παντα απο εναν φιλο και συναγωνιστη καταδρομεα σεξομπαρων..
Απολυτο δικιο εχεις. Αλλα το σταματαμε για να το ξαναρχισει ο Poustakis27 (oxi sorry o Kostakis27). Κλασσικη περιπτωση κομπλεξικου μπουγατσοπουστα. Kostaki Kostaki ειναι με κιμα το μπουγατσακι? Δε τον βλεπεις το μπουγατσοβλακα? Απ το πουθενα βγηκε να σχολιασει. Να θυμησω φιλε οτι ακομα και τωρα Βαζελοι, Χανουμια κλπ ποτε δεν εχουνε κανενα προβλημα στη Μπουγατσια ποτε. Εκδρομουλα με ολη τη σημασια της λεξης. Μονο με τον Ολυμπιακο και τον Πειραια γινονταν τα εκτροπα. Τελος παντων δεν ειναι οπαδικο το θεμα. Δεν υπηρξε κωλομπαρο στη Θεσσαλονικη που να πηγα και να μην υπηρχε προβλημα με τον Πειραια και την Αττικη γενικοτερα.

Κωστακι (με γιωτα στο τελος γιατι εισαι πολυ μικρη οντοτητα) ειναι πολυ κακο να εσαι τοσο μπουγατσας. Το να εχεις κεφαλοτυρι αντι για φαια ουσια ειναι μεγαλη πικρα να ανοιγεις το στομα σου και να ειναι βοθρος. Παρε τον Τακη να φτιαχτεις.
 

takis84

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2021
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Τυπε ξαναρωτα την αλλη βδομαδα. Αυτην την βδομαδα σε αυτο το θρεντ τραμπουκιζουμε τον χαπακωμενο π@υστρογαυρο γκολεμη και κατι αλλους φιλους του π@υστροπειραιωτες. Αιμα σας εχει παει η παοκαρα κωλοζωα μπειραιωτες.
Να σε καλά σε ευχαριστώ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Απολυτο δικιο εχεις. Αλλα το σταματαμε για να το ξαναρχισει ο Poustakis27 (oxi sorry o Kostakis27). Κλασσικη περιπτωση κομπλεξικου μπουγατσοπουστα. Kostaki Kostaki ειναι με κιμα το μπουγατσακι? Δε τον βλεπεις το μπουγατσοβλακα? Απ το πουθενα βγηκε να σχολιασει. Να θυμησω φιλε οτι ακομα και τωρα Βαζελοι, Χανουμια κλπ ποτε δεν εχουνε κανενα προβλημα στη Μπουγατσια ποτε. Εκδρομουλα με ολη τη σημασια της λεξης. Μονο με τον Ολυμπιακο και τον Πειραια γινονταν τα εκτροπα. Τελος παντων δεν ειναι οπαδικο το θεμα. Δεν υπηρξε κωλομπαρο στη Θεσσαλονικη που να πηγα και να μην υπηρχε προβλημα με τον Πειραια και την Αττικη γενικοτερα.

Κωστακι (με γιωτα στο τελος γιατι εισαι πολυ μικρη οντοτητα) ειναι πολυ κακο να εσαι τοσο μπουγατσας. Το να εχεις κεφαλοτυρι αντι για φαια ουσια ειναι μεγαλη πικρα να ανοιγεις το στομα σου και να ειναι βοθρος. Παρε τον Τακη να φτιαχτεις.
Αρε μπειραιωτη, ποσο σ εχει γλεντησει η παοκαρα κι εσενα και τον τακη. Κρυψου στο βοθρολιμανι σου και παρε μπουλο απο το θρεντ των κωλομπαρων. Εισαι ενα μονιμο σπαμ, σ εχουν πειραξει τα χαπακια που παιρνεις, ξεκουμπισου τραχανοπλαγια απο εδω μεσα.
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Κωστάκη Γκολέμη κλπ που πρηζετε μπάλες μπορείτε να τα πειτε και μέσω pm ή ακόμα καλύτερα κάπου έξω. Εδώ είναι νήμα για κωλομπαρα αν δεν έχετε να πείτε κάτι πάνω σε αυτό καλύτερα να μη μιλάτε.
Και αν έστω και βαθιά μέσα σας συμφωνείτε μαζί μου μην απαντήσετε καν σε αυτό το ποστ. Λυστε τα με μηνύματα
 

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Φιλε χαιρομαι που βελτιωθηκε το μαγαζι (εστω και ελαφρα) απο μενα Τανια και Μελη εχουν φαει κοκκινη καρτα και κιτρινη η Φλωρα. Νανα τεραστια παρουσια αξιος Φιλε Γουμανχολικ και θα τιμηθει οταν επιστρεψω με το καλο
Γιατί ρε αρχηγέ? Σε θυμαμαι που ήσουν αντι -La Luniakos ,αλλα έλεγες στο Λα ουνα δεν πατάω αλλά μόνο η Τάνια αξίζει και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Τώρα γιατί της βγάζεις κάρτα? Από περειέργεια και μόνο ρωτάω. Επίσης μήπως τυχαίνει και βρίσκεσαι Ελλάδα?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Distro

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
105
Like
203
Πόντοι
1
Σου έστειλα PM, τσέκαρε
Θα μπορέσεις να μου στείλεις και εμενα 1 P.M γφια τις 4 του χαλαρά , βασικα για τις 3 (Τανια δεν χρειάζεται ), βασικα Μέλη και Φλώρα.. Θα σου πω και εγώ κάτι σε στο P.M
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Κωστάκη Γκολέμη κλπ που πρηζετε μπάλες μπορείτε να τα πειτε και μέσω pm ή ακόμα καλύτερα κάπου έξω. Εδώ είναι νήμα για κωλομπαρα αν δεν έχετε να πείτε κάτι πάνω σε αυτό καλύτερα να μη μιλάτε.
Και αν έστω και βαθιά μέσα σας συμφωνείτε μαζί μου μην απαντήσετε καν σε αυτό το ποστ. Λυστε τα με μηνύματα
Τυπε θα τα πουμε οπου γουσταρουμε, δεν θα παρουμε την αδεια σου. Για κωλομπαρα ετσι κι αλλιως γραφουμε απλα ο αλλος ο χαπακωμενος τραχανοπλαγιας εμπλεξε και τις ομαδες. Επισης εγω τον εχω ηδη προσκαλεσει να βρεθουμε στην πιατσα να τα λυσουμε και απο κοντα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Παίδες γνωρίζει μήπως κάποιος να μας πει αν η μελαχρινή Τάνια δουλεύει ακόμα στο "La luna" και αν όχι πού δουλεύει;
 

Obzerver

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
122
Πόντοι
0
Καλημέρα. Αυτο το “Kabos” Athens club στην Μιχαλακοπούλου κοντα στο Χίλτον τι λεεί;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885

Arosexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Καλημέρα. Αυτο το “Kabos” Athens club στην Μιχαλακοπούλου κοντα στο Χίλτον τι λεεί;
Το roster του είναι δυνατό, αλλά από τηγανίτα τίποτα, μέχρι μπούτι φτάνεις και παραπάνω δεν έχει. Το πιθανότερο είναι να σε παραμυθιάσουν για να βρεθείτε έξω αλλά και εκεί φόλα θα φας μεζέ δεν θα φας.

Ειλικρινά από το να πετάξεις τα λεφτά σου στον Κάβο, καλύτερα πόνταρε η στο τίμιο La Luna η στο στριπτιτζάδικο παρά κάτω (Lido νομίζω το λένε, δεν παίρνω και όρκο όμως γιατί έχει αλλάξει 30 ονομασίες) που με 100-150€ θα φας αρίστης ποιότητας φιλετάκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom