Νέα

Κωλόμπαρα που γαμάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prekass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.680
Like
8.087
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα!!! Ξέρει κανείς για το μαγαζί ΡΑΔΙΟ της Συγγρου τι παίζει?
Παλιομοδίτικη light κονσομασιόν, μαγαζί λείψανο άλλων εποχών. Δεν έχει καμία σχέση με αυτό το νήμα (Κωλόμπαρα που γαμάς).

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Ρε τυπε, κοψε την μ@λ@κι@ του εκτεθηκα και τσακωθηκα με κοπελες επειδη εγραψες ενημερωση εδω. Αν θες να εισαι μυστης τραμπουκισε τες και γραψε οτι εγινε εδω, αλλιως συνεχισε να εισαι πιρφορος και να ποσταρεις το ιδιο πραγμα. Δεν τα γραφεις μονο για εμενα βλακα, τα διαβαζουν ποσα ατομα εδω μεσα που θελουν να ξερουν ακριβως τι εγινε. Διαλεξε που θες να ανηκεις.
Επειδή για κάποιο λόγο παριστάνεις το βλάκα, αυτοί που θέλουν να ξέρουν τί ακριβώς έγινε μου στέλνουν PMs και μαθαίνουν και μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και οι ίδιοι, οι υπόλοιποι αρκούνται στην πιο γενική ενημέρωση που έχουν τα posts μου, τώρα αν εσύ δε θέλεις να στείλεις PM είναι δικό σου πρόβλημα, δε θα τσακωθώ, ούτε θα εκτεθώ εγώ για έναν παρτάκια σαν εσένα που το μόνο που κάνεις καιρό τώρα είναι να πουλάς πνεύμα εδώ κι από ενημερώσεις γιοκ, είναι κι άλλοι βέβαια που δεν ενημερώνουν επειδή πιθανότατα έχουν θέμα οικονομικό και δεν πάνε συχνά σε κωλόμπαρα τώρα τελευταία, αλλά τουλάχιστον αυτοί δε μας ζαλίζουν τ' αρχίδια όπως εσύ... Και μάντεψε, κανείς δεν ασχολείται πλέον μαζί σου εδώ, ενώ εγώ κάθε μέρα που μπαίνω βρίσκω πέντε - πέντε τα μηνύματα από κόσμο που ξέρει ότι είμαι στη γύρα και μπορώ να τον βοηθήσω
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Επειδή για κάποιο λόγο παριστάνεις το βλάκα, αυτοί που θέλουν να ξέρουν τί ακριβώς έγινε μου στέλνουν PMs και μαθαίνουν και μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και οι ίδιοι, οι υπόλοιποι αρκούνται στην πιο γενική ενημέρωση που έχουν τα posts μου, τώρα αν εσύ δε θέλεις να στείλεις PM είναι δικό σου πρόβλημα, δε θα τσακωθώ, ούτε θα εκτεθώ εγώ για έναν παρτάκια σαν εσένα που το μόνο που κάνεις καιρό τώρα είναι να πουλάς πνεύμα εδώ κι από ενημερώσεις γιοκ, είναι κι άλλοι βέβαια που δεν ενημερώνουν επειδή πιθανότατα έχουν θέμα οικονομικό και δεν πάνε συχνά σε κωλόμπαρα τώρα τελευταία, αλλά τουλάχιστον αυτοί δε μας ζαλίζουν τ' αρχίδια όπως εσύ... Και μάντεψε, κανείς δεν ασχολείται πλέον μαζί σου εδώ, ενώ εγώ κάθε μέρα που μπαίνω βρίσκω πέντε - πέντε τα μηνύματα από κόσμο που ξέρει ότι είμαι στη γύρα και μπορώ να τον βοηθήσω
Φιλε δεν ειναι μονο οτι μας τα ζαλιζει. Μας τα εχει κανει Ζεπελιν σε λιγο θα πεταξουμε. Ασε αμα συνεχισει θα τον κανω πολυ βουκινο. Εγω δεν τον ξερω φατσικα αλλα ο φιλος μου απο το Ε (το βρηκες ποιο ειναι αρχηγε μου ετσι?) τον ξερει καλα και ειδες αρχισα να τα λεω. Αμα ξαναπας Χαλαρα ρωτα για τον Κωστακι αφου τον ξερεις να γελας μεχρι να παθεις επιληπτικη κριση απο το γελιο. Το παρατσουκλι του "Γαριδακιας" θα σου πει απο που το πηρε?

Κωστακι Κωστακι ειναι τζαμπο το γαριδακι?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Paldim

Geek95

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
110
Κριτικές
1
Like
175
Πόντοι
1
Συγγρου 102 δίπλα από ένα sex shop απέναντι από το ΦΙΞ, 3-4-5 γυναίκες έχει ανάλογα πάντα κυρίως θείες και άντε μια μικρή μαθητευόμενη επίπεδο να πας για καυλαντα , μη περιμένεις και πολλά όταν στο 1χλμ αρχίζουν όλα τα στριπ της Συγγρου. Επίσης μουσικές καψούρα Καρράς Μάκης, Τερλεγκας, Ξένος κτλπ σας είπα από άλλη εποχή για νοσταλγούς είναι ότι πρέπει θα σας γυρίσει σε δεκαετίες πτώσης ανατολικού μπλοκ
Απέναντι ακριβός (πίσω από κάτι φυτά που έχουν βάλει στο πεζοδρόμιο) υπάρχει ένα άλλο μαγαζί. Ξέρουμε τι παίζει εκεί? Πρέπει να λέγετε "Like "αν δεν κάνω λάθος.
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Φιλε το Ραδιο ητανε κλαμπαρα εγω που πηγαινα το 1996-97 ητανε μαγαζαρα με τεραστιο σωου Πεπη Τσεσμελη Λεωτσακο Προεδρο. Να σαι καλα με πηγες πολυυυυυυυ πισω
Ακριβώς
Απέναντι ακριβός (πίσω από κάτι φυτά που έχουν βάλει στο πεζοδρόμιο) υπάρχει ένα άλλο μαγαζί. Ξέρουμε τι παίζει εκεί? Πρέπει να λέγετε "Like "αν δεν κάνω λάθος.
Ναι like λέγεται εεε ναι μη φανταστείς κωλομπαρακι light κάτι πεταμένες έχει και άντε να βρεις κανένα δυο λίγο αξιόλογο, τώρα ρε μύστες μου αναφέρθηκα κ πριν όταν στα 1-2 χλμ έχει τα 2-3 καλύτερα στριπ της Αθήνας τι περιμένεις
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Αυτόν το καιρό σε ποια μαγαζιά βρίσκουμε βυζαρούδες 5+ και κωλαρούδες; Υπάρχει τίποτα ή μας κατέστρεψε κορωνοϊός;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Επειδή για κάποιο λόγο παριστάνεις το βλάκα, αυτοί που θέλουν να ξέρουν τί ακριβώς έγινε μου στέλνουν PMs και μαθαίνουν και μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και οι ίδιοι, οι υπόλοιποι αρκούνται στην πιο γενική ενημέρωση που έχουν τα posts μου, τώρα αν εσύ δε θέλεις να στείλεις PM είναι δικό σου πρόβλημα, δε θα τσακωθώ, ούτε θα εκτεθώ εγώ για έναν παρτάκια σαν εσένα που το μόνο που κάνεις καιρό τώρα είναι να πουλάς πνεύμα εδώ κι από ενημερώσεις γιοκ, είναι κι άλλοι βέβαια που δεν ενημερώνουν επειδή πιθανότατα έχουν θέμα οικονομικό και δεν πάνε συχνά σε κωλόμπαρα τώρα τελευταία, αλλά τουλάχιστον αυτοί δε μας ζαλίζουν τ' αρχίδια όπως εσύ... Και μάντεψε, κανείς δεν ασχολείται πλέον μαζί σου εδώ, ενώ εγώ κάθε μέρα που μπαίνω βρίσκω πέντε - πέντε τα μηνύματα από κόσμο που ξέρει ότι είμαι στη γύρα και μπορώ να τον βοηθήσω
Ενταξει τυπε, διαλεξες που θες να ανηκεις. Κι εγω δεν ασχολουμαι με πιρφορους, για μενα ειναι αδιαφορες οι ενημερωσεις σου εδω μεσα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Φιλε δεν ειναι μονο οτι μας τα ζαλιζει. Μας τα εχει κανει Ζεπελιν σε λιγο θα πεταξουμε. Ασε αμα συνεχισει θα τον κανω πολυ βουκινο. Εγω δεν τον ξερω φατσικα αλλα ο φιλος μου απο το Ε (το βρηκες ποιο ειναι αρχηγε μου ετσι?) τον ξερει καλα και ειδες αρχισα να τα λεω. Αμα ξαναπας Χαλαρα ρωτα για τον Κωστακι αφου τον ξερεις να γελας μεχρι να παθεις επιληπτικη κριση απο το γελιο. Το παρατσουκλι του "Γαριδακιας" θα σου πει απο που το πηρε?

Κωστακι Κωστακι ειναι τζαμπο το γαριδακι?
Τυπε το ξερω οτι σ εχω γλεντησει ασχημα αλλα κουρασες με τη παπατζα σου το θρεντ οπως λεει και ο γουμαναχολικ. Παρε μπουλο απο εδω μεσα βλακα. Ασε τωρα την παραμυθα για το χαλαρα και τους φιλους σου που με ξερουν. Ελα να συνεχισουμε την κουβεντα στην πιατσα οπως σου εχω ξαναπει. Το θρεντ ειναι για κωλομπαρα, τα υπολοιπα απο κοντα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
Τυπε το ξερω οτι σ εχω γλεντησει ασχημα αλλα κουρασες με τη παπατζα σου το θρεντ οπως λεει και ο γουμαναχολικ. Παρε μπουλο απο εδω μεσα βλακα. Ασε τωρα την παραμυθα για το χαλαρα και τους φιλους σου που με ξερουν. Ελα να συνεχισουμε την κουβεντα στην πιατσα οπως σου εχω ξαναπει. Το θρεντ ειναι για κωλομπαρα, τα υπολοιπα απο κοντα.
Απο κοντα και απο πισω οποτε γουσταρεις Κοτακι27. Αμα γουσταρεις διυσδεισεις θα στις δωσω. Σε ποια πιατσα θα τη συνεχισουμε στη Συγγρου? Γαριδακια γιατι σε λενε θα μας πεις? Οσο για το αν κουρασε οπως βλεπεις μου εχουν δωσει πολλα λαικ και σε εσενα στον εχουν δωσει απο πισω
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
φολα αλερτ!!!! Μετά απο ένα ωραίο βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 3 είπα να περάσω απο το Χαλαρά στο Περιστέρι. Κερνάω το πρώτο ποτό στην Φλώρα, πηγαίνουμε σε καναπέ.. και λίγο πριν το δεύτερο αρχίζω να ακούω τον δίπλα να κάνει διαπραγμάτευση και να γκρινιάζει για τις τιμές και η τύπισσα του άρχιζε τα πραμύθια.. ώπα λέω.. τι έγινε εδώ.. Κάτι δεν μου άρεσε αλλά λέω δε γαμιέται μπορεί να έτυχε και ο τύπος να μην ξέρει.. Κερνάω δεύτερο συμφωνούμε σε υπηρεσίες εξτρά χρήματα κλπ.. επιστρέφει ξεκινάει το κλαρίνο (άθλιο μηχανικό και βαριεστιμένο!! καμία σχέση με αυτό που ήξερα..) Αφού βλέπω πως δεν έχει όρεξη λέω ας περάσουμε στο κυρίως πιάτο.. και όταν της λέω ανέβα μου λέει με τόσα αποκλέιται! θέλω άλλα τόσα!! Της λέω άλλα συμφωνήσαμε.. εκεί άρχισε τις μαλακίες ... όχι δεν κατάλαβες καλά.. ενώ ήμουν ξεκάθαρος.. και έχω κάνει πολλές επισκέψεις και στο συγκεκριμένο και σε άλλα.. Ζήτησε περισσότερα απο όσο θέλουν σε στριπ για μισή ώρα.. 1000 φορές απο το συγκεκριμένο να πάτε σε στριπτιτζάδικο να διαλέξετε απο τα πολλά, ένα νέο καλίγραμμο μωρό και να το έχετε σε καθαρό χώρο για ένα μισάωρο να το γαμάτε (δεν λέω που γίνετε αυτό δεν έχει σημασία όσοι ασχολείστε ξέρετε..) Κατάντια πιστεύω μετά απο τόσα χρόνια για την συγκεκριμένη αλλά και για το μαγαζί. Απλά προσπαθούν να δαγκώσουν όποιον μπορουν. Εγώ απλά ενημέρωσα όπως ενημερώνω για όλα όσα βλέπω. Όσοι θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας με μέτριες 40άρες ή κάπου εκει γύρω.. και να σας κοροιδεύουν.. ανοιχτός είναι ο δρόμος..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
φολα αλερτ!!!! Μετά απο ένα ωραίο βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 3 είπα να περάσω απο το Χαλαρά στο Περιστέρι. Κερνάω το πρώτο ποτό στην Φλώρα, πηγαίνουμε σε καναπέ.. και λίγο πριν το δεύτερο αρχίζω να ακούω τον δίπλα να κάνει διαπραγμάτευση και να γκρινιάζει για τις τιμές και η τύπισσα του άρχιζε τα πραμύθια.. ώπα λέω.. τι έγινε εδώ.. Κάτι δεν μου άρεσε αλλά λέω δε γαμιέται μπορεί να έτυχε και ο τύπος να μην ξέρει.. Κερνάω δεύτερο συμφωνούμε σε υπηρεσίες εξτρά χρήματα κλπ.. επιστρέφει ξεκινάει το κλαρίνο (άθλιο μηχανικό και βαριεστιμένο!! καμία σχέση με αυτό που ήξερα..) Αφού βλέπω πως δεν έχει όρεξη λέω ας περάσουμε στο κυρίως πιάτο.. και όταν της λέω ανέβα μου λέει με τόσα αποκλέιται! θέλω άλλα τόσα!! Της λέω άλλα συμφωνήσαμε.. εκεί άρχισε τις μαλακίες ... όχι δεν κατάλαβες καλά.. ενώ ήμουν ξεκάθαρος.. και έχω κάνει πολλές επισκέψεις και στο συγκεκριμένο και σε άλλα.. Ζήτησε περισσότερα απο όσο θέλουν σε στριπ για μισή ώρα.. 1000 φορές απο το συγκεκριμένο να πάτε σε στριπτιτζάδικο να διαλέξετε απο τα πολλά, ένα νέο καλίγραμμο μωρό και να το έχετε σε καθαρό χώρο για ένα μισάωρο να το γαμάτε (δεν λέω που γίνετε αυτό δεν έχει σημασία όσοι ασχολείστε ξέρετε..) Κατάντια πιστεύω μετά απο τόσα χρόνια για την συγκεκριμένη αλλά και για το μαγαζί. Απλά προσπαθούν να δαγκώσουν όποιον μπορουν. Εγώ απλά ενημέρωσα όπως ενημερώνω για όλα όσα βλέπω. Όσοι θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας με μέτριες 40άρες ή κάπου εκει γύρω.. και να σας κοροιδεύουν.. ανοιχτός είναι ο δρόμος..
Ελα ρε τυπε, γινονται τετοια πραγματα στο χαλαρα?? Γιατι καποιοι πιρφοροι εδω μεσα προσπαθουν να το βαφτισουν το καλυτερο και πιο τιμιο μαγαζι. Ενα ακομα ξεβρακωμα στους προμοτορες αυτου του σιχαμενου πιρφορο-κωλομπαρου.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
Ενταξει τυπε, διαλεξες που θες να ανηκεις. Κι εγω δεν ασχολουμαι με πιρφορους, για μενα ειναι αδιαφορες οι ενημερωσεις σου εδω μεσα.
Γελάνε και τα τσιμέντα του "Πρίγκηπα" που αποκαλείς εσύ εμένα πυρφόρο...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.978
Πόντοι
5.015
φολα αλερτ!!!! Μετά απο ένα ωραίο βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 3 είπα να περάσω απο το Χαλαρά στο Περιστέρι. Κερνάω το πρώτο ποτό στην Φλώρα, πηγαίνουμε σε καναπέ.. και λίγο πριν το δεύτερο αρχίζω να ακούω τον δίπλα να κάνει διαπραγμάτευση και να γκρινιάζει για τις τιμές και η τύπισσα του άρχιζε τα πραμύθια.. ώπα λέω.. τι έγινε εδώ.. Κάτι δεν μου άρεσε αλλά λέω δε γαμιέται μπορεί να έτυχε και ο τύπος να μην ξέρει.. Κερνάω δεύτερο συμφωνούμε σε υπηρεσίες εξτρά χρήματα κλπ.. επιστρέφει ξεκινάει το κλαρίνο (άθλιο μηχανικό και βαριεστιμένο!! καμία σχέση με αυτό που ήξερα..) Αφού βλέπω πως δεν έχει όρεξη λέω ας περάσουμε στο κυρίως πιάτο.. και όταν της λέω ανέβα μου λέει με τόσα αποκλέιται! θέλω άλλα τόσα!! Της λέω άλλα συμφωνήσαμε.. εκεί άρχισε τις μαλακίες ... όχι δεν κατάλαβες καλά.. ενώ ήμουν ξεκάθαρος.. και έχω κάνει πολλές επισκέψεις και στο συγκεκριμένο και σε άλλα.. Ζήτησε περισσότερα απο όσο θέλουν σε στριπ για μισή ώρα.. 1000 φορές απο το συγκεκριμένο να πάτε σε στριπτιτζάδικο να διαλέξετε απο τα πολλά, ένα νέο καλίγραμμο μωρό και να το έχετε σε καθαρό χώρο για ένα μισάωρο να το γαμάτε (δεν λέω που γίνετε αυτό δεν έχει σημασία όσοι ασχολείστε ξέρετε..) Κατάντια πιστεύω μετά απο τόσα χρόνια για την συγκεκριμένη αλλά και για το μαγαζί. Απλά προσπαθούν να δαγκώσουν όποιον μπορουν. Εγώ απλά ενημέρωσα όπως ενημερώνω για όλα όσα βλέπω. Όσοι θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας με μέτριες 40άρες ή κάπου εκει γύρω.. και να σας κοροιδεύουν.. ανοιχτός είναι ο δρόμος..
Ας μας πουν και άλλοι τις εμπειρίες τους, αλλά στο "Χαλαρά" τόσα χρόνια που πάω ΠΟΤΕ καμία κοπέλα δεν έχει συμφωνήσει μαζί μου για γαμήσι με μόλις δύο ποτά - ακόμα κι αν εννοείς διπλά - ούτε έχω ακούσει κι άλλον να έχει πηδήξει με τόσα, μάλλον κάτι δεν κατάλαβες καλά ή μετέφρασες λάθος αυτά που σου είπε η Φλώρα που γενικά είναι και πολύ φιλότιμη, τουλάχιστον έτσι την είχα αφήσει εγώ γιατί όπως έχω γράψει είχα χρόνια να πατήσω στο μαγαζί... Οπότε να με συγχωρείς αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχεις κάνει πολλές επισκέψεις στο "Χαλαρά" και θεώρησες ότι θα πηδήξεις με δύο ποτά, ούτε στον "Πρίγκηπα" δε γαμάς με δυο ποτά. Όσον αφορά τώρα τα strips που προτείνεις χωρίς να τα υποτιμώ, τα 'χουμε ξεκαθαρίσει ότι εδώ είναι thread μόνο για σκληροπυρηνικούς των κωλόμπαρων, για τα strips υπάρχουν άλλα νήματα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ας μας πουν και άλλοι τις εμπειρίες τους, αλλά στο "Χαλαρά" τόσα χρόνια που πάω ΠΟΤΕ καμία κοπέλα δεν έχει συμφωνήσει μαζί μου για γαμήσι με μόλις δύο ποτά - ακόμα κι αν εννοείς διπλά - ούτε έχω ακούσει κι άλλον να έχει πηδήξει με τόσα, μάλλον κάτι δεν κατάλαβες καλά ή μετέφρασες λάθος αυτά που σου είπε η Φλώρα που γενικά είναι και πολύ φιλότιμη, τουλάχιστον έτσι την είχα αφήσει εγώ γιατί όπως έχω γράψει είχα χρόνια να πατήσω στο μαγαζί... Οπότε να με συγχωρείς αλλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι έχεις κάνει πολλές επισκέψεις στο "Χαλαρά" και θεώρησες ότι θα πηδήξεις με δύο ποτά, ούτε στον "Πρίγκηπα" δε γαμάς με δυο ποτά. Όσον αφορά τώρα τα strips που προτείνεις χωρίς να τα υποτιμώ, τα 'χουμε ξεκαθαρίσει ότι εδώ είναι thread μόνο για σκληροπυρηνικούς των κωλόμπαρων, για τα strips υπάρχουν άλλα νήματα
Συμφωνούμε σε εξτρά υπηρεσίες και ΧΡΗΜΑΤΑ έγραψα. Και σε αυτά τα μαγαζιά δεν "μεταφράζω" ποτέ.. Πάντα γίνομαι συγκεκριμένος.

Προφανώς και με 2 ποτά δεν γαμάς στο χαλαρά ούτε στον πρίγκιπα ούτε σε κανένα όσο ξέρω.. αν υπάρχει κανένα ενημέρωσε με..

Όσο αφορά το για ποιους είναι το θρεντ δεν κατέκρινα το πως είναι τα συγκεκριμένα μαγαζιά ούτε ξεκίνησα κουβέντα αν είναι καλύτερα ή χειρότερα από τα στριπ.. Το σίγουρο είναι πως δεν είναι για να πλακώνεστε 2 σελίδες τώρα, αλλά για να ενημερώνουμε το τι συναντάμε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.778
Κριτικές
126
Like
7.831
Πόντοι
7.885
Συμφωνούμε σε εξτρά υπηρεσίες και ΧΡΗΜΑΤΑ έγραψα. Και σε αυτά τα μαγαζιά δεν "μεταφράζω" ποτέ.. Πάντα γίνομαι συγκεκριμένος.

Προφανώς και με 2 ποτά δεν γαμάς στο χαλαρά ούτε στον πρίγκιπα ούτε σε κανένα όσο ξέρω.. αν υπάρχει κανένα ενημέρωσε με..

Όσο αφορά το για ποιους είναι το θρεντ δεν κατέκρινα το πως είναι τα συγκεκριμένα μαγαζιά ούτε ξεκίνησα κουβέντα αν είναι καλύτερα ή χειρότερα από τα στριπ.. Το σίγουρο είναι πως δεν είναι για να πλακώνεστε 2 σελίδες τώρα, αλλά για να ενημερώνουμε το τι συναντάμε.
Τυπε καλα τα λες αλλα δεν προκειται να βγαλεις ακρη με τους πιρφορους εδω μεσα. Κι οταν τους γραφεις ελα πιατσα να τα πουμε,φυσικα κανουν τις κοτες και γεμιζουν με σπαμ το θρεντ.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.075
Πόντοι
3.846
Κριτική από δύο καπακωτά Σάββατα για το ίδιο μαγαζί και τόσο μεγάλη διαφορά; Πολύ σπάνια περίπτωση. Δεν κατηγορώ κάποιον ότι πουλάει παπά, σίγουρα όμως η υπόθεση μπερδεύει πολύ.
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Κριτική από δύο καπακωτά Σάββατα για το ίδιο μαγαζί και τόσο μεγάλη διαφορά; Πολύ σπάνια περίπτωση. Δεν κατηγορώ κάποιον ότι πουλάει παπά, σίγουρα όμως η υπόθεση μπερδεύει πολύ.
Δες απλα τα κοινά σημεία και βγάλε συμπέρασμα.. ότι δεν υπάρχει κάτι στάνταρ… Αυτό είναι το νόημα.. ότι στο συγκεκριμένο είναι όπου σε πιάσουν.. και ακόμα και αν κανείς συμφωνία μετά στα γυρνάνε όταν δεν μπορείς να τους πεις βγάλε το πουλί μου από το στόμα σου και γυρνά τα λεφτά μου πίσω.. Η κάθε μια μπορεί να ζητάει ότι θέλει και 50 και 70 και 100 και 200 ευρώ. Λες ευγενικά όχι και φευγεις (συνηθως οι διαπραγματευσεις φέρνουν πτώση στην ποιότητα..) Δικαίωμα τους είναι, αλλά αυτό που δεν είναι δικαίωμα τους είναι να σε κοροϊδεύουν. Βασικά ότι θέλει κάνει ο καθένας Απλά μετά πρέπει να υπάρχουν και συνέπειες να ρίχνουμε μαύρο και να μην ξαναπατάμε.. και προφανώς να ενημέρωνουμε για να προσέχουν οι υπόλοιποι.. και εγώ διαβασμένος είμαι αλλά δεν υπάρχουν πολλά να κανείς σε αυτήν την περίπτωση
 

vendeta7

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2015
Μηνύματα
119
Like
328
Πόντοι
21
καλησπερα σε ολους. οσον αφορα χαλαρα που γραφεται παραπανω εχω γαμησει φλωρα και τζενη με 1 ποτο και απευθειας καβατζα. οσες φορες πηγα και οσες ξαναπαω η συμφωνια που θα γινει ειναι απλη. 1ποτο και καβατζα. ουτε 2 ουτε 3. δεν ξερω αν εχει αλλαξει πλεον αλλα αν ξαναπαω 1ποτο και αν θελουν αλλιως αντιο. 80 -85 ευρω ηταν το μαρουλι που εδινα. 1 ποτο δικο μου 1 της κοπελας και την καβατζα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
φολα αλερτ!!!! Μετά απο ένα ωραίο βράδυ την προηγούμενη εβδομάδα κατα τις 3 είπα να περάσω απο το Χαλαρά στο Περιστέρι. Κερνάω το πρώτο ποτό στην Φλώρα, πηγαίνουμε σε καναπέ.. και λίγο πριν το δεύτερο αρχίζω να ακούω τον δίπλα να κάνει διαπραγμάτευση και να γκρινιάζει για τις τιμές και η τύπισσα του άρχιζε τα πραμύθια.. ώπα λέω.. τι έγινε εδώ.. Κάτι δεν μου άρεσε αλλά λέω δε γαμιέται μπορεί να έτυχε και ο τύπος να μην ξέρει.. Κερνάω δεύτερο συμφωνούμε σε υπηρεσίες εξτρά χρήματα κλπ.. επιστρέφει ξεκινάει το κλαρίνο (άθλιο μηχανικό και βαριεστιμένο!! καμία σχέση με αυτό που ήξερα..) Αφού βλέπω πως δεν έχει όρεξη λέω ας περάσουμε στο κυρίως πιάτο.. και όταν της λέω ανέβα μου λέει με τόσα αποκλέιται! θέλω άλλα τόσα!! Της λέω άλλα συμφωνήσαμε.. εκεί άρχισε τις μαλακίες ... όχι δεν κατάλαβες καλά.. ενώ ήμουν ξεκάθαρος.. και έχω κάνει πολλές επισκέψεις και στο συγκεκριμένο και σε άλλα.. Ζήτησε περισσότερα απο όσο θέλουν σε στριπ για μισή ώρα.. 1000 φορές απο το συγκεκριμένο να πάτε σε στριπτιτζάδικο να διαλέξετε απο τα πολλά, ένα νέο καλίγραμμο μωρό και να το έχετε σε καθαρό χώρο για ένα μισάωρο να το γαμάτε (δεν λέω που γίνετε αυτό δεν έχει σημασία όσοι ασχολείστε ξέρετε..) Κατάντια πιστεύω μετά απο τόσα χρόνια για την συγκεκριμένη αλλά και για το μαγαζί. Απλά προσπαθούν να δαγκώσουν όποιον μπορουν. Εγώ απλά ενημέρωσα όπως ενημερώνω για όλα όσα βλέπω. Όσοι θέλετε να πετάξετε τα λεφτά σας με μέτριες 40άρες ή κάπου εκει γύρω.. και να σας κοροιδεύουν.. ανοιχτός είναι ο δρόμος..
Πριν μερικα ποστ ειχα γραψει για κιτρινες και κοκκινες καρτες. Να γιατι τα εγραψα φιλε Womanholic. Πηγανε να δαγκωσουνε το παληκαρι. Εμενα μου τον εχουν κανει αυτο και η Μελη και η Τανια. Κοκκινη καρτα στη μαπα δεν προκειται να τις κερασω ποτε. Και μπραβο αρχηγε μου που το χειριστηκες και ωραια. Εγω ειχα σκασει το χρημα στην Τανια αρχισε τα καλαματιανα σαν και αυτα που σου ειπε και εσενα και πηγα στην αφεντικινα και λλεω ακυρα τα ποτα πηρα πισω το ρευστο και την εκανα κανονικα. Την επομενη μερα πηγα και τις εδιωχνα ολες μεχρι που ηρθε η Σοφια απο Επωνυμο με τη Σια το πρωι και πιναμε μεχρι τις 10 το πρωι. Απο το 2014 τα κανουνε αυτα η Τανια και η Φλωρα. Αντε γεια και φιλια στο Χαλαρα. Και για τον Κωστακι27
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.786
Πόντοι
216
καλησπερα σε ολους. οσον αφορα χαλαρα που γραφεται παραπανω εχω γαμησει φλωρα και τζενη με 1 ποτο και απευθειας καβατζα. οσες φορες πηγα και οσες ξαναπαω η συμφωνια που θα γινει ειναι απλη. 1ποτο και καβατζα. ουτε 2 ουτε 3. δεν ξερω αν εχει αλλαξει πλεον αλλα αν ξαναπαω 1ποτο και αν θελουν αλλιως αντιο. 80 -85 ευρω ηταν το μαρουλι που εδινα. 1 ποτο δικο μου 1 της κοπελας και την καβατζα.
Ακριβως ετσι οπως τα λες. Αλλα τα παπατζιλικια παντα τα κανανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom