Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
μηπως γνωριζει καποιος συναγωνιστης η τζινα και η μαρια σε ποια βαρδια δουλευουν συνηθως?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
:headbang:ρ      ρε μαγκες αμα ξαναπερασετε για ρωτηστε το τυπα για τα εν λογω κοριτσια... :rolleyes: :huh:
να
δουμε αν ξαναρθουν γιατι μου χε πει στο παρελθον πως μονο καλοκαιρινες περιοδους παιζει κατι τετοιο :2funny: :helpplea:
αν οχι :headbang: :headbang: :headbang:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Υπερεκτιμημένη!!!!  :P :P :P :P :P :P


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πολύ καλή αλλά συμφωνώ οτι είναι υπερεκτιμημένη.Τον περισσότερο καιρό που δουλεύει στο καρέα οι πιο πολλές ήτανε ψιλομπάζα και γιαυτό περνανε(και εγώ)όλοι αυτήν.Μπροστά στη Σαρα κυρίως αλλά και στην τζίνα δεν πιάνει μια κατα την γνώμη μου.
:headbang:ρ      ρε μαγκες αμα ξαναπερασετε για ρωτηστε το τυπα για τα εν λογω κοριτσια... :rolleyes: :huh:
να
δουμε αν ξαναρθουν γιατι μου χε πει στο παρελθον πως μονο καλοκαιρινες περιοδους παιζει κατι τετοιο :2funny: :helpplea:
αν οχι :headbang: :headbang: :headbang:
Αμα τους τελειώσανε τα λεφτά παίζει να ξαναέρθουνε!!!!!!!!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Πολύ καλή αλλά συμφωνώ οτι είναι υπερεκτιμημένη.Τον περισσότερο καιρό που δουλεύει στο καρέα οι πιο πολλές ήτανε ψιλομπάζα και γιαυτό περνανε(και εγώ)όλοι αυτήν.Μπροστά στη Σαρα κυρίως αλλά και στην τζίνα δεν πιάνει μια κατα την γνώμη μου.
Γουστα ειναι αυτα οποτε καλυτερα ετσι για να μην σπρωχνομαστε κιολας!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
προσοχη!προσοχη!η Λουσυ τερμα for ever!επιασε δουλεια σε λαντζα εστιατοριου του εξωτερικου με 300 ευρω μισθο και 30000 τιπς απο τις πιπες που κανει στους μαγειρες-σερβιτορους-παρακαδορους και ανυποψιαστους πελατες στις τουαλετες!
 

Επισκέπτης
προσοχη!προσοχη!η Λουσυ τερμα for ever!επιασε δουλεια σε λαντζα εστιατοριου του εξωτερικου με 300 ευρω μισθο και 30000 τιπς απο τις πιπες που κανει στους μαγειρες-σερβιτορους-παρακαδορους και ανυποψιαστους πελατες στις τουαλετες!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
προσοχη!προσοχη!η Λουσυ τερμα for ever!επιασε δουλεια σε λαντζα εστιατοριου του εξωτερικου με 300 ευρω μισθο και 30000 τιπς απο τις πιπες που κανει στους μαγειρες-σερβιτορους-παρακαδορους και ανυποψιαστους πελατες στις τουαλετες!
Αυτό το τέρμα for ever το έχουνε πεί πολλές αλλά εχοντας συνηθήσει στα 700-800 ευρώ την ημέρα μετά τα 20-30 τη μέρα τους φαίνονται λίγα και ξαναγυρνάνε !!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Αυτό το τέρμα for ever το έχουνε πεί πολλές αλλά εχοντας συνηθήσει στα 700-800 ευρώ την ημέρα μετά τα 20-30 τη μέρα τους φαίνονται λίγα και ξαναγυρνάνε !!!!!!!!!!

πολλά λες...μάξιμουμ 200 € παίρνουν ημερησίως...τρώνε και άλλοι! ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
πολλά λες...μάξιμουμ 200 € παίρνουν ημερησίως...τρώνε και άλλοι! ;)
για βαλε κατω 16 ραντεβου το 8ωρο....
δε θα παιρνει 20 απο τα 60???=320.και τα εξτρα πρεπει να πηγαινουν υπερ των κοριτσιων πιστευω....
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
:headbang:ρ      ρε μαγκες αμα ξαναπερασετε για ρωτηστε το τυπα για τα εν λογω κοριτσια... :rolleyes: :huh:
να
δουμε αν ξαναρθουν γιατι μου χε πει στο παρελθον πως μονο καλοκαιρινες περιοδους παιζει κατι τετοιο :2funny: :helpplea:
αν οχι :headbang: :headbang: :headbang:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
10ρικο μάξιμουμ παίρνουν! ;)

10€ Χ 20 ραντεβού(μ.ο)= 200 €...και 6ωρο όχι 8ωρο  ;)
Oχι ρε φιλε ουτε και 10 δεν παιρνουν .
Απλα γαμιουνται επειδη τους αρεσει και καμμια φορα για την ψυχη της μανας τους.
Απαπαπα τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα !!! :headbang: :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Eπειδη ετυχε κι ειχα μιλησει με κοριτσι που δουλευε εκει μου ειχε αναφερει πως παιρνουν απο τα 60 τα 23 μειον 2 τζαζ ραντεβου η οπως σκατα τα λενε που τα παιρνει το μαγαζι συν τα εξτρα που ειναι δικα τους
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Eτσι ακριβως και τα δυο Τζαζ δεν ισχυουν για ολες.
Αλλες πληρωνουν ενα τζαζ.
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
10ρικο μάξιμουμ παίρνουν! ;)

10€ Χ 20 ραντεβού(μ.ο)= 200 €...και 6ωρο όχι 8ωρο  ;)
Παλία που στο εν λογω στούντιο γινότανε της πόπης κυρίως τις βραδινές ώρες μια τσέχα μου είχε πει οτι πέρνουνε 25 ευρω καθαρά και οτι κάθε βράδυ βγάζανε 600-800 ευρώ.Ασε που οι περισσότερες σε όλα τα μαγαζιά στον ελεύθερο χρόνο τους πηγαίνουνε και σε ραντεβού σε ξενοδοχεία,σπίτια κτλ.Αν ήτανε να βγάζουνε μόνο 200 ευρώ την μέρα τότε καλά έκανε η Λούσυ και πήγε λαντζέρισα.Πιο πολλά θα βγάζει εκεί !!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Παλία που στο εν λογω στούντιο γινότανε της πόπης κυρίως τις βραδινές ώρες μια τσέχα μου είχε πει οτι πέρνουνε 25 ευρω καθαρά και οτι κάθε βράδυ βγάζανε 600-800 ευρώ.Ασε που οι περισσότερες σε όλα τα μαγαζιά στον ελεύθερο χρόνο τους πηγαίνουνε και σε ραντεβού σε ξενοδοχεία,σπίτια κτλ.Αν ήτανε να βγάζουνε μόνο 200 ευρώ την μέρα τότε καλά έκανε η Λούσυ και πήγε λαντζέρισα.Πιο πολλά θα βγάζει εκεί !!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
απλα καμια φορα αμα ρωτησεις καμια πουτανα και ειναι μαλακισμενη,μπορει να σου κλαφτει ότι δεν της δινουν καθολου λεφτα και ότι ολα πανε στο μαγαζι....
Μάλλον απο καμια τετοια ψευτριτσα θα μπερδευτηκε ο φιλος!!

Κι εγω μια φορα σε στουντιο των 60+τα εξτρα ρωτησα την κοπελα ποσα παιρνει και μου λεει ''πολυ λιγα,ολα μας τα παιρνει το αφεντικο''.Μπας και την λυπηθω και της δωσω παραπανω η ηλιθια.Και εμαθα μετα ότι επαιρναν τα 30 απο τα 60+όοοοοοοολα τα εξτρα!!!
 

Επισκέπτης
Oχι ρε φιλε ουτε και 10 δεν παιρνουν .
Απλα γαμιουνται επειδη τους αρεσει και καμμια φορα για την ψυχη της μανας τους.
Απαπαπα τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα !!! :headbang: :headbang:

οι Τσέχες στο στούντιο Καρέα(που δεν είναι δηλωμένες) παίρνουν μισθό ανά μήνα(4000 €)και δεν πληρώνονται με το κεφάλι, το έχω διασταυρώσει από περισσότερες από μια πηγή.... άρα υπολόγισε πόσο έρχεται το κεφάλι ;) για αυτό πριν κάνεις τον έξυπνο μάθε! ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom