Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
Παλία που στο εν λογω στούντιο γινότανε της πόπης κυρίως τις βραδινές ώρες μια τσέχα μου είχε πει οτι πέρνουνε 25 ευρω καθαρά και οτι κάθε βράδυ βγάζανε 600-800 ευρώ.Ασε που οι περισσότερες σε όλα τα μαγαζιά στον ελεύθερο χρόνο τους πηγαίνουνε και σε ραντεβού σε ξενοδοχεία,σπίτια κτλ.Αν ήτανε να βγάζουνε μόνο 200 ευρώ την μέρα τότε καλά έκανε η Λούσυ και πήγε λαντζέρισα.Πιο πολλά θα βγάζει εκεί !!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

μόνο που λαντζέρισα θα βγάζει 200€ το μήνα και όχι την ημέρα! ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
οι Τσέχες στο στούντιο Καρέα(που δεν είναι δηλωμένες) παίρνουν μισθό ανά μήνα(4000 €)και δεν πληρώνονται με το κεφάλι, το έχω διασταυρώσει από περισσότερες από μια πηγή.... άρα υπολόγισε πόσο έρχεται το κεφάλι ;)
Πως γινεται αυτο συναγωνιστη?Δηλαδη η Μαρινα που κανει πες 25 ραντεβου στην βαρδια της παιρνει τα ιδια λεφτα με την Ταδε που κανει 3 ραντεβου?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
οι Τσέχες στο στούντιο Καρέα(που δεν είναι δηλωμένες) παίρνουν μισθό ανά μήνα(4000 €)και δεν πληρώνονται με το κεφάλι, το έχω διασταυρώσει από περισσότερες από μια πηγή.... άρα υπολόγισε πόσο έρχεται το κεφάλι ;) για αυτό πριν κάνεις τον έξυπνο μάθε! ;)
Σε ευχαριστω τωρα εμαθα και θα τις λυπηθω τις κακομοιρες.
Για τις δηλωμενες γιατι δεν μας λες και μας κοπανας μια μαλακια να αιωρειται.
Γιατι για τις αδηλωτες ξερω και εγω να σου πω οτι τους κρατανε τα χαρτια και δουλευουν για τους νταβατζιδες χωρις ουτε δεκαρικακι.
 

Επισκέπτης
Σε ευχαριστω τωρα εμαθα και θα τις λυπηθω τις κακομοιρες.
Για τις δηλωμενες γιατι δεν μας λες και μας κοπανας μια μαλακια να αιωρειται.
Γιατι για τις αδηλωτες ξερω και εγω να σου πω οτι τους κρατανε τα χαρτια και δουλευουν για τους νταβατζιδες χωρις ουτε δεκαρικακι.

φίλε είσαι μακάκας!!! :jerking: :jerking: :jerking: και θα έπρεπε να ξέρεις ότι οι Τσέχες τουλάχιστον στο εν λόγω μαγαζί είναι αδήλωτες :uglystupid:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Makakos !!!

 
Lion-tailed_Macaque_2748.JPG
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Προσεχε daniel72 τους Μακακους γιατι σε βλεπω σαν τον σκυλο να ζοχαδιαζεσαι!!!


     
i-326.jpg
 

Επισκέπτης
Ποιος ειπες οτι δαγκωνει ? :think:
Για παμε αλλη μια !! ;)

  http://[URL unfurl="true"]www.citizenarcane.com/files/2005/May/25/macaque.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

εγώ βλέπω να χασμουριέσαι!!! :cool: κουράστηκες φαίνεται να γράφεις μακακίες και νύσταξες ;) άντε καληνύχτα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
αντι να γελάς που το παίζεις ειδήμων...αλήθεια δεν ήξερες για τις Τσέχες που δουλεύαν στο μαγαζί? :think:
Οχι δεν ηξερα για τις Τσεχες!Δεν ειμαι ειδημων ουτε το επαιξα κατι τετοιο!!
Υ.Γ Αν θες να το παμε αλλιως θες να ψαξω το ποστ που ελεγες οτι η Σασα-Παολα δουλευε στο Καρεα 30 πριν κανα 4-5μηνο ενω αυτη ηταν στην χωρα της και μπαινεις τωρα στο θρεντ του Βριλλησου 36 και ρωτας ποτε θα ξαναερθει??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom