Νέα

Καβλιάρα κουνιάδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 143452
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 339K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
694
Κριτικές
1
Like
497
Πόντοι
26
Ανοιγω αυτο το θεμα, γιατι λογω καραντινας, συναντω σχεδον καθε μερα την κουνιαδα μου (αδερφη της γυναικας μου). Ολο κ πιο κοντα καθεται,ολο κ περισσοτερα φιλικα γελακια κ το τελευταιο καιρο ψαχνει να κανουμε περισσοτερα πραγματα μαζι. Σε ολο αυτο δηθεν για να πιασει κατι που της επεσε με αγγιζει ολο κ περισσοτερο. Σκεφτομαι σοβαρα να αρχισω αντιστοιχα πραγματα... Τι λετε?
Την επομενη φορα που θα παει δηθεν να πιασει κατι που της επεσε πετα εξω την :alivedick: κουνα την επιδεικτικα και ρωτα την με νοημα αυτο ψαχνεις?Αν αρχισει τα :pipa1: εισαι σε καλο δρομο αν οχι :priest:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Κωλαρακι.... κουνιαδας
20210424_131045.jpg
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εσεις θα της το πιανατε για αρχη?
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
ςπισης, ρην προηγουμενη βδομαδα την πηγα για ψωνια με το μηχανακι,κ ενω ξερει πως να κρατιεται,ολη την ωρα απο μενα πιανοταν κ ακουμπαγε...
Αφου δεν εβαλε ζωνη στη μηχανη ή να πιανεται απο χειρολαβη αλλα πιανοταν πανω σου, παιζει να ναι ερωτευμενη μαζι σου μυστη μου, χουφτωστη χουφτωστη
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Αφου δεν εβαλε ζωνη στη μηχανη ή να πιανεται απο χειρολαβη αλλα πιανοταν πανω σου, παιζει να ναι ερωτευμενη μαζι σου μυστη μου, χουφτωστη χουφτωστη
Απλα εκει που πιανοταν το εκανε επιτηδες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom