Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Καρέα 30

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ziggolo24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Καληνυχτα John Boy !!

   
kitty3177hf6.png



Kαι τα χερια εξω απο τα σκεπασματα !!!
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
οι Τσέχες στο στούντιο Καρέα(που δεν είναι δηλωμένες) παίρνουν μισθό ανά μήνα(4000 €)και δεν πληρώνονται με το κεφάλι, το έχω διασταυρώσει από περισσότερες από μια πηγή.... άρα υπολόγισε πόσο έρχεται το κεφάλι ;) για αυτό πριν κάνεις τον έξυπνο μάθε! ;)
Φίλε μου συγνώμη αλλά αυτά που λες για αδήλωτες και μηνιάτικο δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και απορώ ποιος σου είπε τέτοιες μαλακίες.Και δηλωμένες είναι και τα οικονομάνε χοντρά (10.000-12.000 ευρώ το μήνα το λιγότερο) και αυτό είναι σίγουρο γιατί φίλος μου που δουλεύει σε money transfer πηγαίνουνε εκεί 2 τάνες απ το εν λόγω μαγαζί και στέλνουνε στην πατρίδα τους κάθε μήνα το ποσό που λέω.Βάλε και τι λεφτά τρώνε εδώ και δες πόσα βγάζουνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
χθες βραδυ ητο η λαρα,η μαρια και το μαρινακι το οποιο εχει χαλασει παρα πολυ τις υπηρεσιες και τη διαθεση της(λογικοτατο).Απλα πιστευω οτι καηκε το κοριτσι.Δωστε του 2 μηνακια αδεια να ξελαμπικαρει.Περιμενα τζινα-σαρα-αντζελινα τριδυμο και μας βγηκε αλλο!Σημερα τι λεει το προγκραμμ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
η λαρα παντως τι μουναρος ειναι αυτος?τρελλη ομορφια!
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου συγνώμη αλλά αυτά που λες για αδήλωτες και μηνιάτικο δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και απορώ ποιος σου είπε τέτοιες μαλακίες.Και δηλωμένες είναι και τα οικονομάνε χοντρά (10.000-12.000 ευρώ το μήνα το λιγότερο) και αυτό είναι σίγουρο γιατί φίλος μου που δουλεύει σε money transfer πηγαίνουνε εκεί 2 τάνες απ το εν λόγω μαγαζί και στέλνουνε στην πατρίδα τους κάθε μήνα το ποσό που λέω.Βάλε και τι λεφτά τρώνε εδώ και δες πόσα βγάζουνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ο φιλος σου μαλλον λεει μαλακιες γιατι για να στειλεις 12000 με western union η προμηθεια ειναι 500 με 600 ευρω , οποτε γιατι να το κανει αυτο ?αυτο συμφερει μονο μεχρι 1000 αντε 2000 ... Το αστειο ειναι  οτι εστω και βγαζουνε τετοια υπερογκα ποσα , τι τα κανουνε αφού ειναι μαύρα και δεν μπορουνε να αγοράσουνε ουτε δονητη.... μια κοπελα της δουλειας  (φιλη μου)μου ειχε πει παλιοτερα οτι εχει 6 ψηφιο λογαριασμο κρυμενο και ουτε στη τραπεζα μπορει να τα βαλει....ουτε σπιτι να αγορασει...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Φίλε μου συγνώμη αλλά αυτά που λες για αδήλωτες και μηνιάτικο δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και απορώ ποιος σου είπε τέτοιες μαλακίες.Και δηλωμένες είναι και τα οικονομάνε χοντρά (10.000-12.000 ευρώ το μήνα το λιγότερο) και αυτό είναι σίγουρο γιατί φίλος μου που δουλεύει σε money transfer πηγαίνουνε εκεί 2 τάνες απ το εν λόγω μαγαζί και στέλνουνε στην πατρίδα τους κάθε μήνα το ποσό που λέω.Βάλε και τι λεφτά τρώνε εδώ και δες πόσα βγάζουνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φιλε αν αυτο που λες ειναι πραγματικοτητα νομιζω οτι τα ποσα αυτα δεν ερχονται μονο απο τη βαρδια τους!!!Μηπως τα κονομανε και απο αλλου?
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ο φιλος σου μαλλον λεει μαλακιες γιατι για να στειλεις 12000 με western union η προμηθεια ειναι 500 με 600 ευρω , οποτε γιατι να το κανει αυτο ?αυτο συμφερει μονο μεχρι 1000 αντε 2000 ... Το αστειο ειναι  οτι εστω και βγαζουνε τετοια υπερογκα ποσα , τι τα κανουνε αφού ειναι μαύρα και δεν μπορουνε να αγοράσουνε ουτε δονητη.... μια κοπελα της δουλειας  (φιλη μου)μου ειχε πει παλιοτερα οτι εχει 6 ψηφιο λογαριασμο κρυμενο και ουτε στη τραπεζα μπορει να τα βαλει....ουτε σπιτι να αγορασει...
Αν εχει προβλημα στο να αγορασει σπιτι εχω  ολη την καλη διαθεση να την βοηθησω την κοπελα!!!!
Ας το γραψει στο ονομα μου!!! :2funny:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
χθες βραδυ ητο η λαρα,η μαρια και το μαρινακι το οποιο εχει χαλασει παρα πολυ τις υπηρεσιες και τη διαθεση της(λογικοτατο).Απλα πιστευω οτι καηκε το κοριτσι.Δωστε του 2 μηνακια αδεια να ξελαμπικαρει.Περιμενα τζινα-σαρα-αντζελινα τριδυμο και μας βγηκε αλλο!Σημερα τι λεει το προγκραμμ?
χθες απόγευμα ήτανε η σάρα.Λογικά θα είναι και σήμερα απόγευμα.
Φιλε αν αυτο που λες ειναι πραγματικοτητα νομιζω οτι τα ποσα αυτα δεν ερχονται μονο απο τη βαρδια τους!!!Μηπως τα κονομανε και απο αλλου?
Φίλε μου υπολόγισε οτι πέρνουνε 25 ευρώ για κάθε πελάτη * 20 πελάτες = 500 τη μερα * 6 ημέρες(μια ρεπό)=3000 την εβδομάδα * 4 εβδομάδες = 12000 το μήνα.Και τόσα πολλά να μην είναι 8000-9000 είναι σίγουρα και είπα πιο πάνω οτι οι περισσότερες σε πολλά μαγαζιά κάνουνε και καμια βίζιτα έτσι για να βγάλουνε τα τσιγάρα τους.
 

Επισκέπτης
Οχι δεν ηξερα για τις Τσεχες!Δεν ειμαι ειδημων ουτε το επαιξα κατι τετοιο!!
Υ.Γ Αν θες να το παμε αλλιως θες να ψαξω το ποστ που ελεγες οτι η Σασα-Παολα δουλευε στο Καρεα 30 πριν κανα 4-5μηνο ενω αυτη ηταν στην χωρα της και μπαινεις τωρα στο θρεντ του Βριλλησου 36 και ρωτας ποτε θα ξαναερθει??

άσχετο αυτό που λες...και εν πάση περιπτώσει ουδέποτε έγραψα ποστ που να λέει ότι Σάσα-Πάολα δούλευε Καρέα 30...δύο σενάρια παίζουν... ή δεν θυμάσαι καλά ή παραπληροφορείς για να δημιουργήσεις εντυπώσεις!!! :uglystupid:
 

Επισκέπτης
Φίλε μου συγνώμη αλλά αυτά που λες για αδήλωτες και μηνιάτικο δεν ισχύουν σε καμία περίπτωση και απορώ ποιος σου είπε τέτοιες μαλακίες.Και δηλωμένες είναι και τα οικονομάνε χοντρά (10.000-12.000 ευρώ το μήνα το λιγότερο) και αυτό είναι σίγουρο γιατί φίλος μου που δουλεύει σε money transfer πηγαίνουνε εκεί 2 τάνες απ το εν λόγω μαγαζί και στέλνουνε στην πατρίδα τους κάθε μήνα το ποσό που λέω.Βάλε και τι λεφτά τρώνε εδώ και δες πόσα βγάζουνε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φίλε μου εγώ αυτή την πληροφόρηση έχω...και μάλιστα είναι διασταυρωμένη! ;) και εν πάση περιπτώσει σίγουρα δεν είναι δηλωμένες...οι Τσέχες τουλάχιστον!
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
:headbang:ρ      ρε μαγκες αμα ξαναπερασετε για ρωτηστε το τυπα για τα εν λογω κοριτσια... :rolleyes: :huh:
να
δουμε αν ξαναρθουν γιατι μου χε πει στο παρελθον πως μονο καλοκαιρινες περιοδους παιζει κατι τετοιο :2funny: :helpplea:
αν οχι :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης

δεν κουράστηκες να κάνεις την ίδια ερώτηση συνέχεια? :think: ξέχνα τις δεν ξανάρχονται...αν ήταν θα είχαν ήδη εμφανιστεί ;)
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Μεγας γνωστης αυτος ο daniel72 !!!! :2funny: :2funny:
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Και δηλωμένες είναι και τα οικονομάνε χοντρά

αρχιδια μαντολες αμα ηταν δηλωμενες δεν θα δεχοντουσαν να δουλευουν στο ιδιο μπουρδελο 2 και 3 μαζι το βραδυ εκτος και αν τους αρεσει το περιβαλλον στη γαδα.
τωρα το τι κονομανε 23ε που λετε απ τα 60 ειναι τιποτα, με 50 να δουλευαν σε κανα αλλο στουντιο θα παιρναν τα 25 τουλαχιστον αλλα αμα δεν παιζουν χαρτια ποιος να τις παρει στο τσαρδι του?
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Τελικα daniel72 μηπως με γουσταρεις και μου την πεφτεις!!!  :think:

 
i-29.jpg

Δεν πιστευω να εισαι τρυπιος ??  :think:

   
i-1495.jpg
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
αρχιδια μαντολες αμα ηταν δηλωμενες δεν θα δεχοντουσαν να δουλευουν στο ιδιο μπουρδελο 2 και 3 μαζι το βραδυ εκτος και αν τους αρεσει το περιβαλλον στη γαδα.
τωρα το τι κονομανε 23ε που λετε απ τα 60 ειναι τιποτα, με 50 να δουλευαν σε κανα αλλο στουντιο θα παιρναν τα 25 τουλαχιστον αλλα αμα δεν παιζουν χαρτια ποιος να τις παρει στο τσαρδι του?
Το συγκεκριμένο μαγαζί πάντα το βράδυ είχε 2-3 κοπέλες.Τσέχες,βουλγάρες,ρουμάνες,ρωσίδες.Το οτι είναι παράνομο να δουλεύουνε 2-3 μαζί το ξέρω αλλά δεν νομίζω να είναι όλες αυτές αδήλωτες.Πάντως  τουλάχιστον για τις τσέχες ξέρω 10000000000000000% οτι είναι δηλωμένες οχι γιατί έτσι μου έχει πει κάποιος αλλά γιατί το γνωρίζω ο ίδιος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom