Νέα

Κηδειόχαρτα ΜΠΟΥ!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΦΑΚΙΡΗΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
12
Like
6.960
Πόντοι
2.646
Πέθανε εχθές και η κυρία Αντωνά. Η μητέρα της γνωστής παρουσιάστριας Μαρίας Αντωνά. Είχε κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας. Δε φαίνεται πάντως μεγάλη σε ηλικία η μητέρα της.



Πεθαίνουν οι γονείς που γεννήθηκαν πίσω στον 20.αιώνα πια, και παραδίδουν μέρα με τη μέρα τη σκυτάλη στα παιδιά τους. Η φυσιολογική ροή της ζωής.
Πήγε το μουνοπανο ο λιαγκας μα κάνει ρεπορτάζ για το σπίτι της?
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.761
Like
20.588
Πόντοι
6.056
Προφανώς όχι. Ψάχνεται για τη μεγάλη ζωή και τους μεγάλους θανάτους αυτός, να υποθέσω.
Δεν πιστευω σε λιγο καιρο να γυρνας στους δρομους και ο,τι κηδειοχαρτο βλεπεις να το ποσταρεις εδω για να μεινει "ζωντανο" το νημα:confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Με την ευκαιρία να προσθέσω, μια και σήμερα είναι η μέρα που πέθανε ο τότε 55χρονος Βλάσσης Μπονάτσος πριν 20 χρόνια, ότι δεν είναι δυνατόν να φταίνε για όλα ο Covid ή τα εμβόλια.

Πάντοτε και για πολλούς λόγους προέκυπταν πρόωροι θάνατοι. Και θα συνεχίσουν να προκύπτουν.

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Πέθανε εχθές και η κυρία Αντωνά. Η μητέρα της γνωστής παρουσιάστριας Μαρίας Αντωνά. Είχε κάποιο σοβαρό πρόβλημα υγείας. Δε φαίνεται πάντως μεγάλη σε ηλικία η μητέρα της.



Πεθαίνουν οι γονείς που γεννήθηκαν πίσω στον 20.αιώνα πια, και παραδίδουν μέρα με τη μέρα τη σκυτάλη στα παιδιά τους. Η φυσιολογική ροή της ζωής.
Συλλυπητήρια για το κορίτσι.
:undecided-old::priest:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Με την ευκαιρία να προσθέσω, μια και σήμερα είναι η μέρα που πέθανε ο τότε 55χρονος Βλάσσης Μπονάτσος πριν 20 χρόνια, ότι δεν είναι δυνατόν να φταίνε για όλα ο Covid ή τα εμβόλια.

Πάντοτε και για πολλούς λόγους προέκυπταν πρόωροι θάνατοι. Και θα συνεχίσουν να προκύπτουν.

Καλλιτέχνες και δημοσιογράφοι τρέχουν παντού ,ζουν υπό πίεση και δεν φροντίζουν και πολύ τον εαυτό τους...συνταγή καταστροφής.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.344
Κριτικές
114
Like
18.825
Πόντοι
20.686
Με την ευκαιρία να προσθέσω, μια και σήμερα είναι η μέρα που πέθανε ο τότε 55χρονος Βλάσσης Μπονάτσος πριν 20 χρόνια, ότι δεν είναι δυνατόν να φταίνε για όλα ο Covid ή τα εμβόλια.

Πάντοτε και για πολλούς λόγους προέκυπταν πρόωροι θάνατοι. Και θα συνεχίσουν να προκύπτουν.

Καλλιτέχνες και δημοσιογράφοι τρέχουν παντού ,ζουν υπό πίεση και δεν φροντίζουν και πολύ τον εαυτό τους...συνταγή καταστροφής.
Ο Μπονάτσος ρε παιδιά έκανε βουτιά στην κόκα.
Τον προλάβανε κάνα δυο φορές.Στο τέλος ταξίδεψε .
Δεν ήταν και φυσιολογικό παιδί.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Ο Μπονάτσος ρε παιδιά έκανε βουτιά στην κόκα.
Τον προλάβανε κάνα δυο φορές.Στο τέλος ταξίδεψε .
Δεν ήταν και φυσιολογικό παιδί.....
Ωχ...κοιτα τι μάθαμε μετά από τόσα χρόνια...εγώ. νόμιζα ότι πήγε από καρδιά!!!
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356

«Θρήνος στις Ένοπλες Δυνάμεις - Πέθανε ο Υποπτέραρχος Θανάσης Μακρής​


Ήταν ένας από τους κορυφαίους Αξιωματικούς της Πολεμικής Αεροπορίας»


Απεβίωσε 69 χρονών μετά από μια σύντομη και σκληρή μάχη με την επάρατο νόσο.

Ας αναπαυτεί εν ειρήνη,

Και Ζωή Σε Λόγου Μας !
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.780
Like
73.772
Πόντοι
12.756

«Θρήνος στις Ένοπλες Δυνάμεις - Πέθανε ο Υποπτέραρχος Θανάσης Μακρής​


Ήταν ένας από τους κορυφαίους Αξιωματικούς της Πολεμικής Αεροπορίας»


Απεβίωσε 69 χρονών μετά από μια σύντομη και σκληρή μάχη με την επάρατο νόσο.

Ας αναπαυτεί εν ειρήνη,

Και Ζωή Σε Λόγου Μας !

ελεγα και γω ... :coffee: δεν θα εμφανιστει ο πεθαμενατζης του σαιτ να βαλει καναν που ψοφησε :coffee:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
ελεγα και γω ... :coffee: δεν θα εμφανιστει ο πεθαμενατζης του σαιτ να βαλει καναν που ψοφησε :coffee:

Σεβάσου τους συμπολίτες μας που πεθαίνουν κάθε μέρα απρόοπτα, μην και σε ματιάσει κανένας, σου προτείνω.

:P
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.046
Κριτικές
184
Like
44.688
Πόντοι
22.266
Παρεπιπτόντως αναφέρω, στα 8.2 δισεκατομμύρια ο παγκόσμιος πληθυσμός προς το παρόν. Μέσα στο 2024 έχουμε 55 εκατομμύρια καθαρή αύξηση των ανθρώπων επί της γης ως τώρα.

Πολλοί πεθαίνουν, ακόμη περισσότεροι γεννιούνται.
Δε βαριέσαι ;! Κ αυτοί που γεννιούνται ζωντανοί νεκροί είναι με την φτώχεια που μαστίζει τη γη :confused:

βαλτους κ αυτούς στα κηδειοχαρτα από τώρα :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.780
Like
73.772
Πόντοι
12.756
Σεβάσου τους συμπολίτες μας που πεθαίνουν κάθε μέρα απρόοπτα, μην και σε ματιάσει κανένας, σου προτείνω.

:P

τσακω αυτο εδω να ταισεις την αρρώστια σου



εχουν κανει και σαιτ... μπορει να ειναι και δικο σου
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
τσακω αυτο εδω να ταισεις την αρρώστια σου



εχουν κανει και σαιτ... μπορει να ειναι και δικο σου

Μην μου συγχύζεσαι.

Η ζωή είναι υπέροχη. Να είσαι απλά ευγνώμων για το θαύμα της Δημιουργίας, κι όλα τα άλλα έρχονται από μόνα τους.

:grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.780
Like
73.772
Πόντοι
12.756
Μην μου συγχύζεσαι.

Η ζωή είναι υπέροχη. Να είσαι απλά ευγνώμων για το θαύμα της Δημιουργίας, κι όλα τα άλλα έρχονται από μόνα τους.

:grin:

Παππας εισαι ρε μουνι και βλεπεις να πεθαινουν και χανεις το μεροκάματο :tooth::tooth:
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.912
Like
9.572
Πόντοι
2.356
Παππας εισαι ρε μουνι και βλεπεις να πεθαινουν και χανεις το μεροκάματο :tooth::tooth:

Όλο ψάχνεις τι είμαι, ποιος είμαι, και τι κάνω, από νήμα σε νήμα. Καλύτερα για σένα θα ήταν, να μην ασχολείσαι καν μαζί μου.

Κι ας ψάχνεσαι για σχέση.:2funny:

Για παπά και νεκροθάφτη δεν χρειάζεται καν να ψάχνεις όμως. Σε βρίσκουν εκείνοι, άμα ατυχώς έρθει έξαφνα κι η δικιά σου ώρα.
:priest:


:P
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.976
Like
12.349
Πόντοι
3.556
Όλο ψάχνεις τι είμαι, ποιος είμαι, και τι κάνω, από νήμα σε νήμα. Καλύτερα για σένα θα ήταν, να μην ασχολείσαι καν μαζί μου.

Κι ας ψάχνεσαι για σχέση.:2funny:

Για παπά και νεκροθάφτη δεν χρειάζεται καν να ψάχνεις όμως. Σε βρίσκουν εκείνοι, άμα ατυχώς έρθει έξαφνα κι η δικιά σου ώρα.
:priest:


:P
Να ψάχνει ποιος είσαι από νήμα σε νήμα δεν είναι κακό, φαντάσου να έψαχνε από μνήμα σε μνήμα να δεί ποιος είσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom