Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

partagas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
5
Like
239
Πόντοι
281

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
παπαρια μαντολες
μην ξεκινας τπτ κρυφα, ριξε αδεια να πιασεις γεματα.
με τη συζυγο παρουσα ξεκινα κουβεντα και κανε σχολια (οχι του στυλ εισαι τουμπανο η το κολαν σου παει και μαλακιες...)
πχ με το διαφανο κολαν που εχεις αναφερει, δλδ, ναι οντως ειναι διαφανο, κτλ η με κατι που βλεπετε η ειδατε στην τβ... κατι τετοιο τελος παντων...
σχολιασε καποια διασημη που βλεπετε στην τβ...
μετα ασε εκεινη να κανει το επομενο βημα
safe mode man
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Τύπε χώθηκες τελικά στην κουνιάδα?

Κανόνισε να φάμε όλο το καλοκαίρι εδώ, περιμένοντας πότε θα πάτε για μπάνιο, για να βάλεις λίγο αντηλιακό στην πλάτη.
 

Ginoukis

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
66
Like
92
Πόντοι
0
Στο τέλος θα βρει γκομενο και θα μείνεις με το πουλί στο χέρι!!!! Για αυτό ότι είναι να κάνεις καντο άμεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: lelak

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.898
Like
1.780
Πόντοι
216
Έχω μέρες να διαβάσω. Τελικά την πήδηξε;;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
Να χαλασω κατι δε θελω για αυτο ρωτω γνωμες για το οως να το κανω!
μαστορα γνωμες πηρες αρκετες εδω και 20 σελιδες και να σου πω την αληθεια... δε σε βλεπω να χωνεις, γιατι πολυ το ψειριζεις ενω δεν πρεπει.
δε μας λες ομως τωρα για τη ψιλη και αδυνατη γυναικα σου, γιατι μου ακουγεται πιο ενδιαφερον περιπτωση ?
δεχομαι και π.μ. αν σε φερνω σε δυσκολη θεση.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Έχεις σκεφτεί σύντροφε, ότι η γυναίκα σου έχει γκόμενο, θέλει να σε σουτάρει και έχει βάλει την αδερφουλα της να κάνει τη "βρώμικη" δουλειά? Να σε φέρει δηλαδή στο σημείο να της την πέσεις και φυσικά να αντιδράσει "ρε καριολη την αδερφή της γυναίκας σου!!!!!!". Η συνέχεια, αγωγή διαζυγίου και θα βρεθείς με το πουλί στο χέρι, χωρίς σπίτι, χωρίς παιδιά και να πληρώνεις και διατροφή σαν μαλάκας.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
παπαρια μαντολες
μην ξεκινας τπτ κρυφα, ριξε αδεια να πιασεις γεματα.
με τη συζυγο παρουσα ξεκινα κουβεντα και κανε σχολια (οχι του στυλ εισαι τουμπανο η το κολαν σου παει και μαλακιες...)
πχ με το διαφανο κολαν που εχεις αναφερει, δλδ, ναι οντως ειναι διαφανο, κτλ η με κατι που βλεπετε η ειδατε στην τβ... κατι τετοιο τελος παντων...
σχολιασε καποια διασημη που βλεπετε στην τβ...
μετα ασε εκεινη να κανει το επομενο βημα
safe mode man
Καλο αυτο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχεις σκεφτεί σύντροφε, ότι η γυναίκα σου έχει γκόμενο, θέλει να σε σουτάρει και έχει βάλει την αδερφουλα της να κάνει τη "βρώμικη" δουλειά? Να σε φέρει δηλαδή στο σημείο να της την πέσεις και φυσικά να αντιδράσει "ρε καριολη την αδερφή της γυναίκας σου!!!!!!". Η συνέχεια, αγωγή διαζυγίου και θα βρεθείς με το πουλί στο χέρι, χωρίς σπίτι, χωρίς παιδιά και να πληρώνεις και διατροφή σαν μαλάκας.
Με ρπτ δε γινςται κατι τετοιο
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.678
Πόντοι
4.655
Καλο αυτο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Με ρπτ δε γινςται κατι τετοιο
Φίλε μου στο εύχομαι...και μακάρι να είναι έτσι..Από την άλλη φορά ποτέ μην λες ποτέ.. Δεν γνωρίζουμε τα πάντα για κανέναν άνθρωπο εκτός του εαυτού μας και πολλές φορές ούτε για αυτόν. Όπως εσύ θέλεις να κάνεις σεξ με κάποιον άλλον εκτος της γυναίκας σου το ίδιο μπορεί να επιθυμεί και εκκείνη. Αν ήσουν απόλυτα ικανοποιημένος δεν θα ήσουν καν στο site αυτό να ανοίξεις τέτοιο θέμα. Από την άλλη πλευρά μην ξεχνάς ότι η φαγούρα που μας τρώει εμάς τρώει και τις γυναίκες μας. Εχω δει περιπτώσεις πολλές τέτοιες.
Μπορεί μία γυναίκα να μην δίνει κώλο στον σύντροφο της..να μην είναι δοτική και να πάει στον πρώτο τυχόντα και να τα δώσει όλα αβέρτα. Μπορεί πάλι να είναι πολύ δοτική για να καλύψει μαλαγανιές που η ίδια κάνει. Δεν μπορούμε να ξέρουμε και δεν χρειάζεται.
Και στην τελική δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις. Κάνε αυτό που επιθυμείς ΕΣΥ. Και να είσαι έτοιμος να δεχτείς το αποτέλεσμα των πράξεων σου.
ΥΓ. Επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες τις σελίδες ελπίζω να μην έχεις και άλλο μέλος στην οικογένεια (παιδί). Είναι άσχημο ..Να τα γαμήσεις όλα (γιατί όλα θα τα γαμήσεις) για ένα κρεββάτι. Η εμπειρία μου μου λέει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην υπάρξει συναίσθημα σε φλερτ. έστω και το ελάχιστο. Αν θες να ξεχαρμανιάσεις βρες μία στα μέτρα της κουνιάδας κοπέλα που εργάζεται (σαν call girl) και πήγαινε βγάλε τα γούστα σου.
ΥΓ2 Αν δεν σε νοιάζει πλέον για την γυναίκα σου και κάτι δεν σε καλύπτει και δεν έχεις αναγκαιότητα την σιγουριά που μπορεί να σου προσφέρει, τότε απλά όρμα...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Φίλε μου στο εύχομαι...και μακάρι να είναι έτσι..Από την άλλη φορά ποτέ μην λες ποτέ.. Δεν γνωρίζουμε τα πάντα για κανέναν άνθρωπο εκτός του εαυτού μας και πολλές φορές ούτε για αυτόν. Όπως εσύ θέλεις να κάνεις σεξ με κάποιον άλλον εκτος της γυναίκας σου το ίδιο μπορεί να επιθυμεί και εκκείνη. Αν ήσουν απόλυτα ικανοποιημένος δεν θα ήσουν καν στο site αυτό να ανοίξεις τέτοιο θέμα. Από την άλλη πλευρά μην ξεχνάς ότι η φαγούρα που μας τρώει εμάς τρώει και τις γυναίκες μας. Εχω δει περιπτώσεις πολλές τέτοιες.
Μπορεί μία γυναίκα να μην δίνει κώλο στον σύντροφο της..να μην είναι δοτική και να πάει στον πρώτο τυχόντα και να τα δώσει όλα αβέρτα. Μπορεί πάλι να είναι πολύ δοτική για να καλύψει μαλαγανιές που η ίδια κάνει. Δεν μπορούμε να ξέρουμε και δεν χρειάζεται.
Και στην τελική δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για πράγματα που δεν μπορείς να ελέγξεις. Κάνε αυτό που επιθυμείς ΕΣΥ. Και να είσαι έτοιμος να δεχτείς το αποτέλεσμα των πράξεων σου.
ΥΓ. Επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλες τις σελίδες ελπίζω να μην έχεις και άλλο μέλος στην οικογένεια (παιδί). Είναι άσχημο ..Να τα γαμήσεις όλα (γιατί όλα θα τα γαμήσεις) για ένα κρεββάτι. Η εμπειρία μου μου λέει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην υπάρξει συναίσθημα σε φλερτ. έστω και το ελάχιστο. Αν θες να ξεχαρμανιάσεις βρες μία στα μέτρα της κουνιάδας κοπέλα που εργάζεται (σαν call girl) και πήγαινε βγάλε τα γούστα σου.
ΥΓ2 Αν δεν σε νοιάζει πλέον για την γυναίκα σου και κάτι δεν σε καλύπτει και δεν έχεις αναγκαιότητα την σιγουριά που μπορεί να σου προσφέρει, τότε απλά όρμα...
Δεν εχω ακομα οχι. Απο την αλλη ομως μπορει να ειναι σιγουρακι να μη πει κ η κουνιαδα κατι! Οποτε...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
μαστορα γνωμες πηρες αρκετες εδω και 20 σελιδες και να σου πω την αληθεια... δε σε βλεπω να χωνεις, γιατι πολυ το ψειριζεις ενω δεν πρεπει.
δε μας λες ομως τωρα για τη ψιλη και αδυνατη γυναικα σου, γιατι μου ακουγεται πιο ενδιαφερον περιπτωση ?
δεχομαι και π.μ. αν σε φερνω σε δυσκολη θεση.
Τι να πω δηλ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παιδες που ρωτατε για την γυναικα του που ειναι.
τον τσακωσα τον νηματοθετη.
ειχε ποσταρει πριν 10 μηνες στις φωτο-γυναικων μας
https://www.bourdela.com/forum/thre...les-gynaikes-mas.38134/page-2298#post-9534653
μαλλον ψηλη οπως λεει με πολλες κρεατοελιες η συζυγος
και εδω επισης
https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2301

https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2302

https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2305

λεγοταν liakoson και αλλαξε νικανεημ???

εχει συνεισφερει και σε αλλα νηματα με αγνωστες στο δρομο., απο το προφιλ του τα παλια μυνηματα, απλα απο τις παραθεσεις φαινεται οτι ειναι ο παλιος liakoson

που εισαι ρε λιακο, γιατι αλλαξες ονομα?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.062
Πόντοι
27.261
παιδες που ρωτατε για την γυναικα του που ειναι.
τον τσακωσα τον νηματοθετη.
ειχε ποσταρει πριν 10 μηνες στις φωτο-γυναικων μας
https://www.bourdela.com/forum/thre...les-gynaikes-mas.38134/page-2298#post-9534653
μαλλον ψηλη οπως λεει με πολλες κρεατοελιες η συζυγος
και εδω επισης
https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2301

https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2302

https://www.bourdela.com/forum/thre...-apo-tis-kopeles-gynaikes-mas.38134/page-2305

λεγοταν liakoson και αλλαξε νικανεημ???
ετσι εξηγειται γιατι ζαχαρωνει την κουνιαδα τελικα :tooth:
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.178
Πόντοι
24.806
Χαχαχα
Φωτογραφία της γυναίκας δεν παίζει... Και έχει ανεβάσει καμιά δεκαριά αλλου.
Κοιτάξτε αν γαμιεται είναι μια χαρά. Στο μέσο όρο της Ελληνίδας είναι... Μην την συγκρίνεται με τα κοριτσοπουλα εδώ που είναι επαγγελματίες. Δεν είναι δίκαιο
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.178
Πόντοι
24.806
Πολλά μπράβο στο τυπαρα που ανακάλυψε τις φώτο. Μας έλυσε πολλές απορίες
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Τύπε νηματοθέτη είδα τις φωτό της κουμπαρας σου κι έβγαλα πόρισμα

Θα προσφερθείς να της φέρνεις καφέ τύπου καπουτσίνο,φρεντο καπουτσίνο και θα χύνεις στον καφέ της κάθε φορά.Αυτή τη δουλειά θα την κάνεις για ένα μήνα.

Μετά από τόσα λίτρα cum in mouth θα αποκτήσει μια υποσυνείδητη λατρεία προς το γενετικό σου υλικό.

Θα γίνει πιο δεκτική σε προσέγγιση.

Επίσης να πηγαίνεις στο μπάνιο και να βάζεις στα ρουθούνια σου τα άπλυτα κυλοτάκια της να σνιφάρεις μουνίλα

Θα σε χαλαρώσει και θα σε κάνει να θες να τη γαμήσεις με λιγότερες αναστολές
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Για να καταλάβεις μάλιστα πόση επιτυχία έχει αυτό το σύστημα,πριν χρόνια δούλευα καλοκαιρινή σεζόν σε ένα καφε μπαρ σε νησί κι εκεί γνώρισα ένα ζευγάρι φρεσκοπαντρεμένων παιδιών που απολάμβαναν το μήνα του μέλιτος.
Ε η γκόμενα με είχε καβλώσει πολύ και κάθε πρωί που τους πήγαινα τους καφέδες της έχυνα τον φρέντο λίγο πριν τους σερβίρω.
Μετά από μια βδομάδα συνάντησα τυχαία τον άνδρα της στη Χώρα και ήταν όλο χαμόγελα.
Έπαθα σοκ όταν έμαθα πως η σύζυγός του έπινε τον τούρκικο:new_shocked:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom